SubCurses

8RESULTATS

XLVII Cros Antonio Amorós

SUB16F

18 novembre 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:12:00

T. oficial: 00:12:00

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:01:38

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 6:19 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:13:25
00:12:00
0:10:35
i
Laia Zurita Carbó
00:12:28 (Tr: 0:12:28)
i
Marina Pérez Ramos
00:12:39 (Tr: 0:12:39)
i
Paulina Álvaro Crespo
00:12:43 (Tr: 0:12:43)
i
Ana Terroba Beneitez
00:13:15 (Tr: 0:13:15)
i
Africa Martinez Beatobe
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Júlia Millán Ceballos
00:13:25 (Tr: 0:13:25)

T. real: 00:12:28

T. oficial: 00:12:28

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:02:06

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 6:34 min/km

Club: uge badalona

0:13:25
00:12:28
0:11:30
i
Júlia Muñoz Archilla
00:12:00 (Tr: 0:12:00)
i
Marina Pérez Ramos
00:12:39 (Tr: 0:12:39)
i
Paulina Álvaro Crespo
00:12:43 (Tr: 0:12:43)
i
Ana Terroba Beneitez
00:13:15 (Tr: 0:13:15)
i
Africa Martinez Beatobe
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Júlia Millán Ceballos
00:13:25 (Tr: 0:13:25)

T. real: 00:12:39

T. oficial: 00:12:39

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:02:17

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 6:40 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:13:25
00:12:39
0:11:53
i
Júlia Muñoz Archilla
00:12:00 (Tr: 0:12:00)
i
Laia Zurita Carbó
00:12:28 (Tr: 0:12:28)
i
Paulina Álvaro Crespo
00:12:43 (Tr: 0:12:43)
i
Ana Terroba Beneitez
00:13:15 (Tr: 0:13:15)
i
Africa Martinez Beatobe
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Júlia Millán Ceballos
00:13:25 (Tr: 0:13:25)

T. real: 00:12:43

T. oficial: 00:12:43

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:02:21

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 6:42 min/km

Club: canb

0:13:26
00:12:43
0:12:00
i
Júlia Muñoz Archilla
00:12:00 (Tr: 0:12:00)
i
Laia Zurita Carbó
00:12:28 (Tr: 0:12:28)
i
Marina Pérez Ramos
00:12:39 (Tr: 0:12:39)
i
Ana Terroba Beneitez
00:13:15 (Tr: 0:13:15)
i
Africa Martinez Beatobe
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Júlia Millán Ceballos
00:13:25 (Tr: 0:13:25)

T. real: 00:13:15

T. oficial: 00:13:15

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:02:53

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 6:59 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:14:03
00:13:15
0:12:28
i
Laia Zurita Carbó
00:12:28 (Tr: 0:12:28)
i
Marina Pérez Ramos
00:12:39 (Tr: 0:12:39)
i
Paulina Álvaro Crespo
00:12:43 (Tr: 0:12:43)
i
Africa Martinez Beatobe
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Júlia Millán Ceballos
00:13:25 (Tr: 0:13:25)
i
Júlia Macías Roldán
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Valeria López Hernández
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Iona zuriel Besteiro Fadel
00:13:43 (Tr: 0:13:43)

T. real: 00:13:18

T. oficial: 00:13:18

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:02:56

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:00 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:13:56
00:13:18
0:12:39
i
Marina Pérez Ramos
00:12:39 (Tr: 0:12:39)
i
Paulina Álvaro Crespo
00:12:43 (Tr: 0:12:43)
i
Ana Terroba Beneitez
00:13:15 (Tr: 0:13:15)
i
Júlia Millán Ceballos
00:13:25 (Tr: 0:13:25)
i
Júlia Macías Roldán
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Valeria López Hernández
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Iona zuriel Besteiro Fadel
00:13:43 (Tr: 0:13:43)

T. real: 00:13:25

T. oficial: 00:13:25

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:03:03

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:04 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:14:08
00:13:25
0:12:43
i
Paulina Álvaro Crespo
00:12:43 (Tr: 0:12:43)
i
Ana Terroba Beneitez
00:13:15 (Tr: 0:13:15)
i
Africa Martinez Beatobe
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Júlia Macías Roldán
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Valeria López Hernández
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Iona zuriel Besteiro Fadel
00:13:43 (Tr: 0:13:43)
i
Abril Navarro Padilla
00:14:05 (Tr: 0:14:05)

