SubCurses

8RESULTATS

Cursa Popular Sant Martí

10K

20 novembre 2022

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:34:04

T. oficial: 00:34:04

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 09:34:19

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club:

0:35:00
00:34:04
0:33:08
Eduardo Mayayo Salinas
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Miguel Gonzalez Parra
00:34:14 (Tr: 0:34:14)
Javi Gracia Jimenez
00:34:35 (Tr: 0:34:35)
Daniel Modrego Muñoz
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Ramon Nou Castell
00:34:57 (Tr: 0:34:57)
Lucas Vallejo Gonzalez
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:13

T. oficial: 00:34:13

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:34:28

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club:

0:35:00
00:34:13
0:33:26
Jorge juan Mendoza Pons
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
Miguel Gonzalez Parra
00:34:14 (Tr: 0:34:14)
Javi Gracia Jimenez
00:34:35 (Tr: 0:34:35)
Daniel Modrego Muñoz
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Ramon Nou Castell
00:34:57 (Tr: 0:34:57)
Lucas Vallejo Gonzalez
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:14

T. oficial: 00:34:14

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 09:34:29

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: fisio monasterio

0:35:00
00:34:14
0:33:28
Jorge juan Mendoza Pons
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
Eduardo Mayayo Salinas
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Javi Gracia Jimenez
00:34:35 (Tr: 0:34:35)
Daniel Modrego Muñoz
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Ramon Nou Castell
00:34:57 (Tr: 0:34:57)
Lucas Vallejo Gonzalez
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:35

T. oficial: 00:34:35

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 09:34:50

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: la sansi

0:35:06
00:34:35
0:34:04
Jorge juan Mendoza Pons
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
Eduardo Mayayo Salinas
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Miguel Gonzalez Parra
00:34:14 (Tr: 0:34:14)
Daniel Modrego Muñoz
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Ramon Nou Castell
00:34:57 (Tr: 0:34:57)
Lucas Vallejo Gonzalez
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:44

T. oficial: 00:34:45

Inici real: 09:00:17

Hora meta: 09:35:00

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: s.a.corbera

0:36:00
00:34:45
0:33:31
Jorge juan Mendoza Pons
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
Eduardo Mayayo Salinas
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Miguel Gonzalez Parra
00:34:14 (Tr: 0:34:14)
Javi Gracia Jimenez
00:34:35 (Tr: 0:34:35)
Ramon Nou Castell
00:34:57 (Tr: 0:34:57)
Lucas Vallejo Gonzalez
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
Iván Prieto Gonzalez
00:36:00 (Tr: 0:35:58)

T. real: 00:34:57

T. oficial: 00:34:57

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 09:35:12

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: corredors.cat

0:36:03
00:34:57
0:33:50
Jorge juan Mendoza Pons
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
Eduardo Mayayo Salinas
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Miguel Gonzalez Parra
00:34:14 (Tr: 0:34:14)
Javi Gracia Jimenez
00:34:35 (Tr: 0:34:35)
Daniel Modrego Muñoz
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Lucas Vallejo Gonzalez
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
Iván Prieto Gonzalez
00:36:00 (Tr: 0:35:58)
Jordi Alba Santamaria
00:36:03 (Tr: 0:36:03)

T. real: 00:35:00

T. oficial: 00:35:00

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 09:35:15

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: domingo catalan

0:36:56
00:35:00
0:33:04
Jorge juan Mendoza Pons
00:34:04 (Tr: 0:34:04)
Eduardo Mayayo Salinas
00:34:13 (Tr: 0:34:13)
Miguel Gonzalez Parra
00:34:14 (Tr: 0:34:14)
Javi Gracia Jimenez
00:34:35 (Tr: 0:34:35)
Daniel Modrego Muñoz
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Ramon Nou Castell
00:34:57 (Tr: 0:34:57)
Iván Prieto Gonzalez
00:36:00 (Tr: 0:35:58)
Jordi Alba Santamaria
00:36:03 (Tr: 0:36:03)
Yisus Alarcon Coto
00:36:56 (Tr: 0:36:55)

