Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa JOVE de Pineda de Mar

5k

31 març 2019

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:29:44

T. oficial: 00:29:44

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:33:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:03:58

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club: club tiger runner

0:31:16
00:29:44
0:28:11
Marc Suñé Cebrian
00:30:39 (Tr: 0:30:39)
Jose manuel Artiaga Gual
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
i
Natalia Elena
00:30:56 (Tr: 0:30:56)
i
Ana maria Gambin Piña
00:31:05 (Tr: 0:31:05)
i
Ecram Kavich
00:31:09 (Tr: 0:31:09)
i
Fran Martorell Mendez
00:31:16 (Tr: 0:31:16)

T. real: 00:30:39

T. oficial: 00:30:39

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:34:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:03:58

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club: senglars malignes

0:31:35
00:30:39
0:29:44
Colomer Noé Jordi
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
Jose manuel Artiaga Gual
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
i
Natalia Elena
00:30:56 (Tr: 0:30:56)
i
Ana maria Gambin Piña
00:31:05 (Tr: 0:31:05)
i
Ecram Kavich
00:31:09 (Tr: 0:31:09)
i
Fran Martorell Mendez
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Daniel Rodríguez Wheeler
00:31:26 (Tr: 0:31:26)

T. real: 00:30:44

T. oficial: 00:30:44

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:34:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:03:58

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club:

0:31:43
00:30:44
0:29:44
Colomer Noé Jordi
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
Marc Suñé Cebrian
00:30:39 (Tr: 0:30:39)
i
Natalia Elena
00:30:56 (Tr: 0:30:56)
i
Ana maria Gambin Piña
00:31:05 (Tr: 0:31:05)
i
Ecram Kavich
00:31:09 (Tr: 0:31:09)
i
Fran Martorell Mendez
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Daniel Rodríguez Wheeler
00:31:26 (Tr: 0:31:26)
Marc Sampere Sans
00:31:38 (Tr: 0:31:38)

T. real: 00:30:56

T. oficial: 00:30:56

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:34:54

Cat:SenF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:03:58

Sexe:F

Ritme: 5:20 min/km

Club: clubtricbm

0:32:07
00:30:56
0:29:44
Colomer Noé Jordi
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
Marc Suñé Cebrian
00:30:39 (Tr: 0:30:39)
Jose manuel Artiaga Gual
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
i
Ana maria Gambin Piña
00:31:05 (Tr: 0:31:05)
i
Ecram Kavich
00:31:09 (Tr: 0:31:09)
i
Fran Martorell Mendez
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Daniel Rodríguez Wheeler
00:31:26 (Tr: 0:31:26)
Marc Sampere Sans
00:31:38 (Tr: 0:31:38)
Miriam Muñoz
00:31:48 (Tr: 0:31:48)

T. real: 00:31:05

T. oficial: 00:31:05

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:35:03

Cat:SenF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:03:58

Sexe:F

Ritme: 5:22 min/km

Club: cap

0:31:30
00:31:05
0:30:39
Marc Suñé Cebrian
00:30:39 (Tr: 0:30:39)
Jose manuel Artiaga Gual
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
i
Natalia Elena
00:30:56 (Tr: 0:30:56)
i
Ecram Kavich
00:31:09 (Tr: 0:31:09)
i
Fran Martorell Mendez
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Daniel Rodríguez Wheeler
00:31:26 (Tr: 0:31:26)

T. real: 00:31:09

T. oficial: 00:31:09

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:35:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:03:58

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:31:38
00:31:09
0:30:41
Jose manuel Artiaga Gual
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
i
Natalia Elena
00:30:56 (Tr: 0:30:56)
i
Ana maria Gambin Piña
00:31:05 (Tr: 0:31:05)
i
Fran Martorell Mendez
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Daniel Rodríguez Wheeler
00:31:26 (Tr: 0:31:26)
Marc Sampere Sans
00:31:38 (Tr: 0:31:38)

T. real: 00:31:16

T. oficial: 00:31:16

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:35:14

Cat:Sb18M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:03:58

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: tricbm calella

0:31:48
00:31:16
0:30:44
i
Natalia Elena
00:30:56 (Tr: 0:30:56)
i
Ana maria Gambin Piña
00:31:05 (Tr: 0:31:05)
i
Ecram Kavich
00:31:09 (Tr: 0:31:09)
i
Daniel Rodríguez Wheeler
00:31:26 (Tr: 0:31:26)
Marc Sampere Sans
00:31:38 (Tr: 0:31:38)
Miriam Muñoz
00:31:48 (Tr: 0:31:48)

T. real: 00:31:26

T. oficial: 00:31:26

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:35:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:03:58

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: beer runners pineda

0:32:39
00:31:26
0:30:13
Marc Suñé Cebrian
00:30:39 (Tr: 0:30:39)
Jose manuel Artiaga Gual
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
i
Natalia Elena
00:30:56 (Tr: 0:30:56)
i
Ana maria Gambin Piña
00:31:05 (Tr: 0:31:05)
i
Ecram Kavich
00:31:09 (Tr: 0:31:09)
i
Fran Martorell Mendez
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Marc Sampere Sans
00:31:38 (Tr: 0:31:38)
Miriam Muñoz
00:31:48 (Tr: 0:31:48)
Eva Fontecha
00:32:39 (Tr: 0:32:39)

