Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

32a Pujada i Baixada a Guanta

12_3K

05 novembre 2017
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:49:58

T. oficial: 00:49:58

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:51:22

Cat:JunM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: club triatlo badia del va

Guanta: 0:25:02

Hora Guanta : 10:26:26

Pos Guanta : 37

-

Meta: 0:49:58

Hora meta: 10:51:22

Pos meta : 46

Y 9 posicions

0:50:31
00:49:58
0:49:25
i
Antonio Bolance Adame
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
José miguel Segovia Martínez
00:50:00 (Tr: 0:50:00)
Toni Jaraices Jimenez
00:50:10 (Tr: 0:50:10)
Robert Troy Fernandez
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
Marc Susan
00:50:18 (Tr: 0:50:18)
Ivan Garay Riba
00:50:31 (Tr: 0:50:31)

T. real: 00:49:59

T. oficial: 00:49:59

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:51:23

Cat:M55

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: c.a. sant celoni

Guanta: 0:25:35

Hora Guanta : 10:26:59

Pos Guanta : 49

-

Meta: 0:49:59

Hora meta: 10:51:23

Pos meta : 47

X 2 posicions

0:50:31
00:49:59
0:49:27
i
Marc Ruiz Jimenez
00:49:58 (Tr: 0:49:58)
José miguel Segovia Martínez
00:50:00 (Tr: 0:50:00)
Toni Jaraices Jimenez
00:50:10 (Tr: 0:50:10)
Robert Troy Fernandez
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
Marc Susan
00:50:18 (Tr: 0:50:18)
Ivan Garay Riba
00:50:31 (Tr: 0:50:31)

T. real: 00:50:00

T. oficial: 00:50:00

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:51:24

Cat:M45

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: u. a. rubí

Guanta: 0:25:52

Hora Guanta : 10:27:16

Pos Guanta : 55

-

Meta: 0:50:00

Hora meta: 10:51:24

Pos meta : 48

X 7 posicions

0:50:31
00:50:00
0:49:30
i
Marc Ruiz Jimenez
00:49:58 (Tr: 0:49:58)
i
Antonio Bolance Adame
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
Toni Jaraices Jimenez
00:50:10 (Tr: 0:50:10)
Robert Troy Fernandez
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
Marc Susan
00:50:18 (Tr: 0:50:18)
Ivan Garay Riba
00:50:31 (Tr: 0:50:31)

T. real: 00:50:10

T. oficial: 00:50:10

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:51:34

Cat:M35

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: club triatlo badia del va

Guanta: 0:25:03

Hora Guanta : 10:26:27

Pos Guanta : 38

-

Meta: 0:50:10

Hora meta: 10:51:34

Pos meta : 49

Y 11 posicions

0:50:31
00:50:10
0:49:49
i
Marc Ruiz Jimenez
00:49:58 (Tr: 0:49:58)
i
Antonio Bolance Adame
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
José miguel Segovia Martínez
00:50:00 (Tr: 0:50:00)
Robert Troy Fernandez
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
Marc Susan
00:50:18 (Tr: 0:50:18)
Ivan Garay Riba
00:50:31 (Tr: 0:50:31)

T. real: 00:50:12

T. oficial: 00:50:12

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:51:36

Cat:M45

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: la sansi

Guanta: 0:25:08

Hora Guanta : 10:26:32

Pos Guanta : 41

-

Meta: 0:50:12

Hora meta: 10:51:36

Pos meta : 50

Y 9 posicions

0:50:34
00:50:12
0:49:50
i
Marc Ruiz Jimenez
00:49:58 (Tr: 0:49:58)
i
Antonio Bolance Adame
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
José miguel Segovia Martínez
00:50:00 (Tr: 0:50:00)
Toni Jaraices Jimenez
00:50:10 (Tr: 0:50:10)
Marc Susan
00:50:18 (Tr: 0:50:18)
Ivan Garay Riba
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Eloy De La Fuente Olite
00:50:34 (Tr: 0:50:34)

T. real: 00:50:18

T. oficial: 00:50:18

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:51:42

Cat:ProM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

Guanta: 0:25:08

Hora Guanta : 10:26:32

Pos Guanta : 42

-

Meta: 0:50:18

Hora meta: 10:51:42

Pos meta : 51

Y 9 posicions

0:50:47
00:50:18
0:49:50
i
Marc Ruiz Jimenez
00:49:58 (Tr: 0:49:58)
i
Antonio Bolance Adame
00:49:59 (Tr: 0:49:59)
José miguel Segovia Martínez
00:50:00 (Tr: 0:50:00)
Toni Jaraices Jimenez
00:50:10 (Tr: 0:50:10)
Robert Troy Fernandez
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
Ivan Garay Riba
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Eloy De La Fuente Olite
00:50:34 (Tr: 0:50:34)
i
Manuel Perez Carmona
00:50:47 (Tr: 0:50:47)

T. real: 00:50:31

T. oficial: 00:50:31

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:51:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: c n caldes

Guanta: 0:26:02

Hora Guanta : 10:27:26

Pos Guanta : 58

-

Meta: 0:50:31

Hora meta: 10:51:55

Pos meta : 52

X 6 posicions

0:50:54
00:50:31
0:50:08
Toni Jaraices Jimenez
00:50:10 (Tr: 0:50:10)
Robert Troy Fernandez
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
Marc Susan
00:50:18 (Tr: 0:50:18)
i
Eloy De La Fuente Olite
00:50:34 (Tr: 0:50:34)
i
Manuel Perez Carmona
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Daniel Luque Serrano
00:50:54 (Tr: 0:50:54)

T. real: 00:50:34

T. oficial: 00:50:34

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:51:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: absolut sport

