SubCurses

8RESULTATS

6è CROS DE PINEDA DE MAR

ABS_MF

28 gener 2023
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:16:01

T. oficial: 00:16:01

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:37:50

Cat:ABSM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:06 min/km

Club: cn mataro

0:17:40
00:16:01
0:14:21
i
Chakir El Hamdouini
00:16:14 (Tr: 0:16:14)
i
Donnelly Edward
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:27 (Tr: 0:17:27)
i
Sergi Garcia Ceballos
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Gael Muñoz Basso
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Alex Lamata Cotet
00:17:40 (Tr: 0:17:40)

T. real: 00:16:14

T. oficial: 00:16:14

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:38:03

Cat:ABSM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:08 min/km

Club: amisi

0:17:40
00:16:14
0:14:47
i
Albert Ruz Quadrada
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Donnelly Edward
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:27 (Tr: 0:17:27)
i
Sergi Garcia Ceballos
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Gael Muñoz Basso
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Alex Lamata Cotet
00:17:40 (Tr: 0:17:40)

T. real: 00:16:54

T. oficial: 00:16:54

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:38:43

Cat:ABSM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: sense club

0:17:47
00:16:54
0:16:01
i
Albert Ruz Quadrada
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Chakir El Hamdouini
00:16:14 (Tr: 0:16:14)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:27 (Tr: 0:17:27)
i
Sergi Garcia Ceballos
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Gael Muñoz Basso
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Alex Lamata Cotet
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Oscar Rodriguez Rodriguez
00:17:46 (Tr: 0:17:46)

T. real: 00:17:27

T. oficial: 00:17:27

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:39:16

Cat:ABSM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: ca canovelles

0:18:53
00:17:27
0:16:01
i
Albert Ruz Quadrada
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
i
Chakir El Hamdouini
00:16:14 (Tr: 0:16:14)
i
Donnelly Edward
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Sergi Garcia Ceballos
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Gael Muñoz Basso
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Alex Lamata Cotet
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Oscar Rodriguez Rodriguez
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
i
Mimoun Elmriny
00:17:54 (Tr: 0:17:54)

T. real: 00:17:31

T. oficial: 00:17:31

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:39:20

Cat:ABSM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club:

0:18:48
00:17:31
0:16:14
i
Chakir El Hamdouini
00:16:14 (Tr: 0:16:14)
i
Donnelly Edward
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:27 (Tr: 0:17:27)
i
Gael Muñoz Basso
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Alex Lamata Cotet
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Oscar Rodriguez Rodriguez
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
i
Mimoun Elmriny
00:17:54 (Tr: 0:17:54)

T. real: 00:17:33

T. oficial: 00:17:33

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:39:22

Cat:ABSM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: uge badalona

0:18:13
00:17:33
0:16:54
i
Donnelly Edward
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:27 (Tr: 0:17:27)
i
Sergi Garcia Ceballos
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Alex Lamata Cotet
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Oscar Rodriguez Rodriguez
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
i
Mimoun Elmriny
00:17:54 (Tr: 0:17:54)

T. real: 00:17:40

T. oficial: 00:17:40

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:39:29

Cat:ABSM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: uge badalona

0:18:57
00:17:40
0:16:24
i
Donnelly Edward
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:27 (Tr: 0:17:27)
i
Sergi Garcia Ceballos
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Gael Muñoz Basso
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Oscar Rodriguez Rodriguez
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
i
Mimoun Elmriny
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
i
Eduardo Rodriguez Alonso
00:18:57 (Tr: 0:18:57)

T. real: 00:17:46

T. oficial: 00:17:46

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:39:35

Cat:ABSM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: j.a.berga

0:19:05
00:17:46
0:16:27
i
Donnelly Edward
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:27 (Tr: 0:17:27)
i
Sergi Garcia Ceballos
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Gael Muñoz Basso
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Alex Lamata Cotet
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Mimoun Elmriny
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
i
Eduardo Rodriguez Alonso
00:18:57 (Tr: 0:18:57)
i
Diego Sánchez-izquierdo Villar
00:19:05 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:17:54

