SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2018 Granollers

BalduM

03 de febrer de 2018

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:00:56

T. oficial: 00:00:56

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:28

Cat:BalM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:01:06
00:00:56
0:00:45
i
Alex De Azevedo Elvira
00:00:58 (Tr: 0:00:58)
i
Pau Rocabruna Justicia
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Aniol Lajunta Roca
00:01:02 (Tr: 0:01:02)
i
Tià Saborit Flores
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Yago Murillo Martos
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)

T. real: 00:00:58

T. oficial: 00:00:58

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:30

Cat:BalM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:01:06
00:00:58
0:00:49
i
Daniel Lerín Gracia
00:00:56 (Tr: 0:00:56)
i
Pau Rocabruna Justicia
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Aniol Lajunta Roca
00:01:02 (Tr: 0:01:02)
i
Tià Saborit Flores
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Yago Murillo Martos
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)

T. real: 00:01:01

T. oficial: 00:01:01

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:33

Cat:BalM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: movit

0:01:06
00:01:01
0:00:55
i
Daniel Lerín Gracia
00:00:56 (Tr: 0:00:56)
i
Alex De Azevedo Elvira
00:00:58 (Tr: 0:00:58)
i
Aniol Lajunta Roca
00:01:02 (Tr: 0:01:02)
i
Tià Saborit Flores
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Yago Murillo Martos
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)

T. real: 00:01:02

T. oficial: 00:01:02

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:34

Cat:BalM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club:

0:01:08
00:01:02
0:00:56
i
Daniel Lerín Gracia
00:00:56 (Tr: 0:00:56)
i
Alex De Azevedo Elvira
00:00:58 (Tr: 0:00:58)
i
Pau Rocabruna Justicia
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Tià Saborit Flores
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Yago Murillo Martos
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
David Perez Claramunt
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Enzo Rodríguez López
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Pol Marín Pou
00:01:08 (Tr: 0:01:08)

T. real: 00:01:04

T. oficial: 00:01:04

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:36

Cat:BalM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club:

0:01:10
00:01:04
0:00:58
i
Alex De Azevedo Elvira
00:00:58 (Tr: 0:00:58)
i
Pau Rocabruna Justicia
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Aniol Lajunta Roca
00:01:02 (Tr: 0:01:02)
i
Yago Murillo Martos
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
David Perez Claramunt
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Enzo Rodríguez López
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Pol Marín Pou
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Eric Andreu Baguena
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Pep Ortega Gesa
00:01:09 (Tr: 0:01:09)

T. real: 00:01:04

T. oficial: 00:01:04

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:36

Cat:BalM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club:

0:01:08
00:01:04
0:01:00
i
Pau Rocabruna Justicia
00:01:01 (Tr: 0:01:01)
i
Aniol Lajunta Roca
00:01:02 (Tr: 0:01:02)
i
Tià Saborit Flores
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
David Perez Claramunt
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Enzo Rodríguez López
00:01:08 (Tr: 0:01:08)

T. real: 00:01:06

T. oficial: 00:01:06

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:38

Cat:BalM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club: canovelles

0:01:10
00:01:06
0:01:02
i
Aniol Lajunta Roca
00:01:02 (Tr: 0:01:02)
i
Tià Saborit Flores
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Yago Murillo Martos
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
David Perez Claramunt
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Enzo Rodríguez López
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Pol Marín Pou
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Eric Andreu Baguena
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Pep Ortega Gesa
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Martí Ogalla Beltrán
00:01:10 (Tr: 0:01:10)

T. real: 00:01:06

T. oficial: 00:01:06

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:38

Cat:BalM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: granullarius

0:01:09
00:01:06
0:01:04
i
Tià Saborit Flores
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Yago Murillo Martos
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Enzo Rodríguez López
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Pol Marín Pou
00:01:08 (Tr: 0:01:08)

T. real: 00:01:08

T. oficial: 00:01:08

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:40

Cat:BalM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

0:01:12
00:01:08
0:01:04
i
Yago Murillo Martos
00:01:04 (Tr: 0:01:04)
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
David Perez Claramunt
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Pol Marín Pou
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Eric Andreu Baguena
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Pep Ortega Gesa
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Martí Ogalla Beltrán
00:01:10 (Tr: 0:01:10)
i
Isaac Almirall Barbany
00:01:11 (Tr: 0:01:11)

T. real: 00:01:08

T. oficial: 00:01:08

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:40

Cat:BalM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

0:01:10
00:01:08
0:01:06
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
David Perez Claramunt
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Enzo Rodríguez López
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Pol Marín Pou
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Eric Andreu Baguena
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Pep Ortega Gesa
00:01:09 (Tr: 0:01:09)

T. real: 00:01:08

T. oficial: 00:01:08

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:40

Cat:BalM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club:

0:01:10
00:01:08
0:01:06
i
Marc Guillen Fernandez
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
David Perez Claramunt
00:01:06 (Tr: 0:01:06)
i
Enzo Rodríguez López
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Eric Andreu Baguena
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Pep Ortega Gesa
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Martí Ogalla Beltrán
00:01:10 (Tr: 0:01:10)

T. real: 00:01:09

T. oficial: 00:01:09

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:41

Cat:BalM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club:

0:01:11
00:01:09
0:01:07
i
Enzo Rodríguez López
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Pol Marín Pou
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Pep Ortega Gesa
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Martí Ogalla Beltrán
00:01:10 (Tr: 0:01:10)
i
Isaac Almirall Barbany
00:01:11 (Tr: 0:01:11)

T. real: 00:01:09

T. oficial: 00:01:09

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:41

Cat:BalM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:44 min/km

Club:

0:01:11
00:01:09
0:01:07
i
Enzo Rodríguez López
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Aleix Aliaño Heredia
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Pol Marín Pou
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Eric Andreu Baguena
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Martí Ogalla Beltrán
00:01:10 (Tr: 0:01:10)
i
Isaac Almirall Barbany
00:01:11 (Tr: 0:01:11)

T. real: 00:01:10

T. oficial: 00:01:10

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:42

Cat:BalM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:50 min/km

Club:

0:01:13
00:01:10
0:01:08
i
Pol Marín Pou
00:01:08 (Tr: 0:01:08)
i
Eric Andreu Baguena
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Pep Ortega Gesa
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Isaac Almirall Barbany
00:01:11 (Tr: 0:01:11)

T. real: 00:01:11

T. oficial: 00:01:11

Inici real: 17:00:32

Hora meta: 17:01:43

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 1

Inici cursa:17:00:32

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club:

0:01:13
00:01:11
0:01:09
i
Eric Andreu Baguena
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Pep Ortega Gesa
00:01:09 (Tr: 0:01:09)
i
Martí Ogalla Beltrán
00:01:10 (Tr: 0:01:10)