8 Resultats Html a
AbsM_F Infantil MastersABC_M MastersM_F Popular
L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 102 |
i
|
Alejandro Bravo Fachini | 0:02:29 | ||
T. real: 00:02:29 Inici real: 10:04:00 Hora meta: 10:06:29 Cat:InfM Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 74.03 segons/100Metres Club: club natacio sitges
58410
0:02:55
00:02:29
0:02:02
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55) |
|||||||
2 | 2 | 103 |
i
|
Albert Caner Canela | 0:02:37 | ||
T. real: 00:02:37 Inici real: 10:04:00 Hora meta: 10:06:37 Cat:InfM Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 78.18 segons/100Metres Club: club natació molins de re
40150
0:02:55
00:02:37
0:02:19
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55) |
|||||||
3 | 3 | 110 |
i
|
Carlos Ortiz Martinez | 0:02:37 | ||
T. real: 00:02:37 Inici real: 10:04:50 Hora meta: 10:07:27 Cat:InfM Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 78.33 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
128480
0:04:25
00:03:27
0:02:29
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21) |
|||||||
4 | 4 | 117 |
i
|
Joan Roca Borràs | 0:02:47 | ||
T. real: 00:02:47 Inici real: 10:06:00 Hora meta: 10:08:47 Cat:InfM Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 83.38 segons/100Metres Club: club natació salou
304590
0:07:05
00:04:47
0:02:29
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
5 | 5 | 101 |
i
|
Jaume Bergua Polo | 0:02:50 | ||
T. real: 00:02:50 Inici real: 10:04:00 Hora meta: 10:06:50 Cat:InfM Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 84.7 segons/100Metres Club: u e horta
265210
0:04:50
00:02:50
0:00:49
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35) |
|||||||
6 | 6 | 120 |
i
|
Pau Roure Grigelmo | 0:02:52 | ||
T. real: 00:02:52 Inici real: 10:06:46 Hora meta: 10:09:38 Cat:InfM Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 85.6 segons/100Metres Club: cnc
287320
0:07:48
00:05:38
0:03:27
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
7 | 1 | 106 |
i
|
Clara Gabriel Gómez | 0:02:55 | ||
T. real: 00:02:55 Inici real: 10:04:00 Hora meta: 10:06:55 Cat:InfF Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:04:00 Sexe:F Ritme: 87.3 segons/100Metres Club: c.n. sabadell
276430
0:05:01
00:02:55
0:00:49
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
8 | 7 | 114 |
i
|
Sergi Ramon Torrent | 0:02:55 | ||
T. real: 00:02:55 Inici real: 10:05:56 Hora meta: 10:08:50 Cat:InfM Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 87.3 segons/100Metres Club: club natacio molins
265210
0:06:51
00:04:50
0:02:50
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
9 | 8 | 112 |
i
|
Bernat Portolés Ribas | 0:02:56 | ||
T. real: 00:02:56 Inici real: 10:05:00 Hora meta: 10:07:55 Cat:InfM Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 87.68 segons/100Metres Club: ue horta
283360
0:06:04
00:03:55
0:01:47
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
10 | 2 | 118 |
i
|
Jessica Rodriguez Santaularia | 0:03:09 | ||
T. real: 00:03:09 Inici real: 10:05:52 Hora meta: 10:09:01 Cat:InfF Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:04:00 Sexe:F Ritme: 94.45 segons/100Metres Club: club natacio igualada
276430
0:07:06
00:05:01
0:02:55
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
11 | 3 | 108 |
i
|
Marta Inocencio Calduch | 0:03:11 | ||
T. real: 00:03:11 Inici real: 10:04:57 Hora meta: 10:08:07 Cat:InfF Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:04:00 Sexe:F Ritme: 95.03 segons/100Metres Club: c.e. mediterrani
4400
0:04:09
00:04:07
0:04:05
|
|||||||
12 | 9 | 119 |
i
|
Didac Rosa Femenias | 0:03:14 | ||
T. real: 00:03:14 Inici real: 10:06:51 Hora meta: 10:10:04 Cat:InfM Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 96.65 segons/100Metres Club: ue. d´horta
283360
0:08:13
00:06:04
0:03:55
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
13 | 4 | 109 |
i
|
Aone Landa Gil | 0:03:16 | ||
T. real: 00:03:16 Inici real: 10:04:57 Hora meta: 10:08:13 Cat:InfF Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:04:00 Sexe:F Ritme: 97.83 segons/100Metres Club: u.e.horta
