Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

12a Cursa Nocturna de L'Hospitalet

5K

14 maig 2022

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:21:33

T. oficial: 00:24:04

Inici real: 20:35:36

Hora meta: 20:57:08

Cat:M

Pos. categoria: 106

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:24:06
00:24:04
0:24:02

T. real: 00:21:39

T. oficial: 00:22:05

Inici real: 20:33:30

Hora meta: 20:55:09

Cat:M

Pos. categoria: 107

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: c. e. mediterrani

0:22:24
00:22:05
0:21:46
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
Eduardo Ortiz Calleja
00:22:01 (Tr: 0:21:53)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)

T. real: 00:21:40

T. oficial: 00:22:31

Inici real: 20:33:55

Hora meta: 20:55:35

Cat:M

Pos. categoria: 108

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: corresolidaris

0:22:33
00:22:31
0:22:29
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)

T. real: 00:21:42

T. oficial: 00:22:05

Inici real: 20:33:27

Hora meta: 20:55:09

Cat:M

Pos. categoria: 109

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: efecto dorsal

0:22:24
00:22:05
0:21:46
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
Eduardo Ortiz Calleja
00:22:01 (Tr: 0:21:53)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)

T. real: 00:21:44

T. oficial: 00:22:08

Inici real: 20:33:28

Hora meta: 20:55:12

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 4:21 min/km

Club: monsieur tirage

0:22:10
00:22:08
0:22:05
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)

T. real: 00:21:48

T. oficial: 00:22:58

Inici real: 20:34:14

Hora meta: 20:56:02

Cat:M

Pos. categoria: 110

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: flames barcelona

0:23:26
00:22:58
0:22:31
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:21:51

T. oficial: 00:22:24

Inici real: 20:33:38

Hora meta: 20:55:28

Cat:M

Pos. categoria: 111

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: s.a.c

0:22:43
00:22:24
0:22:05
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)

T. real: 00:21:51

T. oficial: 00:22:03

Inici real: 20:33:17

Hora meta: 20:55:07

Cat:M

Pos. categoria: 112

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: born to run

0:22:24
00:22:03
0:21:42
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Eduardo Ortiz Calleja
00:22:01 (Tr: 0:21:53)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)

T. real: 00:21:52

T. oficial: 00:23:14

Inici real: 20:34:27

Hora meta: 20:56:18

Cat:M

Pos. categoria: 113

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:23:30
00:23:14
0:22:58
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:21:53

T. oficial: 00:22:01

Inici real: 20:33:13

Hora meta: 20:55:05

Cat:M

Pos. categoria: 114

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: fasttriatlon

0:22:12
00:22:01
0:21:49
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)

T. real: 00:21:54

T. oficial: 00:22:24

Inici real: 20:33:35

Hora meta: 20:55:28

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club: club esportiu vila olímpi

0:22:46
00:22:24
0:22:03
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)

T. real: 00:21:57

T. oficial: 00:22:07

Inici real: 20:33:15

Hora meta: 20:55:11

Cat:M

Pos. categoria: 115

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:22:30
00:22:07
0:21:44
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
Eduardo Ortiz Calleja
00:22:01 (Tr: 0:21:53)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)

T. real: 00:21:57

T. oficial: 00:22:12

Inici real: 20:33:20

Hora meta: 20:55:16

Cat:M

Pos. categoria: 116

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:22:30
00:22:12
0:21:55
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
Eduardo Ortiz Calleja
00:22:01 (Tr: 0:21:53)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)

T. real: 00:22:03

T. oficial: 00:22:43

Inici real: 20:33:45

Hora meta: 20:55:47

Cat:M

Pos. categoria: 117

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:24:01
00:22:43
0:21:25
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
Eduardo Ortiz Calleja
00:22:01 (Tr: 0:21:53)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Lucas Carbó Ruiz
00:24:01 (Tr: 0:22:07)
i
Fouad Ben El Fassi
00:23:36 (Tr: 0:22:11)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Jose Ramos Gómez
00:23:53 (Tr: 0:22:36)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:05

