Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa l’Esquirol

15K

25 novembre 2017
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:25:06

T. oficial: 01:25:06

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:25:10

Cat:M2

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club: born to run

1:26:22
01:25:06
1:23:49
i
Adria Dalmau Gomez
01:25:48 (Tr: 1:25:48)
Rober Tavira Solé
01:25:50 (Tr: 1:25:48)
i
Arturo Aranda Alonso
01:25:57 (Tr: 1:25:44)
i
David Lemos Ariza
01:26:03 (Tr: 1:26:02)
i
David Porcel Velasco
01:26:16 (Tr: 1:26:08)
Ivan Merino Barneo
01:26:22 (Tr: 1:26:11)

T. real: 01:25:48

T. oficial: 01:25:48

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:25:52

Cat:M2

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club: dimension3

1:26:30
01:25:48
1:25:06
Daniel Ramos Ribas
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
Rober Tavira Solé
01:25:50 (Tr: 1:25:48)
i
Arturo Aranda Alonso
01:25:57 (Tr: 1:25:44)
i
David Lemos Ariza
01:26:03 (Tr: 1:26:02)
i
David Porcel Velasco
01:26:16 (Tr: 1:26:08)
Ivan Merino Barneo
01:26:22 (Tr: 1:26:11)

T. real: 01:25:48

T. oficial: 01:25:50

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 11:25:54

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club:

1:26:34
01:25:50
1:25:06
Daniel Ramos Ribas
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
i
Adria Dalmau Gomez
01:25:48 (Tr: 1:25:48)
i
Arturo Aranda Alonso
01:25:57 (Tr: 1:25:44)
i
David Lemos Ariza
01:26:03 (Tr: 1:26:02)
i
David Porcel Velasco
01:26:16 (Tr: 1:26:08)
Ivan Merino Barneo
01:26:22 (Tr: 1:26:11)
Irene Torres Ferret
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
Bernabé Gallego
01:26:34 (Tr: 1:26:34)

T. real: 01:25:44

T. oficial: 01:25:57

Inici real: 10:00:18

Hora meta: 11:26:01

Cat:M2

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club:

1:26:49
01:25:57
1:25:06
Daniel Ramos Ribas
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
i
Adria Dalmau Gomez
01:25:48 (Tr: 1:25:48)
Rober Tavira Solé
01:25:50 (Tr: 1:25:48)
i
David Lemos Ariza
01:26:03 (Tr: 1:26:02)
i
David Porcel Velasco
01:26:16 (Tr: 1:26:08)
Ivan Merino Barneo
01:26:22 (Tr: 1:26:11)
Irene Torres Ferret
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
Bernabé Gallego
01:26:34 (Tr: 1:26:34)
Carlos Rodas
01:26:38 (Tr: 1:26:35)

T. real: 01:26:02

T. oficial: 01:26:03

Inici real: 10:00:05

Hora meta: 11:26:07

Cat:M2

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: triatlo palleja

1:26:32
01:26:03
1:25:35
i
Adria Dalmau Gomez
01:25:48 (Tr: 1:25:48)
Rober Tavira Solé
01:25:50 (Tr: 1:25:48)
i
Arturo Aranda Alonso
01:25:57 (Tr: 1:25:44)
i
David Porcel Velasco
01:26:16 (Tr: 1:26:08)
Ivan Merino Barneo
01:26:22 (Tr: 1:26:11)
Irene Torres Ferret
01:26:32 (Tr: 1:26:32)

T. real: 01:26:08

T. oficial: 01:26:16

Inici real: 10:00:13

Hora meta: 11:26:20

Cat:M2

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: team parking

1:26:43
01:26:16
1:25:50
Rober Tavira Solé
01:25:50 (Tr: 1:25:48)
i
Arturo Aranda Alonso
01:25:57 (Tr: 1:25:44)
i
David Lemos Ariza
01:26:03 (Tr: 1:26:02)
Ivan Merino Barneo
01:26:22 (Tr: 1:26:11)
Irene Torres Ferret
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
Bernabé Gallego
01:26:34 (Tr: 1:26:34)
Carlos Rodas
01:26:38 (Tr: 1:26:35)

T. real: 01:26:11

T. oficial: 01:26:22

Inici real: 10:00:16

Hora meta: 11:26:26

Cat:M1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club:

1:26:47
01:26:22
1:25:57
i
Arturo Aranda Alonso
01:25:57 (Tr: 1:25:44)
i
David Lemos Ariza
01:26:03 (Tr: 1:26:02)
i
David Porcel Velasco
01:26:16 (Tr: 1:26:08)
Irene Torres Ferret
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
Bernabé Gallego
01:26:34 (Tr: 1:26:34)
Carlos Rodas
01:26:38 (Tr: 1:26:35)

