Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

94 Jean Bouin Open

5k

26 novembre 2017

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:16:52

T. oficial: 00:16:59

Inici real: 08:59:32

Hora meta: 09:16:24

Cat:M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: iss-l'hospitalet

0:17:10
00:16:59
0:16:47
Jaume Garcia Soler
00:16:57 (Tr: 0:16:54)
Uri Rocher Dolz
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Jota Serrano Nuñez
00:16:59 (Tr: 0:16:57)
Lolo García Díaz
00:17:01 (Tr: 0:16:59)
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:16:54

T. oficial: 00:16:57

Inici real: 08:59:29

Hora meta: 09:16:22

Cat:M

Pos. categoria: 32

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club:

0:17:10
00:16:57
0:16:43
Roger Acin Sala
00:16:59 (Tr: 0:16:52)
Uri Rocher Dolz
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Jota Serrano Nuñez
00:16:59 (Tr: 0:16:57)
Lolo García Díaz
00:17:01 (Tr: 0:16:59)
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:16:55

T. oficial: 00:16:56

Inici real: 08:59:26

Hora meta: 09:16:21

Cat:M

Pos. categoria: 33

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: club gasss triatló cerdan

0:17:10
00:16:56
0:16:41
Roger Acin Sala
00:16:59 (Tr: 0:16:52)
Jaume Garcia Soler
00:16:57 (Tr: 0:16:54)
Jota Serrano Nuñez
00:16:59 (Tr: 0:16:57)
Lolo García Díaz
00:17:01 (Tr: 0:16:59)
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:16:57

T. oficial: 00:16:59

Inici real: 08:59:28

Hora meta: 09:16:24

Cat:M

Pos. categoria: 34

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: c.m. sigueme

0:17:10
00:16:59
0:16:48
Roger Acin Sala
00:16:59 (Tr: 0:16:52)
Jaume Garcia Soler
00:16:57 (Tr: 0:16:54)
Uri Rocher Dolz
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Lolo García Díaz
00:17:01 (Tr: 0:16:59)
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:16:59

T. oficial: 00:17:01

Inici real: 08:59:28

Hora meta: 09:16:26

Cat:M

Pos. categoria: 35

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: club la sansi

0:20:19
00:17:01
0:13:44
Roger Acin Sala
00:16:59 (Tr: 0:16:52)
Jaume Garcia Soler
00:16:57 (Tr: 0:16:54)
Uri Rocher Dolz
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Jota Serrano Nuñez
00:16:59 (Tr: 0:16:57)
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)
Marc Perelló Campañá
00:20:19 (Tr: 0:17:12)
Mimoun Elmriny
00:17:19 (Tr: 0:17:18)
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)
i
Silvia Guerra Bravo
00:17:45 (Tr: 0:17:43)
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Bernardo Gonzalez Martinez
00:17:50 (Tr: 0:17:48)
i
Albert Mateo Grau
00:17:54 (Tr: 0:17:49)
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
i
Kay Eckelt
00:18:04 (Tr: 0:17:54)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)
Martí Vega Boada
00:18:29 (Tr: 0:18:13)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:17:05

T. oficial: 00:17:07

Inici real: 08:59:27

Hora meta: 09:16:32

Cat:M

Pos. categoria: 36

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club:

0:17:19
00:17:07
0:16:55
Roger Acin Sala
00:16:59 (Tr: 0:16:52)
Jaume Garcia Soler
00:16:57 (Tr: 0:16:54)
Uri Rocher Dolz
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Jota Serrano Nuñez
00:16:59 (Tr: 0:16:57)
Lolo García Díaz
00:17:01 (Tr: 0:16:59)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)
Mimoun Elmriny
00:17:19 (Tr: 0:17:18)

