SubCurses

8RESULTATS

Mitja Marató Colomenca i 10K

Mitja

04 febrer 2024

10K Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:13:03

T. oficial: 01:13:03

Inici real: 09:00:09

Hora meta: 10:13:11

Cat:M35

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: ca nou barris

P1: 0:50:31

Hora P1 : 09:50:40

Pos P1 : 1

-

Meta: 1:13:03

Hora meta: 10:13:11

Pos meta : 1

Z

1:15:56
01:13:03
1:10:10
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:14:05 (Tr: 1:14:03)
Yeray Marchal Marín
01:14:18 (Tr: 1:14:17)
Jorge juan Mendoza Pons
01:14:26 (Tr: 1:14:25)
Ayoub Lamrini
01:15:29 (Tr: 1:14:39)
Blai Hermoso Torné
01:15:24 (Tr: 1:15:23)
Pablo Tarditti Saracco
01:15:56 (Tr: 1:15:55)

T. real: 01:14:03

T. oficial: 01:14:05

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:14:13

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: l’hospitalet atletisme

P1: 0:51:10

Hora P1 : 09:51:19

Pos P1 : 2

-

Meta: 1:14:03

Hora meta: 10:14:13

Pos meta : 2

Z

1:15:56
01:14:05
1:12:13
Juan manuel Alvarez Ramos
01:13:03 (Tr: 1:13:03)
Yeray Marchal Marín
01:14:18 (Tr: 1:14:17)
Jorge juan Mendoza Pons
01:14:26 (Tr: 1:14:25)
Ayoub Lamrini
01:15:29 (Tr: 1:14:39)
Blai Hermoso Torné
01:15:24 (Tr: 1:15:23)
Pablo Tarditti Saracco
01:15:56 (Tr: 1:15:55)

T. real: 01:14:17

T. oficial: 01:14:18

Inici real: 09:00:09

Hora meta: 10:14:26

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: corredors.cat

P1: 0:51:36

Hora P1 : 09:51:45

Pos P1 : 3

-

Meta: 1:14:17

Hora meta: 10:14:26

Pos meta : 3

Z

1:15:56
01:14:18
1:12:40
Juan manuel Alvarez Ramos
01:13:03 (Tr: 1:13:03)
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:14:05 (Tr: 1:14:03)
Jorge juan Mendoza Pons
01:14:26 (Tr: 1:14:25)
Ayoub Lamrini
01:15:29 (Tr: 1:14:39)
Blai Hermoso Torné
01:15:24 (Tr: 1:15:23)
Pablo Tarditti Saracco
01:15:56 (Tr: 1:15:55)

T. real: 01:14:25

T. oficial: 01:14:26

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:14:34

Cat:M45

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club:

P1: 0:51:36

Hora P1 : 09:51:46

Pos P1 : 4

-

Meta: 1:14:25

Hora meta: 10:14:34

Pos meta : 4

Z

1:15:56
01:14:26
1:12:57
Juan manuel Alvarez Ramos
01:13:03 (Tr: 1:13:03)
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:14:05 (Tr: 1:14:03)
Yeray Marchal Marín
01:14:18 (Tr: 1:14:17)
Ayoub Lamrini
01:15:29 (Tr: 1:14:39)
Blai Hermoso Torné
01:15:24 (Tr: 1:15:23)
Pablo Tarditti Saracco
01:15:56 (Tr: 1:15:55)

T. real: 01:14:39

T. oficial: 01:15:29

Inici real: 09:00:59

Hora meta: 10:15:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: khwaja tem

P1: 0:51:47

Hora P1 : 09:52:45

Pos P1 : 6

-

Meta: 1:14:39

Hora meta: 10:15:37

Pos meta : 5

X 1 posició

1:16:55
01:15:29
1:14:03
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:14:05 (Tr: 1:14:03)
Yeray Marchal Marín
01:14:18 (Tr: 1:14:17)
Jorge juan Mendoza Pons
01:14:26 (Tr: 1:14:25)
Blai Hermoso Torné
01:15:24 (Tr: 1:15:23)
Pablo Tarditti Saracco
01:15:56 (Tr: 1:15:55)
i
Nacho Cáceres Llorca
01:16:55 (Tr: 1:16:53)

T. real: 01:15:23

T. oficial: 01:15:24

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:15:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: u.g.e. badalona

