Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

40a Cursa Popular "Ciutat de Cornellà"

10K

10 octubre 2021

10K 5K Ben InfAle PreBen

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:06:06

T. oficial: 01:07:31

Inici real: 09:39:45

Hora meta: 10:45:51

Cat:W50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:38:20

Sexe:F

Ritme: 6:37 min/km

Club:

1:19:42
01:07:31
0:55:19
Marta Ordi Castello
01:08:12 (Tr: 1:05:21)
Manuel González Marin
01:09:43 (Tr: 1:06:55)
Xavier Calderé Bel
01:10:13 (Tr: 1:08:43)
Marta Gómez García Izquierdo
01:10:27 (Tr: 1:08:54)
i
Jose antonio Morales Matilla
01:10:39 (Tr: 1:07:08)
Teresa Recuero Rubio
01:19:42 (Tr: 1:17:36)

T. real: 01:05:21

T. oficial: 01:08:12

Inici real: 09:41:11

Hora meta: 10:46:32

Cat:SenF

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:38:20

Sexe:F

Ritme: 6:33 min/km

Club:

1:19:42
01:08:12
0:56:42
Amparo Prol Diaz
01:07:31 (Tr: 1:06:06)
Manuel González Marin
01:09:43 (Tr: 1:06:55)
Xavier Calderé Bel
01:10:13 (Tr: 1:08:43)
Marta Gómez García Izquierdo
01:10:27 (Tr: 1:08:54)
i
Jose antonio Morales Matilla
01:10:39 (Tr: 1:07:08)
Teresa Recuero Rubio
01:19:42 (Tr: 1:17:36)

T. real: 01:06:55

T. oficial: 01:09:43

Inici real: 09:41:09

Hora meta: 10:48:03

Cat:M35

Pos. categoria: 185

Inici cursa:9:38:20

Sexe:M

Ritme: 6:42 min/km

Club:

1:19:42
01:09:43
0:59:45
Amparo Prol Diaz
01:07:31 (Tr: 1:06:06)
Marta Ordi Castello
01:08:12 (Tr: 1:05:21)
Xavier Calderé Bel
01:10:13 (Tr: 1:08:43)
Marta Gómez García Izquierdo
01:10:27 (Tr: 1:08:54)
i
Jose antonio Morales Matilla
01:10:39 (Tr: 1:07:08)
Teresa Recuero Rubio
01:19:42 (Tr: 1:17:36)

T. real: 01:08:43

T. oficial: 01:10:13

Inici real: 09:39:50

Hora meta: 10:48:33

Cat:M50

Pos. categoria: 89

Inici cursa:9:38:20

Sexe:M

Ritme: 6:53 min/km

Club:

1:19:42
01:10:13
1:00:44
Amparo Prol Diaz
01:07:31 (Tr: 1:06:06)
Marta Ordi Castello
01:08:12 (Tr: 1:05:21)
Manuel González Marin
01:09:43 (Tr: 1:06:55)
Marta Gómez García Izquierdo
01:10:27 (Tr: 1:08:54)
i
Jose antonio Morales Matilla
01:10:39 (Tr: 1:07:08)
Teresa Recuero Rubio
01:19:42 (Tr: 1:17:36)

T. real: 01:08:54

T. oficial: 01:10:27

Inici real: 09:39:54

Hora meta: 10:48:47

Cat:W35

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:38:20

Sexe:F

Ritme: 6:54 min/km

Club:

1:20:46
01:10:27
1:00:08
Amparo Prol Diaz
01:07:31 (Tr: 1:06:06)
Marta Ordi Castello
01:08:12 (Tr: 1:05:21)
Manuel González Marin
01:09:43 (Tr: 1:06:55)
Xavier Calderé Bel
01:10:13 (Tr: 1:08:43)
i
Jose antonio Morales Matilla
01:10:39 (Tr: 1:07:08)
Teresa Recuero Rubio
01:19:42 (Tr: 1:17:36)
Rocio Ruiz
01:20:46 (Tr: 1:18:40)