T. real: 00:17:08

T. oficial: 00:17:10

Inici real: 08:59:28

Hora meta: 09:16:35

Cat:M

Pos. categoria: 37

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: club atletisme terres de

0:17:21
00:17:10
0:16:59
Jota Serrano Nuñez
00:16:59 (Tr: 0:16:57)
Lolo García Díaz
00:17:01 (Tr: 0:16:59)
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
Mimoun Elmriny
00:17:19 (Tr: 0:17:18)
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)

T. real: 00:17:12

T. oficial: 00:20:19

Inici real: 09:02:33

Hora meta: 09:19:44

Cat:M

Pos. categoria: 38

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: club esportiu universitar

0:23:37
00:20:19
0:17:01
Lolo García Díaz
00:17:01 (Tr: 0:16:59)
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)
Mimoun Elmriny
00:17:19 (Tr: 0:17:18)
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)
i
Silvia Guerra Bravo
00:17:45 (Tr: 0:17:43)
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Bernardo Gonzalez Martinez
00:17:50 (Tr: 0:17:48)
i
Albert Mateo Grau
00:17:54 (Tr: 0:17:49)
i
Marc Puig Arocas
00:20:34 (Tr: 0:17:50)
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
i
Kay Eckelt
00:18:04 (Tr: 0:17:54)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)
i
Adrián Lachica Guerrero
00:20:24 (Tr: 0:18:12)
Martí Vega Boada
00:18:29 (Tr: 0:18:13)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:17:18

T. oficial: 00:17:19

Inici real: 08:59:27

Hora meta: 09:16:44

Cat:M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: amisi

0:17:31
00:17:19
0:17:07
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)

T. real: 00:17:20

T. oficial: 00:17:21

Inici real: 08:59:27

Hora meta: 09:16:46

Cat:M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: cn llucmajor

0:17:32
00:17:21
0:17:10
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)
Mimoun Elmriny
00:17:19 (Tr: 0:17:18)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)

T. real: 00:17:21

T. oficial: 00:17:25

Inici real: 08:59:29

Hora meta: 09:16:50

Cat:M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club:

0:17:29
00:17:25
0:17:21
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)

T. real: 00:17:23

T. oficial: 00:17:27

Inici real: 08:59:30

Hora meta: 09:16:52

Cat:M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: c.e. rayoteam

0:17:35
00:17:27
0:17:19
Mimoun Elmriny
00:17:19 (Tr: 0:17:18)
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)

T. real: 00:17:25

T. oficial: 00:17:32

Inici real: 08:59:33

Hora meta: 09:16:57

Cat:M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: adidas runners barcelona

0:17:43
00:17:32
0:17:21
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:17:26

T. oficial: 00:17:29

Inici real: 08:59:28

Hora meta: 09:16:54

Cat:M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: duscholux

0:17:36
00:17:29
0:17:21
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:17:27

T. oficial: 00:17:35

Inici real: 08:59:34

Hora meta: 09:17:00

Cat:M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club:

0:17:44
00:17:35
0:17:26
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)

T. real: 00:17:29

T. oficial: 00:17:32

Inici real: 08:59:29

Hora meta: 09:16:57

Cat:M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: running sant eloy

0:17:45
00:17:32
0:17:20
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)
i
Silvia Guerra Bravo
00:17:45 (Tr: 0:17:43)

T. real: 00:17:32

T. oficial: 00:17:36

Inici real: 08:59:29

Hora meta: 09:17:01

Cat:M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: barbera runners

0:17:53
00:17:36
0:17:20
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)
i
Silvia Guerra Bravo
00:17:45 (Tr: 0:17:43)
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Bernardo Gonzalez Martinez
00:17:50 (Tr: 0:17:48)

T. real: 00:17:39

T. oficial: 00:17:44

Inici real: 08:59:30

Hora meta: 09:17:09

Cat:M

Pos. categoria: 48

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club:

0:17:53
00:17:44
0:17:35
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)
i
Silvia Guerra Bravo
00:17:45 (Tr: 0:17:43)
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Bernardo Gonzalez Martinez
00:17:50 (Tr: 0:17:48)