P1: 0:51:36

Hora P1 : 09:51:46

Pos P1 : 5

-

Meta: 1:15:23

Hora meta: 10:15:32

Pos meta : 6

Y 1 posició

1:17:06
01:15:24
1:13:42
Alejandro Rodriguez Pritchard
01:14:05 (Tr: 1:14:03)
Yeray Marchal Marín
01:14:18 (Tr: 1:14:17)
Jorge juan Mendoza Pons
01:14:26 (Tr: 1:14:25)
Ayoub Lamrini
01:15:29 (Tr: 1:14:39)
Pablo Tarditti Saracco
01:15:56 (Tr: 1:15:55)
i
Nacho Cáceres Llorca
01:16:55 (Tr: 1:16:53)
Carlos Gámez Ruiz
01:17:06 (Tr: 1:17:03)

T. real: 01:15:55

T. oficial: 01:15:56

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:16:04

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: corredors.cat

P1: 0:52:49

Hora P1 : 09:52:58

Pos P1 : 7

-

Meta: 1:15:55

Hora meta: 10:16:04

Pos meta : 7

Z

1:17:34
01:15:56
1:14:18
Yeray Marchal Marín
01:14:18 (Tr: 1:14:17)
Jorge juan Mendoza Pons
01:14:26 (Tr: 1:14:25)
Ayoub Lamrini
01:15:29 (Tr: 1:14:39)
Blai Hermoso Torné
01:15:24 (Tr: 1:15:23)
i
Nacho Cáceres Llorca
01:16:55 (Tr: 1:16:53)
Carlos Gámez Ruiz
01:17:06 (Tr: 1:17:03)
Mykhaylo Kordyukov
01:17:34 (Tr: 1:17:31)

T. real: 01:16:53

T. oficial: 01:16:55

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 10:17:03

Cat:M45

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: cárnicas serrano

P1: 0:54:15

Hora P1 : 09:54:25

Pos P1 : 13

-

Meta: 1:16:53

Hora meta: 10:17:03

Pos meta : 8

X 5 posicions

1:18:21
01:16:55
1:15:29
Ayoub Lamrini
01:15:29 (Tr: 1:14:39)
Pablo Tarditti Saracco
01:15:56 (Tr: 1:15:55)
Carlos Gámez Ruiz
01:17:06 (Tr: 1:17:03)
Mykhaylo Kordyukov
01:17:34 (Tr: 1:17:31)
Gerrit pieter Van 't Riet
01:17:42 (Tr: 1:17:40)
i
Lluís Mas Manchón
01:18:05 (Tr: 1:18:05)
Carles Marín López
01:18:07 (Tr: 1:18:05)

T. real: 01:17:03

T. oficial: 01:17:06

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 10:17:14

Cat:M35

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: konsports

P1: 0:53:32

Hora P1 : 09:53:42

Pos P1 : 8

-

Meta: 1:17:03

Hora meta: 10:17:14

Pos meta : 9

Y 1 posició

1:18:47
01:17:06
1:15:24
Ayoub Lamrini
01:15:29 (Tr: 1:14:39)
Blai Hermoso Torné
01:15:24 (Tr: 1:15:23)
Pablo Tarditti Saracco
01:15:56 (Tr: 1:15:55)
i
Nacho Cáceres Llorca
01:16:55 (Tr: 1:16:53)
Mykhaylo Kordyukov
01:17:34 (Tr: 1:17:31)
Gerrit pieter Van 't Riet
01:17:42 (Tr: 1:17:40)
i
Lluís Mas Manchón
01:18:05 (Tr: 1:18:05)
Carles Marín López
01:18:07 (Tr: 1:18:05)
Ramon Nou Castell
01:18:27 (Tr: 1:18:25)

T. real: 01:17:31

T. oficial: 01:17:34

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 10:17:42

Cat:M35

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: sedentaris.cat estate bcn

P1: 0:53:32

Hora P1 : 09:53:43

Pos P1 : 9

-

Meta: 1:17:31

Hora meta: 10:17:42

Pos meta : 10

Y 1 posició

1:19:12
01:17:34
1:15:56
Pablo Tarditti Saracco
01:15:56 (Tr: 1:15:55)
i
Nacho Cáceres Llorca
01:16:55 (Tr: 1:16:53)
Carlos Gámez Ruiz
01:17:06 (Tr: 1:17:03)
Gerrit pieter Van 't Riet
01:17:42 (Tr: 1:17:40)
i
Lluís Mas Manchón
01:18:05 (Tr: 1:18:05)
Carles Marín López
01:18:07 (Tr: 1:18:05)
Ramon Nou Castell
01:18:27 (Tr: 1:18:25)
Carlos Gonfaus Pajarón
01:18:52 (Tr: 1:18:52)
Emilio Fernández Puente
01:19:05 (Tr: 1:19:02)

