SubCurses

8RESULTATS

98 Jean Bouin Open

5k

28 novembre 2021

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:19:05

T. oficial: 00:19:36

Inici real: 08:31:31

Hora meta: 08:50:36

Cat:M

Pos. categoria: 134

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:20:54
00:19:36
0:18:18
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:07

T. oficial: 00:26:09

Inici real: 08:38:02

Hora meta: 08:57:09

Cat:M

Pos. categoria: 135

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: ventaja a una mano

0:32:41
00:26:09
0:19:36
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
Alvaro Casas Martínez
00:24:58 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
i
Hugo Colomé Olivan
00:21:35 (Tr: 0:19:54)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)
Mohamad Ghaddar
00:21:54 (Tr: 0:19:57)

T. real: 00:19:10

T. oficial: 00:19:17

Inici real: 08:31:08

Hora meta: 08:50:17

Cat:M

Pos. categoria: 136

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: barbera runners

0:20:54
00:19:17
0:17:40
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:10

T. oficial: 00:20:43

Inici real: 08:32:33

Hora meta: 08:51:43

Cat:M

Pos. categoria: 137

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: club triatló baix montsen

0:21:51
00:20:43
0:19:36
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
i
Hugo Colomé Olivan
00:21:35 (Tr: 0:19:54)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:13

T. oficial: 00:19:44

Inici real: 08:31:31

Hora meta: 08:50:44

Cat:M

Pos. categoria: 138

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club:

0:19:46
00:19:44
0:19:42
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)

T. real: 00:19:14

T. oficial: 00:19:30

Inici real: 08:31:17

Hora meta: 08:50:30

Cat:M

Pos. categoria: 139

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: seven runners

0:19:44
00:19:30
0:19:17
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)

T. real: 00:19:21

T. oficial: 00:20:54

Inici real: 08:32:34

Hora meta: 08:51:54

Cat:M

Pos. categoria: 140

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:21:09
00:20:54
0:20:40
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)

T. real: 00:19:22

T. oficial: 00:19:44

Inici real: 08:31:22

Hora meta: 08:50:44

Cat:M

Pos. categoria: 141

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:19:46
00:19:44
0:19:42
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)

T. real: 00:19:23

T. oficial: 00:19:30

Inici real: 08:31:08

Hora meta: 08:50:30

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:31:00

Sexe:F

Ritme: 3:53 min/km

Club: l’hospitalet atletisme

0:19:56
00:19:30
0:19:04
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)

T. real: 00:19:26

T. oficial: 00:21:09

Inici real: 08:32:43

Hora meta: 08:52:09

Cat:M

Pos. categoria: 142

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: atletisme terres de l'ebr

0:21:23
00:21:09
0:20:54
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)

T. real: 00:19:26

T. oficial: 00:19:29

Inici real: 08:31:03

Hora meta: 08:50:29

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:31:00

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: club esportiu penedés

0:19:59
00:19:29
0:18:59
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)

T. real: 00:19:27

T. oficial: 00:19:56

Inici real: 08:31:30

Hora meta: 08:50:56

Cat:M

Pos. categoria: 143

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: ghetto

0:21:15
00:19:56
0:18:37
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:30

T. oficial: 00:19:35

Inici real: 08:31:05

Hora meta: 08:50:35

Cat:F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:31:00

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: c.e. picornell

0:19:52
00:19:35
0:19:18
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)

T. real: 00:19:31

T. oficial: 00:19:59

Inici real: 08:31:28

Hora meta: 08:50:59

Cat:M

Pos. categoria: 144

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: prorunners

0:20:29
00:19:59
0:19:29
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:34

T. oficial: 00:21:15

Inici real: 08:32:41

Hora meta: 08:52:15

Cat:M

Pos. categoria: 145

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: ate (atletisme terres de

0:22:34
00:21:15
0:19:56
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
i
Hugo Colomé Olivan
00:21:35 (Tr: 0:19:54)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)
Mohamad Ghaddar
00:21:54 (Tr: 0:19:57)

T. real: 00:19:35

T. oficial: 00:19:52

Inici real: 08:31:17

Hora meta: 08:50:52

Cat:M

Pos. categoria: 146

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: tricet10

0:24:58
00:19:52
0:14:46
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
Alvaro Casas Martínez
00:24:58 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
i
Hugo Colomé Olivan
00:21:35 (Tr: 0:19:54)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)
Mohamad Ghaddar
00:21:54 (Tr: 0:19:57)

T. real: 00:19:38

T. oficial: 00:19:43

Inici real: 08:31:05

Hora meta: 08:50:43

Cat:M

Pos. categoria: 147

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c. e. picornell

0:20:14
00:19:43
0:19:13
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:19:43

Inici real: 08:31:05

Hora meta: 08:50:43

Cat:M

Pos. categoria: 148

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: corredors.cat

0:19:46
00:19:43
0:19:40
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:24:58

Inici real: 08:36:20

Hora meta: 08:55:58

Cat:M

Pos. categoria: 149

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:30:04
00:24:58
0:19:52
Raid Houms
00:26:09 (Tr: 0:19:07)
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
i
Hugo Colomé Olivan
00:21:35 (Tr: 0:19:54)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)
Mohamad Ghaddar
00:21:54 (Tr: 0:19:57)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:20:14

