Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Muntanya del Farell

12_3K

24 novembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:51:21

T. oficial: 00:51:22

Inici real: 09:59:25

Hora meta: 10:50:45

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club:

0:52:13
00:51:22
0:50:32
i
Moises Alvarez Barba
00:51:27 (Tr: 0:51:25)
i
Carlos Alba Alonso
00:51:29 (Tr: 0:51:27)
i
Miki Marzo Torres
00:51:33 (Tr: 0:51:32)
Jesus Piñero Santos
00:51:35 (Tr: 0:51:34)
David Risueño Ortega
00:51:51 (Tr: 0:51:49)
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)

T. real: 00:51:25

T. oficial: 00:51:27

Inici real: 09:59:25

Hora meta: 10:50:50

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club:

0:52:13
00:51:27
0:50:41
Xavier Gil
00:51:22 (Tr: 0:51:21)
i
Carlos Alba Alonso
00:51:29 (Tr: 0:51:27)
i
Miki Marzo Torres
00:51:33 (Tr: 0:51:32)
Jesus Piñero Santos
00:51:35 (Tr: 0:51:34)
David Risueño Ortega
00:51:51 (Tr: 0:51:49)
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)

T. real: 00:51:27

T. oficial: 00:51:29

Inici real: 09:59:25

Hora meta: 10:50:52

Cat:M3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: corredors.cat

0:52:13
00:51:29
0:50:46
Xavier Gil
00:51:22 (Tr: 0:51:21)
i
Moises Alvarez Barba
00:51:27 (Tr: 0:51:25)
i
Miki Marzo Torres
00:51:33 (Tr: 0:51:32)
Jesus Piñero Santos
00:51:35 (Tr: 0:51:34)
David Risueño Ortega
00:51:51 (Tr: 0:51:49)
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)

T. real: 00:51:32

T. oficial: 00:51:33

Inici real: 09:59:24

Hora meta: 10:50:56

Cat:M3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club:

0:52:13
00:51:33
0:50:52
Xavier Gil
00:51:22 (Tr: 0:51:21)
i
Moises Alvarez Barba
00:51:27 (Tr: 0:51:25)
i
Carlos Alba Alonso
00:51:29 (Tr: 0:51:27)
Jesus Piñero Santos
00:51:35 (Tr: 0:51:34)
David Risueño Ortega
00:51:51 (Tr: 0:51:49)
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)

T. real: 00:51:34

T. oficial: 00:51:35

Inici real: 09:59:24

Hora meta: 10:50:58

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: l’squadra

0:52:20
00:51:35
0:50:50
Xavier Gil
00:51:22 (Tr: 0:51:21)
i
Moises Alvarez Barba
00:51:27 (Tr: 0:51:25)
i
Carlos Alba Alonso
00:51:29 (Tr: 0:51:27)
i
Miki Marzo Torres
00:51:33 (Tr: 0:51:32)
David Risueño Ortega
00:51:51 (Tr: 0:51:49)
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)
i
Raimon Barbany Merino
00:52:20 (Tr: 0:52:18)

T. real: 00:51:49

T. oficial: 00:51:51

Inici real: 09:59:25

Hora meta: 10:51:14

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club:

0:52:22
00:51:51
0:51:21
Xavier Gil
00:51:22 (Tr: 0:51:21)
i
Moises Alvarez Barba
00:51:27 (Tr: 0:51:25)
i
Carlos Alba Alonso
00:51:29 (Tr: 0:51:27)
i
Miki Marzo Torres
00:51:33 (Tr: 0:51:32)
Jesus Piñero Santos
00:51:35 (Tr: 0:51:34)
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)
i
Raimon Barbany Merino
00:52:20 (Tr: 0:52:18)
i
David Delgado Madurell
00:52:22 (Tr: 0:52:20)

T. real: 00:52:09

T. oficial: 00:52:13

Inici real: 09:59:27

Hora meta: 10:51:36

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: canovelles

0:52:53
00:52:13
0:51:33
i
Miki Marzo Torres
00:51:33 (Tr: 0:51:32)
Jesus Piñero Santos
00:51:35 (Tr: 0:51:34)
David Risueño Ortega
00:51:51 (Tr: 0:51:49)
i
Raimon Barbany Merino
00:52:20 (Tr: 0:52:18)
i
David Delgado Madurell
00:52:22 (Tr: 0:52:20)
Francisco Colle Pereira
00:52:24 (Tr: 0:52:22)
i
Germán Moreno Valero
00:52:37 (Tr: 0:52:37)
Oscar Agueras Gómez
00:52:38 (Tr: 0:52:37)
Dani Rodriguez Garcia
00:52:50 (Tr: 0:52:47)