T. real: 01:17:40

T. oficial: 01:17:42

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 10:17:50

Cat:M35

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

P1: 0:53:53

Hora P1 : 09:54:03

Pos P1 : 11

-

Meta: 1:17:40

Hora meta: 10:17:50

Pos meta : 11

Z

1:18:29
01:17:42
1:16:55
i
Nacho Cáceres Llorca
01:16:55 (Tr: 1:16:53)
Carlos Gámez Ruiz
01:17:06 (Tr: 1:17:03)
Mykhaylo Kordyukov
01:17:34 (Tr: 1:17:31)
i
Lluís Mas Manchón
01:18:05 (Tr: 1:18:05)
Carles Marín López
01:18:07 (Tr: 1:18:05)
Ramon Nou Castell
01:18:27 (Tr: 1:18:25)

T. real: 01:18:05

T. oficial: 01:18:05

Inici real: 09:00:09

Hora meta: 10:18:13

Cat:M35

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: barcelona atletisme

P1: 0:54:16

Hora P1 : 09:54:25

Pos P1 : 15

-

Meta: 1:18:05

Hora meta: 10:18:13

Pos meta : 12

X 3 posicions

1:19:05
01:18:05
1:17:06
Carlos Gámez Ruiz
01:17:06 (Tr: 1:17:03)
Mykhaylo Kordyukov
01:17:34 (Tr: 1:17:31)
Gerrit pieter Van 't Riet
01:17:42 (Tr: 1:17:40)
Carles Marín López
01:18:07 (Tr: 1:18:05)
Ramon Nou Castell
01:18:27 (Tr: 1:18:25)
Carlos Gonfaus Pajarón
01:18:52 (Tr: 1:18:52)

T. real: 01:18:05

T. oficial: 01:18:07

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:18:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: u.g.e. badalona

P1: 0:53:33

Hora P1 : 09:53:43

Pos P1 : 10

-

Meta: 1:18:05

Hora meta: 10:18:15

Pos meta : 13

Y 3 posicions

1:19:05
01:18:07
1:17:08
Mykhaylo Kordyukov
01:17:34 (Tr: 1:17:31)
Gerrit pieter Van 't Riet
01:17:42 (Tr: 1:17:40)
i
Lluís Mas Manchón
01:18:05 (Tr: 1:18:05)
Ramon Nou Castell
01:18:27 (Tr: 1:18:25)
Carlos Gonfaus Pajarón
01:18:52 (Tr: 1:18:52)
Emilio Fernández Puente
01:19:05 (Tr: 1:19:02)

T. real: 01:18:25

T. oficial: 01:18:27

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:18:35

Cat:M35

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: corredors.cat

P1: 0:54:14

Hora P1 : 09:54:24

Pos P1 : 12

-

Meta: 1:18:25

Hora meta: 10:18:35

Pos meta : 14

Y 2 posicions

1:19:16
01:18:27
1:17:38
Gerrit pieter Van 't Riet
01:17:42 (Tr: 1:17:40)
i
Lluís Mas Manchón
01:18:05 (Tr: 1:18:05)
Carles Marín López
01:18:07 (Tr: 1:18:05)
Carlos Gonfaus Pajarón
01:18:52 (Tr: 1:18:52)
Emilio Fernández Puente
01:19:05 (Tr: 1:19:02)
Ferran Betlloch Sandalinas
01:19:16 (Tr: 1:19:13)

T. real: 01:18:52

T. oficial: 01:18:52

Inici real: 09:00:08

Hora meta: 10:19:00

Cat:M35

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: ca berga

P1: 0:54:48

Hora P1 : 09:54:56

Pos P1 : 16

-

Meta: 1:18:52

Hora meta: 10:19:00

Pos meta : 15

X 1 posició

1:19:38
01:18:52
1:18:05
i
Lluís Mas Manchón
01:18:05 (Tr: 1:18:05)
Carles Marín López
01:18:07 (Tr: 1:18:05)
Ramon Nou Castell
01:18:27 (Tr: 1:18:25)
Emilio Fernández Puente
01:19:05 (Tr: 1:19:02)
Ferran Betlloch Sandalinas
01:19:16 (Tr: 1:19:13)
Pau Vilaplana Vilar
01:19:18 (Tr: 1:19:16)

