SubCurses

8RESULTATS

Mitja Marató Colomenca i 10K

Mitja

01 març 2020

10K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:31:37

T. oficial: 01:31:47

Inici real: 09:47:49

Hora meta: 11:19:26

Cat:M4

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: cai triatló

K13: 0:56:14

Hora K13 : 10:44:03

Pos K13 : 107

-

Meta: 1:31:37

Hora meta: 11:19:26

Pos meta : 106

X 1 posició

1:32:16
01:31:47
1:31:18
Luichi Castilla
01:31:52 (Tr: 1:31:43)
Adolfo Alonso Puig
01:31:59 (Tr: 1:31:51)
Jose Hidalgo Gonzalez
01:32:06 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Avila Romero
01:32:11 (Tr: 1:31:54)
Vanessa Olmos Oliván
01:32:13 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Salas Pallicer
01:32:16 (Tr: 1:32:08)

T. real: 01:31:43

T. oficial: 01:31:52

Inici real: 09:47:49

Hora meta: 11:19:31

Cat:M5

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: runnerscsm

K13: 0:56:47

Hora K13 : 10:44:35

Pos K13 : 117

-

Meta: 1:31:43

Hora meta: 11:19:31

Pos meta : 107

X 10 posicions

1:32:16
01:31:52
1:31:28
i
Robert Rey Benito
01:31:47 (Tr: 1:31:37)
Adolfo Alonso Puig
01:31:59 (Tr: 1:31:51)
Jose Hidalgo Gonzalez
01:32:06 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Avila Romero
01:32:11 (Tr: 1:31:54)
Vanessa Olmos Oliván
01:32:13 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Salas Pallicer
01:32:16 (Tr: 1:32:08)

T. real: 01:31:51

T. oficial: 01:31:59

Inici real: 09:47:48

Hora meta: 11:19:38

Cat:M4

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: corredors.cat

K13: 0:56:07

Hora K13 : 10:43:54

Pos K13 : 104

-

Meta: 1:31:51

Hora meta: 11:19:38

Pos meta : 108

Y 4 posicions

1:32:16
01:31:59
1:31:42
i
Robert Rey Benito
01:31:47 (Tr: 1:31:37)
Luichi Castilla
01:31:52 (Tr: 1:31:43)
Jose Hidalgo Gonzalez
01:32:06 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Avila Romero
01:32:11 (Tr: 1:31:54)
Vanessa Olmos Oliván
01:32:13 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Salas Pallicer
01:32:16 (Tr: 1:32:08)

T. real: 01:32:04

T. oficial: 01:32:06

Inici real: 09:47:42

Hora meta: 11:19:45

Cat:M5

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: bcn trail runners

K13: 0:56:56

Hora K13 : 10:44:37

Pos K13 : 118

-

Meta: 1:32:04

Hora meta: 11:19:45

Pos meta : 109

X 9 posicions

1:32:26
01:32:06
1:31:47
i
Robert Rey Benito
01:31:47 (Tr: 1:31:37)
Luichi Castilla
01:31:52 (Tr: 1:31:43)
Adolfo Alonso Puig
01:31:59 (Tr: 1:31:51)
i
Toni Avila Romero
01:32:11 (Tr: 1:31:54)
Vanessa Olmos Oliván
01:32:13 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Salas Pallicer
01:32:16 (Tr: 1:32:08)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:32:22 (Tr: 1:32:21)

T. real: 01:31:54

T. oficial: 01:32:11

Inici real: 09:47:56

Hora meta: 11:19:50

Cat:M5

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: mañana salimos

K13: 0:57:17

Hora K13 : 10:45:13

Pos K13 : 123

-

Meta: 1:31:54

Hora meta: 11:19:50

Pos meta : 110

X 13 posicions

1:32:30
01:32:11
1:31:52
Luichi Castilla
01:31:52 (Tr: 1:31:43)
Adolfo Alonso Puig
01:31:59 (Tr: 1:31:51)
Jose Hidalgo Gonzalez
01:32:06 (Tr: 1:32:04)
Vanessa Olmos Oliván
01:32:13 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Salas Pallicer
01:32:16 (Tr: 1:32:08)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:32:22 (Tr: 1:32:21)
Ruth Guillem Mas
01:32:28 (Tr: 1:32:21)
David Armengol Recasens
01:32:29 (Tr: 1:32:25)

