SubCurses

8RESULTATS

XLVIII Cros Antonio Amorós

SUB12F

17 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:05:38

T. oficial: 00:05:38

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:56:14

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 3:44 min/km

Club: agrupació atlètica catalunya

0:06:08
00:05:38
0:05:09
i
Maia Salomon Pagespetit
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Neus Gallego Vicent
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Mariona Manrique Alcazar
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Ariadna Pueyo Archiles
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Lucia López Borrego
00:06:08 (Tr: 0:06:08)

T. real: 00:05:49

T. oficial: 00:05:49

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:56:25

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 3:51 min/km

Club: ce universitari

0:06:08
00:05:49
0:05:30
i
Irene Garrido Rubio
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Neus Gallego Vicent
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Mariona Manrique Alcazar
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Ariadna Pueyo Archiles
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Lucia López Borrego
00:06:08 (Tr: 0:06:08)

T. real: 00:05:56

T. oficial: 00:05:56

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:56:32

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club: uge badalona

0:06:14
00:05:56
0:05:38
i
Irene Garrido Rubio
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Mariona Manrique Alcazar
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Ariadna Pueyo Archiles
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Lucia López Borrego
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Marta Gozalvez Lora
00:06:09 (Tr: 0:06:09)

T. real: 00:05:59

T. oficial: 00:05:59

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:56:35

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: agrupació atlètica catalunya

0:06:20
00:05:59
0:05:38
i
Irene Garrido Rubio
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Maia Salomon Pagespetit
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Neus Gallego Vicent
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Ariadna Pueyo Archiles
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Lucia López Borrego
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Marta Gozalvez Lora
00:06:09 (Tr: 0:06:09)

T. real: 00:06:01

T. oficial: 00:06:01

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:56:37

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:06:13
00:06:01
0:05:49
i
Maia Salomon Pagespetit
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Neus Gallego Vicent
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Mariona Manrique Alcazar
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ariadna Pueyo Archiles
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Lucia López Borrego
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Marta Gozalvez Lora
00:06:09 (Tr: 0:06:09)

T. real: 00:06:03

T. oficial: 00:06:03

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:56:39

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:00 min/km

Club: agrupació atlètica catalunya

0:06:23
00:06:03
0:05:43
i
Maia Salomon Pagespetit
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Neus Gallego Vicent
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Mariona Manrique Alcazar
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Lucia López Borrego
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Marta Gozalvez Lora
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Meritxell Llort Gonzalez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)

T. real: 00:06:08

T. oficial: 00:06:08

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:56:44

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:04 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:06:24
00:06:08
0:05:51
i
Neus Gallego Vicent
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Mariona Manrique Alcazar
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Ariadna Pueyo Archiles
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Marta Gozalvez Lora
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Meritxell Llort Gonzalez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Berta Moren Martin
00:06:24 (Tr: 0:06:24)

T. real: 00:06:09

T. oficial: 00:06:09

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:56:45

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:04 min/km

Club:

0:06:25
00:06:09
0:05:53
i
Neus Gallego Vicent
00:05:56 (Tr: 0:05:56)
i
Mariona Manrique Alcazar
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Ainhara Peñafiel Clavijo
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Ariadna Pueyo Archiles
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Lucia López Borrego
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Meritxell Llort Gonzalez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Berta Moren Martin
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Maya Shalaeva
00:06:25 (Tr: 0:06:25)

T. real: 00:06:23

T. oficial: 00:06:23

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:56:59

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:13 min/km

Club: ua rubí

0:06:42
00:06:23
0:06:03
i
Ariadna Pueyo Archiles
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Lucia López Borrego
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Marta Gozalvez Lora
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Berta Moren Martin
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Maya Shalaeva
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Claudia Díez Roces
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Ivet Lorente Hernández
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Aina Company Valladolid
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Maeva Dorado Lopez
00:06:38 (Tr: 0:06:38)

T. real: 00:06:24

T. oficial: 00:06:24

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:57:00

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:06:41
00:06:24
0:06:08
i
Lucia López Borrego
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Marta Gozalvez Lora
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Meritxell Llort Gonzalez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Maya Shalaeva
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Claudia Díez Roces
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Ivet Lorente Hernández
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Aina Company Valladolid
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Maeva Dorado Lopez
00:06:38 (Tr: 0:06:38)

T. real: 00:06:25

T. oficial: 00:06:25

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:57:01

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: joventut atlètica montcada

0:06:41
00:06:25
0:06:09
i
Marta Gozalvez Lora
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Meritxell Llort Gonzalez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Berta Moren Martin
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Claudia Díez Roces
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Ivet Lorente Hernández
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Aina Company Valladolid
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Maeva Dorado Lopez
00:06:38 (Tr: 0:06:38)

T. real: 00:06:31

T. oficial: 00:06:31

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:57:07

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:19 min/km

Club: uge badalona

0:06:40
00:06:31
0:06:23
i
Meritxell Llort Gonzalez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Berta Moren Martin
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Maya Shalaeva
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Ivet Lorente Hernández
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Aina Company Valladolid
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Maeva Dorado Lopez
00:06:38 (Tr: 0:06:38)

T. real: 00:06:34

T. oficial: 00:06:34

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:57:10

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:21 min/km

Club: cornellà atlètic

0:06:43
00:06:34
0:06:24
i
Berta Moren Martin
00:06:24 (Tr: 0:06:24)
i
Maya Shalaeva
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Claudia Díez Roces
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Aina Company Valladolid
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Maeva Dorado Lopez
00:06:38 (Tr: 0:06:38)

T. real: 00:06:36

T. oficial: 00:06:36

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:57:12

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: club gavà triatló

0:06:47
00:06:36
0:06:25
i
Maya Shalaeva
00:06:25 (Tr: 0:06:25)
i
Claudia Díez Roces
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Ivet Lorente Hernández
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Maeva Dorado Lopez
00:06:38 (Tr: 0:06:38)

T. real: 00:06:38

T. oficial: 00:06:38

Inici real: 10:50:36

Hora meta: 10:57:14

Cat:Sb12F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:50:36

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:06:44
00:06:38
0:06:31
i
Claudia Díez Roces
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Ivet Lorente Hernández
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Aina Company Valladolid
00:06:36 (Tr: 0:06:36)