SubCurses

8RESULTATS

Mitja Marató Colomenca i 10K

10K

01 març 2020

10K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:08:58

T. oficial: 01:09:50

Inici real: 09:48:31

Hora meta: 10:57:29

Cat:F14

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 6:54 min/km

Club:

1:13:01
01:09:50
1:06:39
Aida Buj Sutorras
01:10:13 (Tr: 1:09:22)
Mercedes Olivero Serrat
01:10:42 (Tr: 1:10:12)
Eva Gil Santillana
01:11:16 (Tr: 1:10:13)
i
Ignacio Faus Santasusana
01:12:04 (Tr: 1:11:36)
Carme Herrero Culebras
01:12:09 (Tr: 1:11:17)
Laura Juanós Fucho
01:13:01 (Tr: 1:12:01)

T. real: 01:09:22

T. oficial: 01:10:13

Inici real: 09:48:30

Hora meta: 10:57:52

Cat:F11

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 6:57 min/km

Club:

1:13:01
01:10:13
1:07:25
Encarna Ursueguia Sosa
01:09:50 (Tr: 1:08:58)
Mercedes Olivero Serrat
01:10:42 (Tr: 1:10:12)
Eva Gil Santillana
01:11:16 (Tr: 1:10:13)
i
Ignacio Faus Santasusana
01:12:04 (Tr: 1:11:36)
Carme Herrero Culebras
01:12:09 (Tr: 1:11:17)
Laura Juanós Fucho
01:13:01 (Tr: 1:12:01)

T. real: 01:10:12

T. oficial: 01:10:42

Inici real: 09:48:09

Hora meta: 10:58:21

Cat:F12

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:02 min/km

Club: ce. ex. sords

1:13:01
01:10:42
1:08:22
Encarna Ursueguia Sosa
01:09:50 (Tr: 1:08:58)
Aida Buj Sutorras
01:10:13 (Tr: 1:09:22)
Eva Gil Santillana
01:11:16 (Tr: 1:10:13)
i
Ignacio Faus Santasusana
01:12:04 (Tr: 1:11:36)
Carme Herrero Culebras
01:12:09 (Tr: 1:11:17)
Laura Juanós Fucho
01:13:01 (Tr: 1:12:01)

T. real: 01:10:13

T. oficial: 01:11:16

Inici real: 09:48:43

Hora meta: 10:58:55

Cat:F12

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:02 min/km

Club: bunicus run club

1:13:01
01:11:16
1:09:32
Encarna Ursueguia Sosa
01:09:50 (Tr: 1:08:58)
Aida Buj Sutorras
01:10:13 (Tr: 1:09:22)
Mercedes Olivero Serrat
01:10:42 (Tr: 1:10:12)
i
Ignacio Faus Santasusana
01:12:04 (Tr: 1:11:36)
Carme Herrero Culebras
01:12:09 (Tr: 1:11:17)
Laura Juanós Fucho
01:13:01 (Tr: 1:12:01)

T. real: 01:11:36

T. oficial: 01:12:04

Inici real: 09:48:08

Hora meta: 10:59:43

Cat:M6

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 7:10 min/km

Club:

1:14:06
01:12:04
1:10:02
Aida Buj Sutorras
01:10:13 (Tr: 1:09:22)
Mercedes Olivero Serrat
01:10:42 (Tr: 1:10:12)
Eva Gil Santillana
01:11:16 (Tr: 1:10:13)
Carme Herrero Culebras
01:12:09 (Tr: 1:11:17)
Laura Juanós Fucho
01:13:01 (Tr: 1:12:01)
Dolores Gorozabel
01:14:06 (Tr: 1:13:04)

T. real: 01:11:17

T. oficial: 01:12:09

Inici real: 09:48:32

Hora meta: 10:59:48

Cat:F14

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:08 min/km

Club: u.g.e. badalona

1:14:58
01:12:09
1:09:21
Encarna Ursueguia Sosa
01:09:50 (Tr: 1:08:58)
Aida Buj Sutorras
01:10:13 (Tr: 1:09:22)
Mercedes Olivero Serrat
01:10:42 (Tr: 1:10:12)
Eva Gil Santillana
01:11:16 (Tr: 1:10:13)
i
Ignacio Faus Santasusana
01:12:04 (Tr: 1:11:36)
Laura Juanós Fucho
01:13:01 (Tr: 1:12:01)
Dolores Gorozabel
01:14:06 (Tr: 1:13:04)
i
Isabel García García
01:14:58 (Tr: 1:14:38)

T. real: 01:12:01

T. oficial: 01:13:01

Inici real: 09:48:40

Hora meta: 11:00:40

Cat:F12

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:13 min/km

Club: ga_p

1:16:14
01:13:01
1:09:48
Encarna Ursueguia Sosa
01:09:50 (Tr: 1:08:58)
Aida Buj Sutorras
01:10:13 (Tr: 1:09:22)
Mercedes Olivero Serrat
01:10:42 (Tr: 1:10:12)
Eva Gil Santillana
01:11:16 (Tr: 1:10:13)
i
Ignacio Faus Santasusana
01:12:04 (Tr: 1:11:36)
Carme Herrero Culebras
01:12:09 (Tr: 1:11:17)
Dolores Gorozabel
01:14:06 (Tr: 1:13:04)
i
Isabel García García
01:14:58 (Tr: 1:14:38)
i
Carme Morales Baldonedo
01:16:14 (Tr: 1:15:12)

