Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Popular Sant Martí

5K

03 novembre 2019

10k 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:23:11

T. oficial: 00:23:29

Inici real: 09:00:18

Hora meta: 09:23:29

Cat:M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club:

0:25:03
00:23:29
0:21:54
David Llobet Herranz
00:24:27 (Tr: 0:23:22)
Sergi Monsonet Cases
00:24:38 (Tr: 0:24:38)
Adam Iglesias Pérez
00:24:45 (Tr: 0:24:28)
i
Laura Carazo Argudo
00:24:47 (Tr: 0:24:40)
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)

T. real: 00:23:22

T. oficial: 00:24:27

Inici real: 09:01:06

Hora meta: 09:24:27

Cat:M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:25:25
00:24:27
0:23:29
Lluis Nieto Arque
00:23:29 (Tr: 0:23:11)
Sergi Monsonet Cases
00:24:38 (Tr: 0:24:38)
Adam Iglesias Pérez
00:24:45 (Tr: 0:24:28)
i
Laura Carazo Argudo
00:24:47 (Tr: 0:24:40)
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)
Miquel almirall Almirall
00:25:06 (Tr: 0:24:38)
Paula González Vallina
00:25:16 (Tr: 0:25:16)
Jesus Hernandez
00:25:16 (Tr: 0:24:41)
Aitor Chacón García
00:25:23 (Tr: 0:25:23)

T. real: 00:24:38

T. oficial: 00:24:38

Inici real: 09:00:00

Hora meta: 09:24:38

Cat:M

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:25:47
00:24:38
0:23:29
Lluis Nieto Arque
00:23:29 (Tr: 0:23:11)
David Llobet Herranz
00:24:27 (Tr: 0:23:22)
Adam Iglesias Pérez
00:24:45 (Tr: 0:24:28)
i
Laura Carazo Argudo
00:24:47 (Tr: 0:24:40)
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)
Miquel almirall Almirall
00:25:06 (Tr: 0:24:38)
Paula González Vallina
00:25:16 (Tr: 0:25:16)
Jesus Hernandez
00:25:16 (Tr: 0:24:41)
Aitor Chacón García
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Oscar Ollé Plà
00:25:41 (Tr: 0:25:41)
Guillem Marabe Muñoz
00:25:47 (Tr: 0:25:10)

T. real: 00:24:28

T. oficial: 00:24:45

Inici real: 09:00:17

Hora meta: 09:24:45

Cat:M

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:26:01
00:24:45
0:23:29
Lluis Nieto Arque
00:23:29 (Tr: 0:23:11)
David Llobet Herranz
00:24:27 (Tr: 0:23:22)
Sergi Monsonet Cases
00:24:38 (Tr: 0:24:38)
i
Laura Carazo Argudo
00:24:47 (Tr: 0:24:40)
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)
Miquel almirall Almirall
00:25:06 (Tr: 0:24:38)
Paula González Vallina
00:25:16 (Tr: 0:25:16)
Jesus Hernandez
00:25:16 (Tr: 0:24:41)
Aitor Chacón García
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Oscar Ollé Plà
00:25:41 (Tr: 0:25:41)
Guillem Marabe Muñoz
00:25:47 (Tr: 0:25:10)
i
Jesus Aguilar. Cabrera
00:25:58 (Tr: 0:25:55)

T. real: 00:24:40

T. oficial: 00:24:47

Inici real: 09:00:08

Hora meta: 09:24:47

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:25:08
00:24:47
0:24:27
David Llobet Herranz
00:24:27 (Tr: 0:23:22)
Sergi Monsonet Cases
00:24:38 (Tr: 0:24:38)
Adam Iglesias Pérez
00:24:45 (Tr: 0:24:28)
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)
Miquel almirall Almirall
00:25:06 (Tr: 0:24:38)

T. real: 00:23:57

T. oficial: 00:24:48

Inici real: 09:00:51

Hora meta: 09:24:48

Cat:M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club:

0:25:16
00:24:48
0:24:19
David Llobet Herranz
00:24:27 (Tr: 0:23:22)
Sergi Monsonet Cases
00:24:38 (Tr: 0:24:38)
Adam Iglesias Pérez
00:24:45 (Tr: 0:24:28)
i
Laura Carazo Argudo
00:24:47 (Tr: 0:24:40)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)
Miquel almirall Almirall
00:25:06 (Tr: 0:24:38)
Paula González Vallina
00:25:16 (Tr: 0:25:16)

T. real: 00:24:49

T. oficial: 00:25:03

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 09:25:03

Cat:M

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:25:22
00:25:03
0:24:45
Adam Iglesias Pérez
00:24:45 (Tr: 0:24:28)
i
Laura Carazo Argudo
00:24:47 (Tr: 0:24:40)
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Miquel almirall Almirall
00:25:06 (Tr: 0:24:38)
Paula González Vallina
00:25:16 (Tr: 0:25:16)
Jesus Hernandez
00:25:16 (Tr: 0:24:41)

