SubCurses

8RESULTATS

XLVIII Cros Antonio Amorós

SUB14M

17 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:09:14

T. oficial: 00:09:14

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:14:45

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: fc barcelona

0:09:54
00:09:14
0:08:34
i
Max Ordoyo Conroy
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Marti Bertran Reyes
00:09:20 (Tr: 0:09:20)
i
Beltran Toronell Canyellas
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Albert Alsina Mañer
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Lucas Requena Amador
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Hugo Requena Collado
00:09:54 (Tr: 0:09:54)

T. real: 00:09:18

T. oficial: 00:09:18

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:14:49

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: ga lluïsos mataró

0:09:54
00:09:18
0:08:42
i
Eugeni Arenas
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Marti Bertran Reyes
00:09:20 (Tr: 0:09:20)
i
Beltran Toronell Canyellas
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Albert Alsina Mañer
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Lucas Requena Amador
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Hugo Requena Collado
00:09:54 (Tr: 0:09:54)

T. real: 00:09:20

T. oficial: 00:09:20

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:14:51

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: altres

0:09:54
00:09:20
0:08:47
i
Eugeni Arenas
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Max Ordoyo Conroy
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Beltran Toronell Canyellas
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Albert Alsina Mañer
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Lucas Requena Amador
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Hugo Requena Collado
00:09:54 (Tr: 0:09:54)

T. real: 00:09:29

T. oficial: 00:09:29

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:00

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: fc barcelona

0:09:54
00:09:29
0:09:04
i
Eugeni Arenas
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Max Ordoyo Conroy
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Marti Bertran Reyes
00:09:20 (Tr: 0:09:20)
i
Albert Alsina Mañer
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Lucas Requena Amador
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Hugo Requena Collado
00:09:54 (Tr: 0:09:54)

T. real: 00:09:34

T. oficial: 00:09:34

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:05

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: fc barcelona

0:09:56
00:09:34
0:09:11
i
Eugeni Arenas
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Max Ordoyo Conroy
00:09:18 (Tr: 0:09:18)
i
Marti Bertran Reyes
00:09:20 (Tr: 0:09:20)
i
Beltran Toronell Canyellas
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Lucas Requena Amador
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Hugo Requena Collado
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
Marc Rosa Miras
00:09:56 (Tr: 0:09:56)

T. real: 00:09:52

T. oficial: 00:09:52

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:23

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: club gavà triatló

0:10:25
00:09:52
0:09:20
i
Marti Bertran Reyes
00:09:20 (Tr: 0:09:20)
i
Beltran Toronell Canyellas
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Albert Alsina Mañer
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Hugo Requena Collado
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
Marc Rosa Miras
00:09:56 (Tr: 0:09:56)
i
Adrian Diaz Ruiz
00:09:58 (Tr: 0:09:58)
i
Alejandro Díez Kerstens
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Bernat Costa Ibañez
00:10:07 (Tr: 0:10:07)
i
Sohaib El Arusi Chaldi
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Gael Muñoz Bassó
00:10:12 (Tr: 0:10:12)
i
Jose Ortega Hernández
00:10:20 (Tr: 0:10:20)

T. real: 00:09:54

T. oficial: 00:09:54

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:25

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:10:19
00:09:54
0:09:29
i
Beltran Toronell Canyellas
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Albert Alsina Mañer
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Lucas Requena Amador
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Marc Rosa Miras
00:09:56 (Tr: 0:09:56)
i
Adrian Diaz Ruiz
00:09:58 (Tr: 0:09:58)
i
Alejandro Díez Kerstens
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Bernat Costa Ibañez
00:10:07 (Tr: 0:10:07)
i
Sohaib El Arusi Chaldi
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Gael Muñoz Bassó
00:10:12 (Tr: 0:10:12)

