Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa l’Esquirol

15K

25 novembre 2017
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:30:55

T. oficial: 01:30:57

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 11:31:01

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: club atletisme olesa

1:32:24
01:30:57
1:29:29
i
Camilo Grados Galán
01:31:26 (Tr: 1:31:26)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:31:39 (Tr: 1:31:37)
i
Carles Teruel Castelló
01:31:43 (Tr: 1:31:41)
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)

T. real: 01:31:26

T. oficial: 01:31:26

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:31:30

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: vilarunners del cami

1:32:24
01:31:26
1:30:28
Antonio Agut Domenech
01:30:57 (Tr: 1:30:55)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:31:39 (Tr: 1:31:37)
i
Carles Teruel Castelló
01:31:43 (Tr: 1:31:41)
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)

T. real: 01:31:37

T. oficial: 01:31:39

Inici real: 10:00:07

Hora meta: 11:31:43

Cat:M3

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:07 min/km

Club: running parc

1:32:24
01:31:39
1:30:54
Antonio Agut Domenech
01:30:57 (Tr: 1:30:55)
i
Camilo Grados Galán
01:31:26 (Tr: 1:31:26)
i
Carles Teruel Castelló
01:31:43 (Tr: 1:31:41)
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)

T. real: 01:31:41

T. oficial: 01:31:43

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 11:31:47

Cat:M3

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:07 min/km

Club:

1:32:29
01:31:43
1:30:57
Antonio Agut Domenech
01:30:57 (Tr: 1:30:55)
i
Camilo Grados Galán
01:31:26 (Tr: 1:31:26)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:31:39 (Tr: 1:31:37)
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)

T. real: 01:31:38

T. oficial: 01:31:43

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 11:31:47

Cat:M2

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:07 min/km

Club: burgos team

1:32:39
01:31:43
1:30:47
Antonio Agut Domenech
01:30:57 (Tr: 1:30:55)
i
Camilo Grados Galán
01:31:26 (Tr: 1:31:26)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:31:39 (Tr: 1:31:37)
i
Carles Teruel Castelló
01:31:43 (Tr: 1:31:41)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)
i
Jordi Mendoza Bonet
01:32:39 (Tr: 1:32:34)

T. real: 01:31:39

T. oficial: 01:31:43

Inici real: 10:00:08

Hora meta: 11:31:47

Cat:M2

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:07 min/km

Club:

1:32:40
01:31:43
1:30:46
Antonio Agut Domenech
01:30:57 (Tr: 1:30:55)
i
Camilo Grados Galán
01:31:26 (Tr: 1:31:26)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:31:39 (Tr: 1:31:37)
i
Carles Teruel Castelló
01:31:43 (Tr: 1:31:41)
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)
i
Jordi Mendoza Bonet
01:32:39 (Tr: 1:32:34)
i
Manel López Quintanilla
01:32:40 (Tr: 1:32:40)

T. real: 01:32:24

T. oficial: 01:32:24

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:32:28

Cat:M3

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club: ecuador club de atletismo eca

1:33:06
01:32:24
1:31:43
i
Carles Teruel Castelló
01:31:43 (Tr: 1:31:41)
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
i
Jordi Mendoza Bonet
01:32:39 (Tr: 1:32:34)
i
Manel López Quintanilla
01:32:40 (Tr: 1:32:40)
Manuel Del Rosal Gutierrez
01:32:49 (Tr: 1:32:41)
i
Luis Ramirez Olle
01:32:51 (Tr: 1:32:48)

T. real: 01:32:34

T. oficial: 01:32:39

Inici real: 10:00:09

Hora meta: 11:32:43

Cat:M1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club: atletismo pallejà

1:33:35
01:32:39
1:31:43
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)
i
Manel López Quintanilla
01:32:40 (Tr: 1:32:40)
Manuel Del Rosal Gutierrez
01:32:49 (Tr: 1:32:41)
i
Luis Ramirez Olle
01:32:51 (Tr: 1:32:48)
Rafa Muñoz
01:33:24 (Tr: 1:33:21)

T. real: 01:32:40

T. oficial: 01:32:40

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:32:44

Cat:M3

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club:

1:33:37
01:32:40
1:31:43
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)
i
Jordi Mendoza Bonet
01:32:39 (Tr: 1:32:34)
Manuel Del Rosal Gutierrez
01:32:49 (Tr: 1:32:41)
i
Luis Ramirez Olle
01:32:51 (Tr: 1:32:48)
Rafa Muñoz
01:33:24 (Tr: 1:33:21)

