Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:09:16

T. oficial: 00:09:16

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:21

Cat:SB16F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: uca santa coloma

0:09:33
00:09:16
0:08:58
i
Aixa Salas Sureda
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Júlia Munté Navarro
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Ana Puig Soucheiron
00:09:22 (Tr: 0:09:22)
i
Alessandra Rivasplata Gavidia
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Candela Hernandez Domingo
00:09:31 (Tr: 0:09:31)
i
Marina Curto Callau
00:09:33 (Tr: 0:09:33)

T. real: 00:09:17

T. oficial: 00:09:17

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:22

Cat:CadF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: f. c. barcelona

0:09:33
00:09:17
0:09:01
i
Julia Muñoz Archilla
00:09:16 (Tr: 0:09:16)
i
Júlia Munté Navarro
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Ana Puig Soucheiron
00:09:22 (Tr: 0:09:22)
i
Alessandra Rivasplata Gavidia
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Candela Hernandez Domingo
00:09:31 (Tr: 0:09:31)
i
Marina Curto Callau
00:09:33 (Tr: 0:09:33)

T. real: 00:09:19

T. oficial: 00:09:19

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:24

Cat:SB16F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 3:53 min/km

Club: c. a. canaletes-sant martí

0:09:33
00:09:19
0:09:05
i
Julia Muñoz Archilla
00:09:16 (Tr: 0:09:16)
i
Aixa Salas Sureda
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Ana Puig Soucheiron
00:09:22 (Tr: 0:09:22)
i
Alessandra Rivasplata Gavidia
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Candela Hernandez Domingo
00:09:31 (Tr: 0:09:31)
i
Marina Curto Callau
00:09:33 (Tr: 0:09:33)

T. real: 00:09:22

T. oficial: 00:09:22

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:27

Cat:SB16F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 3:55 min/km

Club: canigó

0:09:33
00:09:22
0:09:11
i
Julia Muñoz Archilla
00:09:16 (Tr: 0:09:16)
i
Aixa Salas Sureda
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Júlia Munté Navarro
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Alessandra Rivasplata Gavidia
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Candela Hernandez Domingo
00:09:31 (Tr: 0:09:31)
i
Marina Curto Callau
00:09:33 (Tr: 0:09:33)

T. real: 00:09:29

T. oficial: 00:09:29

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:34

Cat:SB16F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: gava triatló

0:09:42
00:09:29
0:09:17
i
Aixa Salas Sureda
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Júlia Munté Navarro
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Ana Puig Soucheiron
00:09:22 (Tr: 0:09:22)
i
Candela Hernandez Domingo
00:09:31 (Tr: 0:09:31)
i
Marina Curto Callau
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Cinta Herrero Gauxachs
00:09:41 (Tr: 0:09:41)

T. real: 00:09:31

T. oficial: 00:09:31

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:36

Cat:CadF

Pos. categoria: 18

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: f. c. barcelona

0:09:47
00:09:31
0:09:15
i
Julia Muñoz Archilla
00:09:16 (Tr: 0:09:16)
i
Aixa Salas Sureda
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Júlia Munté Navarro
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Ana Puig Soucheiron
00:09:22 (Tr: 0:09:22)
i
Alessandra Rivasplata Gavidia
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Marina Curto Callau
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Cinta Herrero Gauxachs
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Laura Arqué Giribet
00:09:47 (Tr: 0:09:47)

T. real: 00:09:33

T. oficial: 00:09:33

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:38

Cat:JuvF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: unió atlètica montsià

0:09:52
00:09:33
0:09:14
i
Julia Muñoz Archilla
00:09:16 (Tr: 0:09:16)
i
Aixa Salas Sureda
00:09:17 (Tr: 0:09:17)
i
Júlia Munté Navarro
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Ana Puig Soucheiron
00:09:22 (Tr: 0:09:22)
i
Alessandra Rivasplata Gavidia
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Candela Hernandez Domingo
00:09:31 (Tr: 0:09:31)
i
Cinta Herrero Gauxachs
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Laura Arqué Giribet
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Marina Palacios Cañada
00:09:52 (Tr: 0:09:52)

