Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

DUATLÓ CARRETERA VILA DE RIPOLLET

Duatlo

28 agost 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:05:48

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:16:17

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: duo fitness

T1: 0:20:46

Hora T1 : 09:31:15

Pos T1 : 36

-

T2: 0:22:31

Hora T2 : 09:33:01

Pos T2 : 46

Y 10 posicions

T3: 0:53:50

Hora T3 : 10:04:19

Pos T3 : 35

X 11 posicions

T4: 0:53:56

Hora T4 : 10:04:26

Pos T4 : 35

Z

Meta: 1:05:48

Hora meta: 10:16:17

Pos meta : 31

X 4 posicions

1:06:27
01:05:50
1:05:13
Sergi Barea
01:05:56 (Tr: 1:05:54)
i
Jose maría Nevado Diaz
01:06:18 (Tr: 1:06:15)
Roger Bou Prat
01:06:18 (Tr: 1:06:16)
Carlos Cardero Garcia
01:06:17 (Tr: 1:06:16)
Ruben Albacete Rodriguez
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
Claudia Escarate
01:06:27 (Tr: 1:06:25)

T. real: 01:05:54

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:16:23

Cat:AbsM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club:

T1: 0:20:14

Hora T1 : 09:30:43

Pos T1 : 30

-

T2: 0:21:43

Hora T2 : 09:32:13

Pos T2 : 32

Y 2 posicions

T3: 0:54:43

Hora T3 : 10:05:13

Pos T3 : 40

Y 8 posicions

T4: 0:54:49

Hora T4 : 10:05:19

Pos T4 : 40

Z

Meta: 1:05:54

Hora meta: 10:16:23

Pos meta : 32

X 8 posicions

1:06:27
01:05:56
1:05:26
i
José maría Clares Diaz
01:05:50 (Tr: 1:05:48)
i
Jose maría Nevado Diaz
01:06:18 (Tr: 1:06:15)
Roger Bou Prat
01:06:18 (Tr: 1:06:16)
Carlos Cardero Garcia
01:06:17 (Tr: 1:06:16)
Ruben Albacete Rodriguez
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
Claudia Escarate
01:06:27 (Tr: 1:06:25)

T. real: 01:06:15

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:16:45

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: gas triatló

T1: 0:20:59

Hora T1 : 09:31:29

Pos T1 : 40

-

T2: 0:22:22

Hora T2 : 09:32:52

Pos T2 : 40

Z

T3: 0:53:36

Hora T3 : 10:04:06

Pos T3 : 31

X 9 posicions

T4: 0:53:43

Hora T4 : 10:04:13

Pos T4 : 32

Y 1 posició

Meta: 1:06:15

Hora meta: 10:16:45

Pos meta : 33

Y 1 posició

1:06:46
01:06:18
1:05:50
i
José maría Clares Diaz
01:05:50 (Tr: 1:05:48)
Sergi Barea
01:05:56 (Tr: 1:05:54)
Roger Bou Prat
01:06:18 (Tr: 1:06:16)
Carlos Cardero Garcia
01:06:17 (Tr: 1:06:16)
Ruben Albacete Rodriguez
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
Claudia Escarate
01:06:27 (Tr: 1:06:25)

T. real: 01:06:16

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:16:45

Cat:AbsM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: m.c runners

T1: 0:21:01

Hora T1 : 09:31:31

Pos T1 : 42

-

T2: 0:22:41

Hora T2 : 09:33:11

Pos T2 : 50

Y 8 posicions

T3: 0:53:41

Hora T3 : 10:04:11

Pos T3 : 34

X 16 posicions

T4: 0:53:48

Hora T4 : 10:04:18

Pos T4 : 34

Z

Meta: 1:06:16

Hora meta: 10:16:45

Pos meta : 34

Z

1:06:47
01:06:18
1:05:50
i
José maría Clares Diaz
01:05:50 (Tr: 1:05:48)
Sergi Barea
01:05:56 (Tr: 1:05:54)
i
Jose maría Nevado Diaz
01:06:18 (Tr: 1:06:15)
Carlos Cardero Garcia
01:06:17 (Tr: 1:06:16)
Ruben Albacete Rodriguez
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
Claudia Escarate
01:06:27 (Tr: 1:06:25)