T. real: 01:07:08

T. oficial: 01:10:39

Inici real: 09:41:52

Hora meta: 10:48:59

Cat:M50

Pos. categoria: 90

Inici cursa:9:38:20

Sexe:M

Ritme: 6:43 min/km

Club:

1:20:46
01:10:39
1:00:33
Amparo Prol Diaz
01:07:31 (Tr: 1:06:06)
Marta Ordi Castello
01:08:12 (Tr: 1:05:21)
Manuel González Marin
01:09:43 (Tr: 1:06:55)
Xavier Calderé Bel
01:10:13 (Tr: 1:08:43)
Marta Gómez García Izquierdo
01:10:27 (Tr: 1:08:54)
Teresa Recuero Rubio
01:19:42 (Tr: 1:17:36)
Rocio Ruiz
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
Juan antonio Rojo Castro
01:20:46 (Tr: 1:18:40)

T. real: 01:17:36

T. oficial: 01:19:42

Inici real: 09:40:26

Hora meta: 10:58:02

Cat:W50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:38:20

Sexe:F

Ritme: 7:46 min/km

Club: recuero's team

1:29:10
01:19:42
1:10:13
Xavier Calderé Bel
01:10:13 (Tr: 1:08:43)
Marta Gómez García Izquierdo
01:10:27 (Tr: 1:08:54)
i
Jose antonio Morales Matilla
01:10:39 (Tr: 1:07:08)
Rocio Ruiz
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
Juan antonio Rojo Castro
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
i
Miguel Valladolid Pelayo
01:20:47 (Tr: 1:18:40)
Colomer Noé Jordi
01:20:56 (Tr: 1:18:50)
Aura Baleanu
01:20:57 (Tr: 1:18:50)
David Baleta Valero
01:20:59 (Tr: 1:18:53)
Rafael Lopez Merino
01:21:37 (Tr: 1:19:30)
i
Ivan Iglesias
01:21:53 (Tr: 1:19:02)

T. real: 01:18:40

T. oficial: 01:20:46

Inici real: 09:40:27

Hora meta: 10:59:06

Cat:W35

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:38:20

Sexe:F

Ritme: 7:52 min/km

Club: club esportiu funrunners

1:31:05
01:20:46
1:10:27
Marta Gómez García Izquierdo
01:10:27 (Tr: 1:08:54)
i
Jose antonio Morales Matilla
01:10:39 (Tr: 1:07:08)
Teresa Recuero Rubio
01:19:42 (Tr: 1:17:36)
Juan antonio Rojo Castro
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
i
Miguel Valladolid Pelayo
01:20:47 (Tr: 1:18:40)
Colomer Noé Jordi
01:20:56 (Tr: 1:18:50)
Aura Baleanu
01:20:57 (Tr: 1:18:50)
David Baleta Valero
01:20:59 (Tr: 1:18:53)
Rafael Lopez Merino
01:21:37 (Tr: 1:19:30)
i
Ivan Iglesias
01:21:53 (Tr: 1:19:02)

T. real: 01:18:40

T. oficial: 01:20:46

Inici real: 09:40:27

Hora meta: 10:59:06

Cat:M35

Pos. categoria: 186

Inici cursa:9:38:20

Sexe:M

Ritme: 7:52 min/km

Club: fun runners club esportiu

1:30:53
01:20:46
1:10:39
i
Jose antonio Morales Matilla
01:10:39 (Tr: 1:07:08)
Teresa Recuero Rubio
01:19:42 (Tr: 1:17:36)
Rocio Ruiz
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
i
Miguel Valladolid Pelayo
01:20:47 (Tr: 1:18:40)
Colomer Noé Jordi
01:20:56 (Tr: 1:18:50)
Aura Baleanu
01:20:57 (Tr: 1:18:50)
David Baleta Valero
01:20:59 (Tr: 1:18:53)
Rafael Lopez Merino
01:21:37 (Tr: 1:19:30)
i
Ivan Iglesias
01:21:53 (Tr: 1:19:02)

T. real: 01:18:40

T. oficial: 01:20:47

Inici real: 09:40:28

Hora meta: 10:59:07

Cat:M50

Pos. categoria: 91

Inici cursa:9:38:20

Sexe:M

Ritme: 7:52 min/km

Club:

1:21:53
01:20:47
1:19:42
Teresa Recuero Rubio
01:19:42 (Tr: 1:17:36)
Rocio Ruiz
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
Juan antonio Rojo Castro
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
Colomer Noé Jordi
01:20:56 (Tr: 1:18:50)
Aura Baleanu
01:20:57 (Tr: 1:18:50)
David Baleta Valero
01:20:59 (Tr: 1:18:53)
Rafael Lopez Merino
01:21:37 (Tr: 1:19:30)
i
Ivan Iglesias
01:21:53 (Tr: 1:19:02)

T. real: 01:18:50

T. oficial: 01:20:56

Inici real: 09:40:26

Hora meta: 10:59:16

Cat:M35

Pos. categoria: 187

Inici cursa:9:38:20

Sexe:M

Ritme: 7:53 min/km

Club: tiger runners bcn

1:21:37
01:20:56
1:20:14
Rocio Ruiz
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
Juan antonio Rojo Castro
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
i
Miguel Valladolid Pelayo
01:20:47 (Tr: 1:18:40)
Aura Baleanu
01:20:57 (Tr: 1:18:50)
David Baleta Valero
01:20:59 (Tr: 1:18:53)
Rafael Lopez Merino
01:21:37 (Tr: 1:19:30)

T. real: 01:18:50

T. oficial: 01:20:57

Inici real: 09:40:27

Hora meta: 10:59:17

Cat:W50

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:38:20

Sexe:F

Ritme: 7:53 min/km

Club: tiger barcelona

1:21:53
01:20:57
1:20:00
Rocio Ruiz
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
Juan antonio Rojo Castro
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
i
Miguel Valladolid Pelayo
01:20:47 (Tr: 1:18:40)
Colomer Noé Jordi
01:20:56 (Tr: 1:18:50)
David Baleta Valero
01:20:59 (Tr: 1:18:53)
Rafael Lopez Merino
01:21:37 (Tr: 1:19:30)
i
Ivan Iglesias
01:21:53 (Tr: 1:19:02)

T. real: 01:18:53

T. oficial: 01:20:59

Inici real: 09:40:27

Hora meta: 10:59:19

Cat:M35

Pos. categoria: 188

Inici cursa:9:38:20

Sexe:M

Ritme: 7:54 min/km

Club: tiger runners bcn

1:21:53
01:20:59
1:20:04
Rocio Ruiz
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
Juan antonio Rojo Castro
01:20:46 (Tr: 1:18:40)
i
Miguel Valladolid Pelayo
01:20:47 (Tr: 1:18:40)
Colomer Noé Jordi
01:20:56 (Tr: 1:18:50)
Aura Baleanu
01:20:57 (Tr: 1:18:50)
Rafael Lopez Merino
01:21:37 (Tr: 1:19:30)
i
Ivan Iglesias
01:21:53 (Tr: 1:19:02)

T. real: 01:19:30

T. oficial: 01:21:37

Inici real: 09:40:27

Hora meta: 10:59:57

Cat:M35

Pos. categoria: 189

Inici cursa:9:38:20

Sexe:M

Ritme: 7:57 min/km

Club: corresolidaris

1:22:18
01:21:37
1:20:56
Colomer Noé Jordi
01:20:56 (Tr: 1:18:50)
Aura Baleanu
01:20:57 (Tr: 1:18:50)
David Baleta Valero
01:20:59 (Tr: 1:18:53)
i
Ivan Iglesias
01:21:53 (Tr: 1:19:02)

T. real: 01:19:02

T. oficial: 01:21:53

Inici real: 09:41:12

Hora meta: 11:00:13

Cat:SenM

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:38:20

Sexe:M

Ritme: 7:55 min/km

Club:

1:22:49
01:21:53
1:20:57
Aura Baleanu
01:20:57 (Tr: 1:18:50)
David Baleta Valero
01:20:59 (Tr: 1:18:53)
Rafael Lopez Merino
01:21:37 (Tr: 1:19:30)