SubCurses

8RESULTATS

Cursa per Collserola

14K

12 maig 2019

14K half

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:10:38

T. oficial: 01:10:40

Inici real: 09:00:28

Hora meta: 10:11:06

Cat:M2

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

1:11:22
01:10:40
1:09:58
Enrique Agustín Vallecillo
01:10:47 (Tr: 1:10:01)
Xavi Nebot Verdaguer
01:10:50 (Tr: 1:10:43)
Ignacio De Sola Cotes
01:10:59 (Tr: 1:09:45)
Rubén González Antón
01:11:10 (Tr: 1:10:44)
i
Albert Ortega López
01:11:13 (Tr: 1:11:05)
i
Silvia Martínez Marcos
01:11:22 (Tr: 1:10:57)

T. real: 01:10:01

T. oficial: 01:10:47

Inici real: 09:01:13

Hora meta: 10:11:13

Cat:M3

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club:

1:11:22
01:10:47
1:10:13
Victor Velasquez
01:10:40 (Tr: 1:10:38)
Xavi Nebot Verdaguer
01:10:50 (Tr: 1:10:43)
Ignacio De Sola Cotes
01:10:59 (Tr: 1:09:45)
Rubén González Antón
01:11:10 (Tr: 1:10:44)
i
Albert Ortega López
01:11:13 (Tr: 1:11:05)
i
Silvia Martínez Marcos
01:11:22 (Tr: 1:10:57)

T. real: 01:10:43

T. oficial: 01:10:50

Inici real: 09:00:33

Hora meta: 10:11:16

Cat:M3

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club: at cerdanyola

1:11:22
01:10:50
1:10:18
Victor Velasquez
01:10:40 (Tr: 1:10:38)
Enrique Agustín Vallecillo
01:10:47 (Tr: 1:10:01)
Ignacio De Sola Cotes
01:10:59 (Tr: 1:09:45)
Rubén González Antón
01:11:10 (Tr: 1:10:44)
i
Albert Ortega López
01:11:13 (Tr: 1:11:05)
i
Silvia Martínez Marcos
01:11:22 (Tr: 1:10:57)

T. real: 01:09:45

T. oficial: 01:10:59

Inici real: 09:01:41

Hora meta: 10:11:25

Cat:M2

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

1:11:22
01:10:59
1:10:37
Victor Velasquez
01:10:40 (Tr: 1:10:38)
Enrique Agustín Vallecillo
01:10:47 (Tr: 1:10:01)
Xavi Nebot Verdaguer
01:10:50 (Tr: 1:10:43)
Rubén González Antón
01:11:10 (Tr: 1:10:44)
i
Albert Ortega López
01:11:13 (Tr: 1:11:05)
i
Silvia Martínez Marcos
01:11:22 (Tr: 1:10:57)

T. real: 01:10:44

T. oficial: 01:11:10

Inici real: 09:00:52

Hora meta: 10:11:36

Cat:M3

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club: run with us

1:11:32
01:11:10
1:10:47
Enrique Agustín Vallecillo
01:10:47 (Tr: 1:10:01)
Xavi Nebot Verdaguer
01:10:50 (Tr: 1:10:43)
Ignacio De Sola Cotes
01:10:59 (Tr: 1:09:45)
i
Albert Ortega López
01:11:13 (Tr: 1:11:05)
i
Silvia Martínez Marcos
01:11:22 (Tr: 1:10:57)
i
Victor Ariño Pino
01:11:27 (Tr: 1:10:43)
i
Juan tomas Ocaña Muñoz
01:11:28 (Tr: 1:11:23)

T. real: 01:11:05

T. oficial: 01:11:13

Inici real: 09:00:34

Hora meta: 10:11:39

Cat:M3

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club:

1:11:36
01:11:13
1:10:50
Xavi Nebot Verdaguer
01:10:50 (Tr: 1:10:43)
Ignacio De Sola Cotes
01:10:59 (Tr: 1:09:45)
Rubén González Antón
01:11:10 (Tr: 1:10:44)
i
Silvia Martínez Marcos
01:11:22 (Tr: 1:10:57)
i
Victor Ariño Pino
01:11:27 (Tr: 1:10:43)
i
Juan tomas Ocaña Muñoz
01:11:28 (Tr: 1:11:23)
i
Kristoffer Sahlholm
01:11:33 (Tr: 1:11:24)

T. real: 01:10:57

T. oficial: 01:11:22

Inici real: 09:00:52

Hora meta: 10:11:48

Cat:F3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:26

Sexe:F

Ritme: 5:05 min/km

Club:

1:11:44
01:11:22
1:10:59
Ignacio De Sola Cotes
01:10:59 (Tr: 1:09:45)
Rubén González Antón
01:11:10 (Tr: 1:10:44)
i
Albert Ortega López
01:11:13 (Tr: 1:11:05)
i
Victor Ariño Pino
01:11:27 (Tr: 1:10:43)
i
Juan tomas Ocaña Muñoz
01:11:28 (Tr: 1:11:23)
i
Kristoffer Sahlholm
01:11:33 (Tr: 1:11:24)

