SubCurses

8RESULTATS

JOTUN RACE

elit

08 setembre 2019

elit open

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:29:35

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:29:37

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:33:21
00:29:35
0:25:48
i
Adrià Puig Martínez
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Pablo Llusia Prina
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Isaac Martínez Guirado
00:29:45 (Tr: 0:29:45)
i
Joan Serra Pons
00:31:04 (Tr: 0:31:04)
Bruno Cabanellas
00:31:14 (Tr: 0:31:14)
i
Kiko Rodríguez García
00:33:21 (Tr: 0:33:21)

T. real: 00:29:44

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:29:46

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:33:21
00:29:44
0:26:06
i
Adrian Martin Cruzado
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Pablo Llusia Prina
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Isaac Martínez Guirado
00:29:45 (Tr: 0:29:45)
i
Joan Serra Pons
00:31:04 (Tr: 0:31:04)
Bruno Cabanellas
00:31:14 (Tr: 0:31:14)
i
Kiko Rodríguez García
00:33:21 (Tr: 0:33:21)

T. real: 00:29:44

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:29:46

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:33:21
00:29:44
0:26:07
i
Adrian Martin Cruzado
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Adrià Puig Martínez
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Isaac Martínez Guirado
00:29:45 (Tr: 0:29:45)
i
Joan Serra Pons
00:31:04 (Tr: 0:31:04)
Bruno Cabanellas
00:31:14 (Tr: 0:31:14)
i
Kiko Rodríguez García
00:33:21 (Tr: 0:33:21)

T. real: 00:29:45

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:29:47

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:33:21
00:29:45
0:26:09
i
Adrian Martin Cruzado
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Adrià Puig Martínez
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Pablo Llusia Prina
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Joan Serra Pons
00:31:04 (Tr: 0:31:04)
Bruno Cabanellas
00:31:14 (Tr: 0:31:14)
i
Kiko Rodríguez García
00:33:21 (Tr: 0:33:21)

T. real: 00:31:04

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:31:06

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club:

0:33:26
00:31:04
0:28:42
i
Adrian Martin Cruzado
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Adrià Puig Martínez
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Pablo Llusia Prina
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Isaac Martínez Guirado
00:29:45 (Tr: 0:29:45)
Bruno Cabanellas
00:31:14 (Tr: 0:31:14)
i
Kiko Rodríguez García
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
i
Anuar Mehdadi Chrafat
00:33:26 (Tr: 0:33:24)

T. real: 00:31:14

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:31:16

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club:

0:33:32
00:31:14
0:28:56
i
Adrian Martin Cruzado
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Adrià Puig Martínez
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Pablo Llusia Prina
00:29:44 (Tr: 0:29:44)
i
Isaac Martínez Guirado
00:29:45 (Tr: 0:29:45)
i
Joan Serra Pons
00:31:04 (Tr: 0:31:04)
i
Kiko Rodríguez García
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
i
Anuar Mehdadi Chrafat
00:33:26 (Tr: 0:33:24)
i
Jonatan González,
00:33:32 (Tr: 0:33:32)

T. real: 00:33:21

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:33:23

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:36:58
00:33:21
0:29:45
i
Isaac Martínez Guirado
00:29:45 (Tr: 0:29:45)
i
Joan Serra Pons
00:31:04 (Tr: 0:31:04)
Bruno Cabanellas
00:31:14 (Tr: 0:31:14)
i
Anuar Mehdadi Chrafat
00:33:26 (Tr: 0:33:24)
i
Jonatan González,
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Albert Guirado Sànchez
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
i
Andreu Talón
00:34:25 (Tr: 0:34:25)
Aitor Muñoz Vides
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
Guillem Rosado Batlle
00:34:40 (Tr: 0:34:40)
David Fenoy Ortega
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Alberto Fernández Contreras
00:35:28 (Tr: 0:35:28)

T. real: 00:33:24

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 09:33:28

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club:

0:35:47
00:33:26
0:31:04
i
Joan Serra Pons
00:31:04 (Tr: 0:31:04)
Bruno Cabanellas
00:31:14 (Tr: 0:31:14)
i
Kiko Rodríguez García
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
i
Jonatan González,
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Albert Guirado Sànchez
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
i
Andreu Talón
00:34:25 (Tr: 0:34:25)
Aitor Muñoz Vides
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
Guillem Rosado Batlle
00:34:40 (Tr: 0:34:40)
David Fenoy Ortega
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Alberto Fernández Contreras
00:35:28 (Tr: 0:35:28)

T. real: 00:33:32

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:33:34

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club:

0:35:50
00:33:32
0:31:14
Bruno Cabanellas
00:31:14 (Tr: 0:31:14)
i
Kiko Rodríguez García
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
i
Anuar Mehdadi Chrafat
00:33:26 (Tr: 0:33:24)
Albert Guirado Sànchez
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
i
Andreu Talón
00:34:25 (Tr: 0:34:25)
Aitor Muñoz Vides
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
Guillem Rosado Batlle
00:34:40 (Tr: 0:34:40)
David Fenoy Ortega
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Alberto Fernández Contreras
00:35:28 (Tr: 0:35:28)

T. real: 00:33:56

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:33:58

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club:

0:34:40
00:33:56
0:33:13
i
Kiko Rodríguez García
00:33:21 (Tr: 0:33:21)
i
Anuar Mehdadi Chrafat
00:33:26 (Tr: 0:33:24)
i
Jonatan González,
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
i
Andreu Talón
00:34:25 (Tr: 0:34:25)
Aitor Muñoz Vides
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
Guillem Rosado Batlle
00:34:40 (Tr: 0:34:40)

T. real: 00:34:25

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 09:34:27

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club:

0:35:25
00:34:25
0:33:26
i
Anuar Mehdadi Chrafat
00:33:26 (Tr: 0:33:24)
i
Jonatan González,
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Albert Guirado Sànchez
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Aitor Muñoz Vides
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
Guillem Rosado Batlle
00:34:40 (Tr: 0:34:40)
David Fenoy Ortega
00:35:19 (Tr: 0:35:19)

T. real: 00:34:31

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:34:33

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club:

0:35:30
00:34:31
0:33:32
i
Jonatan González,
00:33:32 (Tr: 0:33:32)
Albert Guirado Sànchez
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
i
Andreu Talón
00:34:25 (Tr: 0:34:25)
Guillem Rosado Batlle
00:34:40 (Tr: 0:34:40)
David Fenoy Ortega
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Alberto Fernández Contreras
00:35:28 (Tr: 0:35:28)

T. real: 00:34:40

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:34:42

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:35:28
00:34:40
0:33:52
Albert Guirado Sànchez
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
i
Andreu Talón
00:34:25 (Tr: 0:34:25)
Aitor Muñoz Vides
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
David Fenoy Ortega
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
i
Alberto Fernández Contreras
00:35:28 (Tr: 0:35:28)

T. real: 00:35:19

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:35:21

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:36:13
00:35:19
0:34:25
i
Andreu Talón
00:34:25 (Tr: 0:34:25)
Aitor Muñoz Vides
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
Guillem Rosado Batlle
00:34:40 (Tr: 0:34:40)
i
Alberto Fernández Contreras
00:35:28 (Tr: 0:35:28)

T. real: 00:35:28

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 09:35:30

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:00:02

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:36:24
00:35:28
0:34:31
Aitor Muñoz Vides
00:34:31 (Tr: 0:34:31)
Guillem Rosado Batlle
00:34:40 (Tr: 0:34:40)
David Fenoy Ortega
00:35:19 (Tr: 0:35:19)