Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ COSTA BARCELONA MARESME

Mitja

07 abril 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:35:57

T. oficial: 01:36:03

Inici real: 09:31:27

Hora meta: 11:07:23

Cat:M3

Pos. categoria: 84

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: gli inseparabili

K10: 0:43:13

Hora K10 : 10:14:39

Pos K10 : 113

-

Meta: 1:35:57

Hora meta: 11:07:23

Pos meta : 139

Y 26 posicions

1:37:16
01:36:03
1:34:50
i
Xavi Montañà Caelles
01:36:08 (Tr: 1:35:57)
i
Manuel García Rodríguez
01:36:15 (Tr: 1:36:03)
Ayose Román Castillo
01:36:21 (Tr: 1:36:14)
Jesus Frutos Ortega
01:36:37 (Tr: 1:36:30)
Adria Fradera Salicru
01:37:00 (Tr: 1:36:41)
Gerardo López García
01:37:16 (Tr: 1:37:08)

T. real: 01:35:57

T. oficial: 01:36:08

Inici real: 09:31:31

Hora meta: 11:07:28

Cat:M3

Pos. categoria: 85

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

K10: 0:44:35

Hora K10 : 10:16:05

Pos K10 : 125

-

Meta: 1:35:57

Hora meta: 11:07:28

Pos meta : 140

Y 15 posicions

1:37:16
01:36:08
1:35:00
Giulio Emanuele
01:36:03 (Tr: 1:35:57)
i
Manuel García Rodríguez
01:36:15 (Tr: 1:36:03)
Ayose Román Castillo
01:36:21 (Tr: 1:36:14)
Jesus Frutos Ortega
01:36:37 (Tr: 1:36:30)
Adria Fradera Salicru
01:37:00 (Tr: 1:36:41)
Gerardo López García
01:37:16 (Tr: 1:37:08)

T. real: 01:36:03

T. oficial: 01:36:15

Inici real: 09:31:32

Hora meta: 11:07:35

Cat:M3

Pos. categoria: 86

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: g.a. lluisos

K10: 0:47:01

Hora K10 : 10:18:33

Pos K10 : 182

-

Meta: 1:36:03

Hora meta: 11:07:35

Pos meta : 141

X 41 posicions

1:37:16
01:36:15
1:35:14
Giulio Emanuele
01:36:03 (Tr: 1:35:57)
i
Xavi Montañà Caelles
01:36:08 (Tr: 1:35:57)
Ayose Román Castillo
01:36:21 (Tr: 1:36:14)
Jesus Frutos Ortega
01:36:37 (Tr: 1:36:30)
Adria Fradera Salicru
01:37:00 (Tr: 1:36:41)
Gerardo López García
01:37:16 (Tr: 1:37:08)

T. real: 01:36:14

T. oficial: 01:36:21

Inici real: 09:31:27

Hora meta: 11:07:41

Cat:M3

Pos. categoria: 87

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

K10: 0:43:29

Hora K10 : 10:14:55

Pos K10 : 114

-

Meta: 1:36:14

Hora meta: 11:07:41

Pos meta : 142

Y 28 posicions

1:37:16
01:36:21
1:35:25
Giulio Emanuele
01:36:03 (Tr: 1:35:57)
i
Xavi Montañà Caelles
01:36:08 (Tr: 1:35:57)
i
Manuel García Rodríguez
01:36:15 (Tr: 1:36:03)
Jesus Frutos Ortega
01:36:37 (Tr: 1:36:30)
Adria Fradera Salicru
01:37:00 (Tr: 1:36:41)
Gerardo López García
01:37:16 (Tr: 1:37:08)

T. real: 01:36:30

T. oficial: 01:36:37

Inici real: 09:31:27

Hora meta: 11:07:57

Cat:M4

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club: c.n.granollers

K10: 0:45:08

Hora K10 : 10:16:35

Pos K10 : 145

-

Meta: 1:36:30

Hora meta: 11:07:57

Pos meta : 143

X 2 posicions

1:37:27
01:36:37
1:35:46
Giulio Emanuele
01:36:03 (Tr: 1:35:57)
i
Xavi Montañà Caelles
01:36:08 (Tr: 1:35:57)
i
Manuel García Rodríguez
01:36:15 (Tr: 1:36:03)
Ayose Román Castillo
01:36:21 (Tr: 1:36:14)
Adria Fradera Salicru
01:37:00 (Tr: 1:36:41)
Gerardo López García
01:37:16 (Tr: 1:37:08)
Dario Romeo
01:37:27 (Tr: 1:37:21)

