SubCurses

8RESULTATS

XLVII Cros Antonio Amorós

SUB10F

18 novembre 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:05:41

T. oficial: 00:05:41

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:14

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 46

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:13 min/km

Club: escola mercè rodoreda

0:05:48
00:05:41
0:05:34
i
Candela Barrero Sanz
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Aina Iglesias Jorge
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Inas Ahrouch Benrouain
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Irene Perich Arasa
00:05:45 (Tr: 0:05:45)
i
Abril Martos Gonzalez
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Malaika Sajid
00:05:48 (Tr: 0:05:48)

T. real: 00:05:43

T. oficial: 00:05:43

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:16

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 47

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:15 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:05:48
00:05:43
0:05:38
i
Marwa Hamassi
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Aina Iglesias Jorge
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Inas Ahrouch Benrouain
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Irene Perich Arasa
00:05:45 (Tr: 0:05:45)
i
Abril Martos Gonzalez
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Malaika Sajid
00:05:48 (Tr: 0:05:48)

T. real: 00:05:43

T. oficial: 00:05:43

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:16

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 48

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:15 min/km

Club: col·legi singuerlin

0:05:48
00:05:43
0:05:38
i
Marwa Hamassi
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Candela Barrero Sanz
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Inas Ahrouch Benrouain
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Irene Perich Arasa
00:05:45 (Tr: 0:05:45)
i
Abril Martos Gonzalez
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Malaika Sajid
00:05:48 (Tr: 0:05:48)

T. real: 00:05:44

T. oficial: 00:05:44

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:17

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 49

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club: escola miguel de unamuno

0:05:48
00:05:44
0:05:40
i
Marwa Hamassi
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Candela Barrero Sanz
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Aina Iglesias Jorge
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Irene Perich Arasa
00:05:45 (Tr: 0:05:45)
i
Abril Martos Gonzalez
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Malaika Sajid
00:05:48 (Tr: 0:05:48)

T. real: 00:05:45

T. oficial: 00:05:45

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:18

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 50

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:17 min/km

Club: san just

0:05:50
00:05:45
0:05:41
i
Marwa Hamassi
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Candela Barrero Sanz
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Aina Iglesias Jorge
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Inas Ahrouch Benrouain
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Abril Martos Gonzalez
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Malaika Sajid
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Foix Camuñez Puig
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:47

T. oficial: 00:05:47

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:20

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 51

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:18 min/km

Club: fedac santa coloma

0:05:53
00:05:47
0:05:40
i
Marwa Hamassi
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Candela Barrero Sanz
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Aina Iglesias Jorge
00:05:43 (Tr: 0:05:43)
i
Inas Ahrouch Benrouain
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Irene Perich Arasa
00:05:45 (Tr: 0:05:45)
i
Malaika Sajid
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Foix Camuñez Puig
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Julia Fernàndez Arroyo
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:48

T. oficial: 00:05:48

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:21

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 52

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:20 min/km

Club: joan salvat papasseit

0:05:53
00:05:48
0:05:43
i
Inas Ahrouch Benrouain
00:05:44 (Tr: 0:05:44)
i
Irene Perich Arasa
00:05:45 (Tr: 0:05:45)
i
Abril Martos Gonzalez
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Foix Camuñez Puig
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Julia Fernàndez Arroyo
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Lucía Fernández Conesa
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:50

T. oficial: 00:05:50

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:23

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 53

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:21 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:05:55
00:05:50
0:05:45
i
Irene Perich Arasa
00:05:45 (Tr: 0:05:45)
i
Abril Martos Gonzalez
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Malaika Sajid
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Julia Fernàndez Arroyo
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Lucía Fernández Conesa
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Atenea Borreguero Gamez
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Frances Ebuke Obiekuse
00:05:55 (Tr: 0:05:55)

T. real: 00:05:53

T. oficial: 00:05:53

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:26

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 54

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club: fray luis de leon

0:06:00
00:05:53
0:05:47
i
Abril Martos Gonzalez
00:05:47 (Tr: 0:05:47)
i
Malaika Sajid
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Foix Camuñez Puig
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Lucía Fernández Conesa
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Atenea Borreguero Gamez
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Frances Ebuke Obiekuse
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Naia Aramburu Molina
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Marina Pujadas Serrano
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Ariadna Aguiló Méndez
00:05:57 (Tr: 0:05:57)

T. real: 00:05:53

T. oficial: 00:05:53

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:26

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 55

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:24 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:05:58
00:05:53
0:05:48
i
Malaika Sajid
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Foix Camuñez Puig
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Julia Fernàndez Arroyo
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Atenea Borreguero Gamez
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Frances Ebuke Obiekuse
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Naia Aramburu Molina
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Marina Pujadas Serrano
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Ariadna Aguiló Méndez
00:05:57 (Tr: 0:05:57)

T. real: 00:05:54

T. oficial: 00:05:54

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:27

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 56

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:25 min/km

Club: joan salvat papasseit

0:05:58
00:05:54
0:05:50
i
Foix Camuñez Puig
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Julia Fernàndez Arroyo
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Lucía Fernández Conesa
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Frances Ebuke Obiekuse
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Naia Aramburu Molina
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Marina Pujadas Serrano
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Ariadna Aguiló Méndez
00:05:57 (Tr: 0:05:57)

T. real: 00:05:55

T. oficial: 00:05:55

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:28

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 57

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club: joan salvat papasseit

0:05:57
00:05:55
0:05:53
i
Julia Fernàndez Arroyo
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Lucía Fernández Conesa
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Atenea Borreguero Gamez
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Naia Aramburu Molina
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Marina Pujadas Serrano
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Ariadna Aguiló Méndez
00:05:57 (Tr: 0:05:57)

T. real: 00:05:55

T. oficial: 00:05:55

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:28

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 58

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club: fedac santa coloma

0:05:57
00:05:55
0:05:53
i
Lucía Fernández Conesa
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Atenea Borreguero Gamez
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Frances Ebuke Obiekuse
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Marina Pujadas Serrano
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Ariadna Aguiló Méndez
00:05:57 (Tr: 0:05:57)

T. real: 00:05:56

T. oficial: 00:05:56

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:29

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 59

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club: fedac santa coloma

0:05:58
00:05:56
0:05:54
i
Atenea Borreguero Gamez
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Frances Ebuke Obiekuse
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Naia Aramburu Molina
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Ariadna Aguiló Méndez
00:05:57 (Tr: 0:05:57)

T. real: 00:05:57

T. oficial: 00:05:57

Inici real: 12:48:33

Hora meta: 12:54:30

Cat:Sb10F

Pos. categoria: 60

Inici cursa:12:48:33

Sexe:F

Ritme: 5:28 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:05:59
00:05:57
0:05:55
i
Frances Ebuke Obiekuse
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Naia Aramburu Molina
00:05:55 (Tr: 0:05:55)
i
Marina Pujadas Serrano
00:05:56 (Tr: 0:05:56)