Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ COSTA BARCELONA MARESME

Mitja

07 abril 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:56:47

T. oficial: 01:57:01

Inici real: 09:31:35

Hora meta: 11:28:21

Cat:M2

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club:

K10: 0:58:08

Hora K10 : 10:29:42

Pos K10 : 420

-

Meta: 1:56:47

Hora meta: 11:28:21

Pos meta : 364

X 56 posicions

1:57:51
01:57:01
1:56:12
Sergio Garcia Guillen
01:57:07 (Tr: 1:57:00)
i
Raul Ortiz Lopez
01:57:25 (Tr: 1:56:58)
Pedro Rubio Grande
01:57:41 (Tr: 1:57:33)
Pere Salesa Isart
01:57:43 (Tr: 1:57:24)
Colomer Noé Jordi
01:57:49 (Tr: 1:57:35)
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)

T. real: 01:57:00

T. oficial: 01:57:07

Inici real: 09:31:27

Hora meta: 11:28:27

Cat:M2

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club:

K10: 0:52:27

Hora K10 : 10:23:54

Pos K10 : 331

-

Meta: 1:57:00

Hora meta: 11:28:27

Pos meta : 365

Y 34 posicions

1:57:51
01:57:07
1:56:24
i
Samuel Rodriguz Cortes
01:57:01 (Tr: 1:56:47)
i
Raul Ortiz Lopez
01:57:25 (Tr: 1:56:58)
Pedro Rubio Grande
01:57:41 (Tr: 1:57:33)
Pere Salesa Isart
01:57:43 (Tr: 1:57:24)
Colomer Noé Jordi
01:57:49 (Tr: 1:57:35)
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)

T. real: 01:56:58

T. oficial: 01:57:25

Inici real: 09:31:48

Hora meta: 11:28:45

Cat:M3

Pos. categoria: 182

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club:

K10: 0:56:20

Hora K10 : 10:28:07

Pos K10 : 401

-

Meta: 1:56:58

Hora meta: 11:28:45

Pos meta : 366

X 35 posicions

1:57:51
01:57:25
1:57:00
i
Samuel Rodriguz Cortes
01:57:01 (Tr: 1:56:47)
Sergio Garcia Guillen
01:57:07 (Tr: 1:57:00)
Pedro Rubio Grande
01:57:41 (Tr: 1:57:33)
Pere Salesa Isart
01:57:43 (Tr: 1:57:24)
Colomer Noé Jordi
01:57:49 (Tr: 1:57:35)
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)

T. real: 01:57:33

T. oficial: 01:57:41

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:29:01

Cat:M3

Pos. categoria: 183

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club:

K10: 0:55:00

Hora K10 : 10:26:28

Pos K10 : 377

-

Meta: 1:57:33

Hora meta: 11:29:01

Pos meta : 367

X 10 posicions

1:58:21
01:57:41
1:57:01
i
Samuel Rodriguz Cortes
01:57:01 (Tr: 1:56:47)
Sergio Garcia Guillen
01:57:07 (Tr: 1:57:00)
i
Raul Ortiz Lopez
01:57:25 (Tr: 1:56:58)
Pere Salesa Isart
01:57:43 (Tr: 1:57:24)
Colomer Noé Jordi
01:57:49 (Tr: 1:57:35)
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)
i
Jenni Mercadé Sànchez
01:58:16 (Tr: 1:57:50)
i
Beat Baumgartner
01:58:20 (Tr: 1:58:02)

T. real: 01:57:24

T. oficial: 01:57:43

Inici real: 09:31:39

Hora meta: 11:29:03

Cat:M4

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club: maimakansu

K10: 0:54:17

Hora K10 : 10:25:56

Pos K10 : 359

-

Meta: 1:57:24

Hora meta: 11:29:03

Pos meta : 368

Y 9 posicions

1:58:19
01:57:43
1:57:07
Sergio Garcia Guillen
01:57:07 (Tr: 1:57:00)
i
Raul Ortiz Lopez
01:57:25 (Tr: 1:56:58)
Pedro Rubio Grande
01:57:41 (Tr: 1:57:33)
Colomer Noé Jordi
01:57:49 (Tr: 1:57:35)
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)
i
Jenni Mercadé Sànchez
01:58:16 (Tr: 1:57:50)