T. real: 00:35:58

T. oficial: 00:36:00

Inici real: 09:00:17

Hora meta: 09:36:15

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: running vigia

0:37:14
00:36:00
0:34:45
Daniel Modrego Muñoz
00:34:45 (Tr: 0:34:44)
Ramon Nou Castell
00:34:57 (Tr: 0:34:57)
Lucas Vallejo Gonzalez
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
Jordi Alba Santamaria
00:36:03 (Tr: 0:36:03)
Yisus Alarcon Coto
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
Xavi Sanchez Blasco
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
i
Ferran Armada
00:37:05 (Tr: 0:36:24)
Sergio Vidal Mulero
00:37:05 (Tr: 0:37:05)

T. real: 00:36:03

T. oficial: 00:36:03

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:36:18

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: fondiesteam

0:37:10
00:36:03
0:34:57
Ramon Nou Castell
00:34:57 (Tr: 0:34:57)
Lucas Vallejo Gonzalez
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
Iván Prieto Gonzalez
00:36:00 (Tr: 0:35:58)
Yisus Alarcon Coto
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
Xavi Sanchez Blasco
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
i
Ferran Armada
00:37:05 (Tr: 0:36:24)
Sergio Vidal Mulero
00:37:05 (Tr: 0:37:05)

T. real: 00:36:55

T. oficial: 00:36:56

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:37:11

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:38:52
00:36:56
0:35:00
Lucas Vallejo Gonzalez
00:35:00 (Tr: 0:35:00)
Iván Prieto Gonzalez
00:36:00 (Tr: 0:35:58)
Jordi Alba Santamaria
00:36:03 (Tr: 0:36:03)
Xavi Sanchez Blasco
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
i
Ferran Armada
00:37:05 (Tr: 0:36:24)
Sergio Vidal Mulero
00:37:05 (Tr: 0:37:05)
i
Edgar Ochoa
00:37:28 (Tr: 0:37:27)
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)
Rons Lpz
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Alex Oyonate Coello
00:38:23 (Tr: 0:38:22)
Marc Parramon Nuñez
00:38:25 (Tr: 0:38:21)
Albert Peralta
00:38:45 (Tr: 0:38:44)

T. real: 00:36:55

T. oficial: 00:36:56

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:37:11

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:37:52
00:36:56
0:36:00
Iván Prieto Gonzalez
00:36:00 (Tr: 0:35:58)
Jordi Alba Santamaria
00:36:03 (Tr: 0:36:03)
Yisus Alarcon Coto
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
i
Ferran Armada
00:37:05 (Tr: 0:36:24)
Sergio Vidal Mulero
00:37:05 (Tr: 0:37:05)
i
Edgar Ochoa
00:37:28 (Tr: 0:37:27)
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)

T. real: 00:36:24

T. oficial: 00:37:05

Inici real: 09:00:56

Hora meta: 09:37:20

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club:

0:38:06
00:37:05
0:36:03
Jordi Alba Santamaria
00:36:03 (Tr: 0:36:03)
Yisus Alarcon Coto
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
Xavi Sanchez Blasco
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
Sergio Vidal Mulero
00:37:05 (Tr: 0:37:05)
i
Edgar Ochoa
00:37:28 (Tr: 0:37:27)
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)
Rons Lpz
00:38:05 (Tr: 0:38:03)

T. real: 00:37:05

T. oficial: 00:37:05

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 09:37:20

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: triatló l'hospitalet

0:37:36
00:37:05
0:36:34
Yisus Alarcon Coto
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
Xavi Sanchez Blasco
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
i
Ferran Armada
00:37:05 (Tr: 0:36:24)
i
Edgar Ochoa
00:37:28 (Tr: 0:37:27)
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)

T. real: 00:37:27

T. oficial: 00:37:28

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:37:43

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

0:37:59
00:37:28
0:36:56
Xavi Sanchez Blasco
00:36:56 (Tr: 0:36:55)
i
Ferran Armada
00:37:05 (Tr: 0:36:24)
Sergio Vidal Mulero
00:37:05 (Tr: 0:37:05)
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)

