SubCurses

8RESULTATS

Mitja Marató Colomenca i 10K

10K

03 febrer 2019

10K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:06:59

T. oficial: 01:07:08

Inici real: 09:51:04

Hora meta: 10:58:02

Cat:F12

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 6:42 min/km

Club: dieta ideal

1:11:04
01:07:08
1:03:13
i
Isabel Moreno Muriel
01:07:12 (Tr: 1:06:47)
i
Ana Miravitlles Portoles
01:08:10 (Tr: 1:07:59)
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)

T. real: 01:06:47

T. oficial: 01:07:12

Inici real: 09:51:19

Hora meta: 10:58:06

Cat:F12

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 6:41 min/km

Club: uca

1:11:04
01:07:12
1:03:19
i
Isabel García García
01:07:08 (Tr: 1:06:59)
i
Ana Miravitlles Portoles
01:08:10 (Tr: 1:07:59)
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)

T. real: 01:07:59

T. oficial: 01:08:10

Inici real: 09:51:06

Hora meta: 10:59:04

Cat:F12

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 6:48 min/km

Club: can drago corre

1:11:04
01:08:10
1:05:16
i
Isabel García García
01:07:08 (Tr: 1:06:59)
i
Isabel Moreno Muriel
01:07:12 (Tr: 1:06:47)
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)

T. real: 01:09:19

T. oficial: 01:09:28

Inici real: 09:51:04

Hora meta: 11:00:22

Cat:F12

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 6:56 min/km

Club: born to run

1:11:48
01:09:28
1:07:08
i
Isabel García García
01:07:08 (Tr: 1:06:59)
i
Isabel Moreno Muriel
01:07:12 (Tr: 1:06:47)
i
Ana Miravitlles Portoles
01:08:10 (Tr: 1:07:59)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)
14123 dz9bn65
Laia Casamitjana Ceder
01:11:20 (Tr: 1:10:59)
i
Silvia Colone Flores
01:11:29 (Tr: 1:11:04)

T. real: 01:09:19

T. oficial: 01:09:28

Inici real: 09:51:04

Hora meta: 11:00:22

Cat:M4

Pos. categoria: 110

Inici cursa:9:50:54

Sexe:M

Ritme: 6:56 min/km

Club: born to run

1:11:45
01:09:28
1:07:12
i
Isabel Moreno Muriel
01:07:12 (Tr: 1:06:47)
i
Ana Miravitlles Portoles
01:08:10 (Tr: 1:07:59)
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)
14123 dz9bn65
Laia Casamitjana Ceder
01:11:20 (Tr: 1:10:59)
i
Silvia Colone Flores
01:11:29 (Tr: 1:11:04)

T. real: 01:10:10

T. oficial: 01:10:29

Inici real: 09:51:14

Hora meta: 11:01:23

Cat:F13

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 7:01 min/km

Club: u.g.e. badalona

1:12:48
01:10:29
1:08:10
i
Ana Miravitlles Portoles
01:08:10 (Tr: 1:07:59)
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)
14123 dz9bn65
Laia Casamitjana Ceder
01:11:20 (Tr: 1:10:59)
i
Silvia Colone Flores
01:11:29 (Tr: 1:11:04)
i
Jesus Garces Peña
01:12:06 (Tr: 1:11:45)
31885 dw29h2t
Rubén Ruiz Tristany
01:12:25 (Tr: 1:12:11)

T. real: 01:10:38

T. oficial: 01:11:04

Inici real: 09:51:21

Hora meta: 11:01:58

Cat:M3

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:50:54

Sexe:M

Ritme: 7:04 min/km

Club:

1:12:41
01:11:04
1:09:28
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
14123 dz9bn65
Laia Casamitjana Ceder
01:11:20 (Tr: 1:10:59)
i
Silvia Colone Flores
01:11:29 (Tr: 1:11:04)
i
Jesus Garces Peña
01:12:06 (Tr: 1:11:45)
31885 dw29h2t
Rubén Ruiz Tristany
01:12:25 (Tr: 1:12:11)

T. real: 01:10:59

T. oficial: 01:11:20

Inici real: 09:51:16

Hora meta: 11:02:14

Cat:F10

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 7:06 min/km

Club:

1:13:12
01:11:20
1:09:28
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)
i
Silvia Colone Flores
01:11:29 (Tr: 1:11:04)
i
Jesus Garces Peña
01:12:06 (Tr: 1:11:45)
31885 dw29h2t
Rubén Ruiz Tristany
01:12:25 (Tr: 1:12:11)

T. real: 01:11:04

T. oficial: 01:11:29

Inici real: 09:51:19

Hora meta: 11:02:23

Cat:F11

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 7:07 min/km

Club:

1:13:48
01:11:29
1:09:09
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)
14123 dz9bn65
Laia Casamitjana Ceder
01:11:20 (Tr: 1:10:59)
i
Jesus Garces Peña
01:12:06 (Tr: 1:11:45)
31885 dw29h2t
Rubén Ruiz Tristany
01:12:25 (Tr: 1:12:11)
i
Gemma Espinosa Hernández
01:13:48 (Tr: 1:13:25)

