SubCurses

8RESULTATS

1r CROS SANT CEBRIÀ DE VALLALTA

SB14MF

12 febrer 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:07:59

T. oficial: 00:07:59

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:03:13

Cat:SB14M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: team trirelay

0:08:34
00:07:59
0:07:24
i
Arnau Perez
00:08:07 (Tr: 0:08:07)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Pau Rivero Martinez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Arnau Garcia Morales
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Laia Rodriguez García
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:34 (Tr: 0:08:34)

T. real: 00:08:07

T. oficial: 00:08:07

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:03:21

Cat:SB14M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: escola triatlo montornés

0:08:34
00:08:07
0:07:40
i
Mohamed Stitou
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Pau Rivero Martinez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Arnau Garcia Morales
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Laia Rodriguez García
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:34 (Tr: 0:08:34)

T. real: 00:08:15

T. oficial: 00:08:15

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:03:29

Cat:SB14M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: creu groga triatló

0:08:34
00:08:15
0:07:55
i
Mohamed Stitou
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Arnau Perez
00:08:07 (Tr: 0:08:07)
i
Pau Rivero Martinez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Arnau Garcia Morales
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Laia Rodriguez García
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:34 (Tr: 0:08:34)

T. real: 00:08:25

T. oficial: 00:08:25

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:03:39

Cat:SB14M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club:

0:08:50
00:08:25
0:07:59
i
Mohamed Stitou
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Arnau Perez
00:08:07 (Tr: 0:08:07)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Arnau Garcia Morales
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Laia Rodriguez García
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:34 (Tr: 0:08:34)

T. real: 00:08:32

T. oficial: 00:08:32

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:03:46

Cat:SB14M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: cnc

0:08:56
00:08:32
0:08:07
i
Arnau Perez
00:08:07 (Tr: 0:08:07)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Pau Rivero Martinez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Laia Rodriguez García
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:51 (Tr: 0:08:51)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:56 (Tr: 0:08:56)

T. real: 00:08:34

T. oficial: 00:08:34

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:03:48

Cat:SB14F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:55:14

Sexe:F

Ritme: 3:34 min/km

Club: escola triatló montornés

0:08:56
00:08:34
0:08:12
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Pau Rivero Martinez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Arnau Garcia Morales
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:51 (Tr: 0:08:51)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:56 (Tr: 0:08:56)

T. real: 00:08:34

T. oficial: 00:08:34

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:03:48

Cat:SB14M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: cd palafolls

0:08:59
00:08:34
0:08:09
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Pau Rivero Martinez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Arnau Garcia Morales
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Laia Rodriguez García
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:51 (Tr: 0:08:51)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:56 (Tr: 0:08:56)
i
Anouar Bjarho
00:08:59 (Tr: 0:08:59)

T. real: 00:08:51

T. oficial: 00:08:51

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:05

Cat:SB14M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: uge badalona

0:09:09
00:08:51
0:08:32
i
Arnau Garcia Morales
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Laia Rodriguez García
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:56 (Tr: 0:08:56)
i
Anouar Bjarho
00:08:59 (Tr: 0:08:59)
i
Ylenia Monje San Millán
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Tom Guallar Brown
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Martí Valls Molina
00:09:08 (Tr: 0:09:08)

T. real: 00:08:56

T. oficial: 00:08:56

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:10

Cat:SB14M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: club atletisme calella

0:09:18
00:08:56
0:08:34
i
Laia Rodriguez García
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:51 (Tr: 0:08:51)
i
Anouar Bjarho
00:08:59 (Tr: 0:08:59)
i
Ylenia Monje San Millán
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Tom Guallar Brown
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Martí Valls Molina
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)

T. real: 00:08:59

T. oficial: 00:08:59

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:13

Cat:SB14M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

0:09:24
00:08:59
0:08:34
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:34 (Tr: 0:08:34)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:51 (Tr: 0:08:51)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:56 (Tr: 0:08:56)
i
Ylenia Monje San Millán
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Tom Guallar Brown
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Martí Valls Molina
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Aina López Iranzo
00:09:21 (Tr: 0:09:21)

