Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

12a Cursa Nocturna de L'Hospitalet

5K

14 maig 2022

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:19:08

T. oficial: 00:19:44

Inici real: 20:33:40

Hora meta: 20:52:48

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club:

0:19:46
00:19:44
0:19:42
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)

T. real: 00:19:20

T. oficial: 00:19:24

Inici real: 20:33:09

Hora meta: 20:52:28

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: runners calimocho

0:19:37
00:19:24
0:19:12
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)

T. real: 00:19:20

T. oficial: 00:19:28

Inici real: 20:33:12

Hora meta: 20:52:32

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: hospitalet atletisme

0:19:37
00:19:28
0:19:20
Neus Gutiérrez Orgaz
00:19:24 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)

T. real: 00:19:21

T. oficial: 00:19:30

Inici real: 20:33:13

Hora meta: 20:52:34

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:19:37
00:19:30
0:19:23
Neus Gutiérrez Orgaz
00:19:24 (Tr: 0:19:20)
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)

T. real: 00:19:23

T. oficial: 00:19:31

Inici real: 20:33:12

Hora meta: 20:52:35

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: hospitalet atletisme

0:19:37
00:19:31
0:19:24
Neus Gutiérrez Orgaz
00:19:24 (Tr: 0:19:20)
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)

T. real: 00:19:23

T. oficial: 00:19:29

Inici real: 20:33:10

Hora meta: 20:52:33

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: vallserena club

0:19:31
00:19:29
0:19:27
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)

T. real: 00:19:26

T. oficial: 00:19:37

Inici real: 20:33:15

Hora meta: 20:52:41

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:19:55
00:19:37
0:19:18
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Neus Gutiérrez Orgaz
00:19:24 (Tr: 0:19:20)
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
i
Rita Robles Picó
00:19:40 (Tr: 0:19:31)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)
Silvia Dominguez Marti
00:19:39 (Tr: 0:19:37)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)

T. real: 00:19:27

T. oficial: 00:19:34

Inici real: 20:33:12

Hora meta: 20:52:38

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: casab

0:19:38
00:19:34
0:19:31
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)

T. real: 00:19:27

T. oficial: 00:19:29

Inici real: 20:33:07

Hora meta: 20:52:33

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:19:31
00:19:29
0:19:27
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)

T. real: 00:19:27

T. oficial: 00:19:55

Inici real: 20:33:32

Hora meta: 20:52:59

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:20:13
00:19:55
0:19:37
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
i
Rita Robles Picó
00:19:40 (Tr: 0:19:31)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
Silvia Dominguez Marti
00:19:39 (Tr: 0:19:37)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)

T. real: 00:19:29

T. oficial: 00:19:37

Inici real: 20:33:12

Hora meta: 20:52:41

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:19:45
00:19:37
0:19:29
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
i
Rita Robles Picó
00:19:40 (Tr: 0:19:31)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)
Silvia Dominguez Marti
00:19:39 (Tr: 0:19:37)

T. real: 00:19:31

T. oficial: 00:19:31

Inici real: 20:33:04

Hora meta: 20:52:35

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:19:36
00:19:31
0:19:27
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)

T. real: 00:19:31

T. oficial: 00:19:40

Inici real: 20:33:13

Hora meta: 20:52:44

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 3:55 min/km

Club: fasttriatlon

0:19:42
00:19:40
0:19:38
Silvia Dominguez Marti
00:19:39 (Tr: 0:19:37)

T. real: 00:19:31

T. oficial: 00:19:45

Inici real: 20:33:18

Hora meta: 20:52:49

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:20:00
00:19:45
0:19:29
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
i
Rita Robles Picó
00:19:40 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)
Silvia Dominguez Marti
00:19:39 (Tr: 0:19:37)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)