T. real: 00:37:34

T. oficial: 00:37:34

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:37:49

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: club triatló montornés

0:38:04
00:37:34
0:37:05
i
Ferran Armada
00:37:05 (Tr: 0:36:24)
Sergio Vidal Mulero
00:37:05 (Tr: 0:37:05)
i
Edgar Ochoa
00:37:28 (Tr: 0:37:27)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)

T. real: 00:37:36

T. oficial: 00:37:36

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 09:37:51

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:15

Sexe:F

Ritme: 3:46 min/km

Club: triatló picornell

0:38:07
00:37:36
0:37:05
Sergio Vidal Mulero
00:37:05 (Tr: 0:37:05)
i
Edgar Ochoa
00:37:28 (Tr: 0:37:27)
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)
Rons Lpz
00:38:05 (Tr: 0:38:03)

T. real: 00:37:47

T. oficial: 00:37:47

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:38:02

Cat:M5

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: els ericçons

0:38:06
00:37:47
0:37:28
i
Edgar Ochoa
00:37:28 (Tr: 0:37:27)
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)
Rons Lpz
00:38:05 (Tr: 0:38:03)

T. real: 00:37:52

T. oficial: 00:37:53

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:38:08

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club:

0:38:23
00:37:53
0:37:23
i
Edgar Ochoa
00:37:28 (Tr: 0:37:27)
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)
Rons Lpz
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Alex Oyonate Coello
00:38:23 (Tr: 0:38:22)

T. real: 00:37:39

T. oficial: 00:37:56

Inici real: 09:00:33

Hora meta: 09:38:11

Cat:M5

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: club running asme

0:38:25
00:37:56
0:37:28
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Rons Lpz
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Alex Oyonate Coello
00:38:23 (Tr: 0:38:22)
Marc Parramon Nuñez
00:38:25 (Tr: 0:38:21)

T. real: 00:38:03

T. oficial: 00:38:05

Inici real: 09:00:18

Hora meta: 09:38:20

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:38:45
00:38:05
0:37:25
i
Edgar Ochoa
00:37:28 (Tr: 0:37:27)
Ezequiel López Ballester
00:37:34 (Tr: 0:37:34)
Marta Martin Morata
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)
Alex Oyonate Coello
00:38:23 (Tr: 0:38:22)
Marc Parramon Nuñez
00:38:25 (Tr: 0:38:21)
Albert Peralta
00:38:45 (Tr: 0:38:44)

T. real: 00:38:22

T. oficial: 00:38:23

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:38:38

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: at. club ripollet triatló

0:39:05
00:38:23
0:37:41
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)
Rons Lpz
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Marc Parramon Nuñez
00:38:25 (Tr: 0:38:21)
Albert Peralta
00:38:45 (Tr: 0:38:44)
Xavier Garrido Riu
00:39:05 (Tr: 0:39:04)

T. real: 00:38:21

T. oficial: 00:38:25

Inici real: 09:00:19

Hora meta: 09:38:40

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club:

0:39:12
00:38:25
0:37:37
Joan Mulero Pruna
00:37:47 (Tr: 0:37:47)
i
Edgar Vargas Sanz
00:37:53 (Tr: 0:37:52)
Miquel Gatnau Navarro
00:37:56 (Tr: 0:37:39)
Rons Lpz
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Alex Oyonate Coello
00:38:23 (Tr: 0:38:22)
Albert Peralta
00:38:45 (Tr: 0:38:44)
Xavier Garrido Riu
00:39:05 (Tr: 0:39:04)
Cristian Mera Ortega
00:39:12 (Tr: 0:39:05)

T. real: 00:38:44

T. oficial: 00:38:45

Inici real: 09:00:17

Hora meta: 09:39:00

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:39:26
00:38:45
0:38:05
Rons Lpz
00:38:05 (Tr: 0:38:03)
Alex Oyonate Coello
00:38:23 (Tr: 0:38:22)
Marc Parramon Nuñez
00:38:25 (Tr: 0:38:21)
Xavier Garrido Riu
00:39:05 (Tr: 0:39:04)
Cristian Mera Ortega
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
Pablo Cudmani
00:39:17 (Tr: 0:39:16)
Guillermo Girona San Miguel
00:39:22 (Tr: 0:39:17)