T. real: 01:57:35

T. oficial: 01:57:49

Inici real: 09:31:35

Hora meta: 11:29:09

Cat:M3

Pos. categoria: 184

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: club tiger runner

K10: 0:54:24

Hora K10 : 10:25:58

Pos K10 : 367

-

Meta: 1:57:35

Hora meta: 11:29:09

Pos meta : 369

Y 2 posicions

1:58:13
01:57:49
1:57:25
i
Raul Ortiz Lopez
01:57:25 (Tr: 1:56:58)
Pedro Rubio Grande
01:57:41 (Tr: 1:57:33)
Pere Salesa Isart
01:57:43 (Tr: 1:57:24)
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)

T. real: 01:57:47

T. oficial: 01:57:51

Inici real: 09:31:24

Hora meta: 11:29:11

Cat:M3

Pos. categoria: 185

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: sports i running canet team

K10: 0:54:11

Hora K10 : 10:25:35

Pos K10 : 350

-

Meta: 1:57:47

Hora meta: 11:29:11

Pos meta : 370

Y 20 posicions

1:58:12
01:57:51
1:57:29
Pedro Rubio Grande
01:57:41 (Tr: 1:57:33)
Pere Salesa Isart
01:57:43 (Tr: 1:57:24)
Colomer Noé Jordi
01:57:49 (Tr: 1:57:35)
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)

T. real: 01:57:43

T. oficial: 01:58:05

Inici real: 09:31:43

Hora meta: 11:29:25

Cat:M4

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club:

K10: 0:56:16

Hora K10 : 10:27:58

Pos K10 : 390

-

Meta: 1:57:43

Hora meta: 11:29:25

Pos meta : 371

X 19 posicions

1:58:28
01:58:05
1:57:43
Pere Salesa Isart
01:57:43 (Tr: 1:57:24)
Colomer Noé Jordi
01:57:49 (Tr: 1:57:35)
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)
i
Jenni Mercadé Sànchez
01:58:16 (Tr: 1:57:50)
i
Beat Baumgartner
01:58:20 (Tr: 1:58:02)
Carlota Diez De La Lastra Ruiz
01:58:28 (Tr: 1:58:20)

T. real: 01:57:52

T. oficial: 01:58:10

Inici real: 09:31:38

Hora meta: 11:29:30

Cat:F3

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:36 min/km

Club: c.m. sigueme

K10: 0:55:44

Hora K10 : 10:27:22

Pos K10 : 384

-

Meta: 1:57:52

Hora meta: 11:29:30

Pos meta : 372

X 12 posicions

1:58:31
01:58:10
1:57:49
Colomer Noé Jordi
01:57:49 (Tr: 1:57:35)
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)
i
Jenni Mercadé Sànchez
01:58:16 (Tr: 1:57:50)
i
Beat Baumgartner
01:58:20 (Tr: 1:58:02)
Carlota Diez De La Lastra Ruiz
01:58:28 (Tr: 1:58:20)
Cindy Barreiro Seisdedos
01:58:28 (Tr: 1:58:21)

T. real: 01:57:49

T. oficial: 01:58:12

Inici real: 09:31:43

Hora meta: 11:29:32

Cat:F3

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:36 min/km

Club:

K10: 0:55:51

Hora K10 : 10:27:34

Pos K10 : 388

-

Meta: 1:57:49

Hora meta: 11:29:32

Pos meta : 373

X 15 posicions

1:58:33
01:58:12
1:57:51
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Jenni Mercadé Sànchez
01:58:16 (Tr: 1:57:50)
i
Beat Baumgartner
01:58:20 (Tr: 1:58:02)
Carlota Diez De La Lastra Ruiz
01:58:28 (Tr: 1:58:20)
Cindy Barreiro Seisdedos
01:58:28 (Tr: 1:58:21)