T. oficial: 00:22:30

Inici real: 20:33:30

Hora meta: 20:55:34

Cat:M

Pos. categoria: 118

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:24:54
00:22:30
0:20:06
i
Erik Sanchez Ramos
00:24:04 (Tr: 0:21:33)
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
Eduardo Ortiz Calleja
00:22:01 (Tr: 0:21:53)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Lucas Carbó Ruiz
00:24:01 (Tr: 0:22:07)
Ismael Gañán Gallardo
00:24:54 (Tr: 0:22:10)
i
Fouad Ben El Fassi
00:23:36 (Tr: 0:22:11)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Jose Ramos Gómez
00:23:53 (Tr: 0:22:36)
Jordi Gil Perez
00:24:15 (Tr: 0:22:37)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:05

T. oficial: 00:22:30

Inici real: 20:33:29

Hora meta: 20:55:34

Cat:M

Pos. categoria: 119

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:23:36
00:22:30
0:21:24
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
Eduardo Ortiz Calleja
00:22:01 (Tr: 0:21:53)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Fouad Ben El Fassi
00:23:36 (Tr: 0:22:11)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:07

T. oficial: 00:24:01

Inici real: 20:34:59

Hora meta: 20:57:05

Cat:M

Pos. categoria: 120

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:25:19
00:24:01
0:22:43
i
Erik Sanchez Ramos
00:24:04 (Tr: 0:21:33)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Ismael Gañán Gallardo
00:24:54 (Tr: 0:22:10)
i
Fouad Ben El Fassi
00:23:36 (Tr: 0:22:11)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Jose Ramos Gómez
00:23:53 (Tr: 0:22:36)
Jordi Gil Perez
00:24:15 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:10

T. oficial: 00:24:54

Inici real: 20:35:49

Hora meta: 20:57:58

Cat:M

Pos. categoria: 121

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:27:18
00:24:54
0:22:30
i
Erik Sanchez Ramos
00:24:04 (Tr: 0:21:33)
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Lucas Carbó Ruiz
00:24:01 (Tr: 0:22:07)
i
Fouad Ben El Fassi
00:23:36 (Tr: 0:22:11)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Jose Ramos Gómez
00:23:53 (Tr: 0:22:36)
Jordi Gil Perez
00:24:15 (Tr: 0:22:37)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:11

T. oficial: 00:23:36

Inici real: 20:34:30

Hora meta: 20:56:40

Cat:M

Pos. categoria: 122

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club:

0:24:43
00:23:36
0:22:30
i
Erik Sanchez Ramos
00:24:04 (Tr: 0:21:33)
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Lucas Carbó Ruiz
00:24:01 (Tr: 0:22:07)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Jose Ramos Gómez
00:23:53 (Tr: 0:22:36)
Jordi Gil Perez
00:24:15 (Tr: 0:22:37)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:20

T. oficial: 00:23:11

Inici real: 20:33:55

Hora meta: 20:56:15

Cat:M

Pos. categoria: 123

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club:

0:23:13
00:23:11
0:23:09
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)

T. real: 00:22:23

T. oficial: 00:22:38

Inici real: 20:33:20

Hora meta: 20:55:42

Cat:M

Pos. categoria: 124

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: team hybrid

0:23:12
00:22:38
0:22:05
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:27

T. oficial: 00:22:42

Inici real: 20:33:19

Hora meta: 20:55:46

Cat:M

Pos. categoria: 125

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:22:59
00:22:42
0:22:24
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)

T. real: 00:22:29

T. oficial: 00:22:43

Inici real: 20:33:18

Hora meta: 20:55:47

Cat:M

Pos. categoria: 126

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: caesp

0:22:45
00:22:43
0:22:41
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)

T. real: 00:22:35

T. oficial: 00:23:12

Inici real: 20:33:42

Hora meta: 20:56:16

Cat:M

Pos. categoria: 127

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club: smilemates

0:23:53
00:23:12
0:22:30
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
i
Fouad Ben El Fassi
00:23:36 (Tr: 0:22:11)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Jose Ramos Gómez
00:23:53 (Tr: 0:22:36)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:35