T. real: 01:19:02

T. oficial: 01:19:05

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 10:19:13

Cat:M45

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

P1: 0:54:15

Hora P1 : 09:54:26

Pos P1 : 14

-

Meta: 1:19:02

Hora meta: 10:19:13

Pos meta : 16

Y 2 posicions

1:20:04
01:19:05
1:18:07
Carles Marín López
01:18:07 (Tr: 1:18:05)
Ramon Nou Castell
01:18:27 (Tr: 1:18:25)
Carlos Gonfaus Pajarón
01:18:52 (Tr: 1:18:52)
Ferran Betlloch Sandalinas
01:19:16 (Tr: 1:19:13)
Pau Vilaplana Vilar
01:19:18 (Tr: 1:19:16)
Victor Campos Fernandez
01:19:57 (Tr: 1:19:53)
Hugo Marza Gonzalez
01:20:02 (Tr: 1:20:00)

T. real: 01:19:13

T. oficial: 01:19:16

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:19:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: pollavieja

P1: 0:55:35

Hora P1 : 09:55:47

Pos P1 : 18

-

Meta: 1:19:13

Hora meta: 10:19:24

Pos meta : 17

X 1 posició

1:20:05
01:19:16
1:18:27
Ramon Nou Castell
01:18:27 (Tr: 1:18:25)
Carlos Gonfaus Pajarón
01:18:52 (Tr: 1:18:52)
Emilio Fernández Puente
01:19:05 (Tr: 1:19:02)
Pau Vilaplana Vilar
01:19:18 (Tr: 1:19:16)
Victor Campos Fernandez
01:19:57 (Tr: 1:19:53)
Hugo Marza Gonzalez
01:20:02 (Tr: 1:20:00)

T. real: 01:19:16

T. oficial: 01:19:18

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:19:26

Cat:M35

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: piri vilassar de mar

P1: 0:54:57

Hora P1 : 09:55:07

Pos P1 : 17

-

Meta: 1:19:16

Hora meta: 10:19:26

Pos meta : 18

Y 1 posició

1:20:11
01:19:18
1:18:24
Ramon Nou Castell
01:18:27 (Tr: 1:18:25)
Carlos Gonfaus Pajarón
01:18:52 (Tr: 1:18:52)
Emilio Fernández Puente
01:19:05 (Tr: 1:19:02)
Ferran Betlloch Sandalinas
01:19:16 (Tr: 1:19:13)
Victor Campos Fernandez
01:19:57 (Tr: 1:19:53)
Hugo Marza Gonzalez
01:20:02 (Tr: 1:20:00)
Ruben Martin
01:20:11 (Tr: 1:20:10)

T. real: 01:19:53

T. oficial: 01:19:57

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:20:05

Cat:M45

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: pollavieja

P1: 0:55:35

Hora P1 : 09:55:47

Pos P1 : 19

-

Meta: 1:19:53

Hora meta: 10:20:05

Pos meta : 19

Z

1:20:49
01:19:57
1:19:05
Emilio Fernández Puente
01:19:05 (Tr: 1:19:02)
Ferran Betlloch Sandalinas
01:19:16 (Tr: 1:19:13)
Pau Vilaplana Vilar
01:19:18 (Tr: 1:19:16)
Hugo Marza Gonzalez
01:20:02 (Tr: 1:20:00)
Ruben Martin
01:20:11 (Tr: 1:20:10)
Rafel Zugasti Sempere
01:20:45 (Tr: 1:20:40)

T. real: 01:20:00

T. oficial: 01:20:02

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:20:10

Cat:M45

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: pcteam

P1: 0:55:40

Hora P1 : 09:55:50

Pos P1 : 20

-

Meta: 1:20:00

Hora meta: 10:20:10

Pos meta : 20

Z

1:21:06
01:20:02
1:18:58
Emilio Fernández Puente
01:19:05 (Tr: 1:19:02)
Ferran Betlloch Sandalinas
01:19:16 (Tr: 1:19:13)
Pau Vilaplana Vilar
01:19:18 (Tr: 1:19:16)
Victor Campos Fernandez
01:19:57 (Tr: 1:19:53)
Ruben Martin
01:20:11 (Tr: 1:20:10)
Rafel Zugasti Sempere
01:20:45 (Tr: 1:20:40)
i
Carles Nebot Tegido
01:21:06 (Tr: 1:21:02)

