SubCurses

8RESULTATS

Cross de Matadepera 2019

Homes

12 maig 2019

Dones Homes

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:25:36

T. oficial: 00:25:36

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 09:57:25

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: jas

0:27:58
00:25:36
0:23:14
Josue Boyano Aguera
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Victor Tudela Fernandez
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
Fernando Chamorro Serrano
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Frederic Borrell Avila
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)

T. real: 00:26:40

T. oficial: 00:26:40

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 09:58:29

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: u. a. terrassa

0:27:58
00:26:40
0:25:21
i
Alejandro Avellaneda
00:25:36 (Tr: 0:25:36)
i
Victor Tudela Fernandez
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
Fernando Chamorro Serrano
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Frederic Borrell Avila
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)

T. real: 00:26:57

T. oficial: 00:26:57

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 09:58:46

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club:

0:28:19
00:26:57
0:25:36
i
Alejandro Avellaneda
00:25:36 (Tr: 0:25:36)
Josue Boyano Aguera
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
Fernando Chamorro Serrano
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Frederic Borrell Avila
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)

T. real: 00:27:22

T. oficial: 00:27:22

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 09:59:11

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: los martes con dios

0:29:07
00:27:22
0:25:36
i
Alejandro Avellaneda
00:25:36 (Tr: 0:25:36)
Josue Boyano Aguera
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Victor Tudela Fernandez
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
i
Frederic Borrell Avila
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Alberto Lao Urbano
00:28:20 (Tr: 0:28:20)
Jose antonio Escamilla Arjona
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
Abel Ortega Carrasco
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Carlos Duran Garrido
00:28:44 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:27:29

T. oficial: 00:27:29

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 09:59:18

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: j.a. sabadell

0:28:20
00:27:29
0:26:38
Josue Boyano Aguera
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Victor Tudela Fernandez
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
Fernando Chamorro Serrano
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Alberto Lao Urbano
00:28:20 (Tr: 0:28:20)

T. real: 00:27:50

T. oficial: 00:27:50

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 09:59:39

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: cm sigueme

0:28:43
00:27:50
0:26:57
i
Victor Tudela Fernandez
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
Fernando Chamorro Serrano
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Frederic Borrell Avila
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Alberto Lao Urbano
00:28:20 (Tr: 0:28:20)
Jose antonio Escamilla Arjona
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
Abel Ortega Carrasco
00:28:33 (Tr: 0:28:33)

T. real: 00:27:58

T. oficial: 00:27:58

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 09:59:47

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: club atletisme gava

0:28:35
00:27:58
0:27:22
Fernando Chamorro Serrano
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Frederic Borrell Avila
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
Alberto Lao Urbano
00:28:20 (Tr: 0:28:20)
Jose antonio Escamilla Arjona
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
Abel Ortega Carrasco
00:28:33 (Tr: 0:28:33)

T. real: 00:28:20

T. oficial: 00:28:20

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 10:00:09

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: lahistoriacorre

0:29:11
00:28:20
0:27:29
i
Frederic Borrell Avila
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Jose antonio Escamilla Arjona
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
Abel Ortega Carrasco
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Carlos Duran Garrido
00:28:44 (Tr: 0:28:44)

T. real: 00:28:26

T. oficial: 00:28:26

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 10:00:15

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club:

0:29:40
00:28:26
0:27:12
Fernando Chamorro Serrano
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Frederic Borrell Avila
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Alberto Lao Urbano
00:28:20 (Tr: 0:28:20)
Abel Ortega Carrasco
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Carlos Duran Garrido
00:28:44 (Tr: 0:28:44)
i
Manuel Galan Luque
00:29:40 (Tr: 0:29:40)

T. real: 00:28:33

T. oficial: 00:28:33

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 10:00:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: u. a. terrassa

0:29:50
00:28:33
0:27:16
Fernando Chamorro Serrano
00:27:22 (Tr: 0:27:22)
i
Frederic Borrell Avila
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Alberto Lao Urbano
00:28:20 (Tr: 0:28:20)
Jose antonio Escamilla Arjona
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
i
Carlos Duran Garrido
00:28:44 (Tr: 0:28:44)
i
Manuel Galan Luque
00:29:40 (Tr: 0:29:40)
Antonio Rodriguez Guillen
00:29:50 (Tr: 0:29:50)

T. real: 00:28:44

T. oficial: 00:28:44

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 10:00:33

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club:

0:29:58
00:28:44
0:27:31
Miguel angel Dominguez Vaquero
00:27:50 (Tr: 0:27:50)
i
Carlos Perez Guerrero
00:27:58 (Tr: 0:27:58)
Alberto Lao Urbano
00:28:20 (Tr: 0:28:20)
Jose antonio Escamilla Arjona
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
Abel Ortega Carrasco
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Manuel Galan Luque
00:29:40 (Tr: 0:29:40)
Antonio Rodriguez Guillen
00:29:50 (Tr: 0:29:50)
i
Manuel Perez Carmona
00:29:58 (Tr: 0:29:58)

T. real: 00:29:40

T. oficial: 00:29:40

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 10:01:29

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:30:54
00:29:40
0:28:26
Jose antonio Escamilla Arjona
00:28:26 (Tr: 0:28:26)
Abel Ortega Carrasco
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Carlos Duran Garrido
00:28:44 (Tr: 0:28:44)
Antonio Rodriguez Guillen
00:29:50 (Tr: 0:29:50)
i
Manuel Perez Carmona
00:29:58 (Tr: 0:29:58)
David Gonzalez Dominguez
00:30:12 (Tr: 0:30:12)

T. real: 00:29:50

T. oficial: 00:29:50

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 10:01:39

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: sparta cunit

0:31:08
00:29:50
0:28:33
Abel Ortega Carrasco
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Carlos Duran Garrido
00:28:44 (Tr: 0:28:44)
i
Manuel Galan Luque
00:29:40 (Tr: 0:29:40)
i
Manuel Perez Carmona
00:29:58 (Tr: 0:29:58)
David Gonzalez Dominguez
00:30:12 (Tr: 0:30:12)

T. real: 00:29:58

T. oficial: 00:29:58

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 10:01:47

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: c. de fons viladecavalls

0:31:12
00:29:58
0:28:44
i
Carlos Duran Garrido
00:28:44 (Tr: 0:28:44)
i
Manuel Galan Luque
00:29:40 (Tr: 0:29:40)
Antonio Rodriguez Guillen
00:29:50 (Tr: 0:29:50)
David Gonzalez Dominguez
00:30:12 (Tr: 0:30:12)

T. real: 00:30:12

T. oficial: 00:30:12

Inici real: 09:31:49

Hora meta: 10:02:01

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:31:49

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: c.a. nou barris

0:30:43
00:30:12
0:29:40
i
Manuel Galan Luque
00:29:40 (Tr: 0:29:40)
Antonio Rodriguez Guillen
00:29:50 (Tr: 0:29:50)
i
Manuel Perez Carmona
00:29:58 (Tr: 0:29:58)