Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa l’Esquirol

15K

25 novembre 2017
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:21:08

T. oficial: 01:21:08

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:21:12

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club: corredors polinyà

1:22:35
01:21:08
1:19:42
Francis Sierra Saltó
01:21:19 (Tr: 1:21:16)
Miguel Barrero Duran
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Paco Ariza Quintana
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)

T. real: 01:21:16

T. oficial: 01:21:19

Inici real: 10:00:07

Hora meta: 11:21:23

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:22:35
01:21:19
1:20:04
i
David Anchuela Ortega
01:21:08 (Tr: 1:21:08)
Miguel Barrero Duran
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Paco Ariza Quintana
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)

T. real: 01:21:44

T. oficial: 01:21:44

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:21:48

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club:

1:22:35
01:21:44
1:20:54
i
David Anchuela Ortega
01:21:08 (Tr: 1:21:08)
Francis Sierra Saltó
01:21:19 (Tr: 1:21:16)
i
Paco Ariza Quintana
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)

T. real: 01:21:47

T. oficial: 01:21:47

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:21:51

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club:

1:22:35
01:21:47
1:21:00
i
David Anchuela Ortega
01:21:08 (Tr: 1:21:08)
Francis Sierra Saltó
01:21:19 (Tr: 1:21:16)
Miguel Barrero Duran
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)

T. real: 01:22:05

T. oficial: 01:22:05

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:22:09

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club: sparta cunit

1:22:51
01:22:05
1:21:19
Francis Sierra Saltó
01:21:19 (Tr: 1:21:16)
Miguel Barrero Duran
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Paco Ariza Quintana
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)
i
Carlos Martinez Cuenca
01:22:43 (Tr: 1:22:43)
Jacinto arnaldo Plaza Moreira
01:22:47 (Tr: 1:22:47)
i
Jorge Rubio Hernández
01:22:51 (Tr: 1:22:39)

T. real: 01:22:16

T. oficial: 01:22:16

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:22:20

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: casab

1:22:49
01:22:16
1:21:44
Miguel Barrero Duran
01:21:44 (Tr: 1:21:44)
i
Paco Ariza Quintana
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)
i
Carlos Martinez Cuenca
01:22:43 (Tr: 1:22:43)
Jacinto arnaldo Plaza Moreira
01:22:47 (Tr: 1:22:47)

T. real: 01:22:35

T. oficial: 01:22:35

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:22:39

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club: trail running torrelles

1:23:22
01:22:35
1:21:47
i
Paco Ariza Quintana
01:21:47 (Tr: 1:21:47)
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
Carlos Martinez Cuenca
01:22:43 (Tr: 1:22:43)
Jacinto arnaldo Plaza Moreira
01:22:47 (Tr: 1:22:47)
i
Jorge Rubio Hernández
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Marc Ollé Aldeguer
01:23:06 (Tr: 1:23:04)
i
Javier Garcia Pacheco
01:23:15 (Tr: 1:23:15)

T. real: 01:22:43

T. oficial: 01:22:43

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:22:47

Cat:M3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club: corredors polinya

1:23:22
01:22:43
1:22:05
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)
Jacinto arnaldo Plaza Moreira
01:22:47 (Tr: 1:22:47)
i
Jorge Rubio Hernández
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Marc Ollé Aldeguer
01:23:06 (Tr: 1:23:04)
i
Javier Garcia Pacheco
01:23:15 (Tr: 1:23:15)

T. real: 01:22:47

T. oficial: 01:22:47

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:22:51

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club: federación española de acletismo

1:23:18
01:22:47
1:22:16
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)
i
Carlos Martinez Cuenca
01:22:43 (Tr: 1:22:43)
i
Jorge Rubio Hernández
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Marc Ollé Aldeguer
01:23:06 (Tr: 1:23:04)
i
Javier Garcia Pacheco
01:23:15 (Tr: 1:23:15)