T. real: 00:09:41

T. oficial: 00:09:41

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:46

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 19

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 4:02 min/km

Club: c.a. terres de l'ebre

0:10:02
00:09:41
0:09:19
i
Ana Puig Soucheiron
00:09:22 (Tr: 0:09:22)
i
Alessandra Rivasplata Gavidia
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Candela Hernandez Domingo
00:09:31 (Tr: 0:09:31)
i
Marina Curto Callau
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Laura Arqué Giribet
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Marina Palacios Cañada
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Ruth Marti Solé
00:10:02 (Tr: 0:10:02)

T. real: 00:09:47

T. oficial: 00:09:47

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:52

Cat:SB16F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 4:05 min/km

Club: joventut atlètica arbeca

0:10:03
00:09:47
0:09:31
i
Candela Hernandez Domingo
00:09:31 (Tr: 0:09:31)
i
Marina Curto Callau
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Cinta Herrero Gauxachs
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Marina Palacios Cañada
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Ruth Marti Solé
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
Ona Fuster Torres
00:10:03 (Tr: 0:10:03)

T. real: 00:09:52

T. oficial: 00:09:52

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:18:57

Cat:CadF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 4:07 min/km

Club: f. c. barcelona

0:10:12
00:09:52
0:09:33
i
Marina Curto Callau
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Cinta Herrero Gauxachs
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Laura Arqué Giribet
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Ruth Marti Solé
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
Ona Fuster Torres
00:10:03 (Tr: 0:10:03)
i
Beatrice Antón
00:10:05 (Tr: 0:10:05)

T. real: 00:10:02

T. oficial: 00:10:02

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:19:07

Cat:CadF

Pos. categoria: 21

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: club atletisme ascó

0:10:24
00:10:02
0:09:41
i
Cinta Herrero Gauxachs
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Laura Arqué Giribet
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Marina Palacios Cañada
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Ona Fuster Torres
00:10:03 (Tr: 0:10:03)
i
Beatrice Antón
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Marina Bujaldon Cano
00:10:17 (Tr: 0:10:17)

T. real: 00:10:03

T. oficial: 00:10:03

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:19:08

Cat:JuvF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club: club atletisme ascó

0:10:29
00:10:03
0:09:38
i
Cinta Herrero Gauxachs
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Laura Arqué Giribet
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Marina Palacios Cañada
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Ruth Marti Solé
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
Beatrice Antón
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Marina Bujaldon Cano
00:10:17 (Tr: 0:10:17)
i
Lucia Geraud
00:10:29 (Tr: 0:10:29)

T. real: 00:10:05

T. oficial: 00:10:05

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:19:10

Cat:JuvF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club: club atletisme ascó

0:10:29
00:10:05
0:09:41
i
Cinta Herrero Gauxachs
00:09:41 (Tr: 0:09:41)
i
Laura Arqué Giribet
00:09:47 (Tr: 0:09:47)
i
Marina Palacios Cañada
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Ruth Marti Solé
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
Ona Fuster Torres
00:10:03 (Tr: 0:10:03)
i
Marina Bujaldon Cano
00:10:17 (Tr: 0:10:17)
i
Lucia Geraud
00:10:29 (Tr: 0:10:29)

T. real: 00:10:17

T. oficial: 00:10:17

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:19:22

Cat:SB16F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club: aee institut manuel blancafort

0:10:32
00:10:17
0:10:02
i
Ruth Marti Solé
00:10:02 (Tr: 0:10:02)
i
Ona Fuster Torres
00:10:03 (Tr: 0:10:03)
i
Beatrice Antón
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Lucia Geraud
00:10:29 (Tr: 0:10:29)

T. real: 00:10:29

T. oficial: 00:10:29

Inici real: 13:09:05

Hora meta: 13:19:34

Cat:SB16F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:13:09:05

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: club atletisme gavà

0:10:54
00:10:29
0:10:03
i
Ona Fuster Torres
00:10:03 (Tr: 0:10:03)
i
Beatrice Antón
00:10:05 (Tr: 0:10:05)
i
Marina Bujaldon Cano
00:10:17 (Tr: 0:10:17)