277310
0:06:19
00:04:13
0:02:07
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
14 | 5 | 105 |
i
|
Júlia Fontquerni Roldan | 0:03:21 | ||
T. real: 00:03:21 Inici real: 10:04:00 Hora meta: 10:07:21 Cat:InfF Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:04:00 Sexe:F Ritme: 100.35 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
143990
0:04:27
00:03:21
0:02:16
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35) |
|||||||
15 | 10 | 122 |
i
|
Guillem Bergua Polo | 0:03:29 | ||
T. real: 00:03:29 Inici real: 10:06:47 Hora meta: 10:10:15 Cat:MenM Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 104.1 segons/100Metres Club: u e horta
23430
0:06:25
00:06:15
0:06:04
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32) |
|||||||
16 | 11 | 124 |
i
|
Pol Font Suarez | 0:03:32 | ||
T. real: 00:03:32 Inici real: 10:06:47 Hora meta: 10:10:19 Cat:MenM Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 105.85 segons/100Metres Club: unio esportiva horta
277310
0:08:25
00:06:19
0:04:13
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
17 | 6 | 107 |
i
|
Mireia Gotzens Vives | 0:03:35 | ||
T. real: 00:03:35 Inici real: 10:04:52 Hora meta: 10:08:27 Cat:InfF Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:04:00 Sexe:F Ritme: 107.35 segons/100Metres Club: club natació badalona
311740
0:06:48
00:04:27
0:02:05
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
18 | 7 | 116 |
i
|
Ariadna Ribot Sànchez | 0:03:39 | ||
T. real: 00:03:39 Inici real: 10:05:53 Hora meta: 10:09:31 Cat:InfF Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:04:00 Sexe:F Ritme: 109.25 segons/100Metres Club: cnb
394900
0:08:31
00:05:31
0:02:32
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Daniela Herrero Moreno
00:08:31 (Tr: 0:03:59)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56) |
|||||||
19 | 12 | 115 |
i
|
Juan Remón Mateo | 0:03:48 | ||
T. real: 00:03:48 Inici real: 10:05:57 Hora meta: 10:09:45 Cat:InfM Pos. categoria: 10 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 113.83 segons/100Metres Club: aen jupiter
4915240
0:42:59
00:05:45
743:28:30
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Daniela Herrero Moreno
00:08:31 (Tr: 0:03:59)
i
Jordi Carbajo
00:42:59 (Tr: 0:04:19)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Pol Jiménez López
00:10:07 (Tr: 0:05:35)
i
Pau González Santos
00:12:21 (Tr: 0:05:38)
i
Enrique Lupiáñez Rivas
00:15:05 (Tr: 0:07:57)
i
Juan Navas Quesada
00:15:07 (Tr: 0:08:57) |
|||||||
20 | 13 | 121 |
i
|
Alex Sampietro De La Fuente | 0:03:57 | ||
T. real: 00:03:57 Inici real: 10:06:52 Hora meta: 10:10:48 Cat:InfM Pos. categoria: 11 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 118.08 segons/100Metres Club: esportiu claret
16540040
2:12:07
00:06:48
742:01:30
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Daniela Herrero Moreno
00:08:31 (Tr: 0:03:59)
i
Jordi Carbajo
00:42:59 (Tr: 0:04:19)
i
Pere Vila
02:12:07 (Tr: 0:04:20)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Pol Jiménez López
00:10:07 (Tr: 0:05:35)
i
Pau González Santos
00:12:21 (Tr: 0:05:38)
i
Enrique Lupiáñez Rivas
00:15:05 (Tr: 0:07:57)
i
Juan Navas Quesada
00:15:07 (Tr: 0:08:57) |
|||||||
21 | 8 | 125 |
i
|
Daniela Herrero Moreno | 0:03:59 | ||
T. real: 00:03:59 Inici real: 10:08:32 Hora meta: 10:12:31 Cat:MenF Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:04:00 Sexe:F Ritme: 119.4 segons/100Metres Club: club natació sant andreu
394900
0:11:30
00:08:31
0:05:31
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Pol Jiménez López
00:10:07 (Tr: 0:05:35) |
|||||||
22 | 14 | 260 |
i
|
Jordi Carbajo | 0:04:19 | ||
T. real: 00:04:19 Inici real: 10:42:41 Hora meta: 10:46:59 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 129.05 segons/100Metres Club: tenis barcelona
4915240
1:20:13
00:42:59
0:05:45
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Daniela Herrero Moreno
00:08:31 (Tr: 0:03:59)
i
Pol Jiménez López
00:10:07 (Tr: 0:05:35)
i
Pau González Santos
00:12:21 (Tr: 0:05:38)
i
Enrique Lupiáñez Rivas
00:15:05 (Tr: 0:07:57)
i
Juan Navas Quesada