Inici real: 08:31:35

Hora meta: 08:51:14

Cat:M

Pos. categoria: 150

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:20:44
00:20:14
0:19:43
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:41

T. oficial: 00:19:46

Inici real: 08:31:06

Hora meta: 08:50:46

Cat:F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:31:00

Sexe:F

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:20:06
00:19:46
0:19:25
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)

T. real: 00:19:42

T. oficial: 00:20:09

Inici real: 08:31:28

Hora meta: 08:51:09

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:31:00

Sexe:F

Ritme: 3:57 min/km

Club: prorunners

0:20:11
00:20:09
0:20:07

T. real: 00:19:43

T. oficial: 00:20:12

Inici real: 08:31:29

Hora meta: 08:51:12

Cat:M

Pos. categoria: 151

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: prorunners barcelona

0:20:23
00:20:12
0:20:00
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:45

T. oficial: 00:20:06

Inici real: 08:31:22

Hora meta: 08:51:06

Cat:M

Pos. categoria: 152

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:21:26
00:20:06
0:18:46
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:47

T. oficial: 00:19:54

Inici real: 08:31:07

Hora meta: 08:50:54

Cat:F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:31:00

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: club natacio catalunya

0:21:35
00:19:54
0:18:12
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
i
Hugo Colomé Olivan
00:21:35 (Tr: 0:19:54)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:49

T. oficial: 00:20:23

Inici real: 08:31:35

Hora meta: 08:51:23

Cat:M

Pos. categoria: 153

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: jea

0:20:35
00:20:23
0:20:12
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)

T. real: 00:19:50

T. oficial: 00:21:26

Inici real: 08:32:37

Hora meta: 08:52:26

Cat:M

Pos. categoria: 154

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: prat triatló

0:22:47
00:21:26
0:20:06
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Colomé Olivan
00:21:35 (Tr: 0:19:54)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)
Mohamad Ghaddar
00:21:54 (Tr: 0:19:57)

T. real: 00:19:54

T. oficial: 00:21:35

Inici real: 08:32:42

Hora meta: 08:52:35

Cat:M

Pos. categoria: 155

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: atletisme terres de l'ebr

0:23:17
00:21:35
0:19:54
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
Ecker Zambrano Macias
00:20:31 (Tr: 0:19:55)
Mohamad Ghaddar
00:21:54 (Tr: 0:19:57)

T. real: 00:19:55

T. oficial: 00:20:31

Inici real: 08:31:37

Hora meta: 08:51:31

Cat:M

Pos. categoria: 156

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: vergé industries

0:21:54
00:20:31
0:19:09
i
Alejandro Castillo Martín
00:19:36 (Tr: 0:19:05)
Alejandro Martínez Salvadò
00:19:17 (Tr: 0:19:10)
Marc Parera Corney
00:20:43 (Tr: 0:19:10)
Raimon Sanchez
00:19:44 (Tr: 0:19:13)
Sergi Doñate Sala
00:19:30 (Tr: 0:19:14)
Sergi Cristin Martinez
00:20:54 (Tr: 0:19:21)
Samuel Rodriguez Engelmo
00:19:44 (Tr: 0:19:22)
Carla García Hombravella
00:19:30 (Tr: 0:19:23)
i
Dan Galiana Cervera
00:21:09 (Tr: 0:19:26)
Tannia Quirós Rodríguez
00:19:29 (Tr: 0:19:26)
Aleix Barba Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:27)
Silvia Dominguez Marti
00:19:35 (Tr: 0:19:30)
i
Carlos Guerrero Moreno
00:19:59 (Tr: 0:19:31)
i
Marcel Beltran Lliberia
00:21:15 (Tr: 0:19:34)
i
Carlos Roca Carreño
00:19:52 (Tr: 0:19:35)
Francisco Bartolome Acosta
00:19:43 (Tr: 0:19:38)
Julio jose Navaz Tejero
00:19:43 (Tr: 0:19:39)
i
Mattia Giannini
00:20:14 (Tr: 0:19:39)
i
Irene Perales Martínez
00:19:46 (Tr: 0:19:41)
Iciar Lucena Roig
00:20:09 (Tr: 0:19:42)
Florent Paquier
00:20:12 (Tr: 0:19:43)
Xavi Martinez
00:20:06 (Tr: 0:19:45)
i
Laia Pi Bolta
00:19:54 (Tr: 0:19:47)
Alex Costa Rozas
00:20:23 (Tr: 0:19:49)
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
i
Hugo Colomé Olivan
00:21:35 (Tr: 0:19:54)
Mohamad Ghaddar
00:21:54 (Tr: 0:19:57)

T. real: 00:19:57

T. oficial: 00:21:54

Inici real: 08:32:58

Hora meta: 08:52:54

Cat:M

Pos. categoria: 157

Inici cursa:8:31:00

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: knlts

0:22:21
00:21:54
0:21:26
i
Hugo Velasco Rajo
00:21:26 (Tr: 0:19:50)
i
Hugo Colomé Olivan
00:21:35 (Tr: 0:19:54)