T. real: 01:20:10

T. oficial: 01:20:11

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:20:19

Cat:M35

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club:

P1: 0:55:41

Hora P1 : 09:55:50

Pos P1 : 21

-

Meta: 1:20:10

Hora meta: 10:20:19

Pos meta : 21

Z

1:21:13
01:20:11
1:19:09
Ferran Betlloch Sandalinas
01:19:16 (Tr: 1:19:13)
Pau Vilaplana Vilar
01:19:18 (Tr: 1:19:16)
Victor Campos Fernandez
01:19:57 (Tr: 1:19:53)
Hugo Marza Gonzalez
01:20:02 (Tr: 1:20:00)
Rafel Zugasti Sempere
01:20:45 (Tr: 1:20:40)
i
Carles Nebot Tegido
01:21:06 (Tr: 1:21:02)
Domingo Guillén Mora
01:21:13 (Tr: 1:21:04)

T. real: 01:20:40

T. oficial: 01:20:45

Inici real: 09:00:14

Hora meta: 10:20:53

Cat:M35

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club:

P1: 0:56:09

Hora P1 : 09:56:22

Pos P1 : 24

-

Meta: 1:20:40

Hora meta: 10:20:53

Pos meta : 22

X 2 posicions

1:21:34
01:20:45
1:19:57
Victor Campos Fernandez
01:19:57 (Tr: 1:19:53)
Hugo Marza Gonzalez
01:20:02 (Tr: 1:20:00)
Ruben Martin
01:20:11 (Tr: 1:20:10)
i
Carles Nebot Tegido
01:21:06 (Tr: 1:21:02)
Domingo Guillén Mora
01:21:13 (Tr: 1:21:04)
Marc Sadurní De La Torre
01:21:16 (Tr: 1:21:13)
Ferran Estragués Gómez
01:21:26 (Tr: 1:21:24)

T. real: 01:21:02

T. oficial: 01:21:06

Inici real: 09:00:13

Hora meta: 10:21:14

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club:

P1: 0:55:43

Hora P1 : 09:55:55

Pos P1 : 22

-

Meta: 1:21:02

Hora meta: 10:21:14

Pos meta : 23

Y 1 posició

1:22:10
01:21:06
1:20:02
Hugo Marza Gonzalez
01:20:02 (Tr: 1:20:00)
Ruben Martin
01:20:11 (Tr: 1:20:10)
Rafel Zugasti Sempere
01:20:45 (Tr: 1:20:40)
Domingo Guillén Mora
01:21:13 (Tr: 1:21:04)
Marc Sadurní De La Torre
01:21:16 (Tr: 1:21:13)
Ferran Estragués Gómez
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Jesus Piñero Santos
01:21:47 (Tr: 1:21:39)
Josep Rubio Palau
01:21:47 (Tr: 1:21:43)
Darwin Ulloa
01:21:49 (Tr: 1:21:44)
Alejandro Giral Aguilar
01:21:56 (Tr: 1:21:55)

T. real: 01:21:04

T. oficial: 01:21:13

Inici real: 09:00:18

Hora meta: 10:21:21

Cat:M45

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: runnair team

P1: 0:56:07

Hora P1 : 09:56:24

Pos P1 : 23

-

Meta: 1:21:04

Hora meta: 10:21:21

Pos meta : 24

Y 1 posició

1:22:15
01:21:13
1:20:11
Ruben Martin
01:20:11 (Tr: 1:20:10)
Rafel Zugasti Sempere
01:20:45 (Tr: 1:20:40)
i
Carles Nebot Tegido
01:21:06 (Tr: 1:21:02)
Marc Sadurní De La Torre
01:21:16 (Tr: 1:21:13)
Ferran Estragués Gómez
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Jesus Piñero Santos
01:21:47 (Tr: 1:21:39)
Josep Rubio Palau
01:21:47 (Tr: 1:21:43)
Darwin Ulloa
01:21:49 (Tr: 1:21:44)
Alejandro Giral Aguilar
01:21:56 (Tr: 1:21:55)

