Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

92 Jean Bouin Open

5k

22 novembre 2015

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:18:14

T. oficial: 00:18:26

Inici real: 09:01:43

Hora meta: 09:19:56

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: c.a.o

0:19:04
00:18:26
0:17:49
i
Jordi Riera Rayó
00:18:29 (Tr: 0:18:24)
Adrià León Salvador
00:18:30 (Tr: 0:18:15)
Daniel Sanchez Rodriguez
00:18:34 (Tr: 0:18:33)
i
Elena López Martínez
00:18:40 (Tr: 0:18:40)
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)

T. real: 00:18:24

T. oficial: 00:18:29

Inici real: 09:01:36

Hora meta: 09:19:59

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: club d'atletisme pollença

0:19:04
00:18:29
0:17:55
Jordi Puig Zúñiga
00:18:26 (Tr: 0:18:14)
Adrià León Salvador
00:18:30 (Tr: 0:18:15)
Daniel Sanchez Rodriguez
00:18:34 (Tr: 0:18:33)
i
Elena López Martínez
00:18:40 (Tr: 0:18:40)
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)

T. real: 00:18:15

T. oficial: 00:18:30

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 09:20:00

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: absolut sport

0:19:04
00:18:30
0:17:56
Jordi Puig Zúñiga
00:18:26 (Tr: 0:18:14)
i
Jordi Riera Rayó
00:18:29 (Tr: 0:18:24)
Daniel Sanchez Rodriguez
00:18:34 (Tr: 0:18:33)
i
Elena López Martínez
00:18:40 (Tr: 0:18:40)
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)

T. real: 00:18:33

T. oficial: 00:18:34

Inici real: 09:01:32

Hora meta: 09:20:04

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: aacatalunya

0:19:04
00:18:34
0:18:05
Jordi Puig Zúñiga
00:18:26 (Tr: 0:18:14)
i
Jordi Riera Rayó
00:18:29 (Tr: 0:18:24)
Adrià León Salvador
00:18:30 (Tr: 0:18:15)
i
Elena López Martínez
00:18:40 (Tr: 0:18:40)
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)

T. real: 00:18:40

T. oficial: 00:18:40

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 09:20:10

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:01:30

Sexe:F

Ritme: 3:44 min/km

Club:

0:19:04
00:18:40
0:18:15
Jordi Puig Zúñiga
00:18:26 (Tr: 0:18:14)
i
Jordi Riera Rayó
00:18:29 (Tr: 0:18:24)
Adrià León Salvador
00:18:30 (Tr: 0:18:15)
Daniel Sanchez Rodriguez
00:18:34 (Tr: 0:18:33)
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)
i
Josep Surroca Martinez
00:19:04 (Tr: 0:18:56)

T. real: 00:18:49

T. oficial: 00:19:01

Inici real: 09:01:43

Hora meta: 09:20:31

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: c.a. olesa

0:19:33
00:19:01
0:18:30
Adrià León Salvador
00:18:30 (Tr: 0:18:15)
Daniel Sanchez Rodriguez
00:18:34 (Tr: 0:18:33)
i
Elena López Martínez
00:18:40 (Tr: 0:18:40)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)
i
Josep Surroca Martinez
00:19:04 (Tr: 0:18:56)
Manel Acosta Vazquez
00:19:04 (Tr: 0:18:49)
i
Xavier Vizcaino Gonzalez
00:19:07 (Tr: 0:18:49)
i
Marc Sureda Celaya
00:19:07 (Tr: 0:19:05)
Marc Germán Tarrés
00:19:13 (Tr: 0:19:08)
Ivan Simon I Birba
00:19:17 (Tr: 0:18:47)
Fatima Aouaj
00:19:19 (Tr: 0:19:17)
Manuel Armada Villegas
00:19:20 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:18:59

T. oficial: 00:19:04

Inici real: 09:01:36

Hora meta: 09:20:34

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: club atletisme colonya pollença

0:19:33
00:19:04
0:18:34
Daniel Sanchez Rodriguez
00:18:34 (Tr: 0:18:33)
i
Elena López Martínez
00:18:40 (Tr: 0:18:40)
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Josep Surroca Martinez
00:19:04 (Tr: 0:18:56)
Manel Acosta Vazquez
00:19:04 (Tr: 0:18:49)
i
Xavier Vizcaino Gonzalez
00:19:07 (Tr: 0:18:49)
i
Marc Sureda Celaya
00:19:07 (Tr: 0:19:05)
Marc Germán Tarrés
00:19:13 (Tr: 0:19:08)
Ivan Simon I Birba
00:19:17 (Tr: 0:18:47)
Fatima Aouaj
00:19:19 (Tr: 0:19:17)
Manuel Armada Villegas
00:19:20 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:18:56