T. oficial: 00:17:54

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:39:43

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club:

0:19:14
00:17:54
0:16:34
i
Donnelly Edward
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:27 (Tr: 0:17:27)
i
Sergi Garcia Ceballos
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Gael Muñoz Basso
00:17:33 (Tr: 0:17:33)
i
Alex Lamata Cotet
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Oscar Rodriguez Rodriguez
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
i
Eduardo Rodriguez Alonso
00:18:57 (Tr: 0:18:57)
i
Diego Sánchez-izquierdo Villar
00:19:05 (Tr: 0:19:05)
i
Guillem Vidiella Conchan
00:19:14 (Tr: 0:19:14)

T. real: 00:18:57

T. oficial: 00:18:57

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:40:46

Cat:ABSM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: uca

0:20:13
00:18:57
0:17:40
i
Alex Lamata Cotet
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
i
Oscar Rodriguez Rodriguez
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
i
Mimoun Elmriny
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
i
Diego Sánchez-izquierdo Villar
00:19:05 (Tr: 0:19:05)
i
Guillem Vidiella Conchan
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alejandro Melendez Padri
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alain Abad Dueñas
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
i
David Martín Valero
00:19:29 (Tr: 0:19:29)
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)

T. real: 00:19:05

T. oficial: 00:19:05

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:40:54

Cat:ABSM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: laietania

0:20:23
00:19:05
0:17:46
i
Oscar Rodriguez Rodriguez
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
i
Mimoun Elmriny
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
i
Eduardo Rodriguez Alonso
00:18:57 (Tr: 0:18:57)
i
Guillem Vidiella Conchan
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alejandro Melendez Padri
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alain Abad Dueñas
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
i
David Martín Valero
00:19:29 (Tr: 0:19:29)
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)

T. real: 00:19:14

T. oficial: 00:19:14

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:41:03

Cat:ABSM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club:

0:20:34
00:19:14
0:17:54
i
Mimoun Elmriny
00:17:54 (Tr: 0:17:54)
i
Eduardo Rodriguez Alonso
00:18:57 (Tr: 0:18:57)
i
Diego Sánchez-izquierdo Villar
00:19:05 (Tr: 0:19:05)
i
Alejandro Melendez Padri
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alain Abad Dueñas
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
i
David Martín Valero
00:19:29 (Tr: 0:19:29)
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)

T. real: 00:19:14

T. oficial: 00:19:14

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:41:03

Cat:ABSM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: canb

0:19:38
00:19:14
0:18:49
i
Eduardo Rodriguez Alonso
00:18:57 (Tr: 0:18:57)
i
Diego Sánchez-izquierdo Villar
00:19:05 (Tr: 0:19:05)
i
Guillem Vidiella Conchan
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alain Abad Dueñas
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
i
David Martín Valero
00:19:29 (Tr: 0:19:29)
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:19:23

T. oficial: 00:19:23

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:41:12

Cat:ABSM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: los martes con dios

0:20:06
00:19:23
0:18:39
i
Eduardo Rodriguez Alonso
00:18:57 (Tr: 0:18:57)
i
Diego Sánchez-izquierdo Villar
00:19:05 (Tr: 0:19:05)
i
Guillem Vidiella Conchan
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alejandro Melendez Padri
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
David Martín Valero
00:19:29 (Tr: 0:19:29)
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)

T. real: 00:19:29

T. oficial: 00:19:29

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:41:18

Cat:ABSM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: a.a.catalunya

0:20:15
00:19:29
0:18:43
i
Eduardo Rodriguez Alonso
00:18:57 (Tr: 0:18:57)
i
Diego Sánchez-izquierdo Villar
00:19:05 (Tr: 0:19:05)
i
Guillem Vidiella Conchan
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alejandro Melendez Padri
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alain Abad Dueñas
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)

T. real: 00:19:38

T. oficial: 00:19:38

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:41:27

Cat:ABSM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club:

0:20:41
00:19:38
0:18:36
i
Eduardo Rodriguez Alonso
00:18:57 (Tr: 0:18:57)
i
Diego Sánchez-izquierdo Villar
00:19:05 (Tr: 0:19:05)
i
Guillem Vidiella Conchan
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alejandro Melendez Padri
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Alain Abad Dueñas
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
i
David Martín Valero
00:19:29 (Tr: 0:19:29)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Joel Pico Martinez
00:20:41 (Tr: 0:20:41)

T. real: 00:20:06

T. oficial: 00:20:06

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:41:55

Cat:ABSM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: club atletisme calella

0:20:50
00:20:06
0:19:23
i
Alain Abad Dueñas
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
i
David Martín Valero
00:19:29 (Tr: 0:19:29)
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Joel Pico Martinez
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Hamza Es-sadiq
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laura Prieto Swimen
00:20:49 (Tr: 0:20:49)

T. real: 00:20:15

T. oficial: 00:20:15

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:42:04

Cat:ABSM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: club atletisme calella

0:21:00
00:20:15
0:19:29
i
David Martín Valero
00:19:29 (Tr: 0:19:29)
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Joel Pico Martinez
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Hamza Es-sadiq
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laura Prieto Swimen
00:20:49 (Tr: 0:20:49)
i
David Leon Caro
00:20:51 (Tr: 0:20:51)

T. real: 00:20:41

T. oficial: 00:20:41

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:42:30

Cat:ABSM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: penya apa anem-hi

0:21:44
00:20:41
0:19:38
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Hamza Es-sadiq
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laura Prieto Swimen
00:20:49 (Tr: 0:20:49)
i
David Leon Caro
00:20:51 (Tr: 0:20:51)

T. real: 00:20:42

T. oficial: 00:20:42

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:42:31

Cat:ABSM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

0:21:18
00:20:42
0:20:06
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Joel Pico Martinez
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Hamza Es-sadiq
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laura Prieto Swimen
00:20:49 (Tr: 0:20:49)
i
David Leon Caro
00:20:51 (Tr: 0:20:51)

T. real: 00:20:48

T. oficial: 00:20:48

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:42:37

Cat:ABSM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: amisi

0:21:57
00:20:48
0:19:39
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Joel Pico Martinez
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Laura Prieto Swimen
00:20:49 (Tr: 0:20:49)
i
David Leon Caro
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Berta Bruguera López
00:21:57 (Tr: 0:21:57)

T. real: 00:20:49

T. oficial: 00:20:49

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:42:38

Cat:ABSF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:21:49

Sexe:F

Ritme: 4:01 min/km

Club: f.c.barcelona

0:22:08
00:20:49
0:19:29
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Joel Pico Martinez
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Hamza Es-sadiq
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
David Leon Caro
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Berta Bruguera López
00:21:57 (Tr: 0:21:57)
i
Soledad Avellaneda
00:22:08 (Tr: 0:22:08)

T. real: 00:20:51

T. oficial: 00:20:51

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:42:40

Cat:ABSM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: club atletisme calella

0:22:27
00:20:51
0:19:15
i
Alain Abad Dueñas
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
i
David Martín Valero
00:19:29 (Tr: 0:19:29)
i
Jaime De La Cruz Rodriguez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Antonio Tigri Valdivia
00:20:06 (Tr: 0:20:06)
i
Thomas Gauci
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Joel Pico Martinez
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Hamza Es-sadiq
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laura Prieto Swimen
00:20:49 (Tr: 0:20:49)
i
Berta Bruguera López
00:21:57 (Tr: 0:21:57)
i
Soledad Avellaneda
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Dominic Carpio Picón
00:22:27 (Tr: 0:22:27)