T. real: 01:57:50

T. oficial: 01:58:16

Inici real: 09:31:46

Hora meta: 11:29:36

Cat:F3

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:36 min/km

Club: tri2win

K10: 0:56:13

Hora K10 : 10:27:59

Pos K10 : 392

-

Meta: 1:57:50

Hora meta: 11:29:36

Pos meta : 374

X 18 posicions

1:58:28
01:58:16
1:58:04
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)
i
Beat Baumgartner
01:58:20 (Tr: 1:58:02)
Carlota Diez De La Lastra Ruiz
01:58:28 (Tr: 1:58:20)
Cindy Barreiro Seisdedos
01:58:28 (Tr: 1:58:21)

T. real: 01:58:02

T. oficial: 01:58:20

Inici real: 09:31:38

Hora meta: 11:29:40

Cat:M4

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club: grup fondistes pineda

K10: 0:58:11

Hora K10 : 10:29:49

Pos K10 : 422

-

Meta: 1:58:02

Hora meta: 11:29:40

Pos meta : 375

X 47 posicions

1:59:04
01:58:20
1:57:35
Pedro Rubio Grande
01:57:41 (Tr: 1:57:33)
Pere Salesa Isart
01:57:43 (Tr: 1:57:24)
Colomer Noé Jordi
01:57:49 (Tr: 1:57:35)
i
Albert Bertran Soler
01:57:51 (Tr: 1:57:47)
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)
i
Jenni Mercadé Sànchez
01:58:16 (Tr: 1:57:50)
Carlota Diez De La Lastra Ruiz
01:58:28 (Tr: 1:58:20)
Cindy Barreiro Seisdedos
01:58:28 (Tr: 1:58:21)
i
Cristobal Colorado Arroyo
01:59:04 (Tr: 1:58:55)

T. real: 01:58:20

T. oficial: 01:58:28

Inici real: 09:31:28

Hora meta: 11:29:48

Cat:F2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:37 min/km

Club:

K10: 0:54:28

Hora K10 : 10:25:55

Pos K10 : 357

-

Meta: 1:58:20

Hora meta: 11:29:48

Pos meta : 376

Y 19 posicions

1:59:04
01:58:28
1:57:51
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)
i
Jenni Mercadé Sànchez
01:58:16 (Tr: 1:57:50)
i
Beat Baumgartner
01:58:20 (Tr: 1:58:02)
Cindy Barreiro Seisdedos
01:58:28 (Tr: 1:58:21)
i
Cristobal Colorado Arroyo
01:59:04 (Tr: 1:58:55)

T. real: 01:58:21

T. oficial: 01:58:28

Inici real: 09:31:28

Hora meta: 11:29:48

Cat:F2

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 5:37 min/km

Club:

K10: 0:54:29

Hora K10 : 10:25:56

Pos K10 : 358

-

Meta: 1:58:21

Hora meta: 11:29:48

Pos meta : 377

Y 19 posicions

1:59:04
01:58:28
1:57:52
Arnaldo Pannon Bonilauri
01:58:05 (Tr: 1:57:43)
Jazmin Madrid
01:58:10 (Tr: 1:57:52)
i
Patricia Martínez Madero
01:58:12 (Tr: 1:57:49)
i
Jenni Mercadé Sànchez
01:58:16 (Tr: 1:57:50)
i
Beat Baumgartner
01:58:20 (Tr: 1:58:02)
Carlota Diez De La Lastra Ruiz
01:58:28 (Tr: 1:58:20)
i
Cristobal Colorado Arroyo
01:59:04 (Tr: 1:58:55)

T. real: 01:58:55

T. oficial: 01:59:04

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 11:30:24

Cat:M3

Pos. categoria: 186

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club:

K10: 0:54:59

Hora K10 : 10:26:28

Pos K10 : 376

-

Meta: 1:58:55

Hora meta: 11:30:24

Pos meta : 378

Y 2 posicions

1:59:49
01:59:04
1:58:20
i
Beat Baumgartner
01:58:20 (Tr: 1:58:02)
Carlota Diez De La Lastra Ruiz
01:58:28 (Tr: 1:58:20)
Cindy Barreiro Seisdedos
01:58:28 (Tr: 1:58:21)