00:15:07 (Tr: 0:08:57) |
|||||||
23 | 15 | 610 |
i
|
Pere Vila | 0:04:20 | ||
T. real: 00:04:20 Inici real: 12:11:47 Hora meta: 12:16:07 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 129.58 segons/100Metres Club:
16540040
4:17:25
02:12:07
0:06:48
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Daniela Herrero Moreno
00:08:31 (Tr: 0:03:59)
i
Jordi Carbajo
00:42:59 (Tr: 0:04:19)
i
Pol Jiménez López
00:10:07 (Tr: 0:05:35)
i
Pau González Santos
00:12:21 (Tr: 0:05:38)
i
Enrique Lupiáñez Rivas
00:15:05 (Tr: 0:07:57)
i
Juan Navas Quesada
00:15:07 (Tr: 0:08:57) |
|||||||
24 | 9 | 104 |
i
|
Eulàlia De La Yglesia Artiza | 0:04:56 | ||
T. real: 00:04:56 Inici real: 10:04:00 Hora meta: 10:08:56 Cat:InfF Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:04:00 Sexe:F Ritme: 147.98 segons/100Metres Club: esportiu claret
1338590
0:15:05
00:04:56
743:54:48
i
Alejandro Bravo Fachini
00:02:29 (Tr: 0:02:29)
i
Albert Caner Canela
00:02:37 (Tr: 0:02:37)
i
Carlos Ortiz Martinez
00:03:27 (Tr: 0:02:37)
i
Joan Roca Borràs
00:04:47 (Tr: 0:02:47)
i
Jaume Bergua Polo
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Clara Gabriel Gómez
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Sergi Ramon Torrent
00:04:50 (Tr: 0:02:55)
i
Bernat Portolés Ribas
00:03:55 (Tr: 0:02:56)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Marta Inocencio Calduch
00:04:07 (Tr: 0:03:11)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Aone Landa Gil
00:04:13 (Tr: 0:03:16)
i
Júlia Fontquerni Roldan
00:03:21 (Tr: 0:03:21)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Mireia Gotzens Vives
00:04:27 (Tr: 0:03:35)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Daniela Herrero Moreno
00:08:31 (Tr: 0:03:59)
i
Pol Jiménez López
00:10:07 (Tr: 0:05:35)
i
Pau González Santos
00:12:21 (Tr: 0:05:38)
i
Enrique Lupiáñez Rivas
00:15:05 (Tr: 0:07:57) |
|||||||
25 | 16 | 126 |
i
|
Pol Jiménez López | 0:05:35 | ||
T. real: 00:05:35 Inici real: 10:08:33 Hora meta: 10:14:07 Cat:MenM Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 167.08 segons/100Metres Club:
659780
0:15:07
00:10:07
0:05:07
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Daniela Herrero Moreno
00:08:31 (Tr: 0:03:59)
i
Pau González Santos
00:12:21 (Tr: 0:05:38)
i
Enrique Lupiáñez Rivas
00:15:05 (Tr: 0:07:57)
i
Juan Navas Quesada
00:15:07 (Tr: 0:08:57) |
|||||||
26 | 17 | 441 |
i
|
Pau González Santos | 0:05:38 | ||
T. real: 00:05:38 Inici real: 10:10:44 Hora meta: 10:16:21 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 168.88 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
363880
0:15:07
00:12:21
0:09:36
i
Pol Jiménez López
00:10:07 (Tr: 0:05:35)
i
Enrique Lupiáñez Rivas
00:15:05 (Tr: 0:07:57)
i
Juan Navas Quesada
00:15:07 (Tr: 0:08:57) |
|||||||
27 | 18 | 217 |
i
|
Enrique Lupiáñez Rivas | 0:07:57 | ||
T. real: 00:07:57 Inici real: 10:11:09 Hora meta: 10:19:05 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 238.05 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
1338590
0:25:13
00:15:05
0:04:56
i
Pau Roure Grigelmo
00:05:38 (Tr: 0:02:52)
i
Jessica Rodriguez Santaularia
00:05:01 (Tr: 0:03:09)
i
Didac Rosa Femenias
00:06:04 (Tr: 0:03:14)
i
Guillem Bergua Polo
00:06:15 (Tr: 0:03:29)
i
Pol Font Suarez
00:06:19 (Tr: 0:03:32)
i
Ariadna Ribot Sànchez
00:05:31 (Tr: 0:03:39)
i
Juan Remón Mateo
00:05:45 (Tr: 0:03:48)
i
Alex Sampietro De La Fuente
00:06:48 (Tr: 0:03:57)
i
Daniela Herrero Moreno
00:08:31 (Tr: 0:03:59)
i
Eulàlia De La Yglesia Artiza
00:04:56 (Tr: 0:04:56)
i
Pol Jiménez López
00:10:07 (Tr: 0:05:35)
i
Pau González Santos
00:12:21 (Tr: 0:05:38)
i
Juan Navas Quesada
00:15:07 (Tr: 0:08:57) |
|||||||
28 | 19 | 261 |
i
|
Juan Navas Quesada | 0:08:57 | ||
T. real: 00:08:57 Inici real: 10:10:10 Hora meta: 10:19:07 Cat:Sense categoria Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:04:00 Sexe:M Ritme: 268.25 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
659780
0:20:07
00:15:07
0:10:07
i
Pol Jiménez López
00:10:07 (Tr: 0:05:35)
i
Pau González Santos
00:12:21 (Tr: 0:05:38)
i
Enrique Lupiáñez Rivas
00:15:05 (Tr: 0:07:57) |
|||||||