Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa de Can Mercader

5K

20 maig 2018

10K 5K Ale-Discap Infan-Cadet

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:25:58

T. oficial: 00:26:04

Inici real: 09:00:22

Hora meta: 09:26:20

Cat:SenF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 5:12 min/km

Club: triatlo cornella

0:26:53
00:26:04
0:25:15
i
Alberto Martínez
00:26:16 (Tr: 0:25:47)
Ester Barrera Valencia
00:26:21 (Tr: 0:26:01)
Ana López Barrera
00:26:22 (Tr: 0:26:16)
i
Vicente Priego
00:26:36 (Tr: 0:26:06)
i
Hèctor Casas Escribano
00:26:48 (Tr: 0:26:33)
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)

T. real: 00:25:47

T. oficial: 00:26:16

Inici real: 09:00:46

Hora meta: 09:26:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club:

0:26:53
00:26:16
0:25:39
i
Cristina Alcaide Diaz
00:26:04 (Tr: 0:25:58)
Ester Barrera Valencia
00:26:21 (Tr: 0:26:01)
Ana López Barrera
00:26:22 (Tr: 0:26:16)
i
Vicente Priego
00:26:36 (Tr: 0:26:06)
i
Hèctor Casas Escribano
00:26:48 (Tr: 0:26:33)
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)

T. real: 00:26:01

T. oficial: 00:26:21

Inici real: 09:00:37

Hora meta: 09:26:37

Cat:SenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 5:13 min/km

Club: corredors.cat

0:26:53
00:26:21
0:25:49
i
Cristina Alcaide Diaz
00:26:04 (Tr: 0:25:58)
i
Alberto Martínez
00:26:16 (Tr: 0:25:47)
Ana López Barrera
00:26:22 (Tr: 0:26:16)
i
Vicente Priego
00:26:36 (Tr: 0:26:06)
i
Hèctor Casas Escribano
00:26:48 (Tr: 0:26:33)
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)

T. real: 00:26:16

T. oficial: 00:26:22

Inici real: 09:00:22

Hora meta: 09:26:38

Cat:SenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club: club triatló cornellà

0:26:53
00:26:22
0:25:50
i
Cristina Alcaide Diaz
00:26:04 (Tr: 0:25:58)
i
Alberto Martínez
00:26:16 (Tr: 0:25:47)
Ester Barrera Valencia
00:26:21 (Tr: 0:26:01)
i
Vicente Priego
00:26:36 (Tr: 0:26:06)
i
Hèctor Casas Escribano
00:26:48 (Tr: 0:26:33)
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)

T. real: 00:26:06

T. oficial: 00:26:36

Inici real: 09:00:47

Hora meta: 09:26:52

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club:

0:26:57
00:26:36
0:26:16
i
Alberto Martínez
00:26:16 (Tr: 0:25:47)
Ester Barrera Valencia
00:26:21 (Tr: 0:26:01)
Ana López Barrera
00:26:22 (Tr: 0:26:16)
i
Hèctor Casas Escribano
00:26:48 (Tr: 0:26:33)
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)
Maria jose Martin Jimenez
00:26:57 (Tr: 0:26:47)

T. real: 00:26:33

T. oficial: 00:26:48

Inici real: 09:00:32

Hora meta: 09:27:04

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club:

0:27:15
00:26:48
0:26:21
Ester Barrera Valencia
00:26:21 (Tr: 0:26:01)
Ana López Barrera
00:26:22 (Tr: 0:26:16)
i
Vicente Priego
00:26:36 (Tr: 0:26:06)
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)
Maria jose Martin Jimenez
00:26:57 (Tr: 0:26:47)
Montse Cordero Aldana
00:26:57 (Tr: 0:26:45)
Jose manuel Baenas Mendez
00:27:10 (Tr: 0:26:47)
Mariana M.r.
00:27:12 (Tr: 0:26:48)
i
Pablo Montero Rojas
00:27:12 (Tr: 0:26:56)

T. real: 00:26:38

T. oficial: 00:26:53

Inici real: 09:00:32

Hora meta: 09:27:09

Cat:SenM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club: runners espanyol

0:27:25
00:26:53
0:26:22
Ana López Barrera
00:26:22 (Tr: 0:26:16)
i
Vicente Priego
00:26:36 (Tr: 0:26:06)
i
Hèctor Casas Escribano
00:26:48 (Tr: 0:26:33)
Maria jose Martin Jimenez
00:26:57 (Tr: 0:26:47)
Montse Cordero Aldana
00:26:57 (Tr: 0:26:45)
Jose manuel Baenas Mendez
00:27:10 (Tr: 0:26:47)
Mariana M.r.
00:27:12 (Tr: 0:26:48)
i
Pablo Montero Rojas
00:27:12 (Tr: 0:26:56)
i
Berta Fernandez Garcia
00:27:22 (Tr: 0:27:11)

T. real: 00:26:47

T. oficial: 00:26:57

Inici real: 09:00:27

Hora meta: 09:27:13

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 5:22 min/km

Club:

0:27:18
00:26:57
0:26:36
i
Vicente Priego
00:26:36 (Tr: 0:26:06)
i
Hèctor Casas Escribano
00:26:48 (Tr: 0:26:33)
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)
Montse Cordero Aldana
00:26:57 (Tr: 0:26:45)
Jose manuel Baenas Mendez
00:27:10 (Tr: 0:26:47)
Mariana M.r.
00:27:12 (Tr: 0:26:48)
i
Pablo Montero Rojas
00:27:12 (Tr: 0:26:56)

T. real: 00:26:45

T. oficial: 00:26:57

Inici real: 09:00:29

Hora meta: 09:27:13

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 5:21 min/km

Club: j'arribu

0:27:12
00:26:57
0:26:43
i
Hèctor Casas Escribano
00:26:48 (Tr: 0:26:33)
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)
Maria jose Martin Jimenez
00:26:57 (Tr: 0:26:47)
Jose manuel Baenas Mendez
00:27:10 (Tr: 0:26:47)
Mariana M.r.
00:27:12 (Tr: 0:26:48)
i
Pablo Montero Rojas
00:27:12 (Tr: 0:26:56)

T. real: 00:26:47

T. oficial: 00:27:10

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:27:26

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: seat runners

0:27:27
00:27:10
0:26:53
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)
Maria jose Martin Jimenez
00:26:57 (Tr: 0:26:47)
Montse Cordero Aldana
00:26:57 (Tr: 0:26:45)
Mariana M.r.
00:27:12 (Tr: 0:26:48)
i
Pablo Montero Rojas
00:27:12 (Tr: 0:26:56)
i
Berta Fernandez Garcia
00:27:22 (Tr: 0:27:11)

T. real: 00:26:48

T. oficial: 00:27:12

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:27:28

Cat:SenF

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 5:22 min/km

Club: c.m. sigueme

0:27:32
00:27:12
0:26:52
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)
Maria jose Martin Jimenez
00:26:57 (Tr: 0:26:47)
Montse Cordero Aldana
00:26:57 (Tr: 0:26:45)
Jose manuel Baenas Mendez
00:27:10 (Tr: 0:26:47)
i
Pablo Montero Rojas
00:27:12 (Tr: 0:26:56)
i
Berta Fernandez Garcia
00:27:22 (Tr: 0:27:11)
Jesús Pérez Morillo
00:27:32 (Tr: 0:27:11)

T. real: 00:26:56

T. oficial: 00:27:12

Inici real: 09:00:33

Hora meta: 09:27:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: cd fuente piedra

0:27:37
00:27:12
0:26:47
i
Hèctor Casas Escribano
00:26:48 (Tr: 0:26:33)
Aitor Haro Güiza
00:26:53 (Tr: 0:26:38)
Maria jose Martin Jimenez
00:26:57 (Tr: 0:26:47)
Montse Cordero Aldana
00:26:57 (Tr: 0:26:45)
Jose manuel Baenas Mendez
00:27:10 (Tr: 0:26:47)
Mariana M.r.
00:27:12 (Tr: 0:26:48)
i
Berta Fernandez Garcia
00:27:22 (Tr: 0:27:11)
Jesús Pérez Morillo
00:27:32 (Tr: 0:27:11)
Daniel Fernández Pérez
00:27:37 (Tr: 0:27:27)

T. real: 00:27:11

T. oficial: 00:27:22

Inici real: 09:00:27

Hora meta: 09:27:38

Cat:JuvF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:16

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club: club triatlo castellbisba

0:27:37
00:27:22
0:27:08
Jose manuel Baenas Mendez
00:27:10 (Tr: 0:26:47)
Mariana M.r.
00:27:12 (Tr: 0:26:48)
i
Pablo Montero Rojas
00:27:12 (Tr: 0:26:56)
Jesús Pérez Morillo
00:27:32 (Tr: 0:27:11)
Daniel Fernández Pérez
00:27:37 (Tr: 0:27:27)

T. real: 00:27:11

T. oficial: 00:27:32

Inici real: 09:00:37

Hora meta: 09:27:48

Cat:Vt3M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club: corresolidaris

0:27:52
00:27:32
0:27:12
Mariana M.r.
00:27:12 (Tr: 0:26:48)
i
Pablo Montero Rojas
00:27:12 (Tr: 0:26:56)
i
Berta Fernandez Garcia
00:27:22 (Tr: 0:27:11)
Daniel Fernández Pérez
00:27:37 (Tr: 0:27:27)

T. real: 00:27:27

T. oficial: 00:27:37

Inici real: 09:00:27

Hora meta: 09:27:53

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:00:16

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: runners martorell

0:28:02
00:27:37
0:27:12
i
Pablo Montero Rojas
00:27:12 (Tr: 0:26:56)
i
Berta Fernandez Garcia
00:27:22 (Tr: 0:27:11)
Jesús Pérez Morillo
00:27:32 (Tr: 0:27:11)