T. real: 00:52:18

T. oficial: 00:52:20

Inici real: 09:59:25

Hora meta: 10:51:43

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: club atletic calderi

0:53:05
00:52:20
0:51:35
Jesus Piñero Santos
00:51:35 (Tr: 0:51:34)
David Risueño Ortega
00:51:51 (Tr: 0:51:49)
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)
i
David Delgado Madurell
00:52:22 (Tr: 0:52:20)
Francisco Colle Pereira
00:52:24 (Tr: 0:52:22)
i
Germán Moreno Valero
00:52:37 (Tr: 0:52:37)
Oscar Agueras Gómez
00:52:38 (Tr: 0:52:37)
Dani Rodriguez Garcia
00:52:50 (Tr: 0:52:47)

T. real: 00:52:20

T. oficial: 00:52:22

Inici real: 09:59:25

Hora meta: 10:51:45

Cat:M4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club:

0:52:52
00:52:22
0:51:51
David Risueño Ortega
00:51:51 (Tr: 0:51:49)
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)
i
Raimon Barbany Merino
00:52:20 (Tr: 0:52:18)
Francisco Colle Pereira
00:52:24 (Tr: 0:52:22)
i
Germán Moreno Valero
00:52:37 (Tr: 0:52:37)
Oscar Agueras Gómez
00:52:38 (Tr: 0:52:37)
Dani Rodriguez Garcia
00:52:50 (Tr: 0:52:47)

T. real: 00:52:22

T. oficial: 00:52:24

Inici real: 09:59:25

Hora meta: 10:51:47

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: cef fem força

0:52:50
00:52:24
0:51:59
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)
i
Raimon Barbany Merino
00:52:20 (Tr: 0:52:18)
i
David Delgado Madurell
00:52:22 (Tr: 0:52:20)
i
Germán Moreno Valero
00:52:37 (Tr: 0:52:37)
Oscar Agueras Gómez
00:52:38 (Tr: 0:52:37)
Dani Rodriguez Garcia
00:52:50 (Tr: 0:52:47)

T. real: 00:52:37

T. oficial: 00:52:37

Inici real: 09:59:23

Hora meta: 10:52:00

Cat:M3

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: nutrianima

0:53:06
00:52:37
0:52:09
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)
i
Raimon Barbany Merino
00:52:20 (Tr: 0:52:18)
i
David Delgado Madurell
00:52:22 (Tr: 0:52:20)
Francisco Colle Pereira
00:52:24 (Tr: 0:52:22)
Oscar Agueras Gómez
00:52:38 (Tr: 0:52:37)
Dani Rodriguez Garcia
00:52:50 (Tr: 0:52:47)
i
Eduard Sadurni De La Torre
00:53:06 (Tr: 0:53:04)

T. real: 00:52:37

T. oficial: 00:52:38

Inici real: 09:59:24

Hora meta: 10:52:01

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: cn caldes

0:53:20
00:52:38
0:51:56
i
Miguel Hernandez Carmona
00:52:13 (Tr: 0:52:09)
i
Raimon Barbany Merino
00:52:20 (Tr: 0:52:18)
i
David Delgado Madurell
00:52:22 (Tr: 0:52:20)
Francisco Colle Pereira
00:52:24 (Tr: 0:52:22)
i
Germán Moreno Valero
00:52:37 (Tr: 0:52:37)
Dani Rodriguez Garcia
00:52:50 (Tr: 0:52:47)
i
Eduard Sadurni De La Torre
00:53:06 (Tr: 0:53:04)
Jordi Mañe Cruz
00:53:20 (Tr: 0:53:20)

T. real: 00:52:47

T. oficial: 00:52:50

Inici real: 09:59:26

Hora meta: 10:52:13

Cat:M3

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: club medina triatló

0:53:20
00:52:50
0:52:20
i
Raimon Barbany Merino
00:52:20 (Tr: 0:52:18)
i
David Delgado Madurell
00:52:22 (Tr: 0:52:20)
Francisco Colle Pereira
00:52:24 (Tr: 0:52:22)
i
Germán Moreno Valero
00:52:37 (Tr: 0:52:37)
Oscar Agueras Gómez
00:52:38 (Tr: 0:52:37)
i
Eduard Sadurni De La Torre
00:53:06 (Tr: 0:53:04)
Jordi Mañe Cruz
00:53:20 (Tr: 0:53:20)

T. real: 00:53:04

T. oficial: 00:53:06

Inici real: 09:59:25

Hora meta: 10:52:29

Cat:M3

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: lsquadra

0:53:35
00:53:06
0:52:37
i
Germán Moreno Valero
00:52:37 (Tr: 0:52:37)
Oscar Agueras Gómez
00:52:38 (Tr: 0:52:37)
Dani Rodriguez Garcia
00:52:50 (Tr: 0:52:47)
Jordi Mañe Cruz
00:53:20 (Tr: 0:53:20)

T. real: 00:53:20

T. oficial: 00:53:20

Inici real: 09:59:23

Hora meta: 10:52:43

Cat:M4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:59:23

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: vo2 team

0:54:03
00:53:20
0:52:38
Oscar Agueras Gómez
00:52:38 (Tr: 0:52:37)
Dani Rodriguez Garcia
00:52:50 (Tr: 0:52:47)
i
Eduard Sadurni De La Torre
00:53:06 (Tr: 0:53:04)