T. real: 01:22:39

T. oficial: 01:22:51

Inici real: 10:00:16

Hora meta: 11:22:55

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club:

1:23:43
01:22:51
1:21:58
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)
i
Carlos Martinez Cuenca
01:22:43 (Tr: 1:22:43)
Jacinto arnaldo Plaza Moreira
01:22:47 (Tr: 1:22:47)
i
Marc Ollé Aldeguer
01:23:06 (Tr: 1:23:04)
i
Javier Garcia Pacheco
01:23:15 (Tr: 1:23:15)
i
Joan Montejo Cunilleras
01:23:43 (Tr: 1:23:42)

T. real: 01:23:04

T. oficial: 01:23:06

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 11:23:10

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: club triatló palleja

1:24:13
01:23:06
1:22:00
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)
i
Carlos Martinez Cuenca
01:22:43 (Tr: 1:22:43)
Jacinto arnaldo Plaza Moreira
01:22:47 (Tr: 1:22:47)
i
Jorge Rubio Hernández
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Javier Garcia Pacheco
01:23:15 (Tr: 1:23:15)
i
Joan Montejo Cunilleras
01:23:43 (Tr: 1:23:42)
i
Jose antonio Gomez Rodriguez
01:24:13 (Tr: 1:24:07)

T. real: 01:23:15

T. oficial: 01:23:15

Inici real: 10:00:05

Hora meta: 11:23:19

Cat:M2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: metropolitan gran via

1:24:40
01:23:15
1:21:50
Antonio Rodriguez Guillen
01:22:05 (Tr: 1:22:05)
Jesús Parra Solís
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
David Lara Periago
01:22:35 (Tr: 1:22:35)
i
Carlos Martinez Cuenca
01:22:43 (Tr: 1:22:43)
Jacinto arnaldo Plaza Moreira
01:22:47 (Tr: 1:22:47)
i
Jorge Rubio Hernández
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Marc Ollé Aldeguer
01:23:06 (Tr: 1:23:04)
i
Joan Montejo Cunilleras
01:23:43 (Tr: 1:23:42)
i
Jose antonio Gomez Rodriguez
01:24:13 (Tr: 1:24:07)
i
David Fernandez Espinosa
01:24:40 (Tr: 1:24:37)

T. real: 01:23:42

T. oficial: 01:23:43

Inici real: 10:00:05

Hora meta: 11:23:47

Cat:M3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: triatló pallejà

1:24:40
01:23:43
1:22:46
Jacinto arnaldo Plaza Moreira
01:22:47 (Tr: 1:22:47)
i
Jorge Rubio Hernández
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Marc Ollé Aldeguer
01:23:06 (Tr: 1:23:04)
i
Javier Garcia Pacheco
01:23:15 (Tr: 1:23:15)
i
Jose antonio Gomez Rodriguez
01:24:13 (Tr: 1:24:07)
i
David Fernandez Espinosa
01:24:40 (Tr: 1:24:37)

T. real: 01:24:07

T. oficial: 01:24:13

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 11:24:17

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

1:25:19
01:24:13
1:23:06
i
Marc Ollé Aldeguer
01:23:06 (Tr: 1:23:04)
i
Javier Garcia Pacheco
01:23:15 (Tr: 1:23:15)
i
Joan Montejo Cunilleras
01:23:43 (Tr: 1:23:42)
i
David Fernandez Espinosa
01:24:40 (Tr: 1:24:37)

T. real: 01:24:37

T. oficial: 01:24:40

Inici real: 10:00:08

Hora meta: 11:24:44

Cat:M2

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: don osito trail

1:26:05
01:24:40
1:23:15
i
Javier Garcia Pacheco
01:23:15 (Tr: 1:23:15)
i
Joan Montejo Cunilleras
01:23:43 (Tr: 1:23:42)
i
Jose antonio Gomez Rodriguez
01:24:13 (Tr: 1:24:07)