T. real: 01:10:43

T. oficial: 01:11:27

Inici real: 09:01:11

Hora meta: 10:11:53

Cat:M3

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

1:11:45
01:11:27
1:11:10
Rubén González Antón
01:11:10 (Tr: 1:10:44)
i
Albert Ortega López
01:11:13 (Tr: 1:11:05)
i
Silvia Martínez Marcos
01:11:22 (Tr: 1:10:57)
i
Juan tomas Ocaña Muñoz
01:11:28 (Tr: 1:11:23)
i
Kristoffer Sahlholm
01:11:33 (Tr: 1:11:24)
Xavier Oliveres H.
01:11:44 (Tr: 1:11:17)

T. real: 01:11:23

T. oficial: 01:11:28

Inici real: 09:00:32

Hora meta: 10:11:54

Cat:M3

Pos. categoria: 68

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club: no

1:11:48
01:11:28
1:11:09
Rubén González Antón
01:11:10 (Tr: 1:10:44)
i
Albert Ortega López
01:11:13 (Tr: 1:11:05)
i
Silvia Martínez Marcos
01:11:22 (Tr: 1:10:57)
i
Victor Ariño Pino
01:11:27 (Tr: 1:10:43)
i
Kristoffer Sahlholm
01:11:33 (Tr: 1:11:24)
Xavier Oliveres H.
01:11:44 (Tr: 1:11:17)
Héctor Fernández
01:11:48 (Tr: 1:11:17)

T. real: 01:11:24

T. oficial: 01:11:33

Inici real: 09:00:35

Hora meta: 10:11:59

Cat:M2

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club:

1:11:50
01:11:33
1:11:15
i
Silvia Martínez Marcos
01:11:22 (Tr: 1:10:57)
i
Victor Ariño Pino
01:11:27 (Tr: 1:10:43)
i
Juan tomas Ocaña Muñoz
01:11:28 (Tr: 1:11:23)
Xavier Oliveres H.
01:11:44 (Tr: 1:11:17)
Héctor Fernández
01:11:48 (Tr: 1:11:17)
Isabel Abril Centeno
01:11:50 (Tr: 1:11:31)

T. real: 01:11:17

T. oficial: 01:11:44

Inici real: 09:00:54

Hora meta: 10:12:10

Cat:M3

Pos. categoria: 69

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club: masques sant andreu

1:12:01
01:11:44
1:11:27
i
Victor Ariño Pino
01:11:27 (Tr: 1:10:43)
i
Juan tomas Ocaña Muñoz
01:11:28 (Tr: 1:11:23)
i
Kristoffer Sahlholm
01:11:33 (Tr: 1:11:24)
Héctor Fernández
01:11:48 (Tr: 1:11:17)
Isabel Abril Centeno
01:11:50 (Tr: 1:11:31)
Fernando Gonzalez Pascua
01:11:52 (Tr: 1:11:32)
i
Glòria Rifà Berenguer
01:11:56 (Tr: 1:11:56)

T. real: 01:11:17

T. oficial: 01:11:48

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 10:12:14

Cat:M1

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club: sprinters fg

1:12:07
01:11:48
1:11:28
i
Juan tomas Ocaña Muñoz
01:11:28 (Tr: 1:11:23)
i
Kristoffer Sahlholm
01:11:33 (Tr: 1:11:24)
Xavier Oliveres H.
01:11:44 (Tr: 1:11:17)
Isabel Abril Centeno
01:11:50 (Tr: 1:11:31)
Fernando Gonzalez Pascua
01:11:52 (Tr: 1:11:32)
i
Glòria Rifà Berenguer
01:11:56 (Tr: 1:11:56)

T. real: 01:11:31

T. oficial: 01:11:50

Inici real: 09:00:46

Hora meta: 10:12:16

Cat:F3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:26

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club: runningvigia

1:12:08
01:11:50
1:11:33
i
Kristoffer Sahlholm
01:11:33 (Tr: 1:11:24)
Xavier Oliveres H.
01:11:44 (Tr: 1:11:17)
Héctor Fernández
01:11:48 (Tr: 1:11:17)
Fernando Gonzalez Pascua
01:11:52 (Tr: 1:11:32)
i
Glòria Rifà Berenguer
01:11:56 (Tr: 1:11:56)

T. real: 01:11:32

T. oficial: 01:11:52

Inici real: 09:00:46

Hora meta: 10:12:18

Cat:M3

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:00:26

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club:

1:11:59
01:11:52
1:11:44
Xavier Oliveres H.
01:11:44 (Tr: 1:11:17)
Héctor Fernández
01:11:48 (Tr: 1:11:17)
Isabel Abril Centeno
01:11:50 (Tr: 1:11:31)
i
Glòria Rifà Berenguer
01:11:56 (Tr: 1:11:56)

T. real: 01:11:56

T. oficial: 01:11:56

Inici real: 09:00:26

Hora meta: 10:12:22

Cat:F3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:26

Sexe:F

Ritme: 5:09 min/km

Club:

1:12:03
01:11:56
1:11:48
Héctor Fernández
01:11:48 (Tr: 1:11:17)
Isabel Abril Centeno
01:11:50 (Tr: 1:11:31)
Fernando Gonzalez Pascua
01:11:52 (Tr: 1:11:32)