T. real: 00:21:57

T. oficial: 00:21:57

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:43:46

Cat:ABSF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:21:49

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: c.e. katoa barcelona

0:23:35
00:21:57
0:20:18
i
Joel Pico Martinez
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Hamza Es-sadiq
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laura Prieto Swimen
00:20:49 (Tr: 0:20:49)
i
David Leon Caro
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Soledad Avellaneda
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Dominic Carpio Picón
00:22:27 (Tr: 0:22:27)
i
Jordina Castellar Vazquez
00:23:35 (Tr: 0:23:35)

T. real: 00:22:08

T. oficial: 00:22:08

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:43:57

Cat:ABSF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:21:49

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club: c. a. nou barris

0:23:36
00:22:08
0:20:40
i
Joel Pico Martinez
00:20:41 (Tr: 0:20:41)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Hamza Es-sadiq
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laura Prieto Swimen
00:20:49 (Tr: 0:20:49)
i
David Leon Caro
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Berta Bruguera López
00:21:57 (Tr: 0:21:57)
i
Dominic Carpio Picón
00:22:27 (Tr: 0:22:27)
i
Jordina Castellar Vazquez
00:23:35 (Tr: 0:23:35)
i
Mahroof Un Nisa
00:23:36 (Tr: 0:23:36)

T. real: 00:22:27

T. oficial: 00:22:27

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:44:16

Cat:ABSM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: ca canovelles

0:24:03
00:22:27
0:20:51
i
David Leon Caro
00:20:51 (Tr: 0:20:51)
i
Berta Bruguera López
00:21:57 (Tr: 0:21:57)
i
Soledad Avellaneda
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Jordina Castellar Vazquez
00:23:35 (Tr: 0:23:35)
i
Mahroof Un Nisa
00:23:36 (Tr: 0:23:36)
i
Anna Olivares Grané
00:23:40 (Tr: 0:23:40)

T. real: 00:23:35

T. oficial: 00:23:35

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:45:24

Cat:AbsF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:21:49

Sexe:F

Ritme: 4:34 min/km

Club: team trirelay

0:25:14
00:23:35
0:21:57
i
Berta Bruguera López
00:21:57 (Tr: 0:21:57)
i
Soledad Avellaneda
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Dominic Carpio Picón
00:22:27 (Tr: 0:22:27)
i
Mahroof Un Nisa
00:23:36 (Tr: 0:23:36)
i
Anna Olivares Grané
00:23:40 (Tr: 0:23:40)
i
Isabel Rubio Rodriguez
00:24:15 (Tr: 0:24:15)

T. real: 00:23:36

T. oficial: 00:23:36

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:45:25

Cat:ABSM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:11:21:49

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: amisi

0:25:03
00:23:36
0:22:08
i
Soledad Avellaneda
00:22:08 (Tr: 0:22:08)
i
Dominic Carpio Picón
00:22:27 (Tr: 0:22:27)
i
Jordina Castellar Vazquez
00:23:35 (Tr: 0:23:35)
i
Anna Olivares Grané
00:23:40 (Tr: 0:23:40)
i
Isabel Rubio Rodriguez
00:24:15 (Tr: 0:24:15)

T. real: 00:23:40

T. oficial: 00:23:40

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:45:29

Cat:ABSF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:21:49

Sexe:F

Ritme: 4:35 min/km

Club: uge badalona

0:24:53
00:23:40
0:22:27
i
Dominic Carpio Picón
00:22:27 (Tr: 0:22:27)
i
Jordina Castellar Vazquez
00:23:35 (Tr: 0:23:35)
i
Mahroof Un Nisa
00:23:36 (Tr: 0:23:36)
i
Isabel Rubio Rodriguez
00:24:15 (Tr: 0:24:15)

T. real: 00:24:15

T. oficial: 00:24:15

Inici real: 11:21:49

Hora meta: 11:46:04

Cat:ABSF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:21:49

Sexe:F

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:24:56
00:24:15
0:23:35
i
Jordina Castellar Vazquez
00:23:35 (Tr: 0:23:35)
i
Mahroof Un Nisa
00:23:36 (Tr: 0:23:36)
i
Anna Olivares Grané
00:23:40 (Tr: 0:23:40)