T. real: 01:32:41

T. oficial: 01:32:49

Inici real: 10:00:12

Hora meta: 11:32:53

Cat:M2

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club: equip cem el papiol

1:34:48
01:32:49
1:30:50
Antonio Agut Domenech
01:30:57 (Tr: 1:30:55)
i
Camilo Grados Galán
01:31:26 (Tr: 1:31:26)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:31:39 (Tr: 1:31:37)
i
Carles Teruel Castelló
01:31:43 (Tr: 1:31:41)
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)
i
Jordi Mendoza Bonet
01:32:39 (Tr: 1:32:34)
i
Manel López Quintanilla
01:32:40 (Tr: 1:32:40)
i
Luis Ramirez Olle
01:32:51 (Tr: 1:32:48)
Rafa Muñoz
01:33:24 (Tr: 1:33:21)
Xavier Catala Jimenez
01:34:48 (Tr: 1:34:46)

T. real: 01:32:48

T. oficial: 01:32:51

Inici real: 10:00:07

Hora meta: 11:32:55

Cat:M3

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club:

1:35:02
01:32:51
1:30:40
Antonio Agut Domenech
01:30:57 (Tr: 1:30:55)
i
Camilo Grados Galán
01:31:26 (Tr: 1:31:26)
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:31:39 (Tr: 1:31:37)
i
Carles Teruel Castelló
01:31:43 (Tr: 1:31:41)
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)
i
Jordi Mendoza Bonet
01:32:39 (Tr: 1:32:34)
i
Manel López Quintanilla
01:32:40 (Tr: 1:32:40)
Manuel Del Rosal Gutierrez
01:32:49 (Tr: 1:32:41)
Rafa Muñoz
01:33:24 (Tr: 1:33:21)
Xavier Catala Jimenez
01:34:48 (Tr: 1:34:46)
Paco Castillo Carrascal
01:35:02 (Tr: 1:35:02)

T. real: 01:33:21

T. oficial: 01:33:24

Inici real: 10:00:07

Hora meta: 11:33:28

Cat:M2

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:14 min/km

Club: nutriland

1:35:12
01:33:24
1:31:36
i
Jose manuel Acevedo Fernandez
01:31:39 (Tr: 1:31:37)
i
Carles Teruel Castelló
01:31:43 (Tr: 1:31:41)
i
Joan Burgos
01:31:43 (Tr: 1:31:38)
Juan manuel lóp López Marfil
01:31:43 (Tr: 1:31:39)
Juan carlos Nuñez Peralta
01:32:24 (Tr: 1:32:24)
i
Jordi Mendoza Bonet
01:32:39 (Tr: 1:32:34)
i
Manel López Quintanilla
01:32:40 (Tr: 1:32:40)
Manuel Del Rosal Gutierrez
01:32:49 (Tr: 1:32:41)
i
Luis Ramirez Olle
01:32:51 (Tr: 1:32:48)
Xavier Catala Jimenez
01:34:48 (Tr: 1:34:46)
Paco Castillo Carrascal
01:35:02 (Tr: 1:35:02)
Jose Hidalgo Gonzalez
01:35:12 (Tr: 1:35:07)

T. real: 01:34:46

T. oficial: 01:34:48

Inici real: 10:00:06

Hora meta: 11:34:52

Cat:M3

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club: bosc10

1:36:47
01:34:48
1:32:49
Manuel Del Rosal Gutierrez
01:32:49 (Tr: 1:32:41)
i
Luis Ramirez Olle
01:32:51 (Tr: 1:32:48)
Rafa Muñoz
01:33:24 (Tr: 1:33:21)
Paco Castillo Carrascal
01:35:02 (Tr: 1:35:02)
Jose Hidalgo Gonzalez
01:35:12 (Tr: 1:35:07)

T. real: 01:35:02

T. oficial: 01:35:02

Inici real: 10:00:04

Hora meta: 11:35:06

Cat:M3

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club:

1:37:13
01:35:02
1:32:51
i
Luis Ramirez Olle
01:32:51 (Tr: 1:32:48)
Rafa Muñoz
01:33:24 (Tr: 1:33:21)
Xavier Catala Jimenez
01:34:48 (Tr: 1:34:46)
Jose Hidalgo Gonzalez
01:35:12 (Tr: 1:35:07)

T. real: 01:35:07

T. oficial: 01:35:12

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 11:35:16

Cat:M3

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:00:04

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club: bcn trail runners

1:37:01
01:35:12
1:33:24
Rafa Muñoz
01:33:24 (Tr: 1:33:21)
Xavier Catala Jimenez
01:34:48 (Tr: 1:34:46)
Paco Castillo Carrascal
01:35:02 (Tr: 1:35:02)