Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ COSTA BARCELONA MARESME

Mitja

07 abril 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:07:43

T. oficial: 02:08:09

Inici real: 09:31:46

Hora meta: 11:39:29

Cat:M2

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club:

K10: 0:56:16

Hora K10 : 10:28:02

Pos K10 : 395

-

Meta: 2:07:43

Hora meta: 11:39:29

Pos meta : 424

Y 29 posicions

2:10:03
02:08:09
2:06:14
Antoni Iglesias Ramal
02:08:27 (Tr: 2:08:07)
Kasia Pikuta
02:08:45 (Tr: 2:08:25)
Marta Fonrodona Turon
02:09:18 (Tr: 2:08:55)
i
Jaume Planas Dangl
02:09:32 (Tr: 2:09:22)
i
Jordi Planas Grau
02:09:32 (Tr: 2:09:23)
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)

T. real: 02:08:07

T. oficial: 02:08:27

Inici real: 09:31:41

Hora meta: 11:39:47

Cat:M4

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:05 min/km

Club:

K10: 0:55:33

Hora K10 : 10:27:14

Pos K10 : 382

-

Meta: 2:08:07

Hora meta: 11:39:47

Pos meta : 425

Y 43 posicions

2:10:03
02:08:27
2:06:52
Miquel Carabaño Cortina
02:08:09 (Tr: 2:07:43)
Kasia Pikuta
02:08:45 (Tr: 2:08:25)
Marta Fonrodona Turon
02:09:18 (Tr: 2:08:55)
i
Jaume Planas Dangl
02:09:32 (Tr: 2:09:22)
i
Jordi Planas Grau
02:09:32 (Tr: 2:09:23)
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)

T. real: 02:08:25

T. oficial: 02:08:45

Inici real: 09:31:40

Hora meta: 11:40:05

Cat:F2

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:06 min/km

Club:

K10: 0:59:31

Hora K10 : 10:31:11

Pos K10 : 432

-

Meta: 2:08:25

Hora meta: 11:40:05

Pos meta : 426

X 6 posicions

2:10:03
02:08:45
2:07:27
Miquel Carabaño Cortina
02:08:09 (Tr: 2:07:43)
Antoni Iglesias Ramal
02:08:27 (Tr: 2:08:07)
Marta Fonrodona Turon
02:09:18 (Tr: 2:08:55)
i
Jaume Planas Dangl
02:09:32 (Tr: 2:09:22)
i
Jordi Planas Grau
02:09:32 (Tr: 2:09:23)
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)

T. real: 02:08:55

T. oficial: 02:09:18

Inici real: 09:31:43

Hora meta: 11:40:38

Cat:F3

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:07 min/km

Club:

K10: 0:57:31

Hora K10 : 10:29:14

Pos K10 : 412

-

Meta: 2:08:55

Hora meta: 11:40:38

Pos meta : 427

Y 15 posicions

2:10:27
02:09:18
2:08:09
Miquel Carabaño Cortina
02:08:09 (Tr: 2:07:43)
Antoni Iglesias Ramal
02:08:27 (Tr: 2:08:07)
Kasia Pikuta
02:08:45 (Tr: 2:08:25)
i
Jaume Planas Dangl
02:09:32 (Tr: 2:09:22)
i
Jordi Planas Grau
02:09:32 (Tr: 2:09:23)
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)
i
Neus Valenzuela Morata
02:10:05 (Tr: 2:09:56)
Laura Rueda Nogué
02:10:27 (Tr: 2:10:09)

T. real: 02:09:22

T. oficial: 02:09:32

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 11:40:52

Cat:M4

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club: mountain runners del bergada

K10: 0:59:46

Hora K10 : 10:31:15

Pos K10 : 434

-

Meta: 2:09:22

Hora meta: 11:40:52

Pos meta : 428

X 6 posicions

2:10:37
02:09:32
2:08:27
Antoni Iglesias Ramal
02:08:27 (Tr: 2:08:07)
Kasia Pikuta
02:08:45 (Tr: 2:08:25)
Marta Fonrodona Turon
02:09:18 (Tr: 2:08:55)
i
Jordi Planas Grau
02:09:32 (Tr: 2:09:23)
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)
i
Neus Valenzuela Morata
02:10:05 (Tr: 2:09:56)
Laura Rueda Nogué
02:10:27 (Tr: 2:10:09)