T. real: 01:06:16

Inici real: 09:10:28

Hora meta: 10:16:44

Cat:Vt2M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club:

T1: 0:21:22

Hora T1 : 09:31:50

Pos T1 : 51

-

T2: 0:22:42

Hora T2 : 09:33:10

Pos T2 : 51

Z

T3: 0:54:13

Hora T3 : 10:04:41

Pos T3 : 36

X 15 posicions

T4: 0:54:20

Hora T4 : 10:04:48

Pos T4 : 36

Z

Meta: 1:06:16

Hora meta: 10:16:44

Pos meta : 35

X 1 posició

1:06:53
01:06:17
1:05:40
i
José maría Clares Diaz
01:05:50 (Tr: 1:05:48)
Sergi Barea
01:05:56 (Tr: 1:05:54)
i
Jose maría Nevado Diaz
01:06:18 (Tr: 1:06:15)
Roger Bou Prat
01:06:18 (Tr: 1:06:16)
Ruben Albacete Rodriguez
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
Claudia Escarate
01:06:27 (Tr: 1:06:25)
Daniel García Bello
01:06:53 (Tr: 1:06:52)

T. real: 01:06:23

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:16:52

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club:

T1: 0:20:20

Hora T1 : 09:30:49

Pos T1 : 33

-

T2: 0:21:35

Hora T2 : 09:32:04

Pos T2 : 30

X 3 posicions

T3: 0:53:40

Hora T3 : 10:04:09

Pos T3 : 33

Y 3 posicions

T4: 0:53:48

Hora T4 : 10:04:17

Pos T4 : 33

Z

Meta: 1:06:23

Hora meta: 10:16:52

Pos meta : 36

Y 3 posicions

1:06:58
01:06:25
1:05:52
Sergi Barea
01:05:56 (Tr: 1:05:54)
i
Jose maría Nevado Diaz
01:06:18 (Tr: 1:06:15)
Roger Bou Prat
01:06:18 (Tr: 1:06:16)
Carlos Cardero Garcia
01:06:17 (Tr: 1:06:16)
Claudia Escarate
01:06:27 (Tr: 1:06:25)
Daniel García Bello
01:06:53 (Tr: 1:06:52)
i
Javier Buisan Guarga
01:06:58 (Tr: 1:06:58)

T. real: 01:06:25

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:16:54

Cat:AbsF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:10:27

Sexe:F

Ritme:

Club: club funrunners

T1: 0:19:36

Hora T1 : 09:30:05

Pos T1 : 25

-

T2: 0:21:18

Hora T2 : 09:31:47

Pos T2 : 28

Y 3 posicions

T3: 0:55:17

Hora T3 : 10:05:47

Pos T3 : 44

Y 16 posicions

T4: 0:55:24

Hora T4 : 10:05:54

Pos T4 : 44

Z

Meta: 1:06:25

Hora meta: 10:16:54

Pos meta : 37

X 7 posicions

1:07:02
01:06:27
1:05:53
Sergi Barea
01:05:56 (Tr: 1:05:54)
i
Jose maría Nevado Diaz
01:06:18 (Tr: 1:06:15)
Roger Bou Prat
01:06:18 (Tr: 1:06:16)
Carlos Cardero Garcia
01:06:17 (Tr: 1:06:16)
Ruben Albacete Rodriguez
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
Daniel García Bello
01:06:53 (Tr: 1:06:52)
i
Javier Buisan Guarga
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Hector Farràs
01:07:02 (Tr: 1:07:00)

T. real: 01:06:52

Inici real: 09:10:28

Hora meta: 10:17:20

Cat:AbsM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: masques sant andreu