T. oficial: 00:19:04

Inici real: 09:01:39

Hora meta: 09:20:34

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: juventut atletica sabadell

0:19:29
00:19:04
0:18:40
i
Elena López Martínez
00:18:40 (Tr: 0:18:40)
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)
Manel Acosta Vazquez
00:19:04 (Tr: 0:18:49)
i
Xavier Vizcaino Gonzalez
00:19:07 (Tr: 0:18:49)
i
Marc Sureda Celaya
00:19:07 (Tr: 0:19:05)
Marc Germán Tarrés
00:19:13 (Tr: 0:19:08)
Ivan Simon I Birba
00:19:17 (Tr: 0:18:47)
Fatima Aouaj
00:19:19 (Tr: 0:19:17)
Manuel Armada Villegas
00:19:20 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:18:49

T. oficial: 00:19:04

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 09:20:34

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: castillejo&caceres running club

0:19:13
00:19:04
0:18:56
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)
i
Josep Surroca Martinez
00:19:04 (Tr: 0:18:56)
i
Xavier Vizcaino Gonzalez
00:19:07 (Tr: 0:18:49)
i
Marc Sureda Celaya
00:19:07 (Tr: 0:19:05)
Marc Germán Tarrés
00:19:13 (Tr: 0:19:08)

T. real: 00:18:49

T. oficial: 00:19:07

Inici real: 09:01:48

Hora meta: 09:20:37

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club:

0:19:17
00:19:07
0:18:56
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)
i
Josep Surroca Martinez
00:19:04 (Tr: 0:18:56)
Manel Acosta Vazquez
00:19:04 (Tr: 0:18:49)
i
Marc Sureda Celaya
00:19:07 (Tr: 0:19:05)
Marc Germán Tarrés
00:19:13 (Tr: 0:19:08)
Ivan Simon I Birba
00:19:17 (Tr: 0:18:47)

T. real: 00:19:05

T. oficial: 00:19:07

Inici real: 09:01:33

Hora meta: 09:20:37

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: itriatletes solidaris

0:19:19
00:19:07
0:18:56
Carlos Lacort Artero
00:19:01 (Tr: 0:18:49)
i
Pau Cladera Cladera
00:19:04 (Tr: 0:18:59)
i
Josep Surroca Martinez
00:19:04 (Tr: 0:18:56)
Manel Acosta Vazquez
00:19:04 (Tr: 0:18:49)
i
Xavier Vizcaino Gonzalez
00:19:07 (Tr: 0:18:49)
Marc Germán Tarrés
00:19:13 (Tr: 0:19:08)
Ivan Simon I Birba
00:19:17 (Tr: 0:18:47)
Fatima Aouaj
00:19:19 (Tr: 0:19:17)

T. real: 00:19:08

T. oficial: 00:19:13

Inici real: 09:01:35

Hora meta: 09:20:43

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: barbera runners

0:19:21
00:19:13
0:19:04
Manel Acosta Vazquez
00:19:04 (Tr: 0:18:49)
i
Xavier Vizcaino Gonzalez
00:19:07 (Tr: 0:18:49)
i
Marc Sureda Celaya
00:19:07 (Tr: 0:19:05)
Ivan Simon I Birba
00:19:17 (Tr: 0:18:47)
Fatima Aouaj
00:19:19 (Tr: 0:19:17)
Manuel Armada Villegas
00:19:20 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:18:47

T. oficial: 00:19:17

Inici real: 09:02:00

Hora meta: 09:20:47

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: proam

0:19:28
00:19:17
0:19:07
i
Xavier Vizcaino Gonzalez
00:19:07 (Tr: 0:18:49)
i
Marc Sureda Celaya
00:19:07 (Tr: 0:19:05)
Marc Germán Tarrés
00:19:13 (Tr: 0:19:08)
Fatima Aouaj
00:19:19 (Tr: 0:19:17)
Manuel Armada Villegas
00:19:20 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:19:17

T. oficial: 00:19:19

Inici real: 09:01:32

Hora meta: 09:20:49

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:01:30

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: club running prat

0:19:31
00:19:19
0:19:07
i
Marc Sureda Celaya
00:19:07 (Tr: 0:19:05)
Marc Germán Tarrés
00:19:13 (Tr: 0:19:08)
Ivan Simon I Birba
00:19:17 (Tr: 0:18:47)
Manuel Armada Villegas
00:19:20 (Tr: 0:19:05)

T. real: 00:19:05

T. oficial: 00:19:20

Inici real: 09:01:46

Hora meta: 09:20:50

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:01:30

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: castillejos&caceresrc

0:19:28
00:19:20
0:19:13
Marc Germán Tarrés
00:19:13 (Tr: 0:19:08)
Ivan Simon I Birba
00:19:17 (Tr: 0:18:47)
Fatima Aouaj
00:19:19 (Tr: 0:19:17)