Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

MITJA MARATÓ COSTA BARCELONA MARESME

Mitja

07 abril 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:13:30

T. oficial: 02:13:50

Inici real: 09:31:41

Hora meta: 11:45:10

Cat:F3

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:20 min/km

Club:

K10: 1:00:55

Hora K10 : 10:32:36

Pos K10 : 441

-

Meta: 2:13:30

Hora meta: 11:45:10

Pos meta : 439

X 2 posicions

2:16:39
02:13:50
2:11:01
i
Alquier Sylvie
02:14:56 (Tr: 2:14:43)
i
Paloma Garcia Huerta
02:15:00 (Tr: 2:14:35)
Susana Conesa Pastor
02:15:02 (Tr: 2:15:02)
i
Marta Basart Puig
02:15:25 (Tr: 2:15:00)
i
Rafa Ibañez Puig
02:15:51 (Tr: 2:15:27)
Pere Vidal Surís
02:16:39 (Tr: 2:16:34)

T. real: 02:14:43

T. oficial: 02:14:56

Inici real: 09:31:33

Hora meta: 11:46:16

Cat:F3

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:24 min/km

Club: assa argelès-sur-mer

K10: 1:01:24

Hora K10 : 10:32:56

Pos K10 : 443

-

Meta: 2:14:43

Hora meta: 11:46:16

Pos meta : 440

X 3 posicions

2:16:39
02:14:56
2:13:12
i
Dámaris Jiménez Diaz
02:13:50 (Tr: 2:13:30)
i
Paloma Garcia Huerta
02:15:00 (Tr: 2:14:35)
Susana Conesa Pastor
02:15:02 (Tr: 2:15:02)
i
Marta Basart Puig
02:15:25 (Tr: 2:15:00)
i
Rafa Ibañez Puig
02:15:51 (Tr: 2:15:27)
Pere Vidal Surís
02:16:39 (Tr: 2:16:34)

T. real: 02:14:35

T. oficial: 02:15:00

Inici real: 09:31:46

Hora meta: 11:46:20

Cat:F2

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:23 min/km

Club:

K10: 1:02:34

Hora K10 : 10:34:20

Pos K10 : 451

-

Meta: 2:14:35

Hora meta: 11:46:20

Pos meta : 441

X 10 posicions

2:16:39
02:15:00
2:13:21
i
Dámaris Jiménez Diaz
02:13:50 (Tr: 2:13:30)
i
Alquier Sylvie
02:14:56 (Tr: 2:14:43)
Susana Conesa Pastor
02:15:02 (Tr: 2:15:02)
i
Marta Basart Puig
02:15:25 (Tr: 2:15:00)
i
Rafa Ibañez Puig
02:15:51 (Tr: 2:15:27)
Pere Vidal Surís
02:16:39 (Tr: 2:16:34)

T. real: 02:15:02

T. oficial: 02:15:02

Inici real: 09:31:20

Hora meta: 11:46:22

Cat:F3

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:25 min/km

Club: triatló malgrat

K10: 0:59:19

Hora K10 : 10:30:39

Pos K10 : 429

-

Meta: 2:15:02

Hora meta: 11:46:22

Pos meta : 442

Y 13 posicions

2:16:39
02:15:02
2:13:25
i
Dámaris Jiménez Diaz
02:13:50 (Tr: 2:13:30)
i
Alquier Sylvie
02:14:56 (Tr: 2:14:43)
i
Paloma Garcia Huerta
02:15:00 (Tr: 2:14:35)
i
Marta Basart Puig
02:15:25 (Tr: 2:15:00)
i
Rafa Ibañez Puig
02:15:51 (Tr: 2:15:27)
Pere Vidal Surís
02:16:39 (Tr: 2:16:34)

T. real: 02:15:00

T. oficial: 02:15:25

Inici real: 09:31:45

Hora meta: 11:46:45

Cat:F4

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:24 min/km

Club: c.e. diana

K10: 1:02:30

Hora K10 : 10:34:14

Pos K10 : 449

-

Meta: 2:15:00

Hora meta: 11:46:45

Pos meta : 443

X 6 posicions

2:19:08
02:15:25
2:11:41
i
Dámaris Jiménez Diaz
02:13:50 (Tr: 2:13:30)
i
Alquier Sylvie
02:14:56 (Tr: 2:14:43)
i
Paloma Garcia Huerta
02:15:00 (Tr: 2:14:35)
Susana Conesa Pastor
02:15:02 (Tr: 2:15:02)
i
Rafa Ibañez Puig
02:15:51 (Tr: 2:15:27)
Pere Vidal Surís
02:16:39 (Tr: 2:16:34)
i
Mari carmen Martínez Fernández
02:19:08 (Tr: 2:16:17)

