SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2018 Granollers

Ale

03 de febrer de 2018

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:03:32

T. oficial: 00:03:32

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:48:41

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club:

0:03:46
00:03:32
0:03:18
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Marc Pérez Vivó
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
David Alvarez Miron
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Ferran Sanchez Serra
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Albert Homs Cervera
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Martí Tayà Unanue
00:03:46 (Tr: 0:03:46)

T. real: 00:03:37

T. oficial: 00:03:37

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:48:46

Cat:AleM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: esportiu penedes

0:03:46
00:03:37
0:03:27
i
Albert Alsina Mañe
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Marc Pérez Vivó
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
David Alvarez Miron
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Ferran Sanchez Serra
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Albert Homs Cervera
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Martí Tayà Unanue
00:03:46 (Tr: 0:03:46)

T. real: 00:03:42

T. oficial: 00:03:42

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:48:51

Cat:AleM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club:

0:03:52
00:03:42
0:03:32
i
Albert Alsina Mañe
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
David Alvarez Miron
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Ferran Sanchez Serra
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Albert Homs Cervera
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Martí Tayà Unanue
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:03:48 (Tr: 0:03:48)
i
Martina Garcia Santaren
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:44

T. oficial: 00:03:44

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:48:53

Cat:AleM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: lluisos mataro

0:03:55
00:03:44
0:03:32
i
Albert Alsina Mañe
00:03:32 (Tr: 0:03:32)
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Marc Pérez Vivó
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
Ferran Sanchez Serra
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Albert Homs Cervera
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Martí Tayà Unanue
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:03:48 (Tr: 0:03:48)
i
Martina Garcia Santaren
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:44

T. oficial: 00:03:44

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:48:53

Cat:AleM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club:

0:03:52
00:03:44
0:03:37
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Marc Pérez Vivó
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
David Alvarez Miron
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Albert Homs Cervera
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Martí Tayà Unanue
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:03:48 (Tr: 0:03:48)
i
Martina Garcia Santaren
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:46

T. oficial: 00:03:46

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:48:55

Cat:AleM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: club bÀsquet granollers

0:03:51
00:03:46
0:03:41
i
Marc Pérez Vivó
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
David Alvarez Miron
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Ferran Sanchez Serra
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Martí Tayà Unanue
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:03:48 (Tr: 0:03:48)
i
Martina Garcia Santaren
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:46

T. oficial: 00:03:46

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:48:55

Cat:AleM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: sac

0:03:57
00:03:46
0:03:36
i
Ireneu Uberni Cabeza
00:03:37 (Tr: 0:03:37)
i
Marc Pérez Vivó
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
David Alvarez Miron
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Ferran Sanchez Serra
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Albert Homs Cervera
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:03:48 (Tr: 0:03:48)
i
Martina Garcia Santaren
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Pablo Lopez Garcia
00:03:57 (Tr: 0:03:57)

T. real: 00:03:48

T. oficial: 00:03:48

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:48:57

Cat:AleF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:45:09

Sexe:F

Ritme: 3:48 min/km

Club: club atlÈtic mollet

0:03:58
00:03:48
0:03:38
i
Marc Pérez Vivó
00:03:42 (Tr: 0:03:42)
i
David Alvarez Miron
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Ferran Sanchez Serra
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Albert Homs Cervera
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Martí Tayà Unanue
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Martina Garcia Santaren
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Pablo Lopez Garcia
00:03:57 (Tr: 0:03:57)
i
Pau Martinez Borreguero
00:03:58 (Tr: 0:03:58)

T. real: 00:03:51

T. oficial: 00:03:51

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:49:00

Cat:AleF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:45:09

Sexe:F

Ritme: 3:51 min/km

Club: club atletic granollers

0:03:58
00:03:51
0:03:44
i
Ferran Sanchez Serra
00:03:44 (Tr: 0:03:44)
i
Albert Homs Cervera
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Martí Tayà Unanue
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:03:48 (Tr: 0:03:48)
i
Pablo Lopez Garcia
00:03:57 (Tr: 0:03:57)
i
Pau Martinez Borreguero
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Isabel Vilar Antón
00:03:58 (Tr: 0:03:58)

T. real: 00:03:57

T. oficial: 00:03:57

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:49:06

Cat:AleM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:04:08
00:03:57
0:03:46
i
Martí Tayà Unanue
00:03:46 (Tr: 0:03:46)
i
Laura Puyuelo Llanos
00:03:48 (Tr: 0:03:48)
i
Martina Garcia Santaren
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Pau Martinez Borreguero
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Isabel Vilar Antón
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Oriol Escuin Jiménez
00:04:00 (Tr: 0:04:00)
i
Isarn Trilla Georges
00:04:04 (Tr: 0:04:04)
i
Joel Del Rio Decabo
00:04:04 (Tr: 0:04:04)

T. real: 00:03:58

T. oficial: 00:03:58

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:49:07

Cat:AleM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:04:08
00:03:58
0:03:48
i
Laura Puyuelo Llanos
00:03:48 (Tr: 0:03:48)
i
Martina Garcia Santaren
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Pablo Lopez Garcia
00:03:57 (Tr: 0:03:57)
i
Isabel Vilar Antón
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Oriol Escuin Jiménez
00:04:00 (Tr: 0:04:00)
i
Isarn Trilla Georges
00:04:04 (Tr: 0:04:04)
i
Joel Del Rio Decabo
00:04:04 (Tr: 0:04:04)

T. real: 00:03:58

T. oficial: 00:03:58

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:49:07

Cat:AleF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:45:09

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: uniÓ atlÈtica terrassa

0:04:05
00:03:58
0:03:51
i
Martina Garcia Santaren
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Pablo Lopez Garcia
00:03:57 (Tr: 0:03:57)
i
Pau Martinez Borreguero
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Oriol Escuin Jiménez
00:04:00 (Tr: 0:04:00)
i
Isarn Trilla Georges
00:04:04 (Tr: 0:04:04)
i
Joel Del Rio Decabo
00:04:04 (Tr: 0:04:04)

T. real: 00:04:00

T. oficial: 00:04:00

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:49:09

Cat:AleM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: club atletic granollers

0:04:04
00:04:00
0:03:56
i
Pablo Lopez Garcia
00:03:57 (Tr: 0:03:57)
i
Pau Martinez Borreguero
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Isabel Vilar Antón
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Isarn Trilla Georges
00:04:04 (Tr: 0:04:04)
i
Joel Del Rio Decabo
00:04:04 (Tr: 0:04:04)

T. real: 00:04:04

T. oficial: 00:04:04

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:49:13

Cat:AleM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: ca cardedeu

0:04:10
00:04:04
0:03:58
i
Pau Martinez Borreguero
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Isabel Vilar Antón
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Oriol Escuin Jiménez
00:04:00 (Tr: 0:04:00)
i
Joel Del Rio Decabo
00:04:04 (Tr: 0:04:04)

T. real: 00:04:04

T. oficial: 00:04:04

Inici real: 17:45:09

Hora meta: 17:49:13

Cat:AleM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:17:45:09

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: club nataciÓ granollers

0:04:10
00:04:04
0:03:58
i
Isabel Vilar Antón
00:03:58 (Tr: 0:03:58)
i
Oriol Escuin Jiménez
00:04:00 (Tr: 0:04:00)
i
Isarn Trilla Georges
00:04:04 (Tr: 0:04:04)