T. real: 01:26:32

T. oficial: 01:26:32

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:26:36

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:00:04

Sexe:F

Ritme: 5:47 min/km

Club: sac corbera

1:27:08
01:26:32
1:25:55
i
Arturo Aranda Alonso
01:25:57 (Tr: 1:25:44)
i
David Lemos Ariza
01:26:03 (Tr: 1:26:02)
i
David Porcel Velasco
01:26:16 (Tr: 1:26:08)
Ivan Merino Barneo
01:26:22 (Tr: 1:26:11)
Bernabé Gallego
01:26:34 (Tr: 1:26:34)
Carlos Rodas
01:26:38 (Tr: 1:26:35)
Antonio González González
01:27:08 (Tr: 1:27:08)

T. real: 01:26:34

T. oficial: 01:26:34

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:26:38

Cat:M1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club:

1:27:39
01:26:34
1:25:28
i
Adria Dalmau Gomez
01:25:48 (Tr: 1:25:48)
Rober Tavira Solé
01:25:50 (Tr: 1:25:48)
i
Arturo Aranda Alonso
01:25:57 (Tr: 1:25:44)
i
David Lemos Ariza
01:26:03 (Tr: 1:26:02)
i
David Porcel Velasco
01:26:16 (Tr: 1:26:08)
Ivan Merino Barneo
01:26:22 (Tr: 1:26:11)
Irene Torres Ferret
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
Carlos Rodas
01:26:38 (Tr: 1:26:35)
Antonio González González
01:27:08 (Tr: 1:27:08)
Miquel Alba Castelló
01:27:39 (Tr: 1:27:33)

T. real: 01:26:35

T. oficial: 01:26:38

Inici real: 10:00:07

Hora meta: 11:26:42

Cat:M2

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club:

1:27:44
01:26:38
1:25:32
i
Adria Dalmau Gomez
01:25:48 (Tr: 1:25:48)
Rober Tavira Solé
01:25:50 (Tr: 1:25:48)
i
Arturo Aranda Alonso
01:25:57 (Tr: 1:25:44)
i
David Lemos Ariza
01:26:03 (Tr: 1:26:02)
i
David Porcel Velasco
01:26:16 (Tr: 1:26:08)
Ivan Merino Barneo
01:26:22 (Tr: 1:26:11)
Irene Torres Ferret
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
Bernabé Gallego
01:26:34 (Tr: 1:26:34)
Antonio González González
01:27:08 (Tr: 1:27:08)
Miquel Alba Castelló
01:27:39 (Tr: 1:27:33)
i
Manuel Carrion Rubio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)

T. real: 01:27:08

T. oficial: 01:27:08

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:27:12

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:49 min/km

Club:

1:27:45
01:27:08
1:26:32
Irene Torres Ferret
01:26:32 (Tr: 1:26:32)
Bernabé Gallego
01:26:34 (Tr: 1:26:34)
Carlos Rodas
01:26:38 (Tr: 1:26:35)
Miquel Alba Castelló
01:27:39 (Tr: 1:27:33)
i
Manuel Carrion Rubio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
i
Stephane Alvarez Schmitz
01:27:44 (Tr: 1:27:44)

T. real: 01:27:33

T. oficial: 01:27:39

Inici real: 10:00:11

Hora meta: 11:27:43

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: sgx 12monkeys

1:28:45
01:27:39
1:26:34
Bernabé Gallego
01:26:34 (Tr: 1:26:34)
Carlos Rodas
01:26:38 (Tr: 1:26:35)
Antonio González González
01:27:08 (Tr: 1:27:08)
i
Manuel Carrion Rubio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
i
Stephane Alvarez Schmitz
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
Alex Ardid Safont
01:28:00 (Tr: 1:27:52)

T. real: 01:27:43

T. oficial: 01:27:44

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 11:27:48

Cat:M3

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: palleja trail

1:28:50
01:27:44
1:26:38
Carlos Rodas
01:26:38 (Tr: 1:26:35)
Antonio González González
01:27:08 (Tr: 1:27:08)
Miquel Alba Castelló
01:27:39 (Tr: 1:27:33)
i
Stephane Alvarez Schmitz
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
Alex Ardid Safont
01:28:00 (Tr: 1:27:52)

T. real: 01:27:44

T. oficial: 01:27:44

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:27:48

Cat:M3

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: trail running torrelles

1:28:20
01:27:44
1:27:08
Antonio González González
01:27:08 (Tr: 1:27:08)
Miquel Alba Castelló
01:27:39 (Tr: 1:27:33)
i
Manuel Carrion Rubio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
Alex Ardid Safont
01:28:00 (Tr: 1:27:52)

T. real: 01:27:52

T. oficial: 01:28:00

Inici real: 10:00:13

Hora meta: 11:28:04

Cat:M3

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: shoptic

1:28:21
01:28:00
1:27:39
Miquel Alba Castelló
01:27:39 (Tr: 1:27:33)
i
Manuel Carrion Rubio
01:27:44 (Tr: 1:27:43)
i
Stephane Alvarez Schmitz
01:27:44 (Tr: 1:27:44)