Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

DUATLÓ CARRETERA VILA DE RIPOLLET

Duatlo

28 agost 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:11:51

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 10:22:20

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: fun runners club esportiu

T1: 0:23:03

Hora T1 : 09:33:32

Pos T1 : 70

-

T2: 0:24:42

Hora T2 : 09:35:11

Pos T2 : 69

X 1 posició

T3: 0:57:56

Hora T3 : 10:08:25

Pos T3 : 60

X 9 posicions

T4: 0:58:03

Hora T4 : 10:08:32

Pos T4 : 60

Z

Meta: 1:11:51

Hora meta: 10:22:20

Pos meta : 61

Y 1 posició

1:13:12
01:11:53
1:10:34
Fabio Iamonico
01:12:06 (Tr: 1:12:03)
Ildefons Teruel Sanchez
01:12:10 (Tr: 1:12:08)
i
Aitor Baena
01:12:23 (Tr: 1:12:22)
Jordi Lopez Rodriguez
01:12:26 (Tr: 1:12:23)
Carlos Diaz
01:12:36 (Tr: 1:12:31)
Albert Nogueira Nielles
01:13:12 (Tr: 1:13:06)

T. real: 01:12:03

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:22:33

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: club triatlo badia del va

T1: 0:22:10

Hora T1 : 09:32:40

Pos T1 : 63

-

T2: 0:23:39

Hora T2 : 09:34:08

Pos T2 : 64

Y 1 posició

T3: 0:58:07

Hora T3 : 10:08:37

Pos T3 : 61

X 3 posicions

T4: 0:58:15

Hora T4 : 10:08:45

Pos T4 : 61

Z

Meta: 1:12:03

Hora meta: 10:22:33

Pos meta : 62

Y 1 posició

1:13:12
01:12:06
1:11:00
Oscar Esteve Belmonte
01:11:53 (Tr: 1:11:51)
Ildefons Teruel Sanchez
01:12:10 (Tr: 1:12:08)
i
Aitor Baena
01:12:23 (Tr: 1:12:22)
Jordi Lopez Rodriguez
01:12:26 (Tr: 1:12:23)
Carlos Diaz
01:12:36 (Tr: 1:12:31)
Albert Nogueira Nielles
01:13:12 (Tr: 1:13:06)

T. real: 01:12:08

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:22:37

Cat:Vt3M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: j.a.montcada

T1: 0:21:24

Hora T1 : 09:31:53

Pos T1 : 52

-

T2: 0:22:51

Hora T2 : 09:33:20

Pos T2 : 52

Z

T3: 0:59:37

Hora T3 : 10:10:07

Pos T3 : 67

Y 15 posicions

T4: 0:59:46

Hora T4 : 10:10:15

Pos T4 : 67

Z

Meta: 1:12:08

Hora meta: 10:22:37

Pos meta : 63

X 4 posicions

1:13:12
01:12:10
1:11:08
Oscar Esteve Belmonte
01:11:53 (Tr: 1:11:51)
Fabio Iamonico
01:12:06 (Tr: 1:12:03)
i
Aitor Baena
01:12:23 (Tr: 1:12:22)
Jordi Lopez Rodriguez
01:12:26 (Tr: 1:12:23)
Carlos Diaz
01:12:36 (Tr: 1:12:31)
Albert Nogueira Nielles
01:13:12 (Tr: 1:13:06)

T. real: 01:12:22

Inici real: 09:10:29

Hora meta: 10:22:50

Cat:AbsM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: fun runners club esportiu

T1: 0:24:27

Hora T1 : 09:34:55

Pos T1 : 85

-

T2: 0:25:45

Hora T2 : 09:36:13

Pos T2 : 78

X 7 posicions

T3: 0:58:39

Hora T3 : 10:09:08

Pos T3 : 62

X 16 posicions

T4: 0:58:46

Hora T4 : 10:09:15

Pos T4 : 62

Z

Meta: 1:12:22

Hora meta: 10:22:50

Pos meta : 64

Y 2 posicions

1:13:12
01:12:23
1:11:34
Oscar Esteve Belmonte
01:11:53 (Tr: 1:11:51)
Fabio Iamonico
01:12:06 (Tr: 1:12:03)
Ildefons Teruel Sanchez
01:12:10 (Tr: 1:12:08)
Jordi Lopez Rodriguez
01:12:26 (Tr: 1:12:23)
Carlos Diaz
01:12:36 (Tr: 1:12:31)
Albert Nogueira Nielles
01:13:12 (Tr: 1:13:06)

