Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa l’Esquirol

15K

25 novembre 2017
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:24:28

T. oficial: 02:24:44

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 12:24:48

Cat:M2

Pos. categoria: 74

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 9:38 min/km

Club:

2:33:25
02:24:44
2:16:04
i
Elisabet Navarro Malo
02:27:57 (Tr: 2:27:54)
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)

T. real: 02:27:54

T. oficial: 02:27:57

Inici real: 10:00:07

Hora meta: 12:28:01

Cat:F1

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 9:52 min/km

Club:

2:33:25
02:27:57
2:22:29
i
Dani Rovira
02:24:44 (Tr: 2:24:28)
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)

T. real: 02:30:42

T. oficial: 02:30:58

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 12:31:02

Cat:M3

Pos. categoria: 120

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 10:03 min/km

Club: beer runners

2:37:11
02:30:58
2:24:44
i
Dani Rovira
02:24:44 (Tr: 2:24:28)
i
Elisabet Navarro Malo
02:27:57 (Tr: 2:27:54)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)
Ivan Benabarre Llibre
02:33:25 (Tr: 2:33:04)
Marcos Jara Burgos
02:34:34 (Tr: 2:34:19)
i
Maria Binimelis Ramon
02:37:02 (Tr: 2:37:01)

T. real: 02:31:23

T. oficial: 02:31:43

Inici real: 10:00:25

Hora meta: 12:31:47

Cat:F3

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 10:06 min/km

Club:

2:38:42
02:31:43
2:24:44
i
Dani Rovira
02:24:44 (Tr: 2:24:28)
i
Elisabet Navarro Malo
02:27:57 (Tr: 2:27:54)
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)
Ivan Benabarre Llibre
02:33:25 (Tr: 2:33:04)
Marcos Jara Burgos
02:34:34 (Tr: 2:34:19)
i
Maria Binimelis Ramon
02:37:02 (Tr: 2:37:01)

T. real: 02:31:23

T. oficial: 02:31:43

Inici real: 10:00:25

Hora meta: 12:31:47

Cat:F3

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 10:06 min/km

Club:

2:35:30
02:31:43
2:27:57
i
Elisabet Navarro Malo
02:27:57 (Tr: 2:27:54)
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)
Ivan Benabarre Llibre
02:33:25 (Tr: 2:33:04)
Marcos Jara Burgos
02:34:34 (Tr: 2:34:19)

T. real: 02:31:59

T. oficial: 02:32:09

Inici real: 10:00:15

Hora meta: 12:32:13

Cat:F3

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 10:08 min/km

Club: cem runners sant vicenç dels horts

2:34:34
02:32:09
2:29:44
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)
Ivan Benabarre Llibre
02:33:25 (Tr: 2:33:04)
Marcos Jara Burgos
02:34:34 (Tr: 2:34:19)

T. real: 02:33:05

T. oficial: 02:33:25

Inici real: 10:00:25

Hora meta: 12:33:29

Cat:F2

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 10:13 min/km

Club: runners sant adria

2:37:02
02:33:25
2:29:48
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Ivan Benabarre Llibre
02:33:25 (Tr: 2:33:04)
Marcos Jara Burgos
02:34:34 (Tr: 2:34:19)
i
Maria Binimelis Ramon
02:37:02 (Tr: 2:37:01)

T. real: 02:33:04

T. oficial: 02:33:25

Inici real: 10:00:26

Hora meta: 12:33:29

Cat:M2

Pos. categoria: 75

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 10:13 min/km

Club: runners sant adria

2:39:03
02:33:25
2:27:47
i
Elisabet Navarro Malo
02:27:57 (Tr: 2:27:54)
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)
Marcos Jara Burgos
02:34:34 (Tr: 2:34:19)
i
Maria Binimelis Ramon
02:37:02 (Tr: 2:37:01)
i
Analiz Sarmiento Gutiérrez
02:39:03 (Tr: 2:38:52)

T. real: 02:34:19

T. oficial: 02:34:34

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 12:34:38

Cat:M2

Pos. categoria: 76

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 10:18 min/km

Club:

2:42:19
02:34:34
2:26:49
i
Elisabet Navarro Malo
02:27:57 (Tr: 2:27:54)
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)
Ivan Benabarre Llibre
02:33:25 (Tr: 2:33:04)
i
Maria Binimelis Ramon
02:37:02 (Tr: 2:37:01)
i
Analiz Sarmiento Gutiérrez
02:39:03 (Tr: 2:38:52)
Lorena Rodríguez Sola
02:42:19 (Tr: 2:42:04)