T. real: 01:32:04

T. oficial: 01:32:13

Inici real: 09:47:48

Hora meta: 11:19:52

Cat:F11

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: cn caldes

K13: 0:56:44

Hora K13 : 10:44:32

Pos K13 : 115

-

Meta: 1:32:04

Hora meta: 11:19:52

Pos meta : 111

X 4 posicions

1:32:28
01:32:13
1:31:57
Adolfo Alonso Puig
01:31:59 (Tr: 1:31:51)
Jose Hidalgo Gonzalez
01:32:06 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Avila Romero
01:32:11 (Tr: 1:31:54)
i
Toni Salas Pallicer
01:32:16 (Tr: 1:32:08)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:32:22 (Tr: 1:32:21)
Ruth Guillem Mas
01:32:28 (Tr: 1:32:21)

T. real: 01:32:08

T. oficial: 01:32:16

Inici real: 09:47:48

Hora meta: 11:19:55

Cat:M5

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: ares arena

K13: 0:55:48

Hora K13 : 10:43:36

Pos K13 : 100

-

Meta: 1:32:08

Hora meta: 11:19:55

Pos meta : 112

Y 12 posicions

1:32:29
01:32:16
1:32:03
Jose Hidalgo Gonzalez
01:32:06 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Avila Romero
01:32:11 (Tr: 1:31:54)
Vanessa Olmos Oliván
01:32:13 (Tr: 1:32:04)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:32:22 (Tr: 1:32:21)
Ruth Guillem Mas
01:32:28 (Tr: 1:32:21)
David Armengol Recasens
01:32:29 (Tr: 1:32:25)

T. real: 01:32:21

T. oficial: 01:32:22

Inici real: 09:47:41

Hora meta: 11:20:01

Cat:M3

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: unio colomenca d´atletism

K13: 0:55:45

Hora K13 : 10:43:25

Pos K13 : 89

-

Meta: 1:32:21

Hora meta: 11:20:01

Pos meta : 113

Y 24 posicions

1:32:37
01:32:22
1:32:07
i
Toni Avila Romero
01:32:11 (Tr: 1:31:54)
Vanessa Olmos Oliván
01:32:13 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Salas Pallicer
01:32:16 (Tr: 1:32:08)
Ruth Guillem Mas
01:32:28 (Tr: 1:32:21)
David Armengol Recasens
01:32:29 (Tr: 1:32:25)
Jesus Torres Criado
01:32:37 (Tr: 1:32:23)

T. real: 01:32:21

T. oficial: 01:32:28

Inici real: 09:47:46

Hora meta: 11:20:07

Cat:F11

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:47:39

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club:

K13: 0:55:41

Hora K13 : 10:43:26

Pos K13 : 92

-

Meta: 1:32:21

Hora meta: 11:20:07

Pos meta : 114

Y 22 posicions

1:32:44
01:32:28
1:32:13
Vanessa Olmos Oliván
01:32:13 (Tr: 1:32:04)
i
Toni Salas Pallicer
01:32:16 (Tr: 1:32:08)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:32:22 (Tr: 1:32:21)
David Armengol Recasens
01:32:29 (Tr: 1:32:25)
Jesus Torres Criado
01:32:37 (Tr: 1:32:23)
Fran Fortes Parraga
01:32:37 (Tr: 1:32:08)
Oscar Parera Ferrer
01:32:43 (Tr: 1:32:23)

T. real: 01:32:25

T. oficial: 01:32:29

Inici real: 09:47:43

Hora meta: 11:20:08

Cat:M5

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: cai popular

K13: 0:56:35

Hora K13 : 10:44:18

Pos K13 : 113

-

Meta: 1:32:25

Hora meta: 11:20:08

Pos meta : 115

Y 2 posicions

1:32:43
01:32:29
1:32:15
i
Toni Salas Pallicer
01:32:16 (Tr: 1:32:08)
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:32:22 (Tr: 1:32:21)
Ruth Guillem Mas
01:32:28 (Tr: 1:32:21)
Jesus Torres Criado
01:32:37 (Tr: 1:32:23)
Fran Fortes Parraga
01:32:37 (Tr: 1:32:08)
Oscar Parera Ferrer
01:32:43 (Tr: 1:32:23)