T. real: 00:13:28

T. oficial: 00:13:28

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:03:06

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:05 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:14:05
00:13:28
0:12:50
i
Ana Terroba Beneitez
00:13:15 (Tr: 0:13:15)
i
Africa Martinez Beatobe
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Júlia Millán Ceballos
00:13:25 (Tr: 0:13:25)
i
Valeria López Hernández
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Iona zuriel Besteiro Fadel
00:13:43 (Tr: 0:13:43)
i
Abril Navarro Padilla
00:14:05 (Tr: 0:14:05)

T. real: 00:13:28

T. oficial: 00:13:28

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:03:06

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:06 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:14:09
00:13:28
0:12:48
i
Ana Terroba Beneitez
00:13:15 (Tr: 0:13:15)
i
Africa Martinez Beatobe
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Júlia Millán Ceballos
00:13:25 (Tr: 0:13:25)
i
Júlia Macías Roldán
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Iona zuriel Besteiro Fadel
00:13:43 (Tr: 0:13:43)
i
Abril Navarro Padilla
00:14:05 (Tr: 0:14:05)
i
Berta Gallardo Rubiales
00:14:09 (Tr: 0:14:09)

T. real: 00:13:43

T. oficial: 00:13:43

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:03:21

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:13 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:14:26
00:13:43
0:13:00
i
Ana Terroba Beneitez
00:13:15 (Tr: 0:13:15)
i
Africa Martinez Beatobe
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Júlia Millán Ceballos
00:13:25 (Tr: 0:13:25)
i
Júlia Macías Roldán
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Valeria López Hernández
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Abril Navarro Padilla
00:14:05 (Tr: 0:14:05)
i
Berta Gallardo Rubiales
00:14:09 (Tr: 0:14:09)
i
Estela Cucarella Muñoz
00:14:26 (Tr: 0:14:26)

T. real: 00:14:05

T. oficial: 00:14:05

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:03:43

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:25 min/km

Club: uge badalona

0:14:43
00:14:05
0:13:28
i
Júlia Macías Roldán
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Valeria López Hernández
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Iona zuriel Besteiro Fadel
00:13:43 (Tr: 0:13:43)
i
Berta Gallardo Rubiales
00:14:09 (Tr: 0:14:09)
i
Estela Cucarella Muñoz
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Marta Gimenez
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Laia Rodríguez Vendrell
00:14:31 (Tr: 0:14:31)

T. real: 00:14:09

T. oficial: 00:14:09

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:03:47

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:27 min/km

Club: uge badalona

0:14:49
00:14:09
0:13:28
i
Valeria López Hernández
00:13:28 (Tr: 0:13:28)
i
Iona zuriel Besteiro Fadel
00:13:43 (Tr: 0:13:43)
i
Abril Navarro Padilla
00:14:05 (Tr: 0:14:05)
i
Estela Cucarella Muñoz
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Marta Gimenez
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Laia Rodríguez Vendrell
00:14:31 (Tr: 0:14:31)

T. real: 00:14:26

T. oficial: 00:14:26

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:04:04

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:36 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:15:10
00:14:26
0:13:43
i
Iona zuriel Besteiro Fadel
00:13:43 (Tr: 0:13:43)
i
Abril Navarro Padilla
00:14:05 (Tr: 0:14:05)
i
Berta Gallardo Rubiales
00:14:09 (Tr: 0:14:09)
i
Marta Gimenez
00:14:27 (Tr: 0:14:27)
i
Laia Rodríguez Vendrell
00:14:31 (Tr: 0:14:31)

T. real: 00:14:27

T. oficial: 00:14:27

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:04:05

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:36 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:14:48
00:14:27
0:14:05
i
Abril Navarro Padilla
00:14:05 (Tr: 0:14:05)
i
Berta Gallardo Rubiales
00:14:09 (Tr: 0:14:09)
i
Estela Cucarella Muñoz
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Laia Rodríguez Vendrell
00:14:31 (Tr: 0:14:31)

T. real: 00:14:31

T. oficial: 00:14:31

Inici real: 09:49:38

Hora meta: 10:04:09

Cat:Sb16F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:49:38

Sexe:F

Ritme: 7:39 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:14:53
00:14:31
0:14:09
i
Berta Gallardo Rubiales
00:14:09 (Tr: 0:14:09)
i
Estela Cucarella Muñoz
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Marta Gimenez
00:14:27 (Tr: 0:14:27)