T. real: 01:36:41

T. oficial: 01:37:00

Inici real: 09:31:39

Hora meta: 11:08:20

Cat:M2

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club:

K10: 0:45:51

Hora K10 : 10:17:29

Pos K10 : 156

-

Meta: 1:36:41

Hora meta: 11:08:20

Pos meta : 144

X 12 posicions

1:37:46
01:37:00
1:36:15
i
Manuel García Rodríguez
01:36:15 (Tr: 1:36:03)
Ayose Román Castillo
01:36:21 (Tr: 1:36:14)
Jesus Frutos Ortega
01:36:37 (Tr: 1:36:30)
Gerardo López García
01:37:16 (Tr: 1:37:08)
Dario Romeo
01:37:27 (Tr: 1:37:21)
i
Albert Becerra Parra
01:37:28 (Tr: 1:37:28)
Fernando Blazquez Diaz
01:37:37 (Tr: 1:37:13)
Ferran Ros Escoda
01:37:44 (Tr: 1:37:38)

T. real: 01:37:08

T. oficial: 01:37:16

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:08:36

Cat:M3

Pos. categoria: 88

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

K10: 0:44:39

Hora K10 : 10:16:08

Pos K10 : 134

-

Meta: 1:37:08

Hora meta: 11:08:36

Pos meta : 145

Y 11 posicions

1:38:12
01:37:16
1:36:21
Ayose Román Castillo
01:36:21 (Tr: 1:36:14)
Jesus Frutos Ortega
01:36:37 (Tr: 1:36:30)
Adria Fradera Salicru
01:37:00 (Tr: 1:36:41)
Dario Romeo
01:37:27 (Tr: 1:37:21)
i
Albert Becerra Parra
01:37:28 (Tr: 1:37:28)
Fernando Blazquez Diaz
01:37:37 (Tr: 1:37:13)
Ferran Ros Escoda
01:37:44 (Tr: 1:37:38)
Sergi Mateo Bellido
01:37:49 (Tr: 1:37:32)
i
Joan Ballesca Vilert
01:37:49 (Tr: 1:37:41)
i
Frederic Garcia
01:37:55 (Tr: 1:37:54)
i
Ineta Jerofejeva
01:38:02 (Tr: 1:37:53)

T. real: 01:37:21

T. oficial: 01:37:27

Inici real: 09:31:27

Hora meta: 11:08:47

Cat:M3

Pos. categoria: 89

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

K10: 0:45:27

Hora K10 : 10:16:53

Pos K10 : 149

-

Meta: 1:37:21

Hora meta: 11:08:47

Pos meta : 146

X 3 posicions

1:38:18
01:37:27
1:36:37
Jesus Frutos Ortega
01:36:37 (Tr: 1:36:30)
Adria Fradera Salicru
01:37:00 (Tr: 1:36:41)
Gerardo López García
01:37:16 (Tr: 1:37:08)
i
Albert Becerra Parra
01:37:28 (Tr: 1:37:28)
Fernando Blazquez Diaz
01:37:37 (Tr: 1:37:13)
Ferran Ros Escoda
01:37:44 (Tr: 1:37:38)
Sergi Mateo Bellido
01:37:49 (Tr: 1:37:32)
i
Joan Ballesca Vilert
01:37:49 (Tr: 1:37:41)
i
Frederic Garcia
01:37:55 (Tr: 1:37:54)
i
Ineta Jerofejeva
01:38:02 (Tr: 1:37:53)

T. real: 01:37:28

T. oficial: 01:37:28

Inici real: 09:31:21

Hora meta: 11:08:48

Cat:M3

Pos. categoria: 90

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club: trail runners vidreres

K10: 0:44:44

Hora K10 : 10:16:05

Pos K10 : 123

-

Meta: 1:37:28

Hora meta: 11:08:48

Pos meta : 147

Y 24 posicions

1:37:56
01:37:28
1:37:00
Adria Fradera Salicru
01:37:00 (Tr: 1:36:41)
Gerardo López García
01:37:16 (Tr: 1:37:08)
Dario Romeo
01:37:27 (Tr: 1:37:21)
Fernando Blazquez Diaz
01:37:37 (Tr: 1:37:13)
Ferran Ros Escoda
01:37:44 (Tr: 1:37:38)
Sergi Mateo Bellido
01:37:49 (Tr: 1:37:32)
i
Joan Ballesca Vilert
01:37:49 (Tr: 1:37:41)
i
Frederic Garcia
01:37:55 (Tr: 1:37:54)