T. real: 00:09:01

T. oficial: 00:09:01

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:15

Cat:SB14F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:55:14

Sexe:F

Ritme: 3:46 min/km

Club: uge badalona

0:09:14
00:09:01
0:08:48
i
Llibert Monje San Millán
00:08:51 (Tr: 0:08:51)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:56 (Tr: 0:08:56)
i
Anouar Bjarho
00:08:59 (Tr: 0:08:59)
i
Tom Guallar Brown
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Martí Valls Molina
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:09:14 (Tr: 0:09:14)

T. real: 00:09:01

T. oficial: 00:09:01

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:15

Cat:SB14M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: ca sant celoni

0:09:17
00:09:01
0:08:46
i
Llibert Monje San Millán
00:08:51 (Tr: 0:08:51)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:56 (Tr: 0:08:56)
i
Anouar Bjarho
00:08:59 (Tr: 0:08:59)
i
Ylenia Monje San Millán
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Martí Valls Molina
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)

T. real: 00:09:08

T. oficial: 00:09:08

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:22

Cat:SB14M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: uge badalona

0:09:21
00:09:08
0:08:55
i
Otger Salvà Garcia
00:08:56 (Tr: 0:08:56)
i
Anouar Bjarho
00:08:59 (Tr: 0:08:59)
i
Ylenia Monje San Millán
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Tom Guallar Brown
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:21 (Tr: 0:09:21)

T. real: 00:09:14

T. oficial: 00:09:14

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:28

Cat:SB14M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: club atletisme calella

0:09:26
00:09:14
0:09:01
i
Ylenia Monje San Millán
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Tom Guallar Brown
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Martí Valls Molina
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Aina López Iranzo
00:09:21 (Tr: 0:09:21)

T. real: 00:09:17

T. oficial: 00:09:17

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:31

Cat:SB14M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:09:32
00:09:17
0:09:01
i
Tom Guallar Brown
00:09:01 (Tr: 0:09:01)
i
Martí Valls Molina
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Aina López Iranzo
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Mario Alcaide Galeano
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Pau Luque Fradera
00:09:28 (Tr: 0:09:28)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:29 (Tr: 0:09:29)

T. real: 00:09:21

T. oficial: 00:09:21

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:35

Cat:SB14F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:55:14

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: team trirelay

0:09:34
00:09:21
0:09:08
i
Martí Valls Molina
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Aina López Iranzo
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Mario Alcaide Galeano
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Pau Luque Fradera
00:09:28 (Tr: 0:09:28)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:29 (Tr: 0:09:29)

T. real: 00:09:21

T. oficial: 00:09:21

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:35

Cat:SB14F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:55:14

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: ect

0:09:29
00:09:21
0:09:13
i
Tomàs Claramunt Buch
00:09:14 (Tr: 0:09:14)
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Mario Alcaide Galeano
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Pau Luque Fradera
00:09:28 (Tr: 0:09:28)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:29 (Tr: 0:09:29)

T. real: 00:09:27

T. oficial: 00:09:27

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:41

Cat:SB14M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:09:39
00:09:27
0:09:14
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Aina López Iranzo
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Pau Luque Fradera
00:09:28 (Tr: 0:09:28)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
David Ferrer Poch
00:09:39 (Tr: 0:09:39)

T. real: 00:09:28

T. oficial: 00:09:28

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:42

Cat:SB14M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: club esportiu trikids

0:09:41
00:09:28
0:09:16
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Aina López Iranzo
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Mario Alcaide Galeano
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
David Ferrer Poch
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Theo Pérez Jiménez
00:09:41 (Tr: 0:09:41)

T. real: 00:09:29

T. oficial: 00:09:29

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:43

Cat:SB14M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: club esportiu trikids

0:09:41
00:09:29
0:09:16
i
Oriol Colomer
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Aina López Iranzo
00:09:21 (Tr: 0:09:21)
i
Mario Alcaide Galeano
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Pau Luque Fradera
00:09:28 (Tr: 0:09:28)
i
David Ferrer Poch
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Theo Pérez Jiménez
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:41 (Tr: 0:09:41)