T. real: 02:15:27

T. oficial: 02:15:51

Inici real: 09:31:45

Hora meta: 11:47:11

Cat:M4

Pos. categoria: 81

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club: c.e. diana

K10: 1:02:35

Hora K10 : 10:34:19

Pos K10 : 450

-

Meta: 2:15:27

Hora meta: 11:47:11

Pos meta : 444

X 6 posicions

2:19:26
02:15:51
2:12:16
i
Dámaris Jiménez Diaz
02:13:50 (Tr: 2:13:30)
i
Alquier Sylvie
02:14:56 (Tr: 2:14:43)
i
Paloma Garcia Huerta
02:15:00 (Tr: 2:14:35)
Susana Conesa Pastor
02:15:02 (Tr: 2:15:02)
i
Marta Basart Puig
02:15:25 (Tr: 2:15:00)
Pere Vidal Surís
02:16:39 (Tr: 2:16:34)
i
Mari carmen Martínez Fernández
02:19:08 (Tr: 2:16:17)
i
Julia Laurence
02:19:26 (Tr: 2:19:15)

T. real: 02:16:34

T. oficial: 02:16:39

Inici real: 09:31:26

Hora meta: 11:47:59

Cat:M3

Pos. categoria: 198

Inici cursa:9:31:20

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club: tricbm

K10: 0:56:42

Hora K10 : 10:28:07

Pos K10 : 402

-

Meta: 2:16:34

Hora meta: 11:47:59

Pos meta : 445

Y 43 posicions

2:19:36
02:16:39
2:13:43
i
Dámaris Jiménez Diaz
02:13:50 (Tr: 2:13:30)
i
Alquier Sylvie
02:14:56 (Tr: 2:14:43)
i
Paloma Garcia Huerta
02:15:00 (Tr: 2:14:35)
Susana Conesa Pastor
02:15:02 (Tr: 2:15:02)
i
Marta Basart Puig
02:15:25 (Tr: 2:15:00)
i
Rafa Ibañez Puig
02:15:51 (Tr: 2:15:27)
i
Mari carmen Martínez Fernández
02:19:08 (Tr: 2:16:17)
i
Julia Laurence
02:19:26 (Tr: 2:19:15)
Meyer Esteban Roncero
02:19:36 (Tr: 2:19:15)

T. real: 02:16:17

T. oficial: 02:19:08

Inici real: 09:34:12

Hora meta: 11:50:28

Cat:F2

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:28 min/km

Club: guau independent

K10: 1:04:48

Hora K10 : 10:39:00

Pos K10 : 462

-

Meta: 2:16:17

Hora meta: 11:50:28

Pos meta : 446

X 16 posicions

2:22:52
02:19:08
2:15:25
i
Marta Basart Puig
02:15:25 (Tr: 2:15:00)
i
Rafa Ibañez Puig
02:15:51 (Tr: 2:15:27)
Pere Vidal Surís
02:16:39 (Tr: 2:16:34)
i
Julia Laurence
02:19:26 (Tr: 2:19:15)
Meyer Esteban Roncero
02:19:36 (Tr: 2:19:15)
Agnes Farreny I Carcavilla
02:20:33 (Tr: 2:20:18)
i
Silvia Berne Dalmau
02:21:18 (Tr: 2:21:05)
i
Diana Teixidó Smith
02:21:29 (Tr: 2:21:29)
i
Daniela Luchian
02:22:12 (Tr: 2:21:45)
i
Maria Beltran Byrne
02:22:18 (Tr: 2:21:54)

T. real: 02:19:15

T. oficial: 02:19:26

Inici real: 09:31:32

Hora meta: 11:50:46

Cat:F4

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:36 min/km

Club: assa

K10: 1:02:27

Hora K10 : 10:33:58

Pos K10 : 447

-

Meta: 2:19:15

Hora meta: 11:50:46

Pos meta : 447

Z

2:23:01
02:19:26
2:15:51
i
Rafa Ibañez Puig
02:15:51 (Tr: 2:15:27)
Pere Vidal Surís
02:16:39 (Tr: 2:16:34)
i
Mari carmen Martínez Fernández
02:19:08 (Tr: 2:16:17)
Meyer Esteban Roncero
02:19:36 (Tr: 2:19:15)
Agnes Farreny I Carcavilla
02:20:33 (Tr: 2:20:18)
i
Silvia Berne Dalmau
02:21:18 (Tr: 2:21:05)
i
Diana Teixidó Smith
02:21:29 (Tr: 2:21:29)
i
Daniela Luchian
02:22:12 (Tr: 2:21:45)
i
Maria Beltran Byrne
02:22:18 (Tr: 2:21:54)

T. real: 02:19:15

T. oficial: 02:19:36

Inici real: 09:31:42

Hora meta: 11:50:56

Cat:F3

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:36 min/km

Club:

K10: 1:02:56

Hora K10 : 10:34:37

Pos K10 : 456

-

Meta: 2:19:15

Hora meta: 11:50:56

Pos meta : 448

X 8 posicions

2:22:32
02:19:36
2:16:39
Pere Vidal Surís
02:16:39 (Tr: 2:16:34)
i
Mari carmen Martínez Fernández
02:19:08 (Tr: 2:16:17)
i
Julia Laurence
02:19:26 (Tr: 2:19:15)
Agnes Farreny I Carcavilla
02:20:33 (Tr: 2:20:18)
i
Silvia Berne Dalmau
02:21:18 (Tr: 2:21:05)
i
Diana Teixidó Smith
02:21:29 (Tr: 2:21:29)
i
Daniela Luchian
02:22:12 (Tr: 2:21:45)
i
Maria Beltran Byrne
02:22:18 (Tr: 2:21:54)

T. real: 02:20:18

T. oficial: 02:20:33

Inici real: 09:31:35

Hora meta: 11:51:53

Cat:F4

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:39 min/km

Club:

K10: 1:02:45

Hora K10 : 10:34:20

Pos K10 : 452

-

Meta: 2:20:18

Hora meta: 11:51:53

Pos meta : 449

X 3 posicions

2:22:12
02:20:33
2:18:55
i
Mari carmen Martínez Fernández
02:19:08 (Tr: 2:16:17)
i
Julia Laurence
02:19:26 (Tr: 2:19:15)
Meyer Esteban Roncero
02:19:36 (Tr: 2:19:15)
i
Silvia Berne Dalmau
02:21:18 (Tr: 2:21:05)
i
Diana Teixidó Smith
02:21:29 (Tr: 2:21:29)
i
Daniela Luchian
02:22:12 (Tr: 2:21:45)

T. real: 02:21:05

T. oficial: 02:21:18

Inici real: 09:31:34

Hora meta: 11:52:38

Cat:F3

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:42 min/km

Club: independent

K10: 1:04:27

Hora K10 : 10:36:00

Pos K10 : 461

-

Meta: 2:21:05

Hora meta: 11:52:38

Pos meta : 450

X 11 posicions

2:23:10
02:21:18
2:19:26
i
Julia Laurence
02:19:26 (Tr: 2:19:15)
Meyer Esteban Roncero
02:19:36 (Tr: 2:19:15)
Agnes Farreny I Carcavilla
02:20:33 (Tr: 2:20:18)
i
Diana Teixidó Smith
02:21:29 (Tr: 2:21:29)
i
Daniela Luchian
02:22:12 (Tr: 2:21:45)
i
Maria Beltran Byrne
02:22:18 (Tr: 2:21:54)

T. real: 02:21:29

T. oficial: 02:21:29

Inici real: 09:31:20

Hora meta: 11:52:49

Cat:F3

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:43 min/km

Club:

K10: 1:02:11

Hora K10 : 10:33:31

Pos K10 : 444

-

Meta: 2:21:29

Hora meta: 11:52:49

Pos meta : 451

Y 7 posicions

2:23:22
02:21:29
2:19:36
Meyer Esteban Roncero
02:19:36 (Tr: 2:19:15)
Agnes Farreny I Carcavilla
02:20:33 (Tr: 2:20:18)
i
Silvia Berne Dalmau
02:21:18 (Tr: 2:21:05)
i
Daniela Luchian
02:22:12 (Tr: 2:21:45)
i
Maria Beltran Byrne
02:22:18 (Tr: 2:21:54)

T. real: 02:21:45

T. oficial: 02:22:12

Inici real: 09:31:47

Hora meta: 11:53:32

Cat:F2

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:44 min/km

Club:

K10: 1:03:36

Hora K10 : 10:35:23

Pos K10 : 459

-

Meta: 2:21:45

Hora meta: 11:53:32

Pos meta : 452

X 7 posicions

2:23:50
02:22:12
2:20:33
Agnes Farreny I Carcavilla
02:20:33 (Tr: 2:20:18)
i
Silvia Berne Dalmau
02:21:18 (Tr: 2:21:05)
i
Diana Teixidó Smith
02:21:29 (Tr: 2:21:29)
i
Maria Beltran Byrne
02:22:18 (Tr: 2:21:54)

T. real: 02:21:54

T. oficial: 02:22:18

Inici real: 09:31:45

Hora meta: 11:53:38

Cat:F3

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:31:20

Sexe:F

Ritme: 6:44 min/km

Club: las croquetas

K10: 1:02:39

Hora K10 : 10:34:24

Pos K10 : 453

-

Meta: 2:21:54

Hora meta: 11:53:38

Pos meta : 453

Z

2:23:18
02:22:18
2:21:18
i
Silvia Berne Dalmau
02:21:18 (Tr: 2:21:05)
i
Diana Teixidó Smith
02:21:29 (Tr: 2:21:29)
i
Daniela Luchian
02:22:12 (Tr: 2:21:45)