SubCurses

8RESULTATS

XLVII Cros Antonio Amorós

SUB10F

18 novembre 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:04:21

T. oficial: 00:04:21

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:52:54

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: escola primavera

0:04:38
00:04:21
0:04:03
i
Nicol Carpio Holda
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Elia Pozo Navarro
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Yanira Flores Recio
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Nerea Rodriguez Abellan
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Emma González Alcalá
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Salma Kechaf Aoulad Sellan
00:04:38 (Tr: 0:04:38)

T. real: 00:04:21

T. oficial: 00:04:21

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:52:54

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: escola torre balldovina

0:04:38
00:04:21
0:04:04
i
Maria Saro Morales
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Elia Pozo Navarro
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Yanira Flores Recio
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Nerea Rodriguez Abellan
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Emma González Alcalá
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Salma Kechaf Aoulad Sellan
00:04:38 (Tr: 0:04:38)

T. real: 00:04:24

T. oficial: 00:04:24

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:52:57

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:02 min/km

Club: escola pallaresa

0:04:38
00:04:24
0:04:10
i
Maria Saro Morales
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Nicol Carpio Holda
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Yanira Flores Recio
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Nerea Rodriguez Abellan
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Emma González Alcalá
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Salma Kechaf Aoulad Sellan
00:04:38 (Tr: 0:04:38)

T. real: 00:04:28

T. oficial: 00:04:28

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:01

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:06 min/km

Club: escola wagner

0:04:38
00:04:28
0:04:18
i
Maria Saro Morales
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Nicol Carpio Holda
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Elia Pozo Navarro
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Nerea Rodriguez Abellan
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Emma González Alcalá
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Salma Kechaf Aoulad Sellan
00:04:38 (Tr: 0:04:38)

T. real: 00:04:28

T. oficial: 00:04:28

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:01

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:06 min/km

Club: escola pallaresa

0:04:38
00:04:28
0:04:19
i
Maria Saro Morales
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Nicol Carpio Holda
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Elia Pozo Navarro
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Yanira Flores Recio
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Emma González Alcalá
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Salma Kechaf Aoulad Sellan
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Aina Diaz Rodriguez
00:04:38 (Tr: 0:04:38)

T. real: 00:04:31

T. oficial: 00:04:31

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:04

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:04:41
00:04:31
0:04:20
i
Maria Saro Morales
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Nicol Carpio Holda
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Elia Pozo Navarro
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Yanira Flores Recio
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Nerea Rodriguez Abellan
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Salma Kechaf Aoulad Sellan
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Aina Diaz Rodriguez
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Valentina López González
00:04:41 (Tr: 0:04:41)

T. real: 00:04:38

T. oficial: 00:04:38

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:11

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: escola tanit

0:04:47
00:04:38
0:04:28
i
Yanira Flores Recio
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Nerea Rodriguez Abellan
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Emma González Alcalá
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Aina Diaz Rodriguez
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Valentina López González
00:04:41 (Tr: 0:04:41)
i
Dina Tmint
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Sara Jimenez Jorquera
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Soumaya Kzit
00:04:47 (Tr: 0:04:47)

T. real: 00:04:38

T. oficial: 00:04:38

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:11

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:04:48
00:04:38
0:04:28
i
Nerea Rodriguez Abellan
00:04:28 (Tr: 0:04:28)
i
Emma González Alcalá
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Salma Kechaf Aoulad Sellan
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Valentina López González
00:04:41 (Tr: 0:04:41)
i
Dina Tmint
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Sara Jimenez Jorquera
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Soumaya Kzit
00:04:47 (Tr: 0:04:47)

T. real: 00:04:41

T. oficial: 00:04:41

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:14

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club: escola torre balldovina

0:04:51
00:04:41
0:04:31
i
Emma González Alcalá
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Salma Kechaf Aoulad Sellan
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Aina Diaz Rodriguez
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Dina Tmint
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Sara Jimenez Jorquera
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Soumaya Kzit
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Laia Carnicer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Malva Buenavida Martin
00:04:51 (Tr: 0:04:51)

T. real: 00:04:42

T. oficial: 00:04:42

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:15

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:18 min/km

Club: escola tanit

0:04:49
00:04:42
0:04:35
i
Salma Kechaf Aoulad Sellan
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Aina Diaz Rodriguez
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Valentina López González
00:04:41 (Tr: 0:04:41)
i
Sara Jimenez Jorquera
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Soumaya Kzit
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Laia Carnicer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)

T. real: 00:04:45

T. oficial: 00:04:45

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:18

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:04:52
00:04:45
0:04:38
i
Aina Diaz Rodriguez
00:04:38 (Tr: 0:04:38)
i
Valentina López González
00:04:41 (Tr: 0:04:41)
i
Dina Tmint
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Soumaya Kzit
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Laia Carnicer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Malva Buenavida Martin
00:04:51 (Tr: 0:04:51)

T. real: 00:04:47

T. oficial: 00:04:47

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:20

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:24 min/km

Club: escola mercè rodoreda

0:04:54
00:04:47
0:04:41
i
Valentina López González
00:04:41 (Tr: 0:04:41)
i
Dina Tmint
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Sara Jimenez Jorquera
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Laia Carnicer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Malva Buenavida Martin
00:04:51 (Tr: 0:04:51)
i
Ariadna Lopez Dominguez
00:04:52 (Tr: 0:04:52)

T. real: 00:04:49

T. oficial: 00:04:49

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:22

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: fedac santa coloma

0:04:55
00:04:49
0:04:42
i
Dina Tmint
00:04:42 (Tr: 0:04:42)
i
Sara Jimenez Jorquera
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Soumaya Kzit
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Malva Buenavida Martin
00:04:51 (Tr: 0:04:51)
i
Ariadna Lopez Dominguez
00:04:52 (Tr: 0:04:52)

T. real: 00:04:51

T. oficial: 00:04:51

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:24

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:27 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:04:56
00:04:51
0:04:45
i
Sara Jimenez Jorquera
00:04:45 (Tr: 0:04:45)
i
Soumaya Kzit
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Laia Carnicer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Ariadna Lopez Dominguez
00:04:52 (Tr: 0:04:52)

T. real: 00:04:52

T. oficial: 00:04:52

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:53:25

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club: escola torre balldovina

0:04:57
00:04:52
0:04:47
i
Soumaya Kzit
00:04:47 (Tr: 0:04:47)
i
Laia Carnicer Molina
00:04:49 (Tr: 0:04:49)
i
Malva Buenavida Martin
00:04:51 (Tr: 0:04:51)