T. real: 00:39:04

T. oficial: 00:39:05

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:39:20

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:39:47
00:39:05
0:38:23
Alex Oyonate Coello
00:38:23 (Tr: 0:38:22)
Marc Parramon Nuñez
00:38:25 (Tr: 0:38:21)
Albert Peralta
00:38:45 (Tr: 0:38:44)
Cristian Mera Ortega
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
Pablo Cudmani
00:39:17 (Tr: 0:39:16)
Guillermo Girona San Miguel
00:39:22 (Tr: 0:39:17)
Enric Ribera Pujals
00:39:36 (Tr: 0:39:33)
Ignacio Bartra Barrientos
00:39:42 (Tr: 0:39:41)
i
Isidre Tarascó Celma
00:39:43 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:39:05

T. oficial: 00:39:12

Inici real: 09:00:23

Hora meta: 09:39:27

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: paciosteam

0:39:59
00:39:12
0:38:25
Marc Parramon Nuñez
00:38:25 (Tr: 0:38:21)
Albert Peralta
00:38:45 (Tr: 0:38:44)
Xavier Garrido Riu
00:39:05 (Tr: 0:39:04)
Pablo Cudmani
00:39:17 (Tr: 0:39:16)
Guillermo Girona San Miguel
00:39:22 (Tr: 0:39:17)
Enric Ribera Pujals
00:39:36 (Tr: 0:39:33)
Ignacio Bartra Barrientos
00:39:42 (Tr: 0:39:41)
i
Isidre Tarascó Celma
00:39:43 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:39:16

T. oficial: 00:39:17

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 09:39:32

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: urban athletics

0:39:49
00:39:17
0:38:45
Albert Peralta
00:38:45 (Tr: 0:38:44)
Xavier Garrido Riu
00:39:05 (Tr: 0:39:04)
Cristian Mera Ortega
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
Guillermo Girona San Miguel
00:39:22 (Tr: 0:39:17)
Enric Ribera Pujals
00:39:36 (Tr: 0:39:33)
Ignacio Bartra Barrientos
00:39:42 (Tr: 0:39:41)
i
Isidre Tarascó Celma
00:39:43 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:39:17

T. oficial: 00:39:22

Inici real: 09:00:21

Hora meta: 09:39:37

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.m. sigueme

0:39:43
00:39:22
0:39:02
Xavier Garrido Riu
00:39:05 (Tr: 0:39:04)
Cristian Mera Ortega
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
Pablo Cudmani
00:39:17 (Tr: 0:39:16)
Enric Ribera Pujals
00:39:36 (Tr: 0:39:33)
Ignacio Bartra Barrientos
00:39:42 (Tr: 0:39:41)
i
Isidre Tarascó Celma
00:39:43 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:39:33

T. oficial: 00:39:36

Inici real: 09:00:18

Hora meta: 09:39:51

Cat:M5

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: caesp

0:39:59
00:39:36
0:39:12
Cristian Mera Ortega
00:39:12 (Tr: 0:39:05)
Pablo Cudmani
00:39:17 (Tr: 0:39:16)
Guillermo Girona San Miguel
00:39:22 (Tr: 0:39:17)
Ignacio Bartra Barrientos
00:39:42 (Tr: 0:39:41)
i
Isidre Tarascó Celma
00:39:43 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:39:41

T. oficial: 00:39:42

Inici real: 09:00:17

Hora meta: 09:39:57

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:40:08
00:39:42
0:39:17
Pablo Cudmani
00:39:17 (Tr: 0:39:16)
Guillermo Girona San Miguel
00:39:22 (Tr: 0:39:17)
Enric Ribera Pujals
00:39:36 (Tr: 0:39:33)
i
Isidre Tarascó Celma
00:39:43 (Tr: 0:39:36)

T. real: 00:39:36

T. oficial: 00:39:43

Inici real: 09:00:23

Hora meta: 09:39:58

Cat:M4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:15

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:40:04
00:39:43
0:39:22
Guillermo Girona San Miguel
00:39:22 (Tr: 0:39:17)
Enric Ribera Pujals
00:39:36 (Tr: 0:39:33)
Ignacio Bartra Barrientos
00:39:42 (Tr: 0:39:41)