SubCurses

8RESULTATS

11a Cursa Nocturna de L'Hospitalet

5K

09 octubre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:53:52

Inici real: 20:32:57

Hora meta: 21:26:49

Cat:F

Pos. categoria: 742

Inici cursa:20:05:06

Sexe:F

Ritme: 10:47 min/km

Club:

1:33:25
01:21:43
1:10:00
i
Maria josé Garrido Castells
01:21:43 (Tr: 0:54:07)
i
Inés Saura García
01:31:51 (Tr: 0:55:57)
i
Luz zenaida Vicuña Salvador
01:32:00 (Tr: 0:56:21)
i
Isabel Carrera Resurreccion
01:33:25 (Tr: 1:01:36)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)
i
Robert Rosillo Ruiz
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Raul Diego
01:17:37 (Tr: 1:17:37)
i
Maria Valiente Sanjuan
01:20:29 (Tr: 1:20:29)

T. real: 00:54:07

Inici real: 20:32:42

Hora meta: 21:26:49

Cat:F

Pos. categoria: 743

Inici cursa:20:05:06

Sexe:F

Ritme: 10:50 min/km

Club:

1:33:25
01:21:43
1:10:01
i
Montse Saiz Salud
01:21:43 (Tr: 0:53:52)
i
Inés Saura García
01:31:51 (Tr: 0:55:57)
i
Luz zenaida Vicuña Salvador
01:32:00 (Tr: 0:56:21)
i
Isabel Carrera Resurreccion
01:33:25 (Tr: 1:01:36)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)
i
Robert Rosillo Ruiz
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Raul Diego
01:17:37 (Tr: 1:17:37)
i
Maria Valiente Sanjuan
01:20:29 (Tr: 1:20:29)

T. real: 00:55:57

Inici real: 20:41:00

Hora meta: 21:36:57

Cat:F

Pos. categoria: 744

Inici cursa:20:05:06

Sexe:F

Ritme: 11:12 min/km

Club:

1:41:59
01:31:51
1:21:43
i
Montse Saiz Salud
01:21:43 (Tr: 0:53:52)
i
Maria josé Garrido Castells
01:21:43 (Tr: 0:54:07)
i
Luz zenaida Vicuña Salvador
01:32:00 (Tr: 0:56:21)
i
Isabel Carrera Resurreccion
01:33:25 (Tr: 1:01:36)
i
Alberto Pulido Urzainqui
01:33:25 (Tr: 1:01:45)

T. real: 00:56:21

Inici real: 20:40:46

Hora meta: 21:37:06

Cat:F

Pos. categoria: 745

Inici cursa:20:05:06

Sexe:F

Ritme: 11:17 min/km

Club:

1:42:18
01:32:00
1:21:43
i
Montse Saiz Salud
01:21:43 (Tr: 0:53:52)
i
Maria josé Garrido Castells
01:21:43 (Tr: 0:54:07)
i
Inés Saura García
01:31:51 (Tr: 0:55:57)
i
Isabel Carrera Resurreccion
01:33:25 (Tr: 1:01:36)
i
Alberto Pulido Urzainqui
01:33:25 (Tr: 1:01:45)

T. real: 00:56:23

Inici real: 20:05:06

Hora meta: 21:01:29

Cat:M

Pos. categoria: 1279

Inici cursa:20:05:06

Sexe:M

Ritme: 11:17 min/km

Club:

1:33:25
00:56:23
0:19:21
i
Montse Saiz Salud
01:21:43 (Tr: 0:53:52)
i
Maria josé Garrido Castells
01:21:43 (Tr: 0:54:07)
i
Inés Saura García
01:31:51 (Tr: 0:55:57)
i
Luz zenaida Vicuña Salvador
01:32:00 (Tr: 0:56:21)
i
Robert Montemayor
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Isabel Carrera Resurreccion
01:33:25 (Tr: 1:01:36)
i
Alberto Pulido Urzainqui
01:33:25 (Tr: 1:01:45)
i
Eduardo Ibáñez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Esther Franco García
01:06:15 (Tr: 1:06:15)
i
Albert Parera Codina
01:07:37 (Tr: 1:07:37)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)
i
Robert Rosillo Ruiz
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Raul Diego
01:17:37 (Tr: 1:17:37)
i
Maria Valiente Sanjuan
01:20:29 (Tr: 1:20:29)

T. real: 00:59:43

Inici real: 20:05:06

Hora meta: 21:04:49

Cat:M

Pos. categoria: 1280

Inici cursa:20:05:06

Sexe:M

Ritme: 11:57 min/km

Club:

1:02:17
00:59:43
0:57:09
i
Eduardo Ibáñez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)

T. real: 01:01:36

Inici real: 20:36:55

Hora meta: 21:38:31

Cat:F

Pos. categoria: 746

Inici cursa:20:05:06

Sexe:F

Ritme: 12:20 min/km

Club:

1:34:50
01:33:25
1:32:00
i
Luz zenaida Vicuña Salvador
01:32:00 (Tr: 0:56:21)
i
Alberto Pulido Urzainqui
01:33:25 (Tr: 1:01:45)

T. real: 01:01:45

Inici real: 20:36:47

Hora meta: 21:38:31

Cat:M

Pos. categoria: 1281

Inici cursa:20:05:06

Sexe:M

Ritme: 12:21 min/km

Club:

