SubCurses

8RESULTATS

XVIIIè CROS DE SANT MARTÍ

MF2011

21 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:05:00

Inici real: 11:25:15

Hora meta: 11:30:15

Cat:F2011

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:25:06

Sexe:F

Ritme: 4:33 min/km

Club: escola projecte

0:05:36
00:05:09
0:04:42
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Noelia Sobrecasas Piedras
00:05:13 (Tr: 0:05:05)
i
Linus Romero Tarrida
00:05:23 (Tr: 0:05:07)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Júlia Fontanals Rodríguez
00:05:18 (Tr: 0:05:12)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:01

Inici real: 11:25:33

Hora meta: 11:30:33

Cat:F2011

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:25:06

Sexe:F

Ritme: 4:33 min/km

Club: barcelona atletisme

0:05:46
00:05:27
0:05:09
i
Violeta Sabaté Nadal
00:05:09 (Tr: 0:05:00)
i
Noelia Sobrecasas Piedras
00:05:13 (Tr: 0:05:05)
i
Linus Romero Tarrida
00:05:23 (Tr: 0:05:07)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Júlia Fontanals Rodríguez
00:05:18 (Tr: 0:05:12)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:05

Inici real: 11:25:15

Hora meta: 11:30:19

Cat:F2011

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:25:06

Sexe:F

Ritme: 4:37 min/km

Club: unió esportiva de sants

0:05:36
00:05:13
0:04:51
i
Violeta Sabaté Nadal
00:05:09 (Tr: 0:05:00)
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Linus Romero Tarrida
00:05:23 (Tr: 0:05:07)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Júlia Fontanals Rodríguez
00:05:18 (Tr: 0:05:12)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:07

Inici real: 11:25:22

Hora meta: 11:30:29

Cat:M2011

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:25:06

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: escola vedruna gràcia

0:05:37
00:05:23
0:05:09
i
Violeta Sabaté Nadal
00:05:09 (Tr: 0:05:00)
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Noelia Sobrecasas Piedras
00:05:13 (Tr: 0:05:05)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Júlia Fontanals Rodríguez
00:05:18 (Tr: 0:05:12)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:09

Inici real: 11:25:31

Hora meta: 11:30:40

Cat:M2011

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:25:06

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:05:48
00:05:34
0:05:20
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Linus Romero Tarrida
00:05:23 (Tr: 0:05:07)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:12

Inici real: 11:25:13

Hora meta: 11:30:24

Cat:F2011

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:25:06

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club: unió esportiva de sants

0:05:55
00:05:18
0:04:42
i
Violeta Sabaté Nadal
00:05:09 (Tr: 0:05:00)
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Noelia Sobrecasas Piedras
00:05:13 (Tr: 0:05:05)
i
Linus Romero Tarrida
00:05:23 (Tr: 0:05:07)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Roger Moya Clusellas
00:05:55 (Tr: 0:05:27)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:20

Inici real: 11:25:22

Hora meta: 11:30:42

Cat:F2011

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:25:06

Sexe:F

Ritme: 4:51 min/km

Club: escola mallorca (ae l'eixample)

0:05:49
00:05:36
0:05:23
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Linus Romero Tarrida
00:05:23 (Tr: 0:05:07)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:21

Inici real: 11:25:34

Hora meta: 11:30:54

Cat:M2011

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:25:06

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club: centre escolar san francisco

0:06:02
00:05:48
0:05:34
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Roger Moya Clusellas
00:05:55 (Tr: 0:05:27)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)
i
Bruc Romagosa Guilló
00:05:55 (Tr: 0:05:43)

T. real: 00:05:27

Inici real: 11:25:34

Hora meta: 11:31:01

Cat:M2011

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:25:06

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:06:31
00:05:55
0:05:18
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Linus Romero Tarrida
00:05:23 (Tr: 0:05:07)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Júlia Fontanals Rodríguez
00:05:18 (Tr: 0:05:12)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)
i
Loris Rousel Salama
00:06:07 (Tr: 0:05:37)
i
Bruc Romagosa Guilló
00:05:55 (Tr: 0:05:43)
i
Ona Puigdollers Domingo
00:06:18 (Tr: 0:05:48)