Guanta: 0:25:14

Hora Guanta : 10:26:38

Pos Guanta : 47

-

Meta: 0:50:34

Hora meta: 10:51:58

Pos meta : 53

Y 6 posicions

0:50:56
00:50:34
0:50:11
Robert Troy Fernandez
00:50:12 (Tr: 0:50:12)
Marc Susan
00:50:18 (Tr: 0:50:18)
Ivan Garay Riba
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Manuel Perez Carmona
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Daniel Luque Serrano
00:50:54 (Tr: 0:50:54)
i
Joan Planella Prat
00:50:56 (Tr: 0:50:56)

T. real: 00:50:47

T. oficial: 00:50:47

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:52:11

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: c. f. viladecavalls

Guanta: 0:25:41

Hora Guanta : 10:27:05

Pos Guanta : 52

-

Meta: 0:50:47

Hora meta: 10:52:11

Pos meta : 54

Y 2 posicions

0:51:16
00:50:47
0:50:18
Marc Susan
00:50:18 (Tr: 0:50:18)
Ivan Garay Riba
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Eloy De La Fuente Olite
00:50:34 (Tr: 0:50:34)
i
Daniel Luque Serrano
00:50:54 (Tr: 0:50:54)
i
Joan Planella Prat
00:50:56 (Tr: 0:50:56)
Ignasi Bassas Buj
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Miquel Brustenga Bort
00:51:15 (Tr: 0:51:15)

T. real: 00:50:54

T. oficial: 00:50:54

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:52:18

Cat:M35

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club:

Guanta: 0:25:48

Hora Guanta : 10:27:12

Pos Guanta : 53

-

Meta: 0:50:54

Hora meta: 10:52:18

Pos meta : 55

Y 2 posicions

0:51:16
00:50:54
0:50:31
Ivan Garay Riba
00:50:31 (Tr: 0:50:31)
i
Eloy De La Fuente Olite
00:50:34 (Tr: 0:50:34)
i
Manuel Perez Carmona
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Joan Planella Prat
00:50:56 (Tr: 0:50:56)
Ignasi Bassas Buj
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Miquel Brustenga Bort
00:51:15 (Tr: 0:51:15)

T. real: 00:50:56

T. oficial: 00:50:56

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:52:20

Cat:M35

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: club natació olot

Guanta: 0:26:12

Hora Guanta : 10:27:36

Pos Guanta : 61

-

Meta: 0:50:56

Hora meta: 10:52:20

Pos meta : 56

X 5 posicions

0:51:21
00:50:56
0:50:31
i
Eloy De La Fuente Olite
00:50:34 (Tr: 0:50:34)
i
Manuel Perez Carmona
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Daniel Luque Serrano
00:50:54 (Tr: 0:50:54)
Ignasi Bassas Buj
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Miquel Brustenga Bort
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
Raquel Parrado Romero
00:51:21 (Tr: 0:51:21)

T. real: 00:51:13

T. oficial: 00:51:13

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:52:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: cn caldes

Guanta: 0:25:49

Hora Guanta : 10:27:13

Pos Guanta : 54

-

Meta: 0:51:13

Hora meta: 10:52:37

Pos meta : 57

Y 3 posicions

0:51:38
00:51:13
0:50:47
i
Manuel Perez Carmona
00:50:47 (Tr: 0:50:47)
i
Daniel Luque Serrano
00:50:54 (Tr: 0:50:54)
i
Joan Planella Prat
00:50:56 (Tr: 0:50:56)
i
Miquel Brustenga Bort
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
Raquel Parrado Romero
00:51:21 (Tr: 0:51:21)
Jaime Palomino Enriquez
00:51:26 (Tr: 0:51:26)

T. real: 00:51:15

T. oficial: 00:51:15

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:52:39

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: u. a. rubí

Guanta: 0:25:59

Hora Guanta : 10:27:23

Pos Guanta : 56

-

Meta: 0:51:15

Hora meta: 10:52:39

Pos meta : 58

Y 2 posicions

0:51:36
00:51:15
0:50:54
i
Daniel Luque Serrano
00:50:54 (Tr: 0:50:54)
i
Joan Planella Prat
00:50:56 (Tr: 0:50:56)
Ignasi Bassas Buj
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
Raquel Parrado Romero
00:51:21 (Tr: 0:51:21)
Jaime Palomino Enriquez
00:51:26 (Tr: 0:51:26)

T. real: 00:51:21

T. oficial: 00:51:21

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:52:45

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:24

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: la sansi

Guanta: 0:26:32

Hora Guanta : 10:27:56

Pos Guanta : 66

-

Meta: 0:51:21

Hora meta: 10:52:45

Pos meta : 59

X 7 posicions

0:51:46
00:51:21
0:50:56
i
Joan Planella Prat
00:50:56 (Tr: 0:50:56)
Ignasi Bassas Buj
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Miquel Brustenga Bort
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
Jaime Palomino Enriquez
00:51:26 (Tr: 0:51:26)

T. real: 00:51:26

T. oficial: 00:51:26

Inici real: 10:01:24

Hora meta: 10:52:50

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:01:24

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: cnterrassa-cicles morenit

Guanta: 0:25:39

Hora Guanta : 10:27:03

Pos Guanta : 51

-

Meta: 0:51:26

Hora meta: 10:52:50

Pos meta : 60

Y 9 posicions

0:51:39
00:51:26
0:51:13
Ignasi Bassas Buj
00:51:13 (Tr: 0:51:13)
i
Miquel Brustenga Bort
00:51:15 (Tr: 0:51:15)
Raquel Parrado Romero
00:51:21 (Tr: 0:51:21)