Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

X Cursa Nick Horta

5K

15 setembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:22:49

T. oficial: 00:22:52

Inici real: 09:05:28

Hora meta: 09:28:16

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:05:24

Sexe:F

Ritme: 4:34 min/km

Club: correcatagafo

0:23:25
00:22:52
0:22:19
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
Ewelina Buras
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)

T. real: 00:22:50

T. oficial: 00:23:49

Inici real: 09:06:23

Hora meta: 09:29:13

Cat:CadM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:24:45
00:23:49
0:22:52
Alicia Rodrigo Pulgarin
00:22:52 (Tr: 0:22:49)
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
Ewelina Buras
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Juan Andres Muñoz
00:23:46 (Tr: 0:23:03)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)
Pau Guàrdia Suárez
00:23:35 (Tr: 0:23:10)
Jose luis Olive Lopez
00:23:35 (Tr: 0:23:11)

T. real: 00:22:51

T. oficial: 00:23:13

Inici real: 09:05:47

Hora meta: 09:28:37

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club:

0:23:35
00:23:13
0:22:52
Alicia Rodrigo Pulgarin
00:22:52 (Tr: 0:22:49)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
Ewelina Buras
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)

T. real: 00:22:55

T. oficial: 00:23:12

Inici real: 09:05:42

Hora meta: 09:28:36

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club:

0:23:31
00:23:12
0:22:52
Alicia Rodrigo Pulgarin
00:22:52 (Tr: 0:22:49)
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
Ewelina Buras
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)

T. real: 00:22:55

T. oficial: 00:22:55

Inici real: 09:05:24

Hora meta: 09:28:19

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:05:24

Sexe:F

Ritme: 4:35 min/km

Club: duscholux

0:23:22
00:22:55
0:22:28
Alicia Rodrigo Pulgarin
00:22:52 (Tr: 0:22:49)
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)

T. real: 00:22:59

T. oficial: 00:23:24

Inici real: 09:05:49

Hora meta: 09:28:48

Cat:JunM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:23:35
00:23:24
0:23:13
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)

T. real: 00:23:02

T. oficial: 00:23:25

Inici real: 09:05:48

Hora meta: 09:28:49

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:23:46
00:23:25
0:23:03
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Juan Andres Muñoz
00:23:46 (Tr: 0:23:03)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)
Pau Guàrdia Suárez
00:23:35 (Tr: 0:23:10)
Jose luis Olive Lopez
00:23:35 (Tr: 0:23:11)

T. real: 00:23:02

T. oficial: 00:23:22

Inici real: 09:05:45

Hora meta: 09:28:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:23:49
00:23:22
0:22:55
i
Juan Cano
00:23:49 (Tr: 0:22:50)
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
Ewelina Buras
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Juan Andres Muñoz
00:23:46 (Tr: 0:23:03)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)
Pau Guàrdia Suárez
00:23:35 (Tr: 0:23:10)
Jose luis Olive Lopez
00:23:35 (Tr: 0:23:11)

T. real: 00:23:02

T. oficial: 00:23:05

Inici real: 09:05:27

Hora meta: 09:28:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:23:11
00:23:05
0:22:59
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)

T. real: 00:23:03

T. oficial: 00:23:46

Inici real: 09:06:07

Hora meta: 09:29:10

Cat:SenM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:24:07
00:23:46
0:23:25
i
Juan Cano
00:23:49 (Tr: 0:22:50)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Pau Guàrdia Suárez
00:23:35 (Tr: 0:23:10)
Jose luis Olive Lopez
00:23:35 (Tr: 0:23:11)

T. real: 00:23:08

T. oficial: 00:23:08

Inici real: 09:05:25

Hora meta: 09:28:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 37

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:23:35
00:23:08
0:22:42
Alicia Rodrigo Pulgarin
00:22:52 (Tr: 0:22:49)
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
Ewelina Buras
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)
Pau Guàrdia Suárez
00:23:35 (Tr: 0:23:10)

T. real: 00:23:09

T. oficial: 00:23:11

Inici real: 09:05:27

Hora meta: 09:28:35

Cat:Vt1F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:05:24

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club: grup atlètic tmb

0:23:35
00:23:11
0:22:48
Alicia Rodrigo Pulgarin
00:22:52 (Tr: 0:22:49)
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
Ewelina Buras
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)
Pau Guàrdia Suárez
00:23:35 (Tr: 0:23:10)
Jose luis Olive Lopez
00:23:35 (Tr: 0:23:11)

T. real: 00:23:10

T. oficial: 00:23:17

Inici real: 09:05:31

Hora meta: 09:28:41

Cat:Vt1M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:23:35
00:23:17
0:22:59
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Andrés Grande Núñez
00:23:05 (Tr: 0:23:02)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
Pau Guàrdia Suárez
00:23:35 (Tr: 0:23:10)
Jose luis Olive Lopez
00:23:35 (Tr: 0:23:11)

T. real: 00:23:10

T. oficial: 00:23:35

Inici real: 09:05:49

Hora meta: 09:28:59

Cat:SenM

Pos. categoria: 38

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:24:01
00:23:35
0:23:08
i
Juan Cano
00:23:49 (Tr: 0:22:50)
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Juan Andres Muñoz
00:23:46 (Tr: 0:23:03)
Guillem Hoyo Alvarez
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)
Jose luis Olive Lopez
00:23:35 (Tr: 0:23:11)

T. real: 00:23:11

T. oficial: 00:23:35

Inici real: 09:05:48

Hora meta: 09:28:59

Cat:Vt3M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:05:24

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: c. e. mediterrani

0:23:58
00:23:35
0:23:11
i
Juan Cano
00:23:49 (Tr: 0:22:50)
Toni Rivas Cobos
00:23:13 (Tr: 0:22:51)
i
David Torrego Fernandez
00:23:12 (Tr: 0:22:55)
i
David Veloso
00:23:24 (Tr: 0:22:59)
i
David Navarrete Barranco
00:23:25 (Tr: 0:23:02)
Javier González
00:23:22 (Tr: 0:23:02)
Juan Andres Muñoz
00:23:46 (Tr: 0:23:03)
Jacqueline Ampudia Gatty
00:23:11 (Tr: 0:23:09)
i
Victor Juanto Gonzalez
00:23:17 (Tr: 0:23:10)
Pau Guàrdia Suárez
00:23:35 (Tr: 0:23:10)