SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ COSTA BARCELONA MARESME

Mitja

07 abril 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:28:59

T. oficial: 01:29:01

Inici real: 09:31:22

Hora meta: 11:00:21

Cat:F3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: club atletisme vilafranca

K10: 0:41:11

Hora K10 : 10:12:33

Pos K10 : 62

-

Meta: 1:28:59

Hora meta: 11:00:21

Pos meta : 76

Y 14 posicions

1:29:21
01:29:01
1:28:41
i
Santi Llauger Gispert
01:29:05 (Tr: 1:29:02)
i
Carlos España Gadea
01:29:05 (Tr: 1:29:03)
i
Jānis Jerofejevs
01:29:15 (Tr: 1:29:13)
Ramon Soler Sala
01:29:17 (Tr: 1:29:12)
i
Toni Fernández Fernández
01:29:19 (Tr: 1:29:17)
i
Josep Lopez Fradera
01:29:21 (Tr: 1:29:18)

T. real: 01:29:02

T. oficial: 01:29:05

Inici real: 09:31:23

Hora meta: 11:00:25

Cat:M2

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: trirelay

K10: 0:41:26

Hora K10 : 10:12:49

Pos K10 : 65

-

Meta: 1:29:02

Hora meta: 11:00:25

Pos meta : 77

Y 12 posicions

1:29:21
01:29:05
1:28:49
Jakeline Gomez Mamian
01:29:01 (Tr: 1:28:59)
i
Carlos España Gadea
01:29:05 (Tr: 1:29:03)
i
Jānis Jerofejevs
01:29:15 (Tr: 1:29:13)
Ramon Soler Sala
01:29:17 (Tr: 1:29:12)
i
Toni Fernández Fernández
01:29:19 (Tr: 1:29:17)
i
Josep Lopez Fradera
01:29:21 (Tr: 1:29:18)

T. real: 01:29:03

T. oficial: 01:29:05

Inici real: 09:31:23

Hora meta: 11:00:25

Cat:M3

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: team trirelay

K10: 0:42:11

Hora K10 : 10:13:33

Pos K10 : 89

-

Meta: 1:29:03

Hora meta: 11:00:25

Pos meta : 78

X 11 posicions

1:29:21
01:29:05
1:28:50
Jakeline Gomez Mamian
01:29:01 (Tr: 1:28:59)
i
Santi Llauger Gispert
01:29:05 (Tr: 1:29:02)
i
Jānis Jerofejevs
01:29:15 (Tr: 1:29:13)
Ramon Soler Sala
01:29:17 (Tr: 1:29:12)
i
Toni Fernández Fernández
01:29:19 (Tr: 1:29:17)
i
Josep Lopez Fradera
01:29:21 (Tr: 1:29:18)

T. real: 01:29:13

T. oficial: 01:29:15

Inici real: 09:31:23

Hora meta: 11:00:35

Cat:M2

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: tollo runner's club

K10: 0:39:28

Hora K10 : 10:10:50

Pos K10 : 39

-

Meta: 1:29:13

Hora meta: 11:00:35

Pos meta : 79

Y 40 posicions

1:29:30
01:29:15
1:29:01
Jakeline Gomez Mamian
01:29:01 (Tr: 1:28:59)
i
Santi Llauger Gispert
01:29:05 (Tr: 1:29:02)
i
Carlos España Gadea
01:29:05 (Tr: 1:29:03)
Ramon Soler Sala
01:29:17 (Tr: 1:29:12)
i
Toni Fernández Fernández
01:29:19 (Tr: 1:29:17)
i
Josep Lopez Fradera
01:29:21 (Tr: 1:29:18)
i
Efren Xicoy Espaulella
01:29:25 (Tr: 1:29:19)

T. real: 01:29:12

T. oficial: 01:29:17

Inici real: 09:31:25

Hora meta: 11:00:37

Cat:M3

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: jotos y maiates

K10: 0:42:08

Hora K10 : 10:13:33

Pos K10 : 87

-

Meta: 1:29:12

Hora meta: 11:00:37

Pos meta : 80

X 7 posicions

1:29:29
01:29:17
1:29:05
i
Santi Llauger Gispert
01:29:05 (Tr: 1:29:02)
i
Carlos España Gadea
01:29:05 (Tr: 1:29:03)
i
Jānis Jerofejevs
01:29:15 (Tr: 1:29:13)
i
Toni Fernández Fernández
01:29:19 (Tr: 1:29:17)
i
Josep Lopez Fradera
01:29:21 (Tr: 1:29:18)
i
Efren Xicoy Espaulella
01:29:25 (Tr: 1:29:19)