T1: 0:20:58

Hora T1 : 09:31:26

Pos T1 : 39

-

T2: 0:22:23

Hora T2 : 09:32:50

Pos T2 : 41

Y 2 posicions

T3: 0:54:32

Hora T3 : 10:05:00

Pos T3 : 38

X 3 posicions

T4: 0:54:39

Hora T4 : 10:05:07

Pos T4 : 38

Z

Meta: 1:06:52

Hora meta: 10:17:20

Pos meta : 38

Z

1:07:29
01:06:53
1:06:17
i
Jose maría Nevado Diaz
01:06:18 (Tr: 1:06:15)
Roger Bou Prat
01:06:18 (Tr: 1:06:16)
Carlos Cardero Garcia
01:06:17 (Tr: 1:06:16)
Ruben Albacete Rodriguez
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
Claudia Escarate
01:06:27 (Tr: 1:06:25)
i
Javier Buisan Guarga
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Hector Farràs
01:07:02 (Tr: 1:07:00)
i
Jesus Acevedo Pi
01:07:06 (Tr: 1:07:04)
Aniol Rodero Torres
01:07:16 (Tr: 1:07:15)
Marta Bricio Asens
01:07:20 (Tr: 1:07:18)
Xavi Sanchez Blasco
01:07:20 (Tr: 1:07:18)

T. real: 01:06:58

Inici real: 09:10:28

Hora meta: 10:17:25

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club:

T1: 0:21:24

Hora T1 : 09:31:51

Pos T1 : 53

-

T2: 0:22:32

Hora T2 : 09:33:00

Pos T2 : 48

X 5 posicions

T3: 0:54:33

Hora T3 : 10:05:00

Pos T3 : 39

X 9 posicions

T4: 0:54:40

Hora T4 : 10:05:07

Pos T4 : 39

Z

Meta: 1:06:58

Hora meta: 10:17:25

Pos meta : 39

Z

1:07:31
01:06:58
1:06:25
Ruben Albacete Rodriguez
01:06:25 (Tr: 1:06:23)
Claudia Escarate
01:06:27 (Tr: 1:06:25)
Daniel García Bello
01:06:53 (Tr: 1:06:52)
i
Hector Farràs
01:07:02 (Tr: 1:07:00)
i
Jesus Acevedo Pi
01:07:06 (Tr: 1:07:04)
Aniol Rodero Torres
01:07:16 (Tr: 1:07:15)
Marta Bricio Asens
01:07:20 (Tr: 1:07:18)
Xavi Sanchez Blasco
01:07:20 (Tr: 1:07:18)

T. real: 01:07:00

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 10:17:29

Cat:AbsM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: cenutrios bike

T1: 0:21:52

Hora T1 : 09:32:21

Pos T1 : 61

-

T2: 0:23:20

Hora T2 : 09:33:48

Pos T2 : 60

X 1 posició

T3: 0:54:27

Hora T3 : 10:04:56

Pos T3 : 37

X 23 posicions

T4: 0:54:34

Hora T4 : 10:05:02

Pos T4 : 37

Z

Meta: 1:07:00

Hora meta: 10:17:29

Pos meta : 40

Y 3 posicions

1:07:37
01:07:02
1:06:27
Claudia Escarate
01:06:27 (Tr: 1:06:25)
Daniel García Bello
01:06:53 (Tr: 1:06:52)
i
Javier Buisan Guarga
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Jesus Acevedo Pi
01:07:06 (Tr: 1:07:04)
Aniol Rodero Torres
01:07:16 (Tr: 1:07:15)
Marta Bricio Asens
01:07:20 (Tr: 1:07:18)
Xavi Sanchez Blasco
01:07:20 (Tr: 1:07:18)

T. real: 01:07:04

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:17:33

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: club triatlo badia

T1: 0:20:55

Hora T1 : 09:31:24

Pos T1 : 38

-

T2: 0:22:13

Hora T2 : 09:32:42

Pos T2 : 35

X 3 posicions

T3: 0:54:50

Hora T3 : 10:05:20

Pos T3 : 42

Y 7 posicions

T4: 0:54:57

Hora T4 : 10:05:26

Pos T4 : 42

Z

Meta: 1:07:04

Hora meta: 10:17:33

Pos meta : 41

X 1 posició

1:07:20
01:07:06
1:06:52
Daniel García Bello
01:06:53 (Tr: 1:06:52)
i
Javier Buisan Guarga
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Hector Farràs
01:07:02 (Tr: 1:07:00)
Aniol Rodero Torres
01:07:16 (Tr: 1:07:15)
Marta Bricio Asens
01:07:20 (Tr: 1:07:18)
Xavi Sanchez Blasco
01:07:20 (Tr: 1:07:18)