T. real: 00:09:56

T. oficial: 00:09:56

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:27

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: club gavà triatló

0:10:19
00:09:56
0:09:34
i
Albert Alsina Mañer
00:09:34 (Tr: 0:09:34)
i
Lucas Requena Amador
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Hugo Requena Collado
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
Adrian Diaz Ruiz
00:09:58 (Tr: 0:09:58)
i
Alejandro Díez Kerstens
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Bernat Costa Ibañez
00:10:07 (Tr: 0:10:07)
i
Sohaib El Arusi Chaldi
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Gael Muñoz Bassó
00:10:12 (Tr: 0:10:12)

T. real: 00:09:58

T. oficial: 00:09:58

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:29

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:10:11
00:09:58
0:09:44
i
Lucas Requena Amador
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Hugo Requena Collado
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
Marc Rosa Miras
00:09:56 (Tr: 0:09:56)
i
Alejandro Díez Kerstens
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Bernat Costa Ibañez
00:10:07 (Tr: 0:10:07)
i
Sohaib El Arusi Chaldi
00:10:11 (Tr: 0:10:11)

T. real: 00:10:05

T. oficial: 00:10:05

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:36

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: club gavà triatló

0:10:16
00:10:05
0:09:54
i
Hugo Requena Collado
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
Marc Rosa Miras
00:09:56 (Tr: 0:09:56)
i
Adrian Diaz Ruiz
00:09:58 (Tr: 0:09:58)
i
Bernat Costa Ibañez
00:10:07 (Tr: 0:10:07)
i
Sohaib El Arusi Chaldi
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Gael Muñoz Bassó
00:10:12 (Tr: 0:10:12)

T. real: 00:10:07

T. oficial: 00:10:07

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:38

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: agrupació atlètica catalunya

0:10:20
00:10:07
0:09:54
i
Marc Rosa Miras
00:09:56 (Tr: 0:09:56)
i
Adrian Diaz Ruiz
00:09:58 (Tr: 0:09:58)
i
Alejandro Díez Kerstens
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Sohaib El Arusi Chaldi
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Gael Muñoz Bassó
00:10:12 (Tr: 0:10:12)
i
Jose Ortega Hernández
00:10:20 (Tr: 0:10:20)

T. real: 00:10:11

T. oficial: 00:10:11

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:42

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:10:25
00:10:11
0:09:57
i
Adrian Diaz Ruiz
00:09:58 (Tr: 0:09:58)
i
Alejandro Díez Kerstens
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Bernat Costa Ibañez
00:10:07 (Tr: 0:10:07)
i
Gael Muñoz Bassó
00:10:12 (Tr: 0:10:12)
i
Jose Ortega Hernández
00:10:20 (Tr: 0:10:20)
i
Carlos Nieves Monte
00:10:25 (Tr: 0:10:25)

T. real: 00:10:12

T. oficial: 00:10:12

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:43

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: uge badalona

0:10:25
00:10:12
0:09:59
i
Alejandro Díez Kerstens
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Bernat Costa Ibañez
00:10:07 (Tr: 0:10:07)
i
Sohaib El Arusi Chaldi
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Jose Ortega Hernández
00:10:20 (Tr: 0:10:20)
i
Carlos Nieves Monte
00:10:25 (Tr: 0:10:25)

T. real: 00:10:20

T. oficial: 00:10:20

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:51

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:10:33
00:10:20
0:10:07
i
Bernat Costa Ibañez
00:10:07 (Tr: 0:10:07)
i
Sohaib El Arusi Chaldi
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Gael Muñoz Bassó
00:10:12 (Tr: 0:10:12)
i
Carlos Nieves Monte
00:10:25 (Tr: 0:10:25)

T. real: 00:10:25

T. oficial: 00:10:25

Inici real: 10:05:31

Hora meta: 10:15:56

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:05:31

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:10:40
00:10:25
0:10:11
i
Sohaib El Arusi Chaldi
00:10:11 (Tr: 0:10:11)
i
Gael Muñoz Bassó
00:10:12 (Tr: 0:10:12)
i
Jose Ortega Hernández
00:10:20 (Tr: 0:10:20)