T. real: 02:37:01

T. oficial: 02:37:02

Inici real: 10:00:05

Hora meta: 12:37:06

Cat:F1

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 10:29 min/km

Club: club triatló portocolom

2:55:26
02:37:02
2:18:37
i
Dani Rovira
02:24:44 (Tr: 2:24:28)
i
Elisabet Navarro Malo
02:27:57 (Tr: 2:27:54)
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)
Ivan Benabarre Llibre
02:33:25 (Tr: 2:33:04)
Marcos Jara Burgos
02:34:34 (Tr: 2:34:19)
i
Analiz Sarmiento Gutiérrez
02:39:03 (Tr: 2:38:52)
Lorena Rodríguez Sola
02:42:19 (Tr: 2:42:04)
Josep Admetlla Maseras
02:55:26 (Tr: 2:55:08)

T. real: 02:38:52

T. oficial: 02:39:03

Inici real: 10:00:16

Hora meta: 12:39:07

Cat:F3

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 10:36 min/km

Club: com svh

2:56:31
02:39:03
2:21:35
i
Dani Rovira
02:24:44 (Tr: 2:24:28)
i
Elisabet Navarro Malo
02:27:57 (Tr: 2:27:54)
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)
Ivan Benabarre Llibre
02:33:25 (Tr: 2:33:04)
Marcos Jara Burgos
02:34:34 (Tr: 2:34:19)
i
Maria Binimelis Ramon
02:37:02 (Tr: 2:37:01)
Lorena Rodríguez Sola
02:42:19 (Tr: 2:42:04)
Josep Admetlla Maseras
02:55:26 (Tr: 2:55:08)
Africa Camps Novella
02:56:31 (Tr: 2:56:24)

T. real: 02:42:04

T. oficial: 02:42:19

Inici real: 10:00:19

Hora meta: 12:42:23

Cat:F2

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 10:49 min/km

Club: club atlhètic sant vicenç

2:57:56
02:42:19
2:26:42
i
Elisabet Navarro Malo
02:27:57 (Tr: 2:27:54)
Albert Payá Ramos
02:30:58 (Tr: 2:30:42)
Lourdes Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Laly Bujaldón Carreño
02:31:43 (Tr: 2:31:23)
Encarna Perez Peñas
02:32:09 (Tr: 2:31:59)
Yolanda Lucia Jimenez
02:33:25 (Tr: 2:33:05)
Ivan Benabarre Llibre
02:33:25 (Tr: 2:33:04)
Marcos Jara Burgos
02:34:34 (Tr: 2:34:19)
i
Maria Binimelis Ramon
02:37:02 (Tr: 2:37:01)
i
Analiz Sarmiento Gutiérrez
02:39:03 (Tr: 2:38:52)
Josep Admetlla Maseras
02:55:26 (Tr: 2:55:08)
Africa Camps Novella
02:56:31 (Tr: 2:56:24)
i
Alexandre Cano Fernández
02:57:56 (Tr: 2:57:37)

T. real: 02:55:08

T. oficial: 02:55:26

Inici real: 10:00:23

Hora meta: 12:55:30

Cat:M4

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 11:41 min/km

Club: societat atlètica corbera

3:13:51
02:55:26
2:37:02
i
Maria Binimelis Ramon
02:37:02 (Tr: 2:37:01)
i
Analiz Sarmiento Gutiérrez
02:39:03 (Tr: 2:38:52)
Lorena Rodríguez Sola
02:42:19 (Tr: 2:42:04)
Africa Camps Novella
02:56:31 (Tr: 2:56:24)
i
Alexandre Cano Fernández
02:57:56 (Tr: 2:57:37)

T. real: 02:56:24

T. oficial: 02:56:31

Inici real: 10:00:11

Hora meta: 12:56:35

Cat:F3

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 11:46 min/km

Club: fisiologic.com

3:13:59
02:56:31
2:39:03
i
Analiz Sarmiento Gutiérrez
02:39:03 (Tr: 2:38:52)
Lorena Rodríguez Sola
02:42:19 (Tr: 2:42:04)
Josep Admetlla Maseras
02:55:26 (Tr: 2:55:08)
i
Alexandre Cano Fernández
02:57:56 (Tr: 2:57:37)

T. real: 02:57:37

T. oficial: 02:57:56

Inici real: 10:00:24

Hora meta: 12:58:00

Cat:M3

Pos. categoria: 121

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 11:51 min/km

Club: ashi team

3:13:32
02:57:56
2:42:19
Lorena Rodríguez Sola
02:42:19 (Tr: 2:42:04)
Josep Admetlla Maseras
02:55:26 (Tr: 2:55:08)
Africa Camps Novella
02:56:31 (Tr: 2:56:24)