SubCurses

8RESULTATS

Mitja Marató de Granollers - LA MITJA

21k

02 febrer 2020

10k 21k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 01:59:56

T. oficial: 02:03:08

Inici real: 10:33:29

Hora meta: 12:33:25

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 3073

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

k5: 0:27:56

Hora k5 : 11:01:25

Pos k5 : 3225

-

k10: 0:57:38

Hora k10 : 11:31:07

Pos k10 : 3120

X 105 posicions

k15: 1:26:13

Hora k15 : 11:59:42

Pos k15 : 3104

X 16 posicions

k20: 1:54:03

Hora k20 : 12:27:32

Pos k20 : 3051

X 53 posicions

Meta: 1:59:56

Hora meta: 12:33:25

Pos meta : 3073

Y 22 posicions

2:34:28
02:03:08
1:31:49
i
Maria Anguita Benet
01:41:11 (Tr: 1:40:30)
i
Toni Ansó Valentín
01:39:21 (Tr: 1:38:22)
i
Daniel Antelo Fernández
01:41:39 (Tr: 1:41:02)
Catherine Antheunissens
02:34:28 (Tr: 2:30:43)
i
Paco Anto Audi
01:51:52 (Tr: 1:51:09)
Manel antolín g Antolín Galindo
02:21:09 (Tr: 2:18:04)
Juanjo Antón Alvarez
02:04:50 (Tr: 2:02:54)
Rosa maria Anton Lazaro
02:13:53 (Tr: 2:11:50)
Francisco Anton Perea
01:37:11 (Tr: 1:36:37)
Jonathan Antoni Cierco
01:31:59 (Tr: 1:31:31)

T. real: 01:22:39

T. oficial: 01:22:51

Inici real: 10:30:29

Hora meta: 11:53:08

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 139

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.e. montclar

k5: 0:19:25

Hora k5 : 10:49:53

Pos k5 : 183

-

k10: 0:39:48

Hora k10 : 11:10:16

Pos k10 : 165

X 18 posicions

k15: 1:00:08

Hora k15 : 11:30:36

Pos k15 : 183

Y 18 posicions

k20: 1:18:39

Hora k20 : 11:49:08

Pos k20 : 149

X 34 posicions

Meta: 1:22:39

Hora meta: 11:53:08

Pos meta : 139

X 10 posicions

2:34:28
01:22:51
0:11:13
i
Dídac Anfruns Nogués
02:03:08 (Tr: 1:59:56)
i
Maria Anguita Benet
01:41:11 (Tr: 1:40:30)
i
Toni Ansó Valentín
01:39:21 (Tr: 1:38:22)
i
Daniel Antelo Fernández
01:41:39 (Tr: 1:41:02)
i
Esteban Antequera Guerrero
01:26:31 (Tr: 1:26:23)
Catherine Antheunissens
02:34:28 (Tr: 2:30:43)
i
Paco Anto Audi
01:51:52 (Tr: 1:51:09)
Manel antolín g Antolín Galindo
02:21:09 (Tr: 2:18:04)
Juanjo Antón Alvarez
02:04:50 (Tr: 2:02:54)
Rosa maria Anton Lazaro
02:13:53 (Tr: 2:11:50)
Francisco Anton Perea
01:37:11 (Tr: 1:36:37)
Jonathan Antoni Cierco
01:31:59 (Tr: 1:31:31)
i
Dani Antunez Tirado
01:26:14 (Tr: 1:26:10)
Victor Aparicio Palomar
01:28:44 (Tr: 1:28:32)