T. real: 01:12:23

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:22:53

Cat:AbsM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: triatlón badía

T1: 0:22:53

Hora T1 : 09:33:23

Pos T1 : 68

-

T2: 0:24:01

Hora T2 : 09:34:31

Pos T2 : 67

X 1 posició

T3: 0:58:56

Hora T3 : 10:09:25

Pos T3 : 64

X 3 posicions

T4: 0:59:05

Hora T4 : 10:09:34

Pos T4 : 64

Z

Meta: 1:12:23

Hora meta: 10:22:53

Pos meta : 65

Y 1 posició

1:13:44
01:12:26
1:11:07
Oscar Esteve Belmonte
01:11:53 (Tr: 1:11:51)
Fabio Iamonico
01:12:06 (Tr: 1:12:03)
Ildefons Teruel Sanchez
01:12:10 (Tr: 1:12:08)
i
Aitor Baena
01:12:23 (Tr: 1:12:22)
Carlos Diaz
01:12:36 (Tr: 1:12:31)
Albert Nogueira Nielles
01:13:12 (Tr: 1:13:06)
i
Sonia Meira Delgado
01:13:44 (Tr: 1:13:40)

T. real: 01:12:31

Inici real: 09:10:32

Hora meta: 10:23:03

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club:

T1: 0:22:22

Hora T1 : 09:32:53

Pos T1 : 66

-

T2: 0:23:57

Hora T2 : 09:34:28

Pos T2 : 66

Z

T3: 0:59:27

Hora T3 : 10:09:58

Pos T3 : 66

Z

T4: 0:59:34

Hora T4 : 10:10:05

Pos T4 : 66

Z

Meta: 1:12:31

Hora meta: 10:23:03

Pos meta : 66

Z

1:14:28
01:12:36
1:10:43
Oscar Esteve Belmonte
01:11:53 (Tr: 1:11:51)
Fabio Iamonico
01:12:06 (Tr: 1:12:03)
Ildefons Teruel Sanchez
01:12:10 (Tr: 1:12:08)
i
Aitor Baena
01:12:23 (Tr: 1:12:22)
Jordi Lopez Rodriguez
01:12:26 (Tr: 1:12:23)
Albert Nogueira Nielles
01:13:12 (Tr: 1:13:06)
i
Sonia Meira Delgado
01:13:44 (Tr: 1:13:40)
Eva Roca Garcia
01:14:28 (Tr: 1:14:25)

T. real: 01:13:06

Inici real: 09:10:33

Hora meta: 10:23:39

Cat:AbsM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club:

T1: 0:22:19

Hora T1 : 09:32:52

Pos T1 : 65

-

T2: 0:23:21

Hora T2 : 09:33:54

Pos T2 : 62

X 3 posicions

T3: 0:59:16

Hora T3 : 10:09:49

Pos T3 : 65

Y 3 posicions

T4: 0:59:24

Hora T4 : 10:09:57

Pos T4 : 65

Z

Meta: 1:13:06

Hora meta: 10:23:39

Pos meta : 67

Y 2 posicions

1:14:35
01:13:12
1:11:50
Oscar Esteve Belmonte
01:11:53 (Tr: 1:11:51)
Fabio Iamonico
01:12:06 (Tr: 1:12:03)
Ildefons Teruel Sanchez
01:12:10 (Tr: 1:12:08)
i
Aitor Baena
01:12:23 (Tr: 1:12:22)
Jordi Lopez Rodriguez
01:12:26 (Tr: 1:12:23)
Carlos Diaz
01:12:36 (Tr: 1:12:31)
i
Sonia Meira Delgado
01:13:44 (Tr: 1:13:40)
Eva Roca Garcia
01:14:28 (Tr: 1:14:25)
Laura Rodriguez Botias
01:14:35 (Tr: 1:14:34)

T. real: 01:13:40

Inici real: 09:10:31

Hora meta: 10:24:11

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:10:27

Sexe:F

Ritme:

