Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa de Can Mercader

5K

20 maig 2018

10K 5K Ale-Discap Infan-Cadet

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:32:03

T. oficial: 00:32:21

Inici real: 09:00:34

Hora meta: 09:32:37

Cat:SenF

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:25 min/km

Club: triatló del centre

0:33:22
00:32:21
0:31:20
i
Susana Medina Galvez
00:32:32 (Tr: 0:32:04)
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)

T. real: 00:32:04

T. oficial: 00:32:32

Inici real: 09:00:45

Hora meta: 09:32:48

Cat:SenF

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:25 min/km

Club:

0:33:22
00:32:32
0:31:42
Carmen Perez Fernandez
00:32:21 (Tr: 0:32:03)
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)

T. real: 00:32:05

T. oficial: 00:32:32

Inici real: 09:00:44

Hora meta: 09:32:48

Cat:SenF

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:25 min/km

Club:

0:33:22
00:32:32
0:31:42
Carmen Perez Fernandez
00:32:21 (Tr: 0:32:03)
i
Susana Medina Galvez
00:32:32 (Tr: 0:32:04)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)

T. real: 00:32:09

T. oficial: 00:32:37

Inici real: 09:00:44

Hora meta: 09:32:53

Cat:SenF

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:26 min/km

Club:

0:33:22
00:32:37
0:31:51
Carmen Perez Fernandez
00:32:21 (Tr: 0:32:03)
i
Susana Medina Galvez
00:32:32 (Tr: 0:32:04)
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)

T. real: 00:32:56

T. oficial: 00:33:14

Inici real: 09:00:35

Hora meta: 09:33:30

Cat:SenF

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:36 min/km

Club:

0:33:57
00:33:14
0:32:32
i
Susana Medina Galvez
00:32:32 (Tr: 0:32:04)
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)
Idefonso Morenas Polaina
00:33:36 (Tr: 0:33:23)
i
Maria rosa Berrocal Rivera
00:33:37 (Tr: 0:33:23)
i
Sonia Barrera Vilarmau
00:33:37 (Tr: 0:33:19)

T. real: 00:32:55

T. oficial: 00:33:20

Inici real: 09:00:42

Hora meta: 09:33:36

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:35 min/km

Club:

0:34:09
00:33:20
0:32:32
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)
Idefonso Morenas Polaina
00:33:36 (Tr: 0:33:23)
i
Maria rosa Berrocal Rivera
00:33:37 (Tr: 0:33:23)
i
Sonia Barrera Vilarmau
00:33:37 (Tr: 0:33:19)

T. real: 00:32:47

T. oficial: 00:33:22

Inici real: 09:00:51

Hora meta: 09:33:38

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:34 min/km

Club:

0:34:07
00:33:22
0:32:37
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
Idefonso Morenas Polaina
00:33:36 (Tr: 0:33:23)
i
Maria rosa Berrocal Rivera
00:33:37 (Tr: 0:33:23)
i
Sonia Barrera Vilarmau
00:33:37 (Tr: 0:33:19)

T. real: 00:33:23

T. oficial: 00:33:36

Inici real: 09:00:30

Hora meta: 09:33:52

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 6:41 min/km

Club: cirsa running club

0:34:50
00:33:36
0:32:23
i
Susana Medina Galvez
00:32:32 (Tr: 0:32:04)
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)
i
Maria rosa Berrocal Rivera
00:33:37 (Tr: 0:33:23)
i
Sonia Barrera Vilarmau
00:33:37 (Tr: 0:33:19)
i
Merche Mendez Alfonso
00:34:50 (Tr: 0:34:26)

T. real: 00:33:23

T. oficial: 00:33:37

Inici real: 09:00:30

Hora meta: 09:33:53

Cat:Vt2F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:41 min/km

Club:

0:35:53
00:33:37
0:31:20
Carmen Perez Fernandez
00:32:21 (Tr: 0:32:03)
i
Susana Medina Galvez
00:32:32 (Tr: 0:32:04)
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)
Idefonso Morenas Polaina
00:33:36 (Tr: 0:33:23)
i
Sonia Barrera Vilarmau
00:33:37 (Tr: 0:33:19)
i
Merche Mendez Alfonso
00:34:50 (Tr: 0:34:26)
Carme Herrero Culebras
00:35:53 (Tr: 0:35:32)

T. real: 00:33:19

T. oficial: 00:33:37

Inici real: 09:00:34

Hora meta: 09:33:53

Cat:SenF

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:40 min/km

Club:

0:48:42
00:33:37
0:18:31
Carmen Perez Fernandez
00:32:21 (Tr: 0:32:03)
i
Susana Medina Galvez
00:32:32 (Tr: 0:32:04)
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)
Idefonso Morenas Polaina
00:33:36 (Tr: 0:33:23)
i
Maria rosa Berrocal Rivera
00:33:37 (Tr: 0:33:23)
i
Merche Mendez Alfonso
00:34:50 (Tr: 0:34:26)
Carme Herrero Culebras
00:35:53 (Tr: 0:35:32)
i
Rafael Gomez Cañada
00:48:42 (Tr: 0:48:27)

T. real: 00:34:26

T. oficial: 00:34:50

Inici real: 09:00:41

Hora meta: 09:35:06

Cat:SenF

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 6:54 min/km

Club:

0:48:42
00:34:50
0:20:57
Carmen Perez Fernandez
00:32:21 (Tr: 0:32:03)
i
Susana Medina Galvez
00:32:32 (Tr: 0:32:04)
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)
Idefonso Morenas Polaina
00:33:36 (Tr: 0:33:23)
i
Maria rosa Berrocal Rivera
00:33:37 (Tr: 0:33:23)
i
Sonia Barrera Vilarmau
00:33:37 (Tr: 0:33:19)
Carme Herrero Culebras
00:35:53 (Tr: 0:35:32)
i
Rafael Gomez Cañada
00:48:42 (Tr: 0:48:27)

T. real: 00:35:32

T. oficial: 00:35:53

Inici real: 09:00:38

Hora meta: 09:36:09

Cat:Vt3F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 7:07 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:48:42
00:35:53
0:23:04
Carmen Perez Fernandez
00:32:21 (Tr: 0:32:03)
i
Susana Medina Galvez
00:32:32 (Tr: 0:32:04)
i
Ana Peinado
00:32:32 (Tr: 0:32:05)
Cristina Altabella Blanco
00:32:37 (Tr: 0:32:09)
Maria Jaramillo Martínez
00:33:14 (Tr: 0:32:56)
i
Ruth Abella Ortiz
00:33:20 (Tr: 0:32:55)
i
Lidia Soldán Simón
00:33:22 (Tr: 0:32:47)
Idefonso Morenas Polaina
00:33:36 (Tr: 0:33:23)
i
Maria rosa Berrocal Rivera
00:33:37 (Tr: 0:33:23)
i
Sonia Barrera Vilarmau
00:33:37 (Tr: 0:33:19)
i
Merche Mendez Alfonso
00:34:50 (Tr: 0:34:26)
i
Rafael Gomez Cañada
00:48:42 (Tr: 0:48:27)

T. real: 00:48:27

T. oficial: 00:48:42

Inici real: 09:00:32

Hora meta: 09:48:58

Cat:Vt3M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 9:42 min/km

Club:

1:03:48
00:48:42
0:33:37
i
Sonia Barrera Vilarmau
00:33:37 (Tr: 0:33:19)
i
Merche Mendez Alfonso
00:34:50 (Tr: 0:34:26)
Carme Herrero Culebras
00:35:53 (Tr: 0:35:32)