T. real: 01:40:30

T. oficial: 01:41:11

Inici real: 10:30:59

Hora meta: 12:11:28

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 1197

Inici cursa:10:30:17

Sexe:F

Ritme: 4:46 min/km

Club:

k5: 0:23:55

Hora k5 : 10:54:54

Pos k5 : 1194

-

k10: 0:49:07

Hora k10 : 11:20:05

Pos k10 : 1256

Y 62 posicions

k15: 1:12:40

Hora k15 : 11:43:38

Pos k15 : 1238

X 18 posicions

k20: 1:35:50

Hora k20 : 12:06:49

Pos k20 : 1213

X 25 posicions

Meta: 1:40:30

Hora meta: 12:11:28

Pos meta : 1197

X 16 posicions

2:34:28
01:41:11
0:47:55
i
Dídac Anfruns Nogués
02:03:08 (Tr: 1:59:56)
i
Joan Anguita
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Toni Ansó Valentín
01:39:21 (Tr: 1:38:22)
i
Daniel Antelo Fernández
01:41:39 (Tr: 1:41:02)
i
Esteban Antequera Guerrero
01:26:31 (Tr: 1:26:23)
Catherine Antheunissens
02:34:28 (Tr: 2:30:43)
i
Paco Anto Audi
01:51:52 (Tr: 1:51:09)
Manel antolín g Antolín Galindo
02:21:09 (Tr: 2:18:04)
Juanjo Antón Alvarez
02:04:50 (Tr: 2:02:54)
Rosa maria Anton Lazaro
02:13:53 (Tr: 2:11:50)
Francisco Anton Perea
01:37:11 (Tr: 1:36:37)
Jonathan Antoni Cierco
01:31:59 (Tr: 1:31:31)
i
Dani Antunez Tirado
01:26:14 (Tr: 1:26:10)
Victor Aparicio Palomar
01:28:44 (Tr: 1:28:32)

T. real: 01:38:22

T. oficial: 01:39:21

Inici real: 10:31:17

Hora meta: 12:09:38

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 1034

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club:

k5: 0:23:39

Hora k5 : 10:54:56

Pos k5 : 1203

-

k10: 0:48:16

Hora k10 : 11:19:32

Pos k10 : 1142

X 61 posicions

k15: 1:11:13

Hora k15 : 11:42:29

Pos k15 : 1084

X 58 posicions

k20: 1:33:37

Hora k20 : 12:04:54

Pos k20 : 1037

X 47 posicions

Meta: 1:38:22

Hora meta: 12:09:38

Pos meta : 1034

X 3 posicions

2:34:28
01:39:21
0:44:13
i
Dídac Anfruns Nogués
02:03:08 (Tr: 1:59:56)
i
Joan Anguita
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Maria Anguita Benet
01:41:11 (Tr: 1:40:30)
i
Daniel Antelo Fernández
01:41:39 (Tr: 1:41:02)
i
Esteban Antequera Guerrero
01:26:31 (Tr: 1:26:23)
Catherine Antheunissens
02:34:28 (Tr: 2:30:43)
i
Paco Anto Audi
01:51:52 (Tr: 1:51:09)
Manel antolín g Antolín Galindo
02:21:09 (Tr: 2:18:04)
Juanjo Antón Alvarez
02:04:50 (Tr: 2:02:54)
Rosa maria Anton Lazaro
02:13:53 (Tr: 2:11:50)
Francisco Anton Perea
01:37:11 (Tr: 1:36:37)
Jonathan Antoni Cierco
01:31:59 (Tr: 1:31:31)
i
Dani Antunez Tirado
01:26:14 (Tr: 1:26:10)
Victor Aparicio Palomar
01:28:44 (Tr: 1:28:32)

