SubCurses

8RESULTATS

53 Cros de Granollers

SB10MF

01 desembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:50

T. oficial: 00:02:50

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:20

Cat:SB10F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:13:23:30

Sexe:F

Ritme: 3:47 min/km

Club: ripollet ua

0:02:54
00:02:50
0:02:47
i
Alex Moreno Cabeza
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marc Perez Garciapons
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marti Calatayud Muñoz
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Melissa Resina Espinosa
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Daniel Chillon Tarrida
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)

T. real: 00:02:52

T. oficial: 00:02:52

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:22

Cat:SB10M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:13:23:30

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: cornellà at.

0:02:54
00:02:52
0:02:50
i
Lucia Sanchez Campin
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Marc Perez Garciapons
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marti Calatayud Muñoz
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Melissa Resina Espinosa
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Daniel Chillon Tarrida
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)

T. real: 00:02:52

T. oficial: 00:02:52

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:22

Cat:SB10M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:13:23:30

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: muntanyenc s.cugat

0:02:54
00:02:52
0:02:50
i
Lucia Sanchez Campin
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Alex Moreno Cabeza
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marti Calatayud Muñoz
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Melissa Resina Espinosa
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Daniel Chillon Tarrida
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)

T. real: 00:02:52

T. oficial: 00:02:52

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:22

Cat:SB10M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:13:23:30

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: runners el vendrell

0:02:54
00:02:52
0:02:50
i
Lucia Sanchez Campin
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Alex Moreno Cabeza
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marc Perez Garciapons
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Melissa Resina Espinosa
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Daniel Chillon Tarrida
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:23

Cat:SB10F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:13:23:30

Sexe:F

Ritme: 3:50 min/km

Club: ca canovelles

0:02:55
00:02:53
0:02:51
i
Alex Moreno Cabeza
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marc Perez Garciapons
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marti Calatayud Muñoz
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Daniel Chillon Tarrida
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:23

Cat:SB10M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:13:23:30

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: ca canovelles

0:02:55
00:02:53
0:02:51
i
Alex Moreno Cabeza
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marc Perez Garciapons
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marti Calatayud Muñoz
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Melissa Resina Espinosa
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)

T. real: 00:02:54

T. oficial: 00:02:54

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:24

Cat:SB10F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:13:23:30

Sexe:F

Ritme: 3:51 min/km

Club: ca mollet

0:02:56
00:02:54
0:02:52
i
Alex Moreno Cabeza
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marc Perez Garciapons
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Marti Calatayud Muñoz
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Melissa Resina Espinosa
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Daniel Chillon Tarrida
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Arnau Moran Maygua
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Iker Ortega Castro
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Julia Garcia Rico
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Martina Chaboye Gallego
00:02:55 (Tr: 0:02:55)

T. real: 00:02:54

T. oficial: 00:02:54

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:24

Cat:SB10F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:13:23:30

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: ga lluïsos mataro

0:02:56
00:02:54
0:02:52
i
Marti Calatayud Muñoz
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Melissa Resina Espinosa
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Daniel Chillon Tarrida
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Arnau Moran Maygua
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Iker Ortega Castro
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Julia Garcia Rico
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Martina Chaboye Gallego
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Anastasia Gimenez Nikitina
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Arnau Guirado Farras
00:02:56 (Tr: 0:02:56)

T. real: 00:02:54

T. oficial: 00:02:54

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:24

Cat:SB10F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:13:23:30

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: ca granollers

0:02:56
00:02:54
0:02:52
i
Melissa Resina Espinosa
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Daniel Chillon Tarrida
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Arnau Moran Maygua
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Iker Ortega Castro
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Julia Garcia Rico
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Martina Chaboye Gallego
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Anastasia Gimenez Nikitina
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Arnau Guirado Farras
00:02:56 (Tr: 0:02:56)

T. real: 00:02:55

T. oficial: 00:02:55

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:25

Cat:SB10M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:13:23:30

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: fc barcelona

0:02:57
00:02:55
0:02:53
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Iker Ortega Castro
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Julia Garcia Rico
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Martina Chaboye Gallego
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Anastasia Gimenez Nikitina
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Arnau Guirado Farras
00:02:56 (Tr: 0:02:56)

T. real: 00:02:55

T. oficial: 00:02:55

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:25

Cat:SB10M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:13:23:30

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: ua terrassa

0:02:57
00:02:55
0:02:53
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Arnau Moran Maygua
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Julia Garcia Rico
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Martina Chaboye Gallego
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Anastasia Gimenez Nikitina
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Arnau Guirado Farras
00:02:56 (Tr: 0:02:56)

T. real: 00:02:55

T. oficial: 00:02:55

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:25

Cat:SB10F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:13:23:30

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: ga lluïsos mataro

0:02:57
00:02:55
0:02:53
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Arnau Moran Maygua
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Iker Ortega Castro
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Martina Chaboye Gallego
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Anastasia Gimenez Nikitina
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Arnau Guirado Farras
00:02:56 (Tr: 0:02:56)

T. real: 00:02:55

T. oficial: 00:02:55

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:25

Cat:SB10F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:13:23:30

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: runners el vendrell

0:02:57
00:02:55
0:02:53
i
Gisela Andres Vila
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Arnau Moran Maygua
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Iker Ortega Castro
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Julia Garcia Rico
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Anastasia Gimenez Nikitina
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Arnau Guirado Farras
00:02:56 (Tr: 0:02:56)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:26

Cat:SB10F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:13:23:30

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: ca mollet

0:02:58
00:02:56
0:02:54
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Arnau Moran Maygua
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Iker Ortega Castro
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Julia Garcia Rico
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Martina Chaboye Gallego
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Arnau Guirado Farras
00:02:56 (Tr: 0:02:56)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 13:23:30

Hora meta: 13:26:26

Cat:SB10M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:13:23:30

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: martorell ac

0:02:58
00:02:56
0:02:54
i
Marta Batlle Rodriguez
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Laia Escote Pastells
00:02:54 (Tr: 0:02:54)
i
Arnau Moran Maygua
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Iker Ortega Castro
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Julia Garcia Rico
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Martina Chaboye Gallego
00:02:55 (Tr: 0:02:55)
i
Anastasia Gimenez Nikitina
00:02:56 (Tr: 0:02:56)