T. real: 01:07:15

Inici real: 09:10:28

Hora meta: 10:17:43

Cat:JunM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club:

T1: 0:20:15

Hora T1 : 09:30:43

Pos T1 : 31

-

T2: 0:21:39

Hora T2 : 09:32:07

Pos T2 : 31

Z

T3: 0:53:01

Hora T3 : 10:03:29

Pos T3 : 28

X 3 posicions

T4: 0:53:08

Hora T4 : 10:03:36

Pos T4 : 28

Z

Meta: 1:07:15

Hora meta: 10:17:43

Pos meta : 42

Y 14 posicions

1:07:42
01:07:16
1:06:50
Daniel García Bello
01:06:53 (Tr: 1:06:52)
i
Javier Buisan Guarga
01:06:58 (Tr: 1:06:58)
i
Hector Farràs
01:07:02 (Tr: 1:07:00)
i
Jesus Acevedo Pi
01:07:06 (Tr: 1:07:04)
Marta Bricio Asens
01:07:20 (Tr: 1:07:18)
Xavi Sanchez Blasco
01:07:20 (Tr: 1:07:18)
David Torrejimeno Romagosa
01:07:42 (Tr: 1:07:40)

T. real: 01:07:18

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 10:17:47

Cat:AbsF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:10:27

Sexe:F

Ritme:

Club: fun runners club esportiu

T1: 0:21:10

Hora T1 : 09:31:38

Pos T1 : 46

-

T2: 0:22:32

Hora T2 : 09:33:01

Pos T2 : 47

Y 1 posició

T3: 0:55:21

Hora T3 : 10:05:50

Pos T3 : 46

X 1 posició

T4: 0:55:28

Hora T4 : 10:05:57

Pos T4 : 46

Z

Meta: 1:07:18

Hora meta: 10:17:47

Pos meta : 43

X 3 posicions

1:07:42
01:07:20
1:06:58
i
Hector Farràs
01:07:02 (Tr: 1:07:00)
i
Jesus Acevedo Pi
01:07:06 (Tr: 1:07:04)
Aniol Rodero Torres
01:07:16 (Tr: 1:07:15)
Xavi Sanchez Blasco
01:07:20 (Tr: 1:07:18)
David Torrejimeno Romagosa
01:07:42 (Tr: 1:07:40)

T. real: 01:07:18

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 10:17:47

Cat:AbsM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: d.u.p.a

T1: 0:21:10

Hora T1 : 09:31:39

Pos T1 : 47

-

T2: 0:22:31

Hora T2 : 09:33:00

Pos T2 : 45

X 2 posicions

T3: 0:55:21

Hora T3 : 10:05:50

Pos T3 : 45

Z

T4: 0:55:28

Hora T4 : 10:05:57

Pos T4 : 45

Z

Meta: 1:07:18

Hora meta: 10:17:47

Pos meta : 44

X 1 posició

1:07:42
01:07:20
1:06:58
i
Hector Farràs
01:07:02 (Tr: 1:07:00)
i
Jesus Acevedo Pi
01:07:06 (Tr: 1:07:04)
Aniol Rodero Torres
01:07:16 (Tr: 1:07:15)
Marta Bricio Asens
01:07:20 (Tr: 1:07:18)
David Torrejimeno Romagosa
01:07:42 (Tr: 1:07:40)

T. real: 01:07:40

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:18:09

Cat:AbsM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: fun runners club esportiu

T1: 0:20:19

Hora T1 : 09:30:49

Pos T1 : 32

-

T2: 0:22:16

Hora T2 : 09:32:45

Pos T2 : 37

Y 5 posicions

T3: 0:55:31

Hora T3 : 10:06:00

Pos T3 : 47

Y 10 posicions

T4: 0:55:37

Hora T4 : 10:06:06

Pos T4 : 47

Z

Meta: 1:07:40

Hora meta: 10:18:09

Pos meta : 45

X 2 posicions

1:08:08
01:07:42
1:07:16
Aniol Rodero Torres
01:07:16 (Tr: 1:07:15)
Marta Bricio Asens
01:07:20 (Tr: 1:07:18)
Xavi Sanchez Blasco
01:07:20 (Tr: 1:07:18)