SubCurses

8RESULTATS

XLVII Cros Antonio Amorós

SUB10M

18 novembre 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:04:00

T. oficial: 00:04:00

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:03:54

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: jaume salvatella

0:04:21
00:04:00
0:03:39
i
Otman Bachkata
00:04:01 (Tr: 0:04:01)
i
Lucas Alcázar Jannack
00:04:10 (Tr: 0:04:10)
i
Didac Timoneda Garcia
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Rayan Ben El Fassi
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
David Rubio Rodríguez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Pau Cid Hernandez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)

T. real: 00:04:01

T. oficial: 00:04:01

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:03:55

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: escola rosselló pòrcel

0:04:21
00:04:01
0:03:41
i
Omar Hamdouch
00:04:00 (Tr: 0:04:00)
i
Lucas Alcázar Jannack
00:04:10 (Tr: 0:04:10)
i
Didac Timoneda Garcia
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Rayan Ben El Fassi
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
David Rubio Rodríguez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Pau Cid Hernandez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)

T. real: 00:04:10

T. oficial: 00:04:10

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:04

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:04:21
00:04:10
0:03:58
i
Omar Hamdouch
00:04:00 (Tr: 0:04:00)
i
Otman Bachkata
00:04:01 (Tr: 0:04:01)
i
Didac Timoneda Garcia
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Rayan Ben El Fassi
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
David Rubio Rodríguez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Pau Cid Hernandez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)

T. real: 00:04:14

T. oficial: 00:04:14

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:08

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:04:28
00:04:14
0:04:00
i
Omar Hamdouch
00:04:00 (Tr: 0:04:00)
i
Otman Bachkata
00:04:01 (Tr: 0:04:01)
i
Lucas Alcázar Jannack
00:04:10 (Tr: 0:04:10)
i
Rayan Ben El Fassi
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
David Rubio Rodríguez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Pau Cid Hernandez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)

T. real: 00:04:17

T. oficial: 00:04:17

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:11

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: escola tanit

0:04:33
00:04:17
0:04:01
i
Otman Bachkata
00:04:01 (Tr: 0:04:01)
i
Lucas Alcázar Jannack
00:04:10 (Tr: 0:04:10)
i
Didac Timoneda Garcia
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
David Rubio Rodríguez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Pau Cid Hernandez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Rayan Salhi
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Biel Torija Aromir
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Joel Catalan Gomez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Izan Gonzalez Argudo
00:04:33 (Tr: 0:04:33)

T. real: 00:04:21

T. oficial: 00:04:21

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:15

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: escola torre balldovina

0:04:32
00:04:21
0:04:10
i
Lucas Alcázar Jannack
00:04:10 (Tr: 0:04:10)
i
Didac Timoneda Garcia
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Rayan Ben El Fassi
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Pau Cid Hernandez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Rayan Salhi
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Biel Torija Aromir
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Joel Catalan Gomez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)

T. real: 00:04:21

T. oficial: 00:04:21

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:15

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: escola primavera

0:04:32
00:04:21
0:04:11
i
Didac Timoneda Garcia
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Rayan Ben El Fassi
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
David Rubio Rodríguez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Rayan Salhi
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Biel Torija Aromir
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Joel Catalan Gomez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)

T. real: 00:04:29

T. oficial: 00:04:29

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:23

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: escola mercè rodoreda

0:04:41
00:04:29
0:04:17
i
Rayan Ben El Fassi
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
David Rubio Rodríguez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Pau Cid Hernandez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Biel Torija Aromir
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Joel Catalan Gomez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Izan Gonzalez Argudo
00:04:33 (Tr: 0:04:33)
i
Iker gerard Brizuela Soria Galvarro
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Daniel Muyolema Tenempaguay
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Mohamed Kaddara Rectouti
00:04:40 (Tr: 0:04:40)

T. real: 00:04:31

T. oficial: 00:04:31

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:25

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: fedac santa coloma

0:04:41
00:04:31
0:04:21
i
David Rubio Rodríguez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Pau Cid Hernandez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Rayan Salhi
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Joel Catalan Gomez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Izan Gonzalez Argudo
00:04:33 (Tr: 0:04:33)
i
Iker gerard Brizuela Soria Galvarro
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Daniel Muyolema Tenempaguay
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Mohamed Kaddara Rectouti
00:04:40 (Tr: 0:04:40)

T. real: 00:04:32

T. oficial: 00:04:32

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:26

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club:

0:04:42
00:04:32
0:04:21
i
Pau Cid Hernandez
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Rayan Salhi
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Biel Torija Aromir
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Izan Gonzalez Argudo
00:04:33 (Tr: 0:04:33)
i
Iker gerard Brizuela Soria Galvarro
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Daniel Muyolema Tenempaguay
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Mohamed Kaddara Rectouti
00:04:40 (Tr: 0:04:40)

T. real: 00:04:33

T. oficial: 00:04:33

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:27

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: fedac santa coloma

0:04:40
00:04:33
0:04:25
i
Rayan Salhi
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Biel Torija Aromir
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Joel Catalan Gomez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Iker gerard Brizuela Soria Galvarro
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Daniel Muyolema Tenempaguay
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Mohamed Kaddara Rectouti
00:04:40 (Tr: 0:04:40)

T. real: 00:04:37

T. oficial: 00:04:37

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:31

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:04:43
00:04:37
0:04:31
i
Biel Torija Aromir
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Joel Catalan Gomez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Izan Gonzalez Argudo
00:04:33 (Tr: 0:04:33)
i
Daniel Muyolema Tenempaguay
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Mohamed Kaddara Rectouti
00:04:40 (Tr: 0:04:40)
i
Marc Sanchez Trillo
00:04:42 (Tr: 0:04:42)

T. real: 00:04:37

T. oficial: 00:04:37

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:31

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:04:43
00:04:37
0:04:32
i
Joel Catalan Gomez
00:04:32 (Tr: 0:04:32)
i
Izan Gonzalez Argudo
00:04:33 (Tr: 0:04:33)
i
Iker gerard Brizuela Soria Galvarro
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Mohamed Kaddara Rectouti
00:04:40 (Tr: 0:04:40)
i
Marc Sanchez Trillo
00:04:42 (Tr: 0:04:42)

T. real: 00:04:40

T. oficial: 00:04:40

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:34

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: jaume salvatella

0:04:48
00:04:40
0:04:33
i
Izan Gonzalez Argudo
00:04:33 (Tr: 0:04:33)
i
Iker gerard Brizuela Soria Galvarro
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Daniel Muyolema Tenempaguay
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Marc Sanchez Trillo
00:04:42 (Tr: 0:04:42)

T. real: 00:04:42

T. oficial: 00:04:42

Inici real: 12:59:54

Hora meta: 13:04:36

Cat:Sb10M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: jaume salvatella

0:04:47
00:04:42
0:04:37
i
Iker gerard Brizuela Soria Galvarro
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Daniel Muyolema Tenempaguay
00:04:37 (Tr: 0:04:37)
i
Mohamed Kaddara Rectouti
00:04:40 (Tr: 0:04:40)