T. real: 00:31:38

T. oficial: 00:31:38

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:35:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:03:58

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club: corrent fem barça

0:32:58
00:31:38
0:30:17
Marc Suñé Cebrian
00:30:39 (Tr: 0:30:39)
Jose manuel Artiaga Gual
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
i
Natalia Elena
00:30:56 (Tr: 0:30:56)
i
Ana maria Gambin Piña
00:31:05 (Tr: 0:31:05)
i
Ecram Kavich
00:31:09 (Tr: 0:31:09)
i
Fran Martorell Mendez
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Daniel Rodríguez Wheeler
00:31:26 (Tr: 0:31:26)
Miriam Muñoz
00:31:48 (Tr: 0:31:48)
Eva Fontecha
00:32:39 (Tr: 0:32:39)
i
Jordi Manzano Guisado
00:32:58 (Tr: 0:32:58)

T. real: 00:31:48

T. oficial: 00:31:48

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:35:46

Cat:SenF

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:03:58

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club:

0:33:00
00:31:48
0:30:36
Marc Suñé Cebrian
00:30:39 (Tr: 0:30:39)
Jose manuel Artiaga Gual
00:30:44 (Tr: 0:30:44)
i
Natalia Elena
00:30:56 (Tr: 0:30:56)
i
Ana maria Gambin Piña
00:31:05 (Tr: 0:31:05)
i
Ecram Kavich
00:31:09 (Tr: 0:31:09)
i
Fran Martorell Mendez
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
i
Daniel Rodríguez Wheeler
00:31:26 (Tr: 0:31:26)
Marc Sampere Sans
00:31:38 (Tr: 0:31:38)
Eva Fontecha
00:32:39 (Tr: 0:32:39)
i
Jordi Manzano Guisado
00:32:58 (Tr: 0:32:58)
i
Elsa Amat Gonzalez
00:33:00 (Tr: 0:33:00)

T. real: 00:32:39

T. oficial: 00:32:39

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:36:37

Cat:SenF

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:03:58

Sexe:F

Ritme: 5:38 min/km

Club:

0:33:53
00:32:39
0:31:26
i
Daniel Rodríguez Wheeler
00:31:26 (Tr: 0:31:26)
Marc Sampere Sans
00:31:38 (Tr: 0:31:38)
Miriam Muñoz
00:31:48 (Tr: 0:31:48)
i
Jordi Manzano Guisado
00:32:58 (Tr: 0:32:58)
i
Elsa Amat Gonzalez
00:33:00 (Tr: 0:33:00)
i
Laura Benedet Diaz
00:33:23 (Tr: 0:33:23)
i
Alba Chaves
00:33:39 (Tr: 0:33:39)

T. real: 00:32:58

T. oficial: 00:32:58

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:36:56

Cat:SenM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:03:58

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club: sin club

0:34:19
00:32:58
0:31:38
Marc Sampere Sans
00:31:38 (Tr: 0:31:38)
Miriam Muñoz
00:31:48 (Tr: 0:31:48)
Eva Fontecha
00:32:39 (Tr: 0:32:39)
i
Elsa Amat Gonzalez
00:33:00 (Tr: 0:33:00)
i
Laura Benedet Diaz
00:33:23 (Tr: 0:33:23)
i
Alba Chaves
00:33:39 (Tr: 0:33:39)

T. real: 00:33:00

T. oficial: 00:33:00

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:36:58

Cat:SenF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:03:58

Sexe:F

Ritme: 5:42 min/km

Club: món crossfit

0:34:13
00:33:00
0:31:48
Miriam Muñoz
00:31:48 (Tr: 0:31:48)
Eva Fontecha
00:32:39 (Tr: 0:32:39)
i
Jordi Manzano Guisado
00:32:58 (Tr: 0:32:58)
i
Laura Benedet Diaz
00:33:23 (Tr: 0:33:23)
i
Alba Chaves
00:33:39 (Tr: 0:33:39)

T. real: 00:33:23

T. oficial: 00:33:23

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:37:21

Cat:SenF

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:03:58

Sexe:F

Ritme: 5:46 min/km

Club: escola vallgorguina

0:34:06
00:33:23
0:32:39
Eva Fontecha
00:32:39 (Tr: 0:32:39)
i
Jordi Manzano Guisado
00:32:58 (Tr: 0:32:58)
i
Elsa Amat Gonzalez
00:33:00 (Tr: 0:33:00)
i
Alba Chaves
00:33:39 (Tr: 0:33:39)

T. real: 00:33:39

T. oficial: 00:33:39

Inici real: 10:03:58

Hora meta: 10:37:37

Cat:Sb18F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:03:58

Sexe:F

Ritme: 5:49 min/km

Club: g.a. lluisos

0:34:20
00:33:39
0:32:58
i
Jordi Manzano Guisado
00:32:58 (Tr: 0:32:58)
i
Elsa Amat Gonzalez
00:33:00 (Tr: 0:33:00)
i
Laura Benedet Diaz
00:33:23 (Tr: 0:33:23)