Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

94 Jean Bouin Open

5k

26 novembre 2017

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:22:42

T. oficial: 00:24:17

Inici real: 09:01:00

Hora meta: 09:23:42

Cat:F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:59:25

Sexe:F

Ritme: 4:33 min/km

Club: club atletic igualada

0:24:19
00:24:17
0:24:15

T. real: 00:22:44

T. oficial: 00:26:33

Inici real: 09:03:14

Hora meta: 09:25:58

Cat:M

Pos. categoria: 168

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:28:50
00:26:33
0:24:17
i
Laura Gimenez Planell
00:24:17 (Tr: 0:22:42)
i
Joan Cruz Gil
00:24:30 (Tr: 0:23:03)
Pili Araujo Casal
00:26:16 (Tr: 0:23:07)
i
Arantxa Rius Fabregat
00:25:56 (Tr: 0:23:07)
i
Pere Prats Tache
00:26:26 (Tr: 0:23:07)
Fede Fabrés Suárez
00:28:13 (Tr: 0:23:09)

T. real: 00:22:49

T. oficial: 00:30:44

Inici real: 09:07:21

Hora meta: 09:30:09

Cat:M

Pos. categoria: 169

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: judo vilanova

0:37:12
00:30:44
0:24:17
i
Laura Gimenez Planell
00:24:17 (Tr: 0:22:42)
Enric Torrallardona Lobato
00:26:33 (Tr: 0:22:44)
i
Joan Cruz Gil
00:24:30 (Tr: 0:23:03)
Pili Araujo Casal
00:26:16 (Tr: 0:23:07)
i
Arantxa Rius Fabregat
00:25:56 (Tr: 0:23:07)
i
Pere Prats Tache
00:26:26 (Tr: 0:23:07)
Fede Fabrés Suárez
00:28:13 (Tr: 0:23:09)

T. real: 00:22:50

T. oficial: 00:23:37

Inici real: 09:00:13

Hora meta: 09:23:02

Cat:M

Pos. categoria: 170

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: tri5u

0:23:54
00:23:37
0:23:21
Alina maria Pruteanu Avram
00:23:36 (Tr: 0:22:56)
i
Sònia De Paz Diez
00:23:54 (Tr: 0:22:56)
Carolina Torres Santana
00:23:46 (Tr: 0:22:57)
Albert Bonet Carrera
00:23:52 (Tr: 0:23:12)

T. real: 00:22:53

T. oficial: 00:23:56

Inici real: 09:00:28

Hora meta: 09:23:21

Cat:F

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:59:25

Sexe:F

Ritme: 4:35 min/km

Club:

0:23:58
00:23:56
0:23:54

T. real: 00:22:56

T. oficial: 00:23:36

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 09:23:01

Cat:F

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:59:25

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:23:38
00:23:36
0:23:34
i
Chema Marín González
00:23:37 (Tr: 0:22:50)

T. real: 00:22:56

T. oficial: 00:23:54

Inici real: 09:00:24

Hora meta: 09:23:19

Cat:F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:59:25

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club: la sansi

0:24:30
00:23:54
0:23:18
i
Laura Gimenez Planell
00:24:17 (Tr: 0:22:42)
i
Chema Marín González
00:23:37 (Tr: 0:22:50)
Carola Isenberg
00:23:56 (Tr: 0:22:53)
Alina maria Pruteanu Avram
00:23:36 (Tr: 0:22:56)
Carolina Torres Santana
00:23:46 (Tr: 0:22:57)
i
Joan Cruz Gil
00:24:30 (Tr: 0:23:03)
Albert Bonet Carrera
00:23:52 (Tr: 0:23:12)

T. real: 00:22:57

T. oficial: 00:23:46

Inici real: 09:00:14

Hora meta: 09:23:11

Cat:F

Pos. categoria: 33

Inici cursa:8:59:25

Sexe:F

Ritme: 4:36 min/km

Club: club proam

0:26:16
00:23:46
0:21:17
i
Laura Gimenez Planell
00:24:17 (Tr: 0:22:42)
i
Chema Marín González
00:23:37 (Tr: 0:22:50)
Carola Isenberg
00:23:56 (Tr: 0:22:53)
Alina maria Pruteanu Avram
00:23:36 (Tr: 0:22:56)
i
Sònia De Paz Diez
00:23:54 (Tr: 0:22:56)
i
Sergi Palet Farré
00:22:58 (Tr: 0:22:58)
i
Joan Cruz Gil
00:24:30 (Tr: 0:23:03)
Pili Araujo Casal
00:26:16 (Tr: 0:23:07)
i
Arantxa Rius Fabregat
00:25:56 (Tr: 0:23:07)
Albert Bonet Carrera
00:23:52 (Tr: 0:23:12)

T. real: 00:22:58

T. oficial: 00:22:58

Inici real: 08:59:25

Hora meta: 09:22:23

Cat:M

Pos. categoria: 171

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:25:56
00:22:58
0:20:00
i
Laura Gimenez Planell
00:24:17 (Tr: 0:22:42)
i
Chema Marín González
00:23:37 (Tr: 0:22:50)
Carola Isenberg
00:23:56 (Tr: 0:22:53)
Alina maria Pruteanu Avram
00:23:36 (Tr: 0:22:56)
i
Sònia De Paz Diez
00:23:54 (Tr: 0:22:56)
Carolina Torres Santana
00:23:46 (Tr: 0:22:57)
i
Joan Cruz Gil
00:24:30 (Tr: 0:23:03)
i
Arantxa Rius Fabregat
00:25:56 (Tr: 0:23:07)
Albert Bonet Carrera
00:23:52 (Tr: 0:23:12)