T. real: 00:17:43

T. oficial: 00:17:45

Inici real: 08:59:27

Hora meta: 09:17:10

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:59:25

Sexe:F

Ritme: 3:33 min/km

Club: iss l'hospitalet

0:17:57
00:17:45
0:17:32
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Bernardo Gonzalez Martinez
00:17:50 (Tr: 0:17:48)
i
Albert Mateo Grau
00:17:54 (Tr: 0:17:49)

T. real: 00:17:46

T. oficial: 00:17:53

Inici real: 08:59:32

Hora meta: 09:17:18

Cat:M

Pos. categoria: 49

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: club natació barcelona

0:20:34
00:17:53
0:15:11
Roger Acin Sala
00:16:59 (Tr: 0:16:52)
Jaume Garcia Soler
00:16:57 (Tr: 0:16:54)
Uri Rocher Dolz
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Jota Serrano Nuñez
00:16:59 (Tr: 0:16:57)
Lolo García Díaz
00:17:01 (Tr: 0:16:59)
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)
Marc Perelló Campañá
00:20:19 (Tr: 0:17:12)
Mimoun Elmriny
00:17:19 (Tr: 0:17:18)
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)
i
Silvia Guerra Bravo
00:17:45 (Tr: 0:17:43)
i
Bernardo Gonzalez Martinez
00:17:50 (Tr: 0:17:48)
i
Albert Mateo Grau
00:17:54 (Tr: 0:17:49)
i
Marc Puig Arocas
00:20:34 (Tr: 0:17:50)
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
i
Kay Eckelt
00:18:04 (Tr: 0:17:54)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)
i
Adrián Lachica Guerrero
00:20:24 (Tr: 0:18:12)
Martí Vega Boada
00:18:29 (Tr: 0:18:13)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:17:48

T. oficial: 00:17:50

Inici real: 08:59:28

Hora meta: 09:17:15

Cat:M

Pos. categoria: 50

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: viladecans triatlo

0:18:16
00:17:50
0:17:24
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)
i
Silvia Guerra Bravo
00:17:45 (Tr: 0:17:43)
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Albert Mateo Grau
00:17:54 (Tr: 0:17:49)
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
i
Kay Eckelt
00:18:04 (Tr: 0:17:54)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)

T. real: 00:17:49

T. oficial: 00:17:54

Inici real: 08:59:30

Hora meta: 09:17:19

Cat:M

Pos. categoria: 51

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: rayoteam

0:18:04
00:17:54
0:17:43
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)
i
Silvia Guerra Bravo
00:17:45 (Tr: 0:17:43)
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Bernardo Gonzalez Martinez
00:17:50 (Tr: 0:17:48)
i
Kay Eckelt
00:18:04 (Tr: 0:17:54)

T. real: 00:17:50

T. oficial: 00:20:34

Inici real: 09:02:10

Hora meta: 09:19:59

Cat:M

Pos. categoria: 52

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

0:23:16
00:20:34
0:17:53
Marc Perelló Campañá
00:20:19 (Tr: 0:17:12)
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Albert Mateo Grau
00:17:54 (Tr: 0:17:49)
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
i
Kay Eckelt
00:18:04 (Tr: 0:17:54)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)
i
Adrián Lachica Guerrero
00:20:24 (Tr: 0:18:12)
Martí Vega Boada
00:18:29 (Tr: 0:18:13)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:17:53

T. oficial: 00:18:16

Inici real: 08:59:49

Hora meta: 09:17:41

Cat:M

Pos. categoria: 53

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: cnb

0:18:42
00:18:16
0:17:50
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Bernardo Gonzalez Martinez
00:17:50 (Tr: 0:17:48)
i
Albert Mateo Grau
00:17:54 (Tr: 0:17:49)
i
Kay Eckelt
00:18:04 (Tr: 0:17:54)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)
Martí Vega Boada
00:18:29 (Tr: 0:18:13)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:17:54