T. real: 00:05:28

Inici real: 11:25:19

Hora meta: 11:30:46

Cat:F2011

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:25:06

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club: barcelona atletisme

0:06:07
00:05:40
0:05:14
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Linus Romero Tarrida
00:05:23 (Tr: 0:05:07)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Júlia Fontanals Rodríguez
00:05:18 (Tr: 0:05:12)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Roger Moya Clusellas
00:05:55 (Tr: 0:05:27)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)
i
Loris Rousel Salama
00:06:07 (Tr: 0:05:37)
i
Bruc Romagosa Guilló
00:05:55 (Tr: 0:05:43)

T. real: 00:05:31

Inici real: 11:25:16

Hora meta: 11:30:47

Cat:F2011

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:25:06

Sexe:F

Ritme: 5:01 min/km

Club: escola mallorca (ae l'eixample)

0:05:55
00:05:41
0:05:27
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Roger Moya Clusellas
00:05:55 (Tr: 0:05:27)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)
i
Bruc Romagosa Guilló
00:05:55 (Tr: 0:05:43)

T. real: 00:05:33

Inici real: 11:25:08

Hora meta: 11:30:40

Cat:F2011

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:25:06

Sexe:F

Ritme: 5:03 min/km

Club: col·legi sagrat cor esclaves

0:06:18
00:05:34
0:04:51
i
Violeta Sabaté Nadal
00:05:09 (Tr: 0:05:00)
i
Elia Rodriguez Muñoz
00:05:27 (Tr: 0:05:01)
i
Noelia Sobrecasas Piedras
00:05:13 (Tr: 0:05:05)
i
Linus Romero Tarrida
00:05:23 (Tr: 0:05:07)
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Júlia Fontanals Rodríguez
00:05:18 (Tr: 0:05:12)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Roger Moya Clusellas
00:05:55 (Tr: 0:05:27)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Loris Rousel Salama
00:06:07 (Tr: 0:05:37)
i
Bruc Romagosa Guilló
00:05:55 (Tr: 0:05:43)
i
Ona Puigdollers Domingo
00:06:18 (Tr: 0:05:48)

T. real: 00:05:37

Inici real: 11:25:37

Hora meta: 11:31:13

Cat:M2011

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:25:06

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club: centre escolar san francisco

0:06:34
00:06:07
0:05:40
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Roger Moya Clusellas
00:05:55 (Tr: 0:05:27)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Bruc Romagosa Guilló
00:05:55 (Tr: 0:05:43)
i
Ona Puigdollers Domingo
00:06:18 (Tr: 0:05:48)

T. real: 00:05:43

Inici real: 11:25:18

Hora meta: 11:31:01

Cat:M2011

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:25:06

Sexe:M

Ritme: 5:12 min/km

Club: club d'atletisme canaletes sant mar

0:06:18
00:05:55
0:05:32
i
Reda Carnicer Crous
00:05:34 (Tr: 0:05:09)
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Roger Moya Clusellas
00:05:55 (Tr: 0:05:27)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)
i
Loris Rousel Salama
00:06:07 (Tr: 0:05:37)
i
Ona Puigdollers Domingo
00:06:18 (Tr: 0:05:48)

T. real: 00:05:48

Inici real: 11:25:37

Hora meta: 11:31:24

Cat:F2011

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:25:06

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club: club d'atletisme canaletes sant mar

0:07:02
00:06:18
0:05:34
i
Ona Coll Pons
00:05:36 (Tr: 0:05:20)
i
Alejandro Martínez Marcos
00:05:48 (Tr: 0:05:21)
i
Roger Moya Clusellas
00:05:55 (Tr: 0:05:27)
i
Elsa Vinzia Mollereau
00:05:40 (Tr: 0:05:28)
i
Anna Peñalver Csismazia
00:05:41 (Tr: 0:05:31)
i
Ainhara Rodríguez Galdón
00:05:34 (Tr: 0:05:33)
i
Loris Rousel Salama
00:06:07 (Tr: 0:05:37)
i
Bruc Romagosa Guilló
00:05:55 (Tr: 0:05:43)