T. real: 00:19:31

T. oficial: 00:19:36

Inici real: 20:33:09

Hora meta: 20:52:40

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: runners calimocho

0:22:39
00:19:36
0:16:33
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Neus Gutiérrez Orgaz
00:19:24 (Tr: 0:19:20)
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
i
Rita Robles Picó
00:19:40 (Tr: 0:19:31)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
Silvia Dominguez Marti
00:19:39 (Tr: 0:19:37)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
i
Javier Martínez Guiu
00:22:39 (Tr: 0:19:45)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Raul Fernandez Almendros
00:20:18 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)
Paco Murillo Madueño
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Sonia Canals Oliver
00:20:22 (Tr: 0:20:16)
i
Geancarlo yazid Parimango Chavez
00:21:10 (Tr: 0:20:19)
i
Adrià Ruiz Vives
00:21:00 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:19:37

T. oficial: 00:19:39

Inici real: 20:33:07

Hora meta: 20:52:43

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.e. picornell

0:19:52
00:19:39
0:19:26
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
i
Rita Robles Picó
00:19:40 (Tr: 0:19:31)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)

T. real: 00:19:43

T. oficial: 00:20:00

Inici real: 20:33:21

Hora meta: 20:53:04

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: magic trail

0:20:15
00:20:00
0:19:45
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)

T. real: 00:19:45

T. oficial: 00:22:39

Inici real: 20:35:58

Hora meta: 20:55:43

Cat:M

Pos. categoria: 69

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: magic trail

0:25:41
00:22:39
0:19:36
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
i
Rita Robles Picó
00:19:40 (Tr: 0:19:31)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)
Silvia Dominguez Marti
00:19:39 (Tr: 0:19:37)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Raul Fernandez Almendros
00:20:18 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)
Paco Murillo Madueño
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Sonia Canals Oliver
00:20:22 (Tr: 0:20:16)
i
Geancarlo yazid Parimango Chavez
00:21:10 (Tr: 0:20:19)
i
Adrià Ruiz Vives
00:21:00 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:19:47

T. oficial: 00:19:52

Inici real: 20:33:10

Hora meta: 20:52:56

Cat:M

Pos. categoria: 70

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: jea

0:20:18
00:19:52
0:19:27
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
i
Rita Robles Picó
00:19:40 (Tr: 0:19:31)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)
Silvia Dominguez Marti
00:19:39 (Tr: 0:19:37)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Raul Fernandez Almendros
00:20:18 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)

T. real: 00:19:47

T. oficial: 00:19:55

Inici real: 20:33:12

Hora meta: 20:52:59

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: vergé industries

0:20:06
00:19:55
0:19:43
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)

T. real: 00:19:50

T. oficial: 00:19:57

Inici real: 20:33:12

Hora meta: 20:53:01

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:20:11
00:19:57
0:19:44
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)

T. real: 00:19:50

T. oficial: 00:20:18

Inici real: 20:33:32

Hora meta: 20:53:22

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: run with us

0:20:44
00:20:18
0:19:52
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)
Paco Murillo Madueño
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Sonia Canals Oliver
00:20:22 (Tr: 0:20:16)

T. real: 00:19:54

T. oficial: 00:20:06

Inici real: 20:33:16

Hora meta: 20:53:10

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: sedentaris.cat jandro

0:20:17
00:20:06
0:19:55
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)

T. real: 00:19:57

T. oficial: 00:20:11

Inici real: 20:33:18

Hora meta: 20:53:15

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

0:20:24
00:20:11
0:19:57
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Raul Fernandez Almendros
00:20:18 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)
Paco Murillo Madueño
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Sonia Canals Oliver
00:20:22 (Tr: 0:20:16)

T. real: 00:19:58

T. oficial: 00:20:10

Inici real: 20:33:17

Hora meta: 20:53:14

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: lluïsos mataró

0:20:22
00:20:10
0:19:59
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Raul Fernandez Almendros
00:20:18 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)
Paco Murillo Madueño
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Sonia Canals Oliver
00:20:22 (Tr: 0:20:16)