T. oficial: 00:22:59

Inici real: 20:33:28

Hora meta: 20:56:03

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:24:15
00:22:59
0:21:43
i
Erik Sanchez Ramos
00:24:04 (Tr: 0:21:33)
Fco javier De Fuentes Muñiz
00:22:05 (Tr: 0:21:39)
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Victor Torrents Chirivella
00:22:05 (Tr: 0:21:42)
i
Sonia Perez Romero
00:22:08 (Tr: 0:21:44)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Daniel Lopez Amorós
00:22:03 (Tr: 0:21:51)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
Eduardo Ortiz Calleja
00:22:01 (Tr: 0:21:53)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Jordi Fernández Senero
00:22:07 (Tr: 0:21:57)
i
Fco javier Arrabal Turiel
00:22:12 (Tr: 0:21:57)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Lucas Carbó Ruiz
00:24:01 (Tr: 0:22:07)
i
Fouad Ben El Fassi
00:23:36 (Tr: 0:22:11)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Jose Ramos Gómez
00:23:53 (Tr: 0:22:36)
Jordi Gil Perez
00:24:15 (Tr: 0:22:37)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:36

T. oficial: 00:22:36

Inici real: 20:33:04

Hora meta: 20:55:40

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 4:32 min/km

Club: pb:running

0:22:41
00:22:36
0:22:30
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
i
Yousri Bourass
00:22:41 (Tr: 0:22:37)

T. real: 00:22:36

T. oficial: 00:23:53

Inici real: 20:34:22

Hora meta: 20:56:57

Cat:M

Pos. categoria: 128

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club:

0:24:34
00:23:53
0:23:12
i
Erik Sanchez Ramos
00:24:04 (Tr: 0:21:33)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
i
Lucas Carbó Ruiz
00:24:01 (Tr: 0:22:07)
i
Fouad Ben El Fassi
00:23:36 (Tr: 0:22:11)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Jordi Gil Perez
00:24:15 (Tr: 0:22:37)

T. real: 00:22:37

T. oficial: 00:24:15

Inici real: 20:34:43

Hora meta: 20:57:19

Cat:M

Pos. categoria: 129

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club: atletismo abrera

0:25:32
00:24:15
0:22:59
i
Erik Sanchez Ramos
00:24:04 (Tr: 0:21:33)
i
Oriol Morales Arnao
00:23:14 (Tr: 0:21:52)
i
Lucas Carbó Ruiz
00:24:01 (Tr: 0:22:07)
Ismael Gañán Gallardo
00:24:54 (Tr: 0:22:10)
i
Fouad Ben El Fassi
00:23:36 (Tr: 0:22:11)
i
Dani Soria Ponferrada
00:23:11 (Tr: 0:22:20)
Albert Jane Goset
00:23:12 (Tr: 0:22:35)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Jose Ramos Gómez
00:23:53 (Tr: 0:22:36)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:37

T. oficial: 00:22:41

Inici real: 20:33:08

Hora meta: 20:55:45

Cat:M

Pos. categoria: 130

Inici cursa:20:33:04

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club: amisi

0:23:00
00:22:41
0:22:21
Rubén Tijeras Martínez
00:22:31 (Tr: 0:21:40)
Alex Ortega Ruiz
00:22:58 (Tr: 0:21:48)
i
Ruben Massana Corral
00:22:24 (Tr: 0:21:51)
Monica Duran Ruiz
00:22:24 (Tr: 0:21:54)
Exped Rapisura Cordero
00:22:43 (Tr: 0:22:03)
Diego Martín Perea
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
Marcos Medel Gimenez
00:22:30 (Tr: 0:22:05)
i
Tariel Macharashvili
00:22:38 (Tr: 0:22:23)
Carlos Torres Llamas
00:22:42 (Tr: 0:22:27)
Alfredo De La Iglesia Gonzalez
00:22:43 (Tr: 0:22:29)
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)
i
Marie Truong
00:22:36 (Tr: 0:22:36)
i
Ana Valenzuela Perez
00:23:00 (Tr: 0:22:38)

T. real: 00:22:38

T. oficial: 00:23:00

Inici real: 20:33:27

Hora meta: 20:56:04

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:20:33:04

Sexe:F

Ritme: 4:32 min/km

Club: monsieur tirage

0:23:02
00:23:00
0:22:58
Yasmin Azem Batana
00:22:59 (Tr: 0:22:35)