T. oficial: 00:18:04

Inici real: 08:59:35

Hora meta: 09:17:29

Cat:M

Pos. categoria: 54

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: fasttriatlon club

0:20:24
00:18:04
0:15:44
Roger Acin Sala
00:16:59 (Tr: 0:16:52)
Jaume Garcia Soler
00:16:57 (Tr: 0:16:54)
Uri Rocher Dolz
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Jota Serrano Nuñez
00:16:59 (Tr: 0:16:57)
Lolo García Díaz
00:17:01 (Tr: 0:16:59)
i
Rafa Forcadell Farell
00:17:07 (Tr: 0:17:05)
i
Gerard Monteverde Grau
00:17:10 (Tr: 0:17:08)
Marc Perelló Campañá
00:20:19 (Tr: 0:17:12)
Mimoun Elmriny
00:17:19 (Tr: 0:17:18)
i
Joan Noguera
00:17:21 (Tr: 0:17:20)
Alberto Oliva
00:17:25 (Tr: 0:17:21)
Jordi Larruy Gilabert
00:17:27 (Tr: 0:17:23)
Ricard Escasany Sanromà
00:17:32 (Tr: 0:17:25)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:29 (Tr: 0:17:26)
i
Pep Lafont
00:17:35 (Tr: 0:17:27)
Juan Alonso Sanchez
00:17:32 (Tr: 0:17:29)
Diego Cívico Núñez
00:17:36 (Tr: 0:17:32)
Carlos Turmo Moreno
00:17:44 (Tr: 0:17:39)
i
Silvia Guerra Bravo
00:17:45 (Tr: 0:17:43)
Gerard Capellades
00:17:53 (Tr: 0:17:46)
i
Bernardo Gonzalez Martinez
00:17:50 (Tr: 0:17:48)
i
Albert Mateo Grau
00:17:54 (Tr: 0:17:49)
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)
i
Adrián Lachica Guerrero
00:20:24 (Tr: 0:18:12)
Martí Vega Boada
00:18:29 (Tr: 0:18:13)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:18:02

T. oficial: 00:18:14

Inici real: 08:59:37

Hora meta: 09:17:39

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: c. a. kanaletes sant mart

0:18:29
00:18:14
0:17:58
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
i
Kay Eckelt
00:18:04 (Tr: 0:17:54)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)
Martí Vega Boada
00:18:29 (Tr: 0:18:13)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:18:06

T. oficial: 00:18:13

Inici real: 08:59:32

Hora meta: 09:17:38

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: amics de la cursa d'artés

0:18:18
00:18:13
0:18:08
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:18:12

T. oficial: 00:20:24

Inici real: 09:01:37

Hora meta: 09:19:49

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: flor de triatló

0:22:43
00:20:24
0:18:04
Marc Perelló Campañá
00:20:19 (Tr: 0:17:12)
i
Marc Puig Arocas
00:20:34 (Tr: 0:17:50)
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
i
Kay Eckelt
00:18:04 (Tr: 0:17:54)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)
Martí Vega Boada
00:18:29 (Tr: 0:18:13)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:18:13

T. oficial: 00:18:29

Inici real: 08:59:42

Hora meta: 09:17:54

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:8:59:25

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: ghetto

0:18:45
00:18:29
0:18:14
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
Anna Flaquer Porti
00:18:18 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:18:14

T. oficial: 00:18:18

Inici real: 08:59:30

Hora meta: 09:17:43

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:59:25

Sexe:F

Ritme: 3:39 min/km

Club: fasttriatlon

0:18:24
00:18:18
0:18:13
i
Roger Petit Gozalvez
00:18:16 (Tr: 0:17:53)
Sergi Pi Comalrena De Sobregrau
00:18:14 (Tr: 0:18:02)
i
David Vilaseca Esteve
00:18:13 (Tr: 0:18:06)