Club: goo suport

T1: 0:21:48

Hora T1 : 09:32:19

Pos T1 : 59

-

T2: 0:23:19

Hora T2 : 09:33:49

Pos T2 : 59

Z

T3: 1:01:03

Hora T3 : 10:11:33

Pos T3 : 70

Y 11 posicions

T4: 1:01:10

Hora T4 : 10:11:41

Pos T4 : 70

Z

Meta: 1:13:40

Hora meta: 10:24:11

Pos meta : 68

X 2 posicions

1:15:05
01:13:44
1:12:23
i
Aitor Baena
01:12:23 (Tr: 1:12:22)
Jordi Lopez Rodriguez
01:12:26 (Tr: 1:12:23)
Carlos Diaz
01:12:36 (Tr: 1:12:31)
Albert Nogueira Nielles
01:13:12 (Tr: 1:13:06)
Eva Roca Garcia
01:14:28 (Tr: 1:14:25)
Laura Rodriguez Botias
01:14:35 (Tr: 1:14:34)
Tiburon D:]
01:15:05 (Tr: 1:15:01)

T. real: 01:14:25

Inici real: 09:10:31

Hora meta: 10:24:55

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:10:27

Sexe:F

Ritme:

Club: sedentaris.cat

T1: 0:23:23

Hora T1 : 09:33:53

Pos T1 : 72

-

T2: 0:24:51

Hora T2 : 09:35:21

Pos T2 : 71

X 1 posició

T3: 1:01:58

Hora T3 : 10:12:28

Pos T3 : 72

Y 1 posició

T4: 1:02:06

Hora T4 : 10:12:36

Pos T4 : 72

Z

Meta: 1:14:25

Hora meta: 10:24:55

Pos meta : 69

X 3 posicions

1:16:21
01:14:28
1:12:36
Carlos Diaz
01:12:36 (Tr: 1:12:31)
Albert Nogueira Nielles
01:13:12 (Tr: 1:13:06)
i
Sonia Meira Delgado
01:13:44 (Tr: 1:13:40)
Laura Rodriguez Botias
01:14:35 (Tr: 1:14:34)
Tiburon D:]
01:15:05 (Tr: 1:15:01)
i
David Pelegrín Morales
01:15:40 (Tr: 1:15:35)
i
Jordi Gama Cabrera
01:16:13 (Tr: 1:16:07)
i
Jordi Escámez García
01:16:21 (Tr: 1:16:18)

T. real: 01:14:34

Inici real: 09:10:28

Hora meta: 10:25:02

Cat:AbsF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:10:27

Sexe:F

Ritme:

Club: ceme atletisme

T1: 0:22:38

Hora T1 : 09:33:06

Pos T1 : 67

-

T2: 0:24:13

Hora T2 : 09:34:41

Pos T2 : 68

Y 1 posició

T3: 1:00:59

Hora T3 : 10:11:27

Pos T3 : 69

Y 1 posició

T4: 1:01:07

Hora T4 : 10:11:35

Pos T4 : 69

Z

Meta: 1:14:34

Hora meta: 10:25:02

Pos meta : 70

Y 1 posició

1:16:13
01:14:35
1:12:56
Albert Nogueira Nielles
01:13:12 (Tr: 1:13:06)
i
Sonia Meira Delgado
01:13:44 (Tr: 1:13:40)
Eva Roca Garcia
01:14:28 (Tr: 1:14:25)
Tiburon D:]
01:15:05 (Tr: 1:15:01)
i
David Pelegrín Morales
01:15:40 (Tr: 1:15:35)
i
Jordi Gama Cabrera
01:16:13 (Tr: 1:16:07)

T. real: 01:15:01

Inici real: 09:10:31

Hora meta: 10:25:32

Cat:AbsM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: sedentaris.cat

T1: 0:22:55

Hora T1 : 09:33:25

Pos T1 : 69

-

T2: 0:24:46

Hora T2 : 09:35:17

Pos T2 : 70

Y 1 posició

T3: 1:00:54

Hora T3 : 10:11:24

Pos T3 : 68

X 2 posicions

T4: 1:01:01

Hora T4 : 10:11:31

Pos T4 : 68

Z

Meta: 1:15:01

Hora meta: 10:25:32

Pos meta : 71

Y 3 posicions

1:16:25
01:15:05
1:13:44
i
Sonia Meira Delgado
01:13:44 (Tr: 1:13:40)
Eva Roca Garcia
01:14:28 (Tr: 1:14:25)
Laura Rodriguez Botias
01:14:35 (Tr: 1:14:34)
i
David Pelegrín Morales
01:15:40 (Tr: 1:15:35)
i
Jordi Gama Cabrera
01:16:13 (Tr: 1:16:07)
i
Jordi Escámez García
01:16:21 (Tr: 1:16:18)