T. real: 01:29:17

T. oficial: 01:29:19

Inici real: 09:31:23

Hora meta: 11:00:39

Cat:M3

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

K10: 0:42:06

Hora K10 : 10:13:28

Pos K10 : 77

-

Meta: 1:29:17

Hora meta: 11:00:39

Pos meta : 81

Y 4 posicions

1:29:43
01:29:19
1:28:56
Jakeline Gomez Mamian
01:29:01 (Tr: 1:28:59)
i
Santi Llauger Gispert
01:29:05 (Tr: 1:29:02)
i
Carlos España Gadea
01:29:05 (Tr: 1:29:03)
i
Jānis Jerofejevs
01:29:15 (Tr: 1:29:13)
Ramon Soler Sala
01:29:17 (Tr: 1:29:12)
i
Josep Lopez Fradera
01:29:21 (Tr: 1:29:18)
i
Efren Xicoy Espaulella
01:29:25 (Tr: 1:29:19)
i
Mauricio oscar Escudero
01:29:43 (Tr: 1:29:42)

T. real: 01:29:18

T. oficial: 01:29:21

Inici real: 09:31:23

Hora meta: 11:00:41

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: fondistes tossa

K10: 0:42:10

Hora K10 : 10:13:33

Pos K10 : 86

-

Meta: 1:29:18

Hora meta: 11:00:41

Pos meta : 82

X 4 posicions

1:29:44
01:29:21
1:28:58
Jakeline Gomez Mamian
01:29:01 (Tr: 1:28:59)
i
Santi Llauger Gispert
01:29:05 (Tr: 1:29:02)
i
Carlos España Gadea
01:29:05 (Tr: 1:29:03)
i
Jānis Jerofejevs
01:29:15 (Tr: 1:29:13)
Ramon Soler Sala
01:29:17 (Tr: 1:29:12)
i
Toni Fernández Fernández
01:29:19 (Tr: 1:29:17)
i
Efren Xicoy Espaulella
01:29:25 (Tr: 1:29:19)
i
Mauricio oscar Escudero
01:29:43 (Tr: 1:29:42)
i
Albert Olivas Martín
01:29:44 (Tr: 1:29:32)

T. real: 01:29:19

T. oficial: 01:29:25

Inici real: 09:31:26

Hora meta: 11:00:45

Cat:M2

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

K10: 0:41:05

Hora K10 : 10:12:30

Pos K10 : 61

-

Meta: 1:29:19

Hora meta: 11:00:45

Pos meta : 83

Y 22 posicions

1:29:45
01:29:25
1:29:04
i
Santi Llauger Gispert
01:29:05 (Tr: 1:29:02)
i
Carlos España Gadea
01:29:05 (Tr: 1:29:03)
i
Jānis Jerofejevs
01:29:15 (Tr: 1:29:13)
Ramon Soler Sala
01:29:17 (Tr: 1:29:12)
i
Toni Fernández Fernández
01:29:19 (Tr: 1:29:17)
i
Josep Lopez Fradera
01:29:21 (Tr: 1:29:18)
i
Mauricio oscar Escudero
01:29:43 (Tr: 1:29:42)
i
Albert Olivas Martín
01:29:44 (Tr: 1:29:32)
i
Guillermo Ortin Moreno
01:29:45 (Tr: 1:29:42)

T. real: 01:29:42

T. oficial: 01:29:43

Inici real: 09:31:22

Hora meta: 11:01:03

Cat:M3

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

K10: 0:41:46

Hora K10 : 10:13:08

Pos K10 : 71

-

Meta: 1:29:42

Hora meta: 11:01:03

Pos meta : 84

Y 13 posicions

1:30:07
01:29:43
1:29:19
i
Toni Fernández Fernández
01:29:19 (Tr: 1:29:17)
i
Josep Lopez Fradera
01:29:21 (Tr: 1:29:18)
i
Efren Xicoy Espaulella
01:29:25 (Tr: 1:29:19)
i
Albert Olivas Martín
01:29:44 (Tr: 1:29:32)
i
Guillermo Ortin Moreno
01:29:45 (Tr: 1:29:42)
Andres Marin Medialdea
01:29:46 (Tr: 1:29:40)
Hans Super
01:29:48 (Tr: 1:29:42)
i
Joaquin Moral
01:29:53 (Tr: 1:29:50)
Quico Peinado Palomero
01:29:56 (Tr: 1:29:51)