T. real: 00:24:38

T. oficial: 00:25:06

Inici real: 09:00:29

Hora meta: 09:25:06

Cat:M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: club running asme

0:25:25
00:25:06
0:24:47
i
Laura Carazo Argudo
00:24:47 (Tr: 0:24:40)
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)
Paula González Vallina
00:25:16 (Tr: 0:25:16)
Jesus Hernandez
00:25:16 (Tr: 0:24:41)
Aitor Chacón García
00:25:23 (Tr: 0:25:23)

T. real: 00:25:16

T. oficial: 00:25:16

Inici real: 09:00:00

Hora meta: 09:25:16

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:25:44
00:25:16
0:24:48
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)
Miquel almirall Almirall
00:25:06 (Tr: 0:24:38)
Jesus Hernandez
00:25:16 (Tr: 0:24:41)
Aitor Chacón García
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Oscar Ollé Plà
00:25:41 (Tr: 0:25:41)

T. real: 00:24:41

T. oficial: 00:25:16

Inici real: 09:00:35

Hora meta: 09:25:16

Cat:M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:57 min/km

Club:

0:25:47
00:25:16
0:24:45
i
Laura Carazo Argudo
00:24:47 (Tr: 0:24:40)
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)
Miquel almirall Almirall
00:25:06 (Tr: 0:24:38)
Paula González Vallina
00:25:16 (Tr: 0:25:16)
Aitor Chacón García
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Oscar Ollé Plà
00:25:41 (Tr: 0:25:41)
Guillem Marabe Muñoz
00:25:47 (Tr: 0:25:10)

T. real: 00:25:23

T. oficial: 00:25:23

Inici real: 09:00:00

Hora meta: 09:25:23

Cat:M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club:

0:25:58
00:25:23
0:24:47
i
Laura Carazo Argudo
00:24:47 (Tr: 0:24:40)
i
Marc Martínez
00:24:48 (Tr: 0:23:57)
Marc V. López
00:25:03 (Tr: 0:24:49)
Miquel almirall Almirall
00:25:06 (Tr: 0:24:38)
Paula González Vallina
00:25:16 (Tr: 0:25:16)
Jesus Hernandez
00:25:16 (Tr: 0:24:41)
i
Oscar Ollé Plà
00:25:41 (Tr: 0:25:41)
Guillem Marabe Muñoz
00:25:47 (Tr: 0:25:10)
i
Jesus Aguilar. Cabrera
00:25:58 (Tr: 0:25:55)

T. real: 00:25:41

T. oficial: 00:25:41

Inici real: 09:00:00

Hora meta: 09:25:41

Cat:M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club:

0:26:10
00:25:41
0:25:13
Paula González Vallina
00:25:16 (Tr: 0:25:16)
Jesus Hernandez
00:25:16 (Tr: 0:24:41)
Aitor Chacón García
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
Guillem Marabe Muñoz
00:25:47 (Tr: 0:25:10)
i
Jesus Aguilar. Cabrera
00:25:58 (Tr: 0:25:55)
i
Babu Pranash
00:26:10 (Tr: 0:25:48)

T. real: 00:25:10

T. oficial: 00:25:47

Inici real: 09:00:38

Hora meta: 09:25:47

Cat:M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:02 min/km

Club:

0:26:19
00:25:47
0:25:16
Jesus Hernandez
00:25:16 (Tr: 0:24:41)
Aitor Chacón García
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Oscar Ollé Plà
00:25:41 (Tr: 0:25:41)
i
Jesus Aguilar. Cabrera
00:25:58 (Tr: 0:25:55)
i
Babu Pranash
00:26:10 (Tr: 0:25:48)

T. real: 00:25:55

T. oficial: 00:25:58

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 09:25:58

Cat:M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:11 min/km

Club: nou barris

0:26:33
00:25:58
0:25:23
Aitor Chacón García
00:25:23 (Tr: 0:25:23)
i
Oscar Ollé Plà
00:25:41 (Tr: 0:25:41)
Guillem Marabe Muñoz
00:25:47 (Tr: 0:25:10)
i
Babu Pranash
00:26:10 (Tr: 0:25:48)

T. real: 00:25:48

T. oficial: 00:26:10

Inici real: 09:00:23

Hora meta: 09:26:10

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club:

0:26:38
00:26:10
0:25:41
i
Oscar Ollé Plà
00:25:41 (Tr: 0:25:41)
Guillem Marabe Muñoz
00:25:47 (Tr: 0:25:10)
i
Jesus Aguilar. Cabrera
00:25:58 (Tr: 0:25:55)