T. real: 00:09:39

T. oficial: 00:09:39

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:53

Cat:SB14M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: fundació creu groga triatló

0:09:52
00:09:39
0:09:27
i
Mario Alcaide Galeano
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Pau Luque Fradera
00:09:28 (Tr: 0:09:28)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Theo Pérez Jiménez
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Alvaro Carrasco
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Joan De Roca
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Alejandro Belart Merino
00:09:49 (Tr: 0:09:49)

T. real: 00:09:41

T. oficial: 00:09:41

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:55

Cat:SB14M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: club atletisme calella

0:09:53
00:09:41
0:09:28
i
Pau Luque Fradera
00:09:28 (Tr: 0:09:28)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
David Ferrer Poch
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Alvaro Carrasco
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Joan De Roca
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Alejandro Belart Merino
00:09:49 (Tr: 0:09:49)

T. real: 00:09:41

T. oficial: 00:09:41

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:55

Cat:SB14F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:55:14

Sexe:F

Ritme: 4:02 min/km

Club: club esportiu trikids

0:09:54
00:09:41
0:09:29
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
David Ferrer Poch
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Theo Pérez Jiménez
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Alvaro Carrasco
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Joan De Roca
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Alejandro Belart Merino
00:09:49 (Tr: 0:09:49)

T. real: 00:09:43

T. oficial: 00:09:43

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:57

Cat:SB14M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:09:47
00:09:43
0:09:39
i
David Ferrer Poch
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Theo Pérez Jiménez
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Joan De Roca
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)

T. real: 00:09:45

T. oficial: 00:09:45

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:04:59

Cat:SB14M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:09:50
00:09:45
0:09:41
i
Theo Pérez Jiménez
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Alvaro Carrasco
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Alejandro Belart Merino
00:09:49 (Tr: 0:09:49)

T. real: 00:09:46

T. oficial: 00:09:46

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:05:00

Cat:SB14M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: ca laietania

0:09:54
00:09:46
0:09:38
i
David Ferrer Poch
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Theo Pérez Jiménez
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Alvaro Carrasco
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Joan De Roca
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Alejandro Belart Merino
00:09:49 (Tr: 0:09:49)
i
Ona Castella
00:09:54 (Tr: 0:09:54)

T. real: 00:09:47

T. oficial: 00:09:47

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:05:01

Cat:SB14M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: c.a.malgrat

0:09:59
00:09:47
0:09:35
i
David Ferrer Poch
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Theo Pérez Jiménez
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Alvaro Carrasco
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Joan De Roca
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Alejandro Belart Merino
00:09:49 (Tr: 0:09:49)
i
Ona Castella
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
Ona Dorca
00:09:59 (Tr: 0:09:59)

T. real: 00:09:49

T. oficial: 00:09:49

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:05:03

Cat:SB14M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:55:14

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

0:09:59
00:09:49
0:09:38
i
David Ferrer Poch
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Theo Pérez Jiménez
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Alvaro Carrasco
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Joan De Roca
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Ona Castella
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
Ona Dorca
00:09:59 (Tr: 0:09:59)

T. real: 00:09:54

T. oficial: 00:09:54

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:05:08

Cat:SB14F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:55:14

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club:

0:10:03
00:09:54
0:09:46
i
Lluc Espín Díaz
00:09:46 (Tr: 0:09:46)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Alejandro Belart Merino
00:09:49 (Tr: 0:09:49)
i
Ona Dorca
00:09:59 (Tr: 0:09:59)

T. real: 00:09:59

T. oficial: 00:09:59

Inici real: 10:55:14

Hora meta: 11:05:13

Cat:SB14F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:55:14

Sexe:F

Ritme: 4:10 min/km

Club: escola catalana de triatló

0:10:11
00:09:59
0:09:47
i
Oriol Esteve Leo
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Alejandro Belart Merino
00:09:49 (Tr: 0:09:49)
i
Ona Castella
00:09:54 (Tr: 0:09:54)