T. real: 01:29:32

T. oficial: 01:29:44

Inici real: 09:31:33

Hora meta: 11:01:04

Cat:M3

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

K10: 0:42:00

Hora K10 : 10:13:32

Pos K10 : 83

-

Meta: 1:29:32

Hora meta: 11:01:04

Pos meta : 85

Y 2 posicions

1:30:07
01:29:44
1:29:21
i
Josep Lopez Fradera
01:29:21 (Tr: 1:29:18)
i
Efren Xicoy Espaulella
01:29:25 (Tr: 1:29:19)
i
Mauricio oscar Escudero
01:29:43 (Tr: 1:29:42)
i
Guillermo Ortin Moreno
01:29:45 (Tr: 1:29:42)
Andres Marin Medialdea
01:29:46 (Tr: 1:29:40)
Hans Super
01:29:48 (Tr: 1:29:42)
i
Joaquin Moral
01:29:53 (Tr: 1:29:50)
Quico Peinado Palomero
01:29:56 (Tr: 1:29:51)

T. real: 01:29:42

T. oficial: 01:29:45

Inici real: 09:31:24

Hora meta: 11:01:05

Cat:M3

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: tricbm

K10: 0:42:08

Hora K10 : 10:13:32

Pos K10 : 81

-

Meta: 1:29:42

Hora meta: 11:01:05

Pos meta : 86

Y 5 posicions

1:30:06
01:29:45
1:29:25
i
Efren Xicoy Espaulella
01:29:25 (Tr: 1:29:19)
i
Mauricio oscar Escudero
01:29:43 (Tr: 1:29:42)
i
Albert Olivas Martín
01:29:44 (Tr: 1:29:32)
Andres Marin Medialdea
01:29:46 (Tr: 1:29:40)
Hans Super
01:29:48 (Tr: 1:29:42)
i
Joaquin Moral
01:29:53 (Tr: 1:29:50)
Quico Peinado Palomero
01:29:56 (Tr: 1:29:51)

T. real: 01:29:40

T. oficial: 01:29:46

Inici real: 09:31:26

Hora meta: 11:01:06

Cat:M3

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: fun runners club esportiu

K10: 0:42:07

Hora K10 : 10:13:32

Pos K10 : 85

-

Meta: 1:29:40

Hora meta: 11:01:06

Pos meta : 87

Y 2 posicions

1:29:56
01:29:46
1:29:35
i
Mauricio oscar Escudero
01:29:43 (Tr: 1:29:42)
i
Albert Olivas Martín
01:29:44 (Tr: 1:29:32)
i
Guillermo Ortin Moreno
01:29:45 (Tr: 1:29:42)
Hans Super
01:29:48 (Tr: 1:29:42)
i
Joaquin Moral
01:29:53 (Tr: 1:29:50)
Quico Peinado Palomero
01:29:56 (Tr: 1:29:51)

T. real: 01:29:42

T. oficial: 01:29:48

Inici real: 09:31:26

Hora meta: 11:01:08

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: club esportiu canet

K10: 0:42:11

Hora K10 : 10:13:37

Pos K10 : 93

-

Meta: 1:29:42

Hora meta: 11:01:08

Pos meta : 88

X 5 posicions

1:29:56
01:29:48
1:29:39
i
Mauricio oscar Escudero
01:29:43 (Tr: 1:29:42)
i
Albert Olivas Martín
01:29:44 (Tr: 1:29:32)
i
Guillermo Ortin Moreno
01:29:45 (Tr: 1:29:42)
Andres Marin Medialdea
01:29:46 (Tr: 1:29:40)
i
Joaquin Moral
01:29:53 (Tr: 1:29:50)
Quico Peinado Palomero
01:29:56 (Tr: 1:29:51)

T. real: 01:29:50

T. oficial: 01:29:53

Inici real: 09:31:24

Hora meta: 11:01:13

Cat:M4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

K10: 0:42:00

Hora K10 : 10:13:23

Pos K10 : 74

-

Meta: 1:29:50

Hora meta: 11:01:13

Pos meta : 89

Y 15 posicions

1:30:02
01:29:53
1:29:45
i
Guillermo Ortin Moreno
01:29:45 (Tr: 1:29:42)
Andres Marin Medialdea
01:29:46 (Tr: 1:29:40)
Hans Super
01:29:48 (Tr: 1:29:42)
Quico Peinado Palomero
01:29:56 (Tr: 1:29:51)

T. real: 01:29:51

T. oficial: 01:29:56

Inici real: 09:31:25

Hora meta: 11:01:16

Cat:M3

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: corredors.cat

K10: 0:42:08

Hora K10 : 10:13:32

Pos K10 : 84

-

Meta: 1:29:51

Hora meta: 11:01:16

Pos meta : 90

Y 6 posicions

1:30:06
01:29:56
1:29:46
Andres Marin Medialdea
01:29:46 (Tr: 1:29:40)
Hans Super
01:29:48 (Tr: 1:29:42)
i
Joaquin Moral
01:29:53 (Tr: 1:29:50)