T. real: 00:23:03

T. oficial: 00:24:30

Inici real: 09:00:52

Hora meta: 09:23:55

Cat:M

Pos. categoria: 172

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:26:26
00:24:30
0:22:34
i
Laura Gimenez Planell
00:24:17 (Tr: 0:22:42)
i
Chema Marín González
00:23:37 (Tr: 0:22:50)
Carola Isenberg
00:23:56 (Tr: 0:22:53)
Alina maria Pruteanu Avram
00:23:36 (Tr: 0:22:56)
i
Sònia De Paz Diez
00:23:54 (Tr: 0:22:56)
Carolina Torres Santana
00:23:46 (Tr: 0:22:57)
i
Sergi Palet Farré
00:22:58 (Tr: 0:22:58)
Pili Araujo Casal
00:26:16 (Tr: 0:23:07)
i
Arantxa Rius Fabregat
00:25:56 (Tr: 0:23:07)
i
Pere Prats Tache
00:26:26 (Tr: 0:23:07)
Albert Bonet Carrera
00:23:52 (Tr: 0:23:12)

T. real: 00:23:07

T. oficial: 00:26:16

Inici real: 09:02:35

Hora meta: 09:25:41

Cat:F

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:59:25

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:28:45
00:26:16
0:23:46
i
Laura Gimenez Planell
00:24:17 (Tr: 0:22:42)
Enric Torrallardona Lobato
00:26:33 (Tr: 0:22:44)
Carola Isenberg
00:23:56 (Tr: 0:22:53)
i
Sònia De Paz Diez
00:23:54 (Tr: 0:22:56)
Carolina Torres Santana
00:23:46 (Tr: 0:22:57)
i
Joan Cruz Gil
00:24:30 (Tr: 0:23:03)
i
Arantxa Rius Fabregat
00:25:56 (Tr: 0:23:07)
i
Pere Prats Tache
00:26:26 (Tr: 0:23:07)
Fede Fabrés Suárez
00:28:13 (Tr: 0:23:09)
Albert Bonet Carrera
00:23:52 (Tr: 0:23:12)

T. real: 00:23:07

T. oficial: 00:25:56

Inici real: 09:02:14

Hora meta: 09:25:21

Cat:F

Pos. categoria: 35

Inici cursa:8:59:25

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club: ate - atletisme terres de

0:28:53
00:25:56
0:22:58
i
Laura Gimenez Planell
00:24:17 (Tr: 0:22:42)
Enric Torrallardona Lobato
00:26:33 (Tr: 0:22:44)
i
Chema Marín González
00:23:37 (Tr: 0:22:50)
Carola Isenberg
00:23:56 (Tr: 0:22:53)
Alina maria Pruteanu Avram
00:23:36 (Tr: 0:22:56)
i
Sònia De Paz Diez
00:23:54 (Tr: 0:22:56)
Carolina Torres Santana
00:23:46 (Tr: 0:22:57)
i
Sergi Palet Farré
00:22:58 (Tr: 0:22:58)
i
Joan Cruz Gil
00:24:30 (Tr: 0:23:03)
Pili Araujo Casal
00:26:16 (Tr: 0:23:07)
i
Pere Prats Tache
00:26:26 (Tr: 0:23:07)
Fede Fabrés Suárez
00:28:13 (Tr: 0:23:09)
Albert Bonet Carrera
00:23:52 (Tr: 0:23:12)

T. real: 00:23:07

T. oficial: 00:26:26

Inici real: 09:02:44

Hora meta: 09:25:51

Cat:M

Pos. categoria: 173

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club: club atletisme ascó

0:28:22
00:26:26
0:24:30
Enric Torrallardona Lobato
00:26:33 (Tr: 0:22:44)
i
Joan Cruz Gil
00:24:30 (Tr: 0:23:03)
Pili Araujo Casal
00:26:16 (Tr: 0:23:07)
i
Arantxa Rius Fabregat
00:25:56 (Tr: 0:23:07)
Fede Fabrés Suárez
00:28:13 (Tr: 0:23:09)

T. real: 00:23:09

T. oficial: 00:28:13

Inici real: 09:04:29

Hora meta: 09:27:38

Cat:M

Pos. categoria: 174

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:30:10
00:28:13
0:26:16
Enric Torrallardona Lobato
00:26:33 (Tr: 0:22:44)
Pili Araujo Casal
00:26:16 (Tr: 0:23:07)
i
Pere Prats Tache
00:26:26 (Tr: 0:23:07)

T. real: 00:23:12

T. oficial: 00:23:52

Inici real: 09:00:06

Hora meta: 09:23:17

Cat:M

Pos. categoria: 175

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: agbar

0:23:54
00:23:52
0:23:50
i
Sònia De Paz Diez
00:23:54 (Tr: 0:22:56)