T. real: 02:09:23

T. oficial: 02:09:32

Inici real: 09:31:30

Hora meta: 11:40:52

Cat:M3

Pos. categoria: 196

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:08 min/km

Club: mountain runners del bergueda

K10: 0:59:43

Hora K10 : 10:31:13

Pos K10 : 433

-

Meta: 2:09:23

Hora meta: 11:40:52

Pos meta : 429

X 4 posicions

2:10:27
02:09:32
2:08:38
Kasia Pikuta
02:08:45 (Tr: 2:08:25)
Marta Fonrodona Turon
02:09:18 (Tr: 2:08:55)
i
Jaume Planas Dangl
02:09:32 (Tr: 2:09:22)
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)
i
Neus Valenzuela Morata
02:10:05 (Tr: 2:09:56)
Laura Rueda Nogué
02:10:27 (Tr: 2:10:09)

T. real: 02:09:36

T. oficial: 02:10:03

Inici real: 09:31:47

Hora meta: 11:41:23

Cat:M3

Pos. categoria: 197

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club: corredors.cat

K10: 1:00:34

Hora K10 : 10:32:21

Pos K10 : 440

-

Meta: 2:09:36

Hora meta: 11:41:23

Pos meta : 430

X 10 posicions

2:10:59
02:10:03
2:09:07
Marta Fonrodona Turon
02:09:18 (Tr: 2:08:55)
i
Jaume Planas Dangl
02:09:32 (Tr: 2:09:22)
i
Jordi Planas Grau
02:09:32 (Tr: 2:09:23)
i
Neus Valenzuela Morata
02:10:05 (Tr: 2:09:56)
Laura Rueda Nogué
02:10:27 (Tr: 2:10:09)
Abigail Garcia Antolin
02:10:59 (Tr: 2:10:44)

T. real: 02:09:56

T. oficial: 02:10:05

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:41:25

Cat:F3

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:10 min/km

Club:

K10: 0:59:01

Hora K10 : 10:30:30

Pos K10 : 427

-

Meta: 2:09:56

Hora meta: 11:41:25

Pos meta : 431

Y 4 posicions

2:11:37
02:10:05
2:08:34
Kasia Pikuta
02:08:45 (Tr: 2:08:25)
Marta Fonrodona Turon
02:09:18 (Tr: 2:08:55)
i
Jaume Planas Dangl
02:09:32 (Tr: 2:09:22)
i
Jordi Planas Grau
02:09:32 (Tr: 2:09:23)
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)
Laura Rueda Nogué
02:10:27 (Tr: 2:10:09)
Abigail Garcia Antolin
02:10:59 (Tr: 2:10:44)
i
Amaro Redondo Colomera
02:11:37 (Tr: 2:11:10)

T. real: 02:10:09

T. oficial: 02:10:27

Inici real: 09:31:38

Hora meta: 11:41:47

Cat:F2

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:11 min/km

Club:

K10: 0:59:39

Hora K10 : 10:31:16

Pos K10 : 435

-

Meta: 2:10:09

Hora meta: 11:41:47

Pos meta : 432

X 3 posicions

2:11:44
02:10:27
2:09:10
Marta Fonrodona Turon
02:09:18 (Tr: 2:08:55)
i
Jaume Planas Dangl
02:09:32 (Tr: 2:09:22)
i
Jordi Planas Grau
02:09:32 (Tr: 2:09:23)
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)
i
Neus Valenzuela Morata
02:10:05 (Tr: 2:09:56)
Abigail Garcia Antolin
02:10:59 (Tr: 2:10:44)
i
Amaro Redondo Colomera
02:11:37 (Tr: 2:11:10)
i
Esther Soria Marin
02:11:44 (Tr: 2:11:28)

T. real: 02:10:44

T. oficial: 02:10:59

Inici real: 09:31:35

Hora meta: 11:42:19

Cat:F3

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:12 min/km

Club: la sansi

K10: 1:00:09

Hora K10 : 10:31:44

Pos K10 : 439

-

Meta: 2:10:44

Hora meta: 11:42:19

Pos meta : 433

X 6 posicions

2:11:55
02:10:59
2:10:03
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)
i
Neus Valenzuela Morata
02:10:05 (Tr: 2:09:56)
Laura Rueda Nogué
02:10:27 (Tr: 2:10:09)
i
Amaro Redondo Colomera
02:11:37 (Tr: 2:11:10)
i
Esther Soria Marin
02:11:44 (Tr: 2:11:28)
i
Sergi Alvarez Juan
02:11:44 (Tr: 2:11:28)