T. real: 01:41:02

T. oficial: 01:41:39

Inici real: 10:30:55

Hora meta: 12:11:56

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 1231

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: club atletismo parets

k5: 0:23:27

Hora k5 : 10:54:22

Pos k5 : 1057

-

k10: 0:48:35

Hora k10 : 11:19:30

Pos k10 : 1138

Y 81 posicions

k15: 1:12:30

Hora k15 : 11:43:25

Pos k15 : 1211

Y 73 posicions

k20: 1:36:18

Hora k20 : 12:07:13

Pos k20 : 1249

Y 38 posicions

Meta: 1:41:02

Hora meta: 12:11:56

Pos meta : 1231

X 18 posicions

2:00:28
01:41:39
1:22:51
i
Joan Anguita
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Maria Anguita Benet
01:41:11 (Tr: 1:40:30)
i
Toni Ansó Valentín
01:39:21 (Tr: 1:38:22)
i
Esteban Antequera Guerrero
01:26:31 (Tr: 1:26:23)
i
Paco Anto Audi
01:51:52 (Tr: 1:51:09)
Francisco Anton Perea
01:37:11 (Tr: 1:36:37)
Jonathan Antoni Cierco
01:31:59 (Tr: 1:31:31)
i
Dani Antunez Tirado
01:26:14 (Tr: 1:26:10)
Victor Aparicio Palomar
01:28:44 (Tr: 1:28:32)

T. real: 01:26:23

T. oficial: 01:26:31

Inici real: 10:30:26

Hora meta: 11:56:48

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 268

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

k5: 0:19:43

Hora k5 : 10:50:08

Pos k5 : 209

-

k10: 0:41:04

Hora k10 : 11:11:29

Pos k10 : 236

Y 27 posicions

k15: 1:01:55

Hora k15 : 11:32:20

Pos k15 : 273

Y 37 posicions

k20: 1:22:12

Hora k20 : 11:52:37

Pos k20 : 273

Z

Meta: 1:26:23

Hora meta: 11:56:48

Pos meta : 268

X 5 posicions

2:21:09
01:26:31
0:31:53
i
Dídac Anfruns Nogués
02:03:08 (Tr: 1:59:56)
i
Joan Anguita
01:22:51 (Tr: 1:22:39)
i
Maria Anguita Benet
01:41:11 (Tr: 1:40:30)
i
Toni Ansó Valentín
01:39:21 (Tr: 1:38:22)
i
Daniel Antelo Fernández
01:41:39 (Tr: 1:41:02)
i
Paco Anto Audi
01:51:52 (Tr: 1:51:09)
Manel antolín g Antolín Galindo
02:21:09 (Tr: 2:18:04)
Juanjo Antón Alvarez
02:04:50 (Tr: 2:02:54)
Rosa maria Anton Lazaro
02:13:53 (Tr: 2:11:50)
Francisco Anton Perea
01:37:11 (Tr: 1:36:37)
Jonathan Antoni Cierco
01:31:59 (Tr: 1:31:31)
i
Dani Antunez Tirado
01:26:14 (Tr: 1:26:10)
Victor Aparicio Palomar
01:28:44 (Tr: 1:28:32)

T. real: 02:30:43

T. oficial: 02:34:28

Inici real: 10:34:03

Hora meta: 13:04:45

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 3956

Inici cursa:10:30:17

Sexe:F

Ritme: 7:09 min/km

Club:

k5: 0:33:12

Hora k5 : 11:07:14

Pos k5 : 3966

-

k10: 1:08:50

Hora k10 : 11:42:53

Pos k10 : 3908

X 58 posicions

k15: 1:45:51

Hora k15 : 12:19:53

Pos k15 : 3941

Y 33 posicions

k20: 2:23:33

Hora k20 : 12:57:35

Pos k20 : 3945

Y 4 posicions

Meta: 2:30:43

Hora meta: 13:04:45

Pos meta : 3956

Y 11 posicions

3:29:36
02:34:28
1:39:21
i
Dídac Anfruns Nogués
02:03:08 (Tr: 1:59:56)
i
Maria Anguita Benet
01:41:11 (Tr: 1:40:30)
i
Toni Ansó Valentín
01:39:21 (Tr: 1:38:22)
i
Daniel Antelo Fernández
01:41:39 (Tr: 1:41:02)
i
Paco Anto Audi
01:51:52 (Tr: 1:51:09)
Manel antolín g Antolín Galindo
02:21:09 (Tr: 2:18:04)
Juanjo Antón Alvarez
02:04:50 (Tr: 2:02:54)
Rosa maria Anton Lazaro
02:13:53 (Tr: 2:11:50)