T. real: 01:13:04

T. oficial: 01:14:06

Inici real: 09:48:42

Hora meta: 11:01:45

Cat:F11

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:19 min/km

Club:

1:16:22
01:14:06
1:11:50
i
Ignacio Faus Santasusana
01:12:04 (Tr: 1:11:36)
Carme Herrero Culebras
01:12:09 (Tr: 1:11:17)
Laura Juanós Fucho
01:13:01 (Tr: 1:12:01)
i
Isabel García García
01:14:58 (Tr: 1:14:38)
i
Carme Morales Baldonedo
01:16:14 (Tr: 1:15:12)
Juanjo Valenzuela López
01:16:22 (Tr: 1:15:19)

T. real: 01:14:38

T. oficial: 01:14:58

Inici real: 09:47:59

Hora meta: 11:02:37

Cat:F12

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:28 min/km

Club: dieta ideal

1:18:11
01:14:58
1:11:44
i
Ignacio Faus Santasusana
01:12:04 (Tr: 1:11:36)
Carme Herrero Culebras
01:12:09 (Tr: 1:11:17)
Laura Juanós Fucho
01:13:01 (Tr: 1:12:01)
Dolores Gorozabel
01:14:06 (Tr: 1:13:04)
i
Carme Morales Baldonedo
01:16:14 (Tr: 1:15:12)
Juanjo Valenzuela López
01:16:22 (Tr: 1:15:19)
i
Diana Urrego Baron
01:18:11 (Tr: 1:17:11)

T. real: 01:15:12

T. oficial: 01:16:14

Inici real: 09:48:41

Hora meta: 11:03:53

Cat:F10

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:32 min/km

Club:

1:19:27
01:16:14
1:13:01
Laura Juanós Fucho
01:13:01 (Tr: 1:12:01)
Dolores Gorozabel
01:14:06 (Tr: 1:13:04)
i
Isabel García García
01:14:58 (Tr: 1:14:38)
Juanjo Valenzuela López
01:16:22 (Tr: 1:15:19)
i
Diana Urrego Baron
01:18:11 (Tr: 1:17:11)
i
Carla Sanahuja Fonte
01:18:12 (Tr: 1:17:11)
i
Ana De Osuna
01:18:22 (Tr: 1:17:16)
Bea Cardo Sánchez
01:18:22 (Tr: 1:17:16)

T. real: 01:15:19

T. oficial: 01:16:22

Inici real: 09:48:43

Hora meta: 11:04:01

Cat:M4

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 7:32 min/km

Club: run for beers

1:18:38
01:16:22
1:14:06
Dolores Gorozabel
01:14:06 (Tr: 1:13:04)
i
Isabel García García
01:14:58 (Tr: 1:14:38)
i
Carme Morales Baldonedo
01:16:14 (Tr: 1:15:12)
i
Diana Urrego Baron
01:18:11 (Tr: 1:17:11)
i
Carla Sanahuja Fonte
01:18:12 (Tr: 1:17:11)
i
Ana De Osuna
01:18:22 (Tr: 1:17:16)
Bea Cardo Sánchez
01:18:22 (Tr: 1:17:16)

T. real: 01:17:11

T. oficial: 01:18:11

Inici real: 09:48:40

Hora meta: 11:05:50

Cat:F10

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:44 min/km

Club: ga_p

1:21:25
01:18:11
1:14:58
i
Isabel García García
01:14:58 (Tr: 1:14:38)
i
Carme Morales Baldonedo
01:16:14 (Tr: 1:15:12)
Juanjo Valenzuela López
01:16:22 (Tr: 1:15:19)
i
Carla Sanahuja Fonte
01:18:12 (Tr: 1:17:11)
i
Ana De Osuna
01:18:22 (Tr: 1:17:16)
Bea Cardo Sánchez
01:18:22 (Tr: 1:17:16)

T. real: 01:17:11

T. oficial: 01:18:12

Inici real: 09:48:40

Hora meta: 11:05:51

Cat:F10

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:44 min/km

Club: ga_p

1:20:10
01:18:12
1:16:14
i
Carme Morales Baldonedo
01:16:14 (Tr: 1:15:12)
Juanjo Valenzuela López
01:16:22 (Tr: 1:15:19)
i
Diana Urrego Baron
01:18:11 (Tr: 1:17:11)
i
Ana De Osuna
01:18:22 (Tr: 1:17:16)
Bea Cardo Sánchez
01:18:22 (Tr: 1:17:16)

T. real: 01:17:16

T. oficial: 01:18:22

Inici real: 09:48:46

Hora meta: 11:06:01

Cat:F09

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:44 min/km

Club:

1:20:22
01:18:22
1:16:22
Juanjo Valenzuela López
01:16:22 (Tr: 1:15:19)
i
Diana Urrego Baron
01:18:11 (Tr: 1:17:11)
i
Carla Sanahuja Fonte
01:18:12 (Tr: 1:17:11)
Bea Cardo Sánchez
01:18:22 (Tr: 1:17:16)

T. real: 01:17:16

T. oficial: 01:18:22

Inici real: 09:48:46

Hora meta: 11:06:01

Cat:F11

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 7:44 min/km

Club:

1:18:33
01:18:22
1:18:11
i
Diana Urrego Baron
01:18:11 (Tr: 1:17:11)
i
Carla Sanahuja Fonte
01:18:12 (Tr: 1:17:11)
i
Ana De Osuna
01:18:22 (Tr: 1:17:16)