Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

La Mini 2020 Granollers

Ale

01 febrer 2020

Ale BalduF BalduM Ben Inf PreB

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:04:15

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:35

Cat:AleM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:04:22
00:04:15
0:04:08
i
Elia Ibañez Muñoz
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Joan Cabeza Deu
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Guillem Buyreu Boglio
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)

T. real: 00:04:17

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:37

Cat:AleF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:17:56:20

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club: patinatge granollers

0:04:22
00:04:17
0:04:13
i
Pau Ortiz Caballero
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Joan Cabeza Deu
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Guillem Buyreu Boglio
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)

T. real: 00:04:20

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:40

Cat:AleM

Pos. categoria: 26

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:04:25
00:04:20
0:04:15
i
Pau Ortiz Caballero
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Elia Ibañez Muñoz
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Guillem Buyreu Boglio
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Efren Almansa
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
David Pujet Gesa
00:04:25 (Tr: 0:04:25)

T. real: 00:04:21

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:41

Cat:AleM

Pos. categoria: 27

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: c.a. granollers

0:04:27
00:04:21
0:04:15
i
Pau Ortiz Caballero
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Elia Ibañez Muñoz
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Joan Cabeza Deu
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Efren Almansa
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
David Pujet Gesa
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Jofre Gil Paredes
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Ignasi Fernandez Hernandez
00:04:26 (Tr: 0:04:26)

T. real: 00:04:22

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:42

Cat:AleM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:04:26
00:04:22
0:04:17
i
Elia Ibañez Muñoz
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Joan Cabeza Deu
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Guillem Buyreu Boglio
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Efren Almansa
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
David Pujet Gesa
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Jofre Gil Paredes
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Ignasi Fernandez Hernandez
00:04:26 (Tr: 0:04:26)

T. real: 00:04:22

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:42

Cat:AleF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:17:56:20

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:04:24
00:04:22
0:04:20
i
Joan Cabeza Deu
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Guillem Buyreu Boglio
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Efren Almansa
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)

T. real: 00:04:22

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:42

Cat:AleM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:04:24
00:04:22
0:04:20
i
Joan Cabeza Deu
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Guillem Buyreu Boglio
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Efren Almansa
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)

T. real: 00:04:22

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:42

Cat:AleM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:04:24
00:04:22
0:04:20
i
Guillem Buyreu Boglio
00:04:21 (Tr: 0:04:21)
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)

T. real: 00:04:23

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:43

Cat:AleM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:04:25
00:04:23
0:04:21
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Efren Almansa
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
David Pujet Gesa
00:04:25 (Tr: 0:04:25)

T. real: 00:04:23

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:43

Cat:AleF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:17:56:20

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:04:25
00:04:23
0:04:21
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Efren Almansa
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
David Pujet Gesa
00:04:25 (Tr: 0:04:25)

T. real: 00:04:23

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:43

Cat:AleF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:17:56:20

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:04:25
00:04:23
0:04:21
i
Martí Pajuelo Benito
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Mimoun Boussakhane Mars
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Pol Solanas Ramos
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Efren Almansa
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
David Pujet Gesa
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Jofre Gil Paredes
00:04:25 (Tr: 0:04:25)

T. real: 00:04:24

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:44

Cat:AleM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:04:26
00:04:24
0:04:22
i
Efren Almansa
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
David Pujet Gesa
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Jofre Gil Paredes
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Ignasi Fernandez Hernandez
00:04:26 (Tr: 0:04:26)

T. real: 00:04:25

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:45

Cat:AleM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:04:27
00:04:25
0:04:23
i
Jordi Griño Riera
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Gisela Rodriguez Delgado
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
Jofre Gil Paredes
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Ignasi Fernandez Hernandez
00:04:26 (Tr: 0:04:26)

T. real: 00:04:25

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:45

Cat:AleM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:04:27
00:04:25
0:04:23
i
Judit Gil Paredes
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
David Pujet Gesa
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Ignasi Fernandez Hernandez
00:04:26 (Tr: 0:04:26)

T. real: 00:04:26

Inici real: 17:56:20

Hora meta: 18:00:46

Cat:AleM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:17:56:20

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:04:28
00:04:26
0:04:24
i
Alex Torrijos
00:04:24 (Tr: 0:04:24)
i
David Pujet Gesa
00:04:25 (Tr: 0:04:25)
i
Jofre Gil Paredes
00:04:25 (Tr: 0:04:25)