2:10:27
01:33:25
0:56:23
i
Montse Saiz Salud
01:21:43 (Tr: 0:53:52)
i
Maria josé Garrido Castells
01:21:43 (Tr: 0:54:07)
i
Inés Saura García
01:31:51 (Tr: 0:55:57)
i
Luz zenaida Vicuña Salvador
01:32:00 (Tr: 0:56:21)
i
Guillermo Fernandez Cuadros
00:56:23 (Tr: 0:56:23)
i
Robert Montemayor
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Isabel Carrera Resurreccion
01:33:25 (Tr: 1:01:36)
i
Eduardo Ibáñez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Esther Franco García
01:06:15 (Tr: 1:06:15)
i
Albert Parera Codina
01:07:37 (Tr: 1:07:37)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)
i
Robert Rosillo Ruiz
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Raul Diego
01:17:37 (Tr: 1:17:37)
i
Maria Valiente Sanjuan
01:20:29 (Tr: 1:20:29)

T. real: 01:02:17

Inici real: 20:05:06

Hora meta: 21:07:23

Cat:M

Pos. categoria: 1282

Inici cursa:20:05:06

Sexe:M

Ritme: 12:28 min/km

Club:

1:11:30
01:02:17
0:53:04
i
Guillermo Fernandez Cuadros
00:56:23 (Tr: 0:56:23)
i
Robert Montemayor
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Esther Franco García
01:06:15 (Tr: 1:06:15)
i
Albert Parera Codina
01:07:37 (Tr: 1:07:37)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)

T. real: 01:06:15

Inici real: 20:05:06

Hora meta: 21:11:21

Cat:F

Pos. categoria: 747

Inici cursa:20:05:06

Sexe:F

Ritme: 13:15 min/km

Club:

1:15:35
01:06:15
0:56:55
i
Robert Montemayor
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Eduardo Ibáñez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Albert Parera Codina
01:07:37 (Tr: 1:07:37)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)
i
Robert Rosillo Ruiz
01:15:35 (Tr: 1:15:35)

T. real: 01:07:37

Inici real: 20:05:06

Hora meta: 21:12:43

Cat:M

Pos. categoria: 1283

Inici cursa:20:05:06

Sexe:M

Ritme: 13:32 min/km

Club:

1:17:37
01:07:37
0:57:38
i
Robert Montemayor
00:59:43 (Tr: 0:59:43)
i
Eduardo Ibáñez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Esther Franco García
01:06:15 (Tr: 1:06:15)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)
i
Robert Rosillo Ruiz
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Raul Diego
01:17:37 (Tr: 1:17:37)

T. real: 01:11:30

Inici real: 20:05:06

Hora meta: 21:16:36

Cat:F

Pos. categoria: 748

Inici cursa:20:05:06

Sexe:F

Ritme: 14:18 min/km

Club:

1:20:44
01:11:30
1:02:17
i
Eduardo Ibáñez
01:02:17 (Tr: 1:02:17)
i
Esther Franco García
01:06:15 (Tr: 1:06:15)
i
Albert Parera Codina
01:07:37 (Tr: 1:07:37)
i
Robert Rosillo Ruiz
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Raul Diego
01:17:37 (Tr: 1:17:37)
i
Maria Valiente Sanjuan
01:20:29 (Tr: 1:20:29)

T. real: 01:15:35

Inici real: 20:05:06

Hora meta: 21:20:41

Cat:M

Pos. categoria: 1284

Inici cursa:20:05:06

Sexe:M

Ritme: 15:07 min/km

Club:

1:24:55
01:15:35
1:06:15
i
Montse Saiz Salud
01:21:43 (Tr: 0:53:52)
i
Maria josé Garrido Castells
01:21:43 (Tr: 0:54:07)
i
Esther Franco García
01:06:15 (Tr: 1:06:15)
i
Albert Parera Codina
01:07:37 (Tr: 1:07:37)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)
i
Raul Diego
01:17:37 (Tr: 1:17:37)
i
Maria Valiente Sanjuan
01:20:29 (Tr: 1:20:29)

T. real: 01:17:37

Inici real: 20:05:06

Hora meta: 21:22:43

Cat:M

Pos. categoria: 1285

Inici cursa:20:05:06

Sexe:M

Ritme: 15:32 min/km

Club:

1:27:36
01:17:37
1:07:37
i
Montse Saiz Salud
01:21:43 (Tr: 0:53:52)
i
Maria josé Garrido Castells
01:21:43 (Tr: 0:54:07)
i
Albert Parera Codina
01:07:37 (Tr: 1:07:37)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)
i
Robert Rosillo Ruiz
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Maria Valiente Sanjuan
01:20:29 (Tr: 1:20:29)

T. real: 01:20:29

Inici real: 20:05:06

Hora meta: 21:25:35

Cat:F

Pos. categoria: 749

Inici cursa:20:05:06

Sexe:F

Ritme: 16:06 min/km

Club:

1:29:28
01:20:29
1:11:30
i
Montse Saiz Salud
01:21:43 (Tr: 0:53:52)
i
Maria josé Garrido Castells
01:21:43 (Tr: 0:54:07)
i
Nadia Dahan Yeder
01:11:30 (Tr: 1:11:30)
i
Robert Rosillo Ruiz
01:15:35 (Tr: 1:15:35)
i
Raul Diego
01:17:37 (Tr: 1:17:37)