T. real: 01:15:35

Inici real: 09:10:33

Hora meta: 10:26:07

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: percherunners

T1: 0:23:29

Hora T1 : 09:34:01

Pos T1 : 73

-

T2: 0:25:28

Hora T2 : 09:36:00

Pos T2 : 73

Z

T3: 1:02:01

Hora T3 : 10:12:33

Pos T3 : 73

Z

T4: 1:02:10

Hora T4 : 10:12:42

Pos T4 : 73

Z

Meta: 1:15:35

Hora meta: 10:26:07

Pos meta : 72

X 1 posició

1:16:51
01:15:40
1:14:28
Eva Roca Garcia
01:14:28 (Tr: 1:14:25)
Laura Rodriguez Botias
01:14:35 (Tr: 1:14:34)
Tiburon D:]
01:15:05 (Tr: 1:15:01)
i
Jordi Gama Cabrera
01:16:13 (Tr: 1:16:07)
i
Jordi Escámez García
01:16:21 (Tr: 1:16:18)
Antonio Buiza Grillo
01:16:47 (Tr: 1:16:42)

T. real: 01:16:07

Inici real: 09:10:33

Hora meta: 10:26:40

Cat:AbsM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club:

T1: 0:24:14

Hora T1 : 09:34:46

Pos T1 : 82

-

T2: 0:26:09

Hora T2 : 09:36:42

Pos T2 : 83

Y 1 posició

T3: 1:02:13

Hora T3 : 10:12:46

Pos T3 : 75

X 8 posicions

T4: 1:02:22

Hora T4 : 10:12:55

Pos T4 : 75

Z

Meta: 1:16:07

Hora meta: 10:26:40

Pos meta : 73

X 2 posicions

1:17:51
01:16:13
1:14:35
Laura Rodriguez Botias
01:14:35 (Tr: 1:14:34)
Tiburon D:]
01:15:05 (Tr: 1:15:01)
i
David Pelegrín Morales
01:15:40 (Tr: 1:15:35)
i
Jordi Escámez García
01:16:21 (Tr: 1:16:18)
Antonio Buiza Grillo
01:16:47 (Tr: 1:16:42)

T. real: 01:16:18

Inici real: 09:10:30

Hora meta: 10:26:48

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: club triatló badia

T1: 0:22:13

Hora T1 : 09:32:43

Pos T1 : 64

-

T2: 0:23:49

Hora T2 : 09:34:19

Pos T2 : 65

Y 1 posició

T3: 1:02:24

Hora T3 : 10:12:54

Pos T3 : 76

Y 11 posicions

T4: 1:02:33

Hora T4 : 10:13:03

Pos T4 : 76

Z

Meta: 1:16:18

Hora meta: 10:26:48

Pos meta : 74

X 2 posicions

1:17:37
01:16:21
1:15:05
Tiburon D:]
01:15:05 (Tr: 1:15:01)
i
David Pelegrín Morales
01:15:40 (Tr: 1:15:35)
i
Jordi Gama Cabrera
01:16:13 (Tr: 1:16:07)
Antonio Buiza Grillo
01:16:47 (Tr: 1:16:42)

T. real: 01:16:42

Inici real: 09:10:32

Hora meta: 10:27:14

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:10:27

Sexe:M

Ritme:

Club: goosportclub

T1: 0:23:33

Hora T1 : 09:34:05

Pos T1 : 74

-

T2: 0:25:35

Hora T2 : 09:36:07

Pos T2 : 74

Z

T3: 1:02:12

Hora T3 : 10:12:44

Pos T3 : 74

Z

T4: 1:02:20

Hora T4 : 10:12:52

Pos T4 : 74

Z

Meta: 1:16:42

Hora meta: 10:27:14

Pos meta : 75

Y 1 posició

1:17:55
01:16:47
1:15:40
i
David Pelegrín Morales
01:15:40 (Tr: 1:15:35)
i
Jordi Gama Cabrera
01:16:13 (Tr: 1:16:07)
i
Jordi Escámez García
01:16:21 (Tr: 1:16:18)