T. real: 02:11:10

T. oficial: 02:11:37

Inici real: 09:31:47

Hora meta: 11:42:57

Cat:M4

Pos. categoria: 79

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:14 min/km

Club: 2xtri

K10: 1:02:11

Hora K10 : 10:33:58

Pos K10 : 448

-

Meta: 2:11:10

Hora meta: 11:42:57

Pos meta : 434

X 14 posicions

2:13:33
02:11:37
2:09:40
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)
i
Neus Valenzuela Morata
02:10:05 (Tr: 2:09:56)
Laura Rueda Nogué
02:10:27 (Tr: 2:10:09)
Abigail Garcia Antolin
02:10:59 (Tr: 2:10:44)
i
Esther Soria Marin
02:11:44 (Tr: 2:11:28)
i
Sergi Alvarez Juan
02:11:44 (Tr: 2:11:28)
i
Alfons Vizcaino Morancho
02:13:33 (Tr: 2:13:21)

T. real: 02:11:28

T. oficial: 02:11:44

Inici real: 09:31:36

Hora meta: 11:43:04

Cat:F2

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:14 min/km

Club:

K10: 1:02:08

Hora K10 : 10:33:44

Pos K10 : 445

-

Meta: 2:11:28

Hora meta: 11:43:04

Pos meta : 435

X 10 posicions

2:13:49
02:11:44
2:09:38
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)
i
Neus Valenzuela Morata
02:10:05 (Tr: 2:09:56)
Laura Rueda Nogué
02:10:27 (Tr: 2:10:09)
Abigail Garcia Antolin
02:10:59 (Tr: 2:10:44)
i
Amaro Redondo Colomera
02:11:37 (Tr: 2:11:10)
i
Sergi Alvarez Juan
02:11:44 (Tr: 2:11:28)
i
Alfons Vizcaino Morancho
02:13:33 (Tr: 2:13:21)
i
Eva Muñoz Cervantes
02:13:49 (Tr: 2:13:29)

T. real: 02:11:28

T. oficial: 02:11:44

Inici real: 09:31:36

Hora meta: 11:43:04

Cat:M2

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:14 min/km

Club:

K10: 1:02:08

Hora K10 : 10:33:44

Pos K10 : 446

-

Meta: 2:11:28

Hora meta: 11:43:04

Pos meta : 436

X 10 posicions

2:13:49
02:11:44
2:09:38
Manuel Gomez Lopez
02:10:03 (Tr: 2:09:36)
i
Neus Valenzuela Morata
02:10:05 (Tr: 2:09:56)
Laura Rueda Nogué
02:10:27 (Tr: 2:10:09)
Abigail Garcia Antolin
02:10:59 (Tr: 2:10:44)
i
Amaro Redondo Colomera
02:11:37 (Tr: 2:11:10)
i
Esther Soria Marin
02:11:44 (Tr: 2:11:28)
i
Alfons Vizcaino Morancho
02:13:33 (Tr: 2:13:21)
i
Eva Muñoz Cervantes
02:13:49 (Tr: 2:13:29)

T. real: 02:13:21

T. oficial: 02:13:33

Inici real: 09:31:33

Hora meta: 11:44:53

Cat:M4

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club:

K10: 1:03:52

Hora K10 : 10:35:24

Pos K10 : 460

-

Meta: 2:13:21

Hora meta: 11:44:53

Pos meta : 437

X 23 posicions

2:15:30
02:13:33
2:11:37
i
Amaro Redondo Colomera
02:11:37 (Tr: 2:11:10)
i
Esther Soria Marin
02:11:44 (Tr: 2:11:28)
i
Sergi Alvarez Juan
02:11:44 (Tr: 2:11:28)
i
Eva Muñoz Cervantes
02:13:49 (Tr: 2:13:29)

T. real: 02:13:29

T. oficial: 02:13:49

Inici real: 09:31:41

Hora meta: 11:45:09

Cat:F3

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:20 min/km

Club: can porras

K10: 1:00:55

Hora K10 : 10:32:36

Pos K10 : 442

-

Meta: 2:13:29

Hora meta: 11:45:09

Pos meta : 438

X 4 posicions

2:15:55
02:13:49
2:11:44
i
Esther Soria Marin
02:11:44 (Tr: 2:11:28)
i
Sergi Alvarez Juan
02:11:44 (Tr: 2:11:28)
i
Alfons Vizcaino Morancho
02:13:33 (Tr: 2:13:21)