T. real: 01:37:13

T. oficial: 01:37:37

Inici real: 09:31:45

Hora meta: 11:08:57

Cat:M3

Pos. categoria: 91

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

K10: 0:47:08

Hora K10 : 10:18:52

Pos K10 : 219

-

Meta: 1:37:13

Hora meta: 11:08:57

Pos meta : 148

X 71 posicions

1:37:59
01:37:37
1:37:16
Gerardo López García
01:37:16 (Tr: 1:37:08)
Dario Romeo
01:37:27 (Tr: 1:37:21)
i
Albert Becerra Parra
01:37:28 (Tr: 1:37:28)
Ferran Ros Escoda
01:37:44 (Tr: 1:37:38)
Sergi Mateo Bellido
01:37:49 (Tr: 1:37:32)
i
Joan Ballesca Vilert
01:37:49 (Tr: 1:37:41)
i
Frederic Garcia
01:37:55 (Tr: 1:37:54)

T. real: 01:37:38

T. oficial: 01:37:44

Inici real: 09:31:26

Hora meta: 11:09:04

Cat:M3

Pos. categoria: 92

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

K10: 0:44:15

Hora K10 : 10:15:40

Pos K10 : 121

-

Meta: 1:37:38

Hora meta: 11:09:04

Pos meta : 149

Y 28 posicions

1:38:00
01:37:44
1:37:27
Dario Romeo
01:37:27 (Tr: 1:37:21)
i
Albert Becerra Parra
01:37:28 (Tr: 1:37:28)
Fernando Blazquez Diaz
01:37:37 (Tr: 1:37:13)
Sergi Mateo Bellido
01:37:49 (Tr: 1:37:32)
i
Joan Ballesca Vilert
01:37:49 (Tr: 1:37:41)
i
Frederic Garcia
01:37:55 (Tr: 1:37:54)

T. real: 01:37:32

T. oficial: 01:37:49

Inici real: 09:31:38

Hora meta: 11:09:09

Cat:M2

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

K10: 0:46:14

Hora K10 : 10:17:51

Pos K10 : 170

-

Meta: 1:37:32

Hora meta: 11:09:09

Pos meta : 150

X 20 posicions

1:38:10
01:37:49
1:37:28
i
Albert Becerra Parra
01:37:28 (Tr: 1:37:28)
Fernando Blazquez Diaz
01:37:37 (Tr: 1:37:13)
Ferran Ros Escoda
01:37:44 (Tr: 1:37:38)
i
Joan Ballesca Vilert
01:37:49 (Tr: 1:37:41)
i
Frederic Garcia
01:37:55 (Tr: 1:37:54)
i
Ineta Jerofejeva
01:38:02 (Tr: 1:37:53)

T. real: 01:37:41

T. oficial: 01:37:49

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:09:09

Cat:M2

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club: adekua fisioteràpia

K10: 0:46:13

Hora K10 : 10:17:42

Pos K10 : 165

-

Meta: 1:37:41

Hora meta: 11:09:09

Pos meta : 151

X 14 posicions

1:38:02
01:37:49
1:37:37
Fernando Blazquez Diaz
01:37:37 (Tr: 1:37:13)
Ferran Ros Escoda
01:37:44 (Tr: 1:37:38)
Sergi Mateo Bellido
01:37:49 (Tr: 1:37:32)
i
Frederic Garcia
01:37:55 (Tr: 1:37:54)
i
Ineta Jerofejeva
01:38:02 (Tr: 1:37:53)

T. real: 01:37:54

T. oficial: 01:37:55

Inici real: 09:31:22

Hora meta: 11:09:15

Cat:M4

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: assa

K10: 0:46:03

Hora K10 : 10:17:24

Pos K10 : 154

-

Meta: 1:37:54

Hora meta: 11:09:15

Pos meta : 152

X 2 posicions

1:38:07
01:37:55
1:37:44
Ferran Ros Escoda
01:37:44 (Tr: 1:37:38)
Sergi Mateo Bellido
01:37:49 (Tr: 1:37:32)
i
Joan Ballesca Vilert
01:37:49 (Tr: 1:37:41)
i
Ineta Jerofejeva
01:38:02 (Tr: 1:37:53)

T. real: 01:37:53

T. oficial: 01:38:02

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 11:09:22

Cat:F2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 4:39 min/km

Club: tollo runner's club

K10: 0:45:25

Hora K10 : 10:16:55

Pos K10 : 150

-

Meta: 1:37:53

Hora meta: 11:09:22

Pos meta : 153

Y 3 posicions

1:38:15
01:38:02
1:37:49
Sergi Mateo Bellido
01:37:49 (Tr: 1:37:32)
i
Joan Ballesca Vilert
01:37:49 (Tr: 1:37:41)
i
Frederic Garcia
01:37:55 (Tr: 1:37:54)