T. real: 01:51:09

T. oficial: 01:51:52

Inici real: 10:31:00

Hora meta: 12:22:09

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 2162

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club: runnin6:30am

k5: 0:26:58

Hora k5 : 10:57:58

Pos k5 : 2243

-

k10: 0:54:08

Hora k10 : 11:25:08

Pos k10 : 2232

X 11 posicions

k15: 1:20:57

Hora k15 : 11:51:57

Pos k15 : 2296

Y 64 posicions

k20: 1:45:36

Hora k20 : 12:16:36

Pos k20 : 2145

X 151 posicions

Meta: 1:51:09

Hora meta: 12:22:09

Pos meta : 2162

Y 17 posicions

2:13:53
01:51:52
1:29:50
i
Dídac Anfruns Nogués
02:03:08 (Tr: 1:59:56)
i
Maria Anguita Benet
01:41:11 (Tr: 1:40:30)
i
Toni Ansó Valentín
01:39:21 (Tr: 1:38:22)
i
Daniel Antelo Fernández
01:41:39 (Tr: 1:41:02)
Juanjo Antón Alvarez
02:04:50 (Tr: 2:02:54)
Rosa maria Anton Lazaro
02:13:53 (Tr: 2:11:50)
Francisco Anton Perea
01:37:11 (Tr: 1:36:37)
Jonathan Antoni Cierco
01:31:59 (Tr: 1:31:31)

T. real: 02:18:04

T. oficial: 02:21:09

Inici real: 10:33:22

Hora meta: 12:51:26

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 3748

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 6:33 min/km

Club: amics de l'atletisme de b

k5: 0:29:32

Hora k5 : 11:02:54

Pos k5 : 3531

-

k10: 1:02:54

Hora k10 : 11:36:15

Pos k10 : 3583

Y 52 posicions

k15: 1:36:49

Hora k15 : 12:10:11

Pos k15 : 3704

Y 121 posicions

k20: 2:10:57

Hora k20 : 12:44:18

Pos k20 : 3734

Y 30 posicions

Meta: 2:18:04

Hora meta: 12:51:26

Pos meta : 3748

Y 14 posicions

3:15:47
02:21:09
1:26:31
i
Dídac Anfruns Nogués
02:03:08 (Tr: 1:59:56)
i
Maria Anguita Benet
01:41:11 (Tr: 1:40:30)
i
Toni Ansó Valentín
01:39:21 (Tr: 1:38:22)
i
Daniel Antelo Fernández
01:41:39 (Tr: 1:41:02)
i
Esteban Antequera Guerrero
01:26:31 (Tr: 1:26:23)
Catherine Antheunissens
02:34:28 (Tr: 2:30:43)
i
Paco Anto Audi
01:51:52 (Tr: 1:51:09)
Juanjo Antón Alvarez
02:04:50 (Tr: 2:02:54)
Rosa maria Anton Lazaro
02:13:53 (Tr: 2:11:50)
Francisco Anton Perea
01:37:11 (Tr: 1:36:37)
Jonathan Antoni Cierco
01:31:59 (Tr: 1:31:31)
Victor Aparicio Palomar
01:28:44 (Tr: 1:28:32)

T. real: 02:02:54

T. oficial: 02:04:50

Inici real: 10:32:13

Hora meta: 12:35:07

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 3169

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 5:50 min/km

Club:

k5: 0:27:58

Hora k5 : 11:00:11

Pos k5 : 2803

-

k10: 0:58:21

Hora k10 : 11:30:34

Pos k10 : 3040

Y 237 posicions

k15: 1:27:10

Hora k15 : 11:59:23

Pos k15 : 3077

Y 37 posicions

k20: 1:56:34

Hora k20 : 12:28:47

Pos k20 : 3154

Y 77 posicions

Meta: 2:02:54

Hora meta: 12:35:07

Pos meta : 3169

Y 15 posicions

2:04:52
02:04:50
2:04:48

T. real: 02:11:50

T. oficial: 02:13:53

Inici real: 10:32:21

Hora meta: 12:44:10

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 3522

Inici cursa:10:30:17

Sexe:F

Ritme: 6:15 min/km

Club:

k5: 0:30:11

Hora k5 : 11:02:32

Pos k5 : 3448

-

k10: 1:03:12

Hora k10 : 11:35:33

Pos k10 : 3538

Y 90 posicions

k15: 1:34:28

Hora k15 : 12:06:48

Pos k15 : 3543

Y 5 posicions

k20: 2:05:07

Hora k20 : 12:37:27

Pos k20 : 3508

X 35 posicions

Meta: 2:11:50

Hora meta: 12:44:10

Pos meta : 3522

Y 14 posicions

2:35:55
02:13:53
1:51:52
i
Dídac Anfruns Nogués
02:03:08 (Tr: 1:59:56)
Catherine Antheunissens
02:34:28 (Tr: 2:30:43)
i
Paco Anto Audi
01:51:52 (Tr: 1:51:09)
Manel antolín g Antolín Galindo
02:21:09 (Tr: 2:18:04)
Juanjo Antón Alvarez
02:04:50 (Tr: 2:02:54)

T. real: 01:36:37

T. oficial: 01:37:11

Inici real: 10:30:51

Hora meta: 12:07:28

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 866

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club: runsistencia

k5: 0:22:49

Hora k5 : 10:53:40

Pos k5 : 856

-

k10: 0:47:02

Hora k10 : 11:17:53

Pos k10 : 931

Y 75 posicions

k15: 1:09:32

Hora k15 : 11:40:23

Pos k15 : 892

X 39 posicions

k20: 1:31:53

Hora k20 : 12:02:43

Pos k20 : 870

X 22 posicions

Meta: 1:36:37

Hora meta: 12:07:28

Pos meta : 866

X 4 posicions

1:37:13
01:37:11
1:37:09

T. real: 01:31:31

T. oficial: 01:31:59

Inici real: 10:30:45

Hora meta: 12:02:16

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 534

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

k5: 0:20:57

Hora k5 : 10:51:41

Pos k5 : 464

-

k10: 0:44:47

Hora k10 : 11:15:32

Pos k10 : 624

Y 160 posicions

k15: 1:06:31

Hora k15 : 11:37:15

Pos k15 : 600

X 24 posicions

k20: 1:27:18

Hora k20 : 11:58:02

Pos k20 : 556

X 44 posicions

Meta: 1:31:31

Hora meta: 12:02:16

Pos meta : 534

X 22 posicions

1:32:01
01:31:59
1:31:57

T. real: 01:26:10

T. oficial: 01:26:14

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 11:56:31

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 260

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: fasttriatlon

k5: 0:19:37

Hora k5 : 10:49:58

Pos k5 : 190

-

k10: 0:40:39

Hora k10 : 11:11:00

Pos k10 : 187

X 3 posicions

k15: 1:00:53

Hora k15 : 11:31:14

Pos k15 : 214

Y 27 posicions

k20: 1:21:40

Hora k20 : 11:52:01

Pos k20 : 248

Y 34 posicions

Meta: 1:26:10

Hora meta: 11:56:31

Pos meta : 260

Y 12 posicions

1:28:44
01:26:14
1:23:45
i
Esteban Antequera Guerrero
01:26:31 (Tr: 1:26:23)
Victor Aparicio Palomar
01:28:44 (Tr: 1:28:32)

T. real: 01:28:32

T. oficial: 01:28:44

Inici real: 10:30:30

Hora meta: 11:59:01

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 359

Inici cursa:10:30:17

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club:

k5: 0:20:39

Hora k5 : 10:51:08

Pos k5 : 359

-

k10: 0:42:40

Hora k10 : 11:13:10

Pos k10 : 356

X 3 posicions

k15: 1:03:22

Hora k15 : 11:33:52

Pos k15 : 354

X 2 posicions

k20: 1:24:12

Hora k20 : 11:54:41

Pos k20 : 366

Y 12 posicions

Meta: 1:28:32

Hora meta: 11:59:01

Pos meta : 359

X 7 posicions

1:28:46
01:28:44
1:28:42