T. real: 00:20:04

T. oficial: 00:20:16

Inici real: 20:33:17

Hora meta: 20:53:20

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:21:10
00:20:16
0:19:23
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Neus Gutiérrez Orgaz
00:19:24 (Tr: 0:19:20)
i
Joel Luque Patricio
00:19:28 (Tr: 0:19:20)
Georgina Cánovas
00:19:30 (Tr: 0:19:21)
i
Sergio Luque Yubero
00:19:31 (Tr: 0:19:23)
i
Javier Fernandez Barrado
00:19:29 (Tr: 0:19:23)
Aleix Barba Garcia
00:19:37 (Tr: 0:19:26)
Wenceslao Zazo Marquez
00:19:34 (Tr: 0:19:27)
i
Jordi Garcia I Bosch
00:19:29 (Tr: 0:19:27)
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Sergio Rodríguez Fernández
00:19:37 (Tr: 0:19:29)
Sergi Zamorano Esteve
00:19:31 (Tr: 0:19:31)
i
Rita Robles Picó
00:19:40 (Tr: 0:19:31)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
Raul Franco Jimenez
00:19:36 (Tr: 0:19:31)
Silvia Dominguez Marti
00:19:39 (Tr: 0:19:37)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Raul Fernandez Almendros
00:20:18 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)
Paco Murillo Madueño
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Sonia Canals Oliver
00:20:22 (Tr: 0:20:16)
i
Geancarlo yazid Parimango Chavez
00:21:10 (Tr: 0:20:19)
i
Adrià Ruiz Vives
00:21:00 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:20:05

T. oficial: 00:20:22

Inici real: 20:33:21

Hora meta: 20:53:26

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:21:00
00:20:22
0:19:43
i
Jonatan Santos Trigo
00:19:44 (Tr: 0:19:08)
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Raul Fernandez Almendros
00:20:18 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)
Sonia Canals Oliver
00:20:22 (Tr: 0:20:16)
i
Adrià Ruiz Vives
00:21:00 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:20:16

T. oficial: 00:20:22

Inici real: 20:33:11

Hora meta: 20:53:26

Cat:F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 4:04 min/km

Club: fasttriatlon

0:21:00
00:20:22
0:19:44
Ismail Essalhi Essalhi
00:19:55 (Tr: 0:19:27)
Paco Gasparin Casajust
00:19:45 (Tr: 0:19:31)
i
Víctor Carmona Seixa
00:20:00 (Tr: 0:19:43)
Alex Costa Rozas
00:19:52 (Tr: 0:19:47)
Ecker Zambrano Macias
00:19:55 (Tr: 0:19:47)
i
Javier Jabalera Tejedor
00:19:57 (Tr: 0:19:50)
Raul Fernandez Almendros
00:20:18 (Tr: 0:19:50)
Tiburon D:]
00:20:06 (Tr: 0:19:54)
Roger Mampel Alandete
00:20:11 (Tr: 0:19:57)
i
Ernest Fletas Pablos
00:20:10 (Tr: 0:19:58)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)
Paco Murillo Madueño
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
i
Adrià Ruiz Vives
00:21:00 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:20:19

T. oficial: 00:21:10

Inici real: 20:33:56

Hora meta: 20:54:14

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club:

0:22:04
00:21:10
0:20:16
Raul Fernandez Almendros
00:20:18 (Tr: 0:19:50)
Genís Carrillo Garcia
00:20:16 (Tr: 0:20:04)
Paco Murillo Madueño
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Sonia Canals Oliver
00:20:22 (Tr: 0:20:16)
i
Adrià Ruiz Vives
00:21:00 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:20:21

T. oficial: 00:21:00

Inici real: 20:33:44

Hora meta: 20:54:04

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

0:21:39
00:21:00
0:20:22
Paco Murillo Madueño
00:20:22 (Tr: 0:20:05)
Sonia Canals Oliver
00:20:22 (Tr: 0:20:16)
i
Geancarlo yazid Parimango Chavez
00:21:10 (Tr: 0:20:19)