T. real: 01:21:13

T. oficial: 01:21:16

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 10:21:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: agrupacio sant jordi

P1: 0:56:12

Hora P1 : 09:56:23

Pos P1 : 25

-

Meta: 1:21:13

Hora meta: 10:21:24

Pos meta : 25

Z

1:21:47
01:21:16
1:20:45
Rafel Zugasti Sempere
01:20:45 (Tr: 1:20:40)
i
Carles Nebot Tegido
01:21:06 (Tr: 1:21:02)
Domingo Guillén Mora
01:21:13 (Tr: 1:21:04)
Ferran Estragués Gómez
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Josep Rubio Palau
01:21:47 (Tr: 1:21:43)

T. real: 01:21:24

T. oficial: 01:21:26

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:21:34

Cat:M35

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club:

P1: 0:56:18

Hora P1 : 09:56:28

Pos P1 : 26

-

Meta: 1:21:24

Hora meta: 10:21:34

Pos meta : 26

Z

1:21:49
01:21:26
1:21:02
i
Carles Nebot Tegido
01:21:06 (Tr: 1:21:02)
Domingo Guillén Mora
01:21:13 (Tr: 1:21:04)
Marc Sadurní De La Torre
01:21:16 (Tr: 1:21:13)
Jesus Piñero Santos
01:21:47 (Tr: 1:21:39)
Josep Rubio Palau
01:21:47 (Tr: 1:21:43)
Darwin Ulloa
01:21:49 (Tr: 1:21:44)

T. real: 01:21:39

T. oficial: 01:21:47

Inici real: 09:00:17

Hora meta: 10:21:55

Cat:M45

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: l’squadra

P1: 0:56:42

Hora P1 : 09:56:59

Pos P1 : 27

-

Meta: 1:21:39

Hora meta: 10:21:55

Pos meta : 27

Z

1:22:21
01:21:47
1:21:13
Domingo Guillén Mora
01:21:13 (Tr: 1:21:04)
Marc Sadurní De La Torre
01:21:16 (Tr: 1:21:13)
Ferran Estragués Gómez
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Josep Rubio Palau
01:21:47 (Tr: 1:21:43)
Darwin Ulloa
01:21:49 (Tr: 1:21:44)
Alejandro Giral Aguilar
01:21:56 (Tr: 1:21:55)

T. real: 01:21:43

T. oficial: 01:21:47

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:21:55

Cat:M35

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club:

P1: 0:56:46

Hora P1 : 09:56:58

Pos P1 : 32

-

Meta: 1:21:43

Hora meta: 10:21:55

Pos meta : 28

X 4 posicions

1:22:18
01:21:47
1:21:16
Marc Sadurní De La Torre
01:21:16 (Tr: 1:21:13)
Ferran Estragués Gómez
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Jesus Piñero Santos
01:21:47 (Tr: 1:21:39)
Darwin Ulloa
01:21:49 (Tr: 1:21:44)
Alejandro Giral Aguilar
01:21:56 (Tr: 1:21:55)

T. real: 01:21:44

T. oficial: 01:21:49

Inici real: 09:00:14

Hora meta: 10:21:57

Cat:M45

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: fondiesteam

P1: 0:56:44

Hora P1 : 09:56:58

Pos P1 : 29

-

Meta: 1:21:44

Hora meta: 10:21:57

Pos meta : 29

Z

1:22:13
01:21:49
1:21:26
Ferran Estragués Gómez
01:21:26 (Tr: 1:21:24)
Jesus Piñero Santos
01:21:47 (Tr: 1:21:39)
Josep Rubio Palau
01:21:47 (Tr: 1:21:43)
Alejandro Giral Aguilar
01:21:56 (Tr: 1:21:55)

T. real: 01:21:55

T. oficial: 01:21:56

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:22:04

Cat:M45

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: sedentaris.cat estate bcn

P1: 0:56:44

Hora P1 : 09:56:54

Pos P1 : 28

-

Meta: 1:21:55

Hora meta: 10:22:04

Pos meta : 30

Y 2 posicions

1:22:06
01:21:56
1:21:47
Jesus Piñero Santos
01:21:47 (Tr: 1:21:39)
Darwin Ulloa
01:21:49 (Tr: 1:21:44)