T. real: 01:11:45

T. oficial: 01:12:06

Inici real: 09:51:15

Hora meta: 11:03:00

Cat:M7

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:50:54

Sexe:M

Ritme: 7:11 min/km

Club: uca

1:17:40
01:12:06
1:06:31
i
Isabel García García
01:07:08 (Tr: 1:06:59)
i
Isabel Moreno Muriel
01:07:12 (Tr: 1:06:47)
i
Ana Miravitlles Portoles
01:08:10 (Tr: 1:07:59)
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)
14123 dz9bn65
Laia Casamitjana Ceder
01:11:20 (Tr: 1:10:59)
i
Silvia Colone Flores
01:11:29 (Tr: 1:11:04)
31885 dw29h2t
Rubén Ruiz Tristany
01:12:25 (Tr: 1:12:11)
i
Gemma Espinosa Hernández
01:13:48 (Tr: 1:13:25)
i
Micaela Danitza Vicente
01:17:40 (Tr: 1:17:16)

T. real: 01:12:11

T. oficial: 01:12:25

Inici real: 09:51:09

Hora meta: 11:03:19

Cat:M4

Pos. categoria: 111

Inici cursa:9:50:54

Sexe:M

Ritme: 7:14 min/km

Club: it band

1:18:19
01:12:25
1:06:31
i
Isabel García García
01:07:08 (Tr: 1:06:59)
i
Isabel Moreno Muriel
01:07:12 (Tr: 1:06:47)
i
Ana Miravitlles Portoles
01:08:10 (Tr: 1:07:59)
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)
14123 dz9bn65
Laia Casamitjana Ceder
01:11:20 (Tr: 1:10:59)
i
Silvia Colone Flores
01:11:29 (Tr: 1:11:04)
i
Jesus Garces Peña
01:12:06 (Tr: 1:11:45)
i
Gemma Espinosa Hernández
01:13:48 (Tr: 1:13:25)
i
Micaela Danitza Vicente
01:17:40 (Tr: 1:17:16)
4984 dk8358r
Montse Gil Adell
01:18:19 (Tr: 1:17:57)

T. real: 01:13:25

T. oficial: 01:13:48

Inici real: 09:51:18

Hora meta: 11:04:42

Cat:F10

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 7:21 min/km

Club:

1:21:06
01:13:48
1:06:31
i
Isabel García García
01:07:08 (Tr: 1:06:59)
i
Isabel Moreno Muriel
01:07:12 (Tr: 1:06:47)
i
Ana Miravitlles Portoles
01:08:10 (Tr: 1:07:59)
35429 dk9cm0p
Dolors Casanovas Valentí
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
4396 dy5z44v
Daniel Lopez Amorós
01:09:28 (Tr: 1:09:19)
6392 dt34y0c
Carme Herrero Culebras
01:10:29 (Tr: 1:10:10)
36477 dz8h63d
Sergi Abad Santaeugenia
01:11:04 (Tr: 1:10:38)
14123 dz9bn65
Laia Casamitjana Ceder
01:11:20 (Tr: 1:10:59)
i
Silvia Colone Flores
01:11:29 (Tr: 1:11:04)
i
Jesus Garces Peña
01:12:06 (Tr: 1:11:45)
31885 dw29h2t
Rubén Ruiz Tristany
01:12:25 (Tr: 1:12:11)
i
Micaela Danitza Vicente
01:17:40 (Tr: 1:17:16)
4984 dk8358r
Montse Gil Adell
01:18:19 (Tr: 1:17:57)
1311 cb27950
Josep Admetlla Maseras
01:21:06 (Tr: 1:20:40)

T. real: 01:17:16

T. oficial: 01:17:40

Inici real: 09:51:18

Hora meta: 11:08:34

Cat:F09

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 7:44 min/km

Club:

1:23:15
01:17:40
1:12:06
i
Jesus Garces Peña
01:12:06 (Tr: 1:11:45)
31885 dw29h2t
Rubén Ruiz Tristany
01:12:25 (Tr: 1:12:11)
i
Gemma Espinosa Hernández
01:13:48 (Tr: 1:13:25)
4984 dk8358r
Montse Gil Adell
01:18:19 (Tr: 1:17:57)
1311 cb27950
Josep Admetlla Maseras
01:21:06 (Tr: 1:20:40)

T. real: 01:17:57

T. oficial: 01:18:19

Inici real: 09:51:16

Hora meta: 11:09:13

Cat:F11

Pos. categoria: 39

Inici cursa:9:50:54

Sexe:F

Ritme: 7:48 min/km

Club: beer runners

1:24:13
01:18:19
1:12:25
31885 dw29h2t
Rubén Ruiz Tristany
01:12:25 (Tr: 1:12:11)
i
Gemma Espinosa Hernández
01:13:48 (Tr: 1:13:25)
i
Micaela Danitza Vicente
01:17:40 (Tr: 1:17:16)
1311 cb27950
Josep Admetlla Maseras
01:21:06 (Tr: 1:20:40)

T. real: 01:20:40

T. oficial: 01:21:06

Inici real: 09:51:20

Hora meta: 11:12:00

Cat:M7

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:50:54

Sexe:M

Ritme: 8:04 min/km

Club: s.a.corbera

1:28:23
01:21:06
1:13:48
i
Gemma Espinosa Hernández
01:13:48 (Tr: 1:13:25)
i
Micaela Danitza Vicente
01:17:40 (Tr: 1:17:16)
4984 dk8358r
Montse Gil Adell
01:18:19 (Tr: 1:17:57)