T. real: 01:32:23

T. oficial: 01:32:37

Inici real: 09:47:53

Hora meta: 11:20:16

Cat:M5

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

K13: 0:55:47

Hora K13 : 10:43:40

Pos K13 : 102

-

Meta: 1:32:23

Hora meta: 11:20:16

Pos meta : 116

Y 14 posicions

1:32:51
01:32:37
1:32:22
i
Aitor Ramirez Marsiñach
01:32:22 (Tr: 1:32:21)
Ruth Guillem Mas
01:32:28 (Tr: 1:32:21)
David Armengol Recasens
01:32:29 (Tr: 1:32:25)
Fran Fortes Parraga
01:32:37 (Tr: 1:32:08)
Oscar Parera Ferrer
01:32:43 (Tr: 1:32:23)
Jesus Alarcon Coto
01:32:49 (Tr: 1:32:41)

T. real: 01:32:08

T. oficial: 01:32:37

Inici real: 09:48:09

Hora meta: 11:20:16

Cat:M5

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: ultraspace

K13: 0:57:31

Hora K13 : 10:45:40

Pos K13 : 130

-

Meta: 1:32:08

Hora meta: 11:20:16

Pos meta : 117

X 13 posicions

1:32:53
01:32:37
1:32:22
Ruth Guillem Mas
01:32:28 (Tr: 1:32:21)
David Armengol Recasens
01:32:29 (Tr: 1:32:25)
Jesus Torres Criado
01:32:37 (Tr: 1:32:23)
Oscar Parera Ferrer
01:32:43 (Tr: 1:32:23)
Jesus Alarcon Coto
01:32:49 (Tr: 1:32:41)
Luis Fernández Gamarra
01:32:53 (Tr: 1:32:37)

T. real: 01:32:23

T. oficial: 01:32:43

Inici real: 09:47:59

Hora meta: 11:20:22

Cat:M4

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: u.g.e. badalona

K13: 0:57:44

Hora K13 : 10:45:43

Pos K13 : 132

-

Meta: 1:32:23

Hora meta: 11:20:22

Pos meta : 118

X 14 posicions

1:32:57
01:32:43
1:32:29
David Armengol Recasens
01:32:29 (Tr: 1:32:25)
Jesus Torres Criado
01:32:37 (Tr: 1:32:23)
Fran Fortes Parraga
01:32:37 (Tr: 1:32:08)
Jesus Alarcon Coto
01:32:49 (Tr: 1:32:41)
Luis Fernández Gamarra
01:32:53 (Tr: 1:32:37)

T. real: 01:32:41

T. oficial: 01:32:49

Inici real: 09:47:47

Hora meta: 11:20:28

Cat:M3

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: club running asme

K13: 0:55:51

Hora K13 : 10:43:38

Pos K13 : 101

-

Meta: 1:32:41

Hora meta: 11:20:28

Pos meta : 119

Y 18 posicions

1:33:01
01:32:49
1:32:37
Jesus Torres Criado
01:32:37 (Tr: 1:32:23)
Fran Fortes Parraga
01:32:37 (Tr: 1:32:08)
Oscar Parera Ferrer
01:32:43 (Tr: 1:32:23)
Luis Fernández Gamarra
01:32:53 (Tr: 1:32:37)

T. real: 01:32:37

T. oficial: 01:32:53

Inici real: 09:47:55

Hora meta: 11:20:32

Cat:M5

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:47:39

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

K13: 0:56:16

Hora K13 : 10:44:10

Pos K13 : 110

-

Meta: 1:32:37

Hora meta: 11:20:32

Pos meta : 120

Y 10 posicions

1:33:08
01:32:53
1:32:37
Fran Fortes Parraga
01:32:37 (Tr: 1:32:08)
Oscar Parera Ferrer
01:32:43 (Tr: 1:32:23)
